Was natuurlijk hier allang bekend maar zeker gezien het minieme prijsverschil is de DE totaal geen optie.quote:Op zondag 25 september 2011 17:21 schreef Rewimo het volgende:
Test van de Consumentenbond: Nespresso vs. DE
Zodat gierige werknemers geen cups jatten voor thuisquote:Op maandag 12 september 2011 16:26 schreef k_man het volgende:
[..]
OK, maar waarom? Waarom een heel ander systeem?
Ah kijk, dat is wel een valide argument. Dank je.quote:Op donderdag 29 september 2011 15:07 schreef Mopst3r het volgende:
[..]
Zodat gierige werknemers geen cups jatten voor thuis
die heb ik ookquote:Op donderdag 29 september 2011 17:38 schreef ForumGek het volgende:
Ik ben bij de club!
Het is uiteindelijk een Magimix M220 Le Cube geworden precies zoals op de foto:
[ afbeelding ]
Dit is een ouder model, maar heeft wel de mogelijkheid om de kopjes (iets) voor te verwarmen en ziet er erg stylish uit. Tevens was de prijs zeer gunstig (¤119) en zaten er ook 2 Nespresso kopjes bij (espresso en lungo). Ook gewoon cups erbij gekregen!
Tevens zelf nog een setje Bodum Espresso glazen gekocht (de middelste).
[ afbeelding ]
Nu ff aansluiten, doorspoelen en proeven!
Wow, dat is goedkoop! Ik heb ¤19 voor 2 glazen betaald, 6 is ook het maximaal aantal dat past toch?quote:Op donderdag 29 september 2011 17:41 schreef Cyntiaa het volgende:
[..]
die heb ik ookmet precies dezelfde espresso glazen, mooie aanbieding gevonden in Zwolle. 6 glazen voor iets van ¤ 20.00 dacht ik.
Je zet ze in/onder de cube voor voorverwarmen. Aan de zijkant en plek voor 6.quote:Op donderdag 29 september 2011 19:45 schreef k_man het volgende:
Eh, wat bedoel je? Zes is het maximum dat waarin past?
Ik heb trouwens ook die toffe Bodum glaasjes. Zes voor 29,90. Voor dat bedrag kun je ze nu trouwens ook kopen bij de Bijenkorf, tijdens de Dwaze Dagen.
Aan de zijkant kunnen ze 'weggestopt' worden inderdaad.quote:Op donderdag 29 september 2011 19:45 schreef k_man het volgende:
Eh, wat bedoel je? Zes is het maximum dat waarin past?
Ik heb trouwens ook die toffe Bodum glaasjes. Zes voor 29,90. Voor dat bedrag kun je ze nu trouwens ook kopen bij de Bijenkorf, tijdens de Dwaze Dagen.
Nou dan heb je gelijk een heleboel. Ook de lichtere en decaf.quote:Op donderdag 29 september 2011 20:26 schreef ForumGek het volgende:
[..]
Is het wat om die 'welcome offer' aan te schaffen met zo'n doosje enzo ? Heb je wel gelijk een heleboel, maar ook decaffeine en de lichtere espresso's.
Ik heb vandaag zo'n gratis proefsetje DE ontvangen. Ik vind de Sontuoso best lekker eigenlijkquote:Op donderdag 29 september 2011 13:47 schreef Griebus het volgende:
[..]
Was natuurlijk hier allang bekend maar zeker gezien het minieme prijsverschil is de DE totaal geen optie.
Nespresso
Ik heb nog steeds de decaf van het welkomstpakket (2.5 jaar geleden) hier liggenquote:Op donderdag 29 september 2011 21:43 schreef k_man het volgende:
Ja ach, dan wel. Ik drink geen lungo's en geen decaf, dus dan is zo'n deal niet interessant.
De decaf's zijn best te drinken anders! Zit nu lekker met een Rosabaya de Colombiaquote:Op vrijdag 7 oktober 2011 12:01 schreef Blik het volgende:
[..]
Ik heb nog steeds de decaf van het welkomstpakket (2.5 jaar geleden) hier liggen
Yupquote:Op dinsdag 18 oktober 2011 15:40 schreef _The_General_ het volgende:
Ik heb een Nespresso Essenza cadeau gekregen. Helaas ontbraken de 16 gratis cups. Ik heb zojuist een bestelling binnen gekregen van 250 stuks.
Een vraagje. Warmen jullie ook het kopje op zoals het in de handleiding staat? Ik heb nog geen espresso glazen. Als ik een senseomok half laat vollopen komt het dan overeen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |