Oeeeh wat een mooierdquote:Op zondag 28 augustus 2011 20:54 schreef -o0tijgertjuh0o- het volgende:
vrijdag een kitten katertje gehaald!! [ afbeelding ]
[ afbeelding ]
SMOKEY!
mooi is hij he? het is een cypers katertje en zijn moeder is een noorseboskat.quote:
wel he hij is ook wel heel erg ondeugend hoor!!! hij kijkt eerst naar je of je naar hem kijkt en dan gaat hij iets doen wat niet mag zoals heel snel onder de bank klimmenquote:
Hee Senesta! Alles goed? Ja, ik beloof regelmatig een plaatje hierzo.quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 00:07 schreef senesta het volgende:
Ach gos, van harte met Joop, wat een leuk ventje! Veel showen hoor!
quote:Op maandag 29 augustus 2011 17:29 schreef -o0tijgertjuh0o- het volgende:
Net een paar nieuwe fotootjes gemaakt van Smokey.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Zo schattig. En die blik van Flynnquote:Op dinsdag 30 augustus 2011 00:39 schreef pumpkin_Ruby het volgende:
Ik heb een shitload aan speciaal kittenspeelgoed maar het meest felbegeerd is toch altijd weer de staart van Flynn.
Het is ook altijd hetzelfde![]()
[ afbeelding ]
Hij doet het zelf hoor, hij kan weggaan als hij wil maar hij gaat er expres bij liggen.
Het kitten op de foto hierboven is Paul McCatney.
En hieronder zijn broertje John Lennon. We zijn nog op zoek naar een goed adres voor hen samen.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
John met Starr, Starr is geen familie maar een dag na John en Paul binnengekomen met haar broertje George. George heeft het niet gered, daarna ging het met haar ook nogal slecht en daarom hebben we haar apart gehouden van de jongens. Nu ze samen zitten is dat veel gezelliger. Hier ligt ze lekker bij John:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
sterkte hoop dat hij weer beetje boven op komtquote:Op dinsdag 30 augustus 2011 09:50 schreef SEMTEX het volgende:
[ afbeelding ]
Het gaat niet goed met Polle. Ze is gisteren bij de dierenarts geweest omdat ze erg ziek was. Ik dacht aan een heftige niesziekte oid, gisteren kwamen we erachter dat ze al lange tijd met slechte nieren rondloopt en daardoor vatbaar is geworden voor de bacterien die Loki van buiten naar binnen meeneemt (Loki speelt regelmatig buiten in de tuin). Ze heeft hierdoor een luchtweginfectie opgelopen die haar ernstig verzwakt heeft. Haar bloedwaardes gisteren waren niet goed (hoge glucose, ureum en creatine waarden) en ze was uitgedroogd. Van de luttele 3,4 kilo lichaamsgewicht was ze er 0,4 kwijt. Een complete zak met infuusvocht verdween in haar kleine lijfje.
Gisteren deed ze het weer goed, ze at als een dijkwerker (niervoer: gelei met stukjes), dronk, keek helder, miauwde als ze me zag en keek me dankbaar aan. Ze deed een plasje in de kattenbak, al leek ze nog wat onvast op haar pootjes te staan.
Vanmorgen leek ze weer wat duffer en was het eten al minder enthousiast en gulzig. Ik heb er nog wel 15Mg antibiotica in gekregen.
Ik kan aan niks anders denken op dit moment (zit op mijn werk), ik hou zoveel van dit beest. Heb haar in 2003 uit het asiel gehaald en het beestje heeft me niets anders dan onvoorwaardelijke liefde gegeven. Als ze het vandaag niet beter gaat doen, moet ze terug naar de dierenarts en een aan AB infuus.
Ik zie nu pas dat Joop een mini-versie van mijn Eddy isquote:Op maandag 29 augustus 2011 23:23 schreef DriekOplopers het volgende:
Sinds vandaag een katje. We hebben hem Joop genoemd. Tien weken oud.
Zonnetje40 en ik zijn erg blij. Vanavond gehaald bij een goede kennis.
Inmiddels heeft Joop ons huis verkend, voelt hij zich op zijn gemak (spint, is aanhankelijk en wast zichzelf), heeft hij wat gegeten en hebben we hem een paar keer op zijn kattenbak gezet, waar ook wat grint in zit uit de bak waar hij bij die kennis van ons op ging.
Kortom: hoera, en welkom Joop!
[ afbeelding ]
Wat fijn dat het weer beter gaat met Pollequote:Op vrijdag 2 september 2011 22:08 schreef SEMTEX het volgende:
Het gaat gelukkig weer helemaal goed met Polle, dankzij stevig bunkeren, water drinken en antibiotica. Ben nu elke avond poezenknuffels aan het inhalen
ik ben ook verliefd op mijn eigen lieve kleine katertje smokey!!quote:Op donderdag 8 september 2011 00:05 schreef RandomMoron het volgende:
ik ben een beetje verliefd op smokey
Az vind het doodnormaal als er ledematen uit zijn mandje steken
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ban
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Liefquote:Op donderdag 8 september 2011 15:36 schreef DriekOplopers het volgende:
Joop, de lichtgewichtkat...
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |