Wat heb je betaald?quote:Op maandag 24 oktober 2011 18:46 schreef F4T4L_3RR0R het volgende:
Nespresso probeert al de hele tijd om mij een ontkalkingssetje aan te smeren (via de telefoon, per e-mail en in de boutiques). Vandaag toch overstag gegaan en ik zie nu in de handleiding dat de Pixie pas na 4000 zetbeurten ontkalkt moet worden bij zacht water, en alle andere apparaten al na 1200 keer bij zacht water.
Kennelijk zijn ze zelf niet goed op de hoogte...
Das gouden handel voor wat je ook met wat citroenzuur kan doen.quote:Op maandag 24 oktober 2011 19:06 schreef F4T4L_3RR0R het volgende:
Tien euro voor een setje waarmee je twee keer kan ontkalken.
Ik heb mijn Magimix Citiz & Milk bij de BCC gekocht!quote:Op maandag 24 oktober 2011 11:41 schreef k_man het volgende:
Als je maar niet in de verleiding komt om iets online te bestellen bij BCC. Op de website staan korte levertijden en hele lage prijzen. Mijn ervaring is dat ze niet kunnen leveren en dat het je vervolgens maanden (plus veel gedoe0 kost om je geld terug te krijgen. Drama.
Tip: Geen nespresso ding nemen als je de koffie niet wil/kan betalen.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 15:30 schreef ukker het volgende:
Ik wist niet dat hier ook een Nespresso topic was![]()
Ik drink zo'n 12 bakkies koffie per dag en vond de cups toch een beetje te duur worden.. Ben sinds vorige week overgestapt op de Coffeeduck, hervulbare cuppies.
Werken perfect in m'n pixie, komt best een lekker bakkie uit, ook met cremelaag![]()
Iemand anders ervaring met de Coffeeduck? Ik gebruik nu AH Excellent Espresso koffie, misschien dat iemand tips heeft voor andere koffie voor in de Coffeeduck?
En wat kost je dat? Scheelt het veel met Nespresso?quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 15:30 schreef ukker het volgende:
Ik wist niet dat hier ook een Nespresso topic was![]()
Ik drink zo'n 12 bakkies koffie per dag en vond de cups toch een beetje te duur worden.. Ben sinds vorige week overgestapt op de Coffeeduck, hervulbare cuppies.
Werken perfect in m'n pixie, komt best een lekker bakkie uit, ook met cremelaag![]()
Iemand anders ervaring met de Coffeeduck? Ik gebruik nu AH Excellent Espresso koffie, misschien dat iemand tips heeft voor andere koffie voor in de Coffeeduck?
Cupjes waren iets van 12 euro voor 4 op http://shop.coffeeduck.com , je kunt een kortingscode gebruiken, uit mn hoofd is het iets van evalu-2011 ofzo, kan ik ff opzoeken als je interesse hebt.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 15:38 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
En wat kost je dat? Scheelt het veel met Nespresso?
Bij Levelt koffie halen? veel soorten en op gewicht naar wat je wilt te kopen enzo.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 15:30 schreef ukker het volgende:
Ik wist niet dat hier ook een Nespresso topic was![]()
Ik drink zo'n 12 bakkies koffie per dag en vond de cups toch een beetje te duur worden.. Ben sinds vorige week overgestapt op de Coffeeduck, hervulbare cuppies.
Werken perfect in m'n pixie, komt best een lekker bakkie uit, ook met cremelaag![]()
Iemand anders ervaring met de Coffeeduck? Ik gebruik nu AH Excellent Espresso koffie, misschien dat iemand tips heeft voor andere koffie voor in de Coffeeduck?
Ik heb nu drie smaken uitgeprobeerd, ben halverwege. Als het op is komt er voor mij niet opnieuw van DE binnen.quote:Op maandag 3 oktober 2011 18:44 schreef MrTorture het volgende:
[..]
Ik heb vandaag zo'n gratis proefsetje DE ontvangen. Ik vind de Sontuoso best lekker eigenlijk
Maar het prijsverschil is minimaal en de overbodige verpakking vind ik ook niet handig...
Mijn conclusie: vooral Nespresso blijven drinken en misschien af en toe een pakje DE
edit:
De Satinato is niet te zuipen
Daarom wissel ik het ook af. 's Ochtends filterkoffie en 's avonds nog 1 Nespressootje, als tractatie.quote:Op woensdag 2 november 2011 14:44 schreef Tezz het volgende:
Ik begin steeds meer tegen de prijs aan te lopen. Mijn bestelling van 200 cupjes kost 70 euro en ik kan er net 5, misschien 6 weken mee doen. Aardig kostenpostje! Maar het is zo lekker.....
Idem hier. Buiten dat ik mijn Senseo direct bij het oud vuil heb gezet nadat ik mijn Nespresso kocht.quote:Op zaterdag 5 november 2011 09:51 schreef Faithz het volgende:
Grappig dat we het hier nu vooral hebben over navullen en goedkopere alternatieven voor de nespresso cups.
Ik begin er niet aan, dan tuig ik mijn senseo wel weer op. Ik tik met pijn de euro's af maar dat komt omdat ik graag lekkere koffie drink
Ik zei t wel heel stoer maar ik heb mijn senseo ook meteen weggegevenquote:Op zaterdag 5 november 2011 09:53 schreef Copycat het volgende:
[..]
Idem hier. Buiten dat ik mijn Senseo direct bij het oud vuil heb gezet nadat ik mijn Nespresso kocht.
Geen inferieure cups in mijn apparaat!
Ja, dat is het plan hier ook maar in de praktijk nemen we toch vaak nespresso!quote:Op woensdag 2 november 2011 19:24 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Daarom wissel ik het ook af. 's Ochtends filterkoffie en 's avonds nog 1 Nespressootje, als tractatie.
Makroquote:Op zondag 6 november 2011 11:12 schreef Rewimo het volgende:
Ik heb een Lattemento van de Makro. Kruidvat heeft een goedkopere versie maar daarvan ging bij mij na een tijdje de binnenlaag stuk. De Lattemento is van roestvrij staal dus die heeft dat probleem niet.
[ afbeelding ]
Coolquote:Op zondag 6 november 2011 11:23 schreef Rewimo het volgende:
Hij heeft een eigen stekkert![]()
Ze staan - heel verrassend - in de buurt van de koffiezetapparaten
't Is een losse bodem waar je het apparaat opzet, net als een waterkoker zeg maar.
quote:Op zondag 6 november 2011 11:41 schreef Rewimo het volgende:
Ik heb deze, er is ook een kleinere versie volgens mij. Maar met deze krijg je een mooie hoeveelheid schuim voor een grote kop.
Ik heb er eentje hoorquote:Op zondag 6 november 2011 12:19 schreef Rewimo het volgende:
Ik gebruik de "grote" knop inderdaad maar het is een kwestie van smaak natuurlijkHangt ook van het cupje af dat je gebruikt. Ik heb liever een sterkere soort (8 of hoger).
En, bevalt het?quote:Op zondag 6 november 2011 16:43 schreef PdeHoog het volgende:
Ik heb er eentje hoorNu ff genieten van een cappucino
Jaquote:
Ja goeie.quote:Op zondag 6 november 2011 17:14 schreef Adelante het volgende:
Ik zag dat je vanaf morgen weer 50,- euro cashback krijgt op alle machines?!
Is dit wat voor je?quote:Op maandag 7 november 2011 04:53 schreef Stokstaart het volgende:
Ja goeie.
Wat is nou de goedkoopste machine die je kunt krijgen en waar je Nespresso cups in kunt mikken?????
We moeten er echt eentje hebben hier op de zaak, maar mag zoals gewoonlijk niets kosten
quote:Op woensdag 2 november 2011 17:51 schreef Rewimo het volgende:
De Pixie is in de aanbieding bij de Makro, met geld-terug-actie kost hij ¤ 59,49 inclusief
Ik heb deze net besteld, Krups Nespresso machine, deze komt op 39 euro na de 50 euro actie.quote:Op maandag 7 november 2011 04:53 schreef Stokstaart het volgende:
Ja goeie.
Wat is nou de goedkoopste machine die je kunt krijgen en waar je Nespresso cups in kunt mikken?????
Nespresso Variations 2011 - Cherry, Black Chocolate and Vanilla Blossom (Livanto) - Available from November 14, 2011quote:Op donderdag 10 november 2011 13:28 schreef Roel_Jewel het volgende:
Vanaf maandag liggen de limited editions voor de feestdagen in de winkel: vanille (iets anders dan vanille van vorig jaar), donkere chocolade en kers.
Ik heb net mijn peperkoek en abrikoos weggegooidquote:Op vrijdag 11 november 2011 10:48 schreef SHOOOTO het volgende:
[..]
Nespresso Variations 2011 - Cherry, Black Chocolate and Vanilla Blossom (Livanto) - Available from November 14, 2011
[ afbeelding ]
quote:Op vrijdag 11 november 2011 10:49 schreef Copycat het volgende:
Dat vervoersbedrijf houdt nu koffiepauze met BrandX's koffie.
quote:Op vrijdag 11 november 2011 10:49 schreef Copycat het volgende:
Dat vervoersbedrijf houdt nu koffiepauze met BrandX's koffie.
heel jammer van het gedoe, de nare smaak ligt bij deze vooral bij het vervoersbedrijf. Nespresso snapte heel goed dat ik nu wel boos was. Naja, ik ga er maar van uit dat het goed komt vanmiddag, maar ik heb er stiekem toch een beetje huivering voor ngo eens een keer online te bestellenquote:Op vrijdag 11 november 2011 10:59 schreef Faithz het volgende:
[..]
Jammer van het gedoe maar het goede gevoel bij nespresso blijft
Moet zeggen dat ik in de afgelopen 8 jaar eigenlijk nooit problemen heb gehad met de levering van de koffie, al was dit wel altijd met de normale verzendwijze en niet die waar jezelf de tijd kan kiezen. Plus af en toe krijg je gratis spullen van ze, zo heb ik een kalkfilter, koekjes en chocola gekregen bij bestellingen.quote:Op vrijdag 11 november 2011 11:01 schreef BrandX het volgende:
[..]
[..]
heel jammer van het gedoe, de nare smaak ligt bij deze vooral bij het vervoersbedrijf. Nespresso snapte heel goed dat ik nu wel boos was. Naja, ik ga er maar van uit dat het goed komt vanmiddag, maar ik heb er stiekem toch een beetje huivering voor ngo eens een keer online te bestellen
Ik vind het niks.quote:Op vrijdag 11 november 2011 12:12 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Niks mis mee, zolang het niet overheersend is.
ik ben benieuwd, als het tussen nu en 14.00u alsnog netjes geleverd wordt, ben ik in ieder geval happy, wil die dingen echt in huis hebben voor vandaag. Vanavond een huis vol visitequote:Op vrijdag 11 november 2011 11:42 schreef Tweek het volgende:
[..]
Moet zeggen dat ik in de afgelopen 8 jaar eigenlijk nooit problemen heb gehad met de levering van de koffie, al was dit wel altijd met de normale verzendwijze en niet die waar jezelf de tijd kan kiezen. Plus af en toe krijg je gratis spullen van ze, zo heb ik een kalkfilter, koekjes en chocola gekregen bij bestellingen.
Deze week ook weer het nieuwe nummer van Nespresso magazine binnen gehad.
ze hebben nog een half uur, ik vrees met grote vrezen, en dan ga ik echt, echt supervreselijk balenquote:Op vrijdag 11 november 2011 12:31 schreef MissHobje het volgende:
BrandX!!! dem ik zou knetter geworden zijn, ben benieuwd, spiek straks nog even vanaf werk
Succes BX
lol dat snap ikquote:Op vrijdag 11 november 2011 14:28 schreef Faithz het volgende:
Stiekem best leuk om te volgen
Minder leuk voor jou.. Dat dan weer wel!
quote:Op vrijdag 11 november 2011 15:44 schreef BrandX het volgende:
nou nou nou, het is gearriveerd. nu net, 2 minuten geleden.
Wat zij zegtquote:
De zin die ik even vet gedrukt heb snap ik niet helemaal. Als Nespresso niet aan het transportbedrijf heeft geleverd dan is de koffie er toch niet?quote:Op vrijdag 11 november 2011 09:06 schreef BrandX het volgende:
Dus toch waardeloos
het zou dus vanochtend tussen 8 en 10 grleverd worden, word ik net gebeld, ze kunnen vandaag niet leveren. En nee, niet omdat de koffie zelf er niet is, maar omdat ze zelf niet geleverd hebben gekregen van nespresso kunnen ze pas morgen leveren
nou, daar gaat mijn vrije ochtend, baal als n stekker. dus ik zeg: nou laat maar zitten, ik ga dan morgen zelf wel halen bij de bijenkorf, service van niets dit, ik wil graag n creditnota. Nou dat ging niet, dan moet ik maar met nespresso zelf bellen. Ik zeg, wie bent u dan? Ja wij zijn het vervoersbedrijf....
nu hang ik met nespresso aan de lijn. ben benieuwd wat dit gaat worden
Viel mij ook al op, wij hebben hier alleen magere melk, en dat schuimt als een tiet.quote:Op vrijdag 18 november 2011 17:11 schreef Rewimo het volgende:
Zeg dat welStraks de vanille proberen. We hebben trouwens tijdelijk halfvolle melk, dat maakt lang niet zoveel schuim als de magere die ik normaal gebruik.
Ik kan je volle (houdbare) melk echt aanraden, daar zit veel meer smaak aan dan magere melk want deze is een stuk vetter en wat dikker. Schuimt ook goed op want wordt in veel horeca gebruikt hiervoor!quote:Op zaterdag 19 november 2011 08:43 schreef Rewimo het volgende:
Wij hebben normaal altijd houdbare magere melk, dat schuimt de opschuimer uitDe verse halfvolle die we nu hebben wordt wel wat opgeklopt maar schuimt nauwelijks.
Nou ja, is maar tijdelijk, qltel kwam ermee thuis na een vergadering, was overgebleven.
Ik ga maar eens een bakkie maken![]()
Duidelijkquote:Op zaterdag 19 november 2011 09:47 schreef Rewimo het volgende:
Ik maak sowieso maar voor 1 kop tegelijk, dus ik spoel hem om en maak hem droog
Ik ga ze straks proberenquote:Op zaterdag 19 november 2011 10:58 schreef Adelante het volgende:
De dark chocolate variant is goed te doen
Heb ik een tijdlang gebruikt, maar ik vind het de smaak van de koffie teveel aantasten. Ik gebruik nu Arla halvolle melk, geeft prima schuim via mijn latissima.quote:Op zaterdag 19 november 2011 01:55 schreef Papabear het volgende:
Deze gebruiken ze bij de Nespresso Boutique in de Bijenkorf (bij de andere winkels ook vast wel):
[ afbeelding ]
Zo kreeg ik een cappucino van Indriya met deze melkschuim. Erg lekker
Prijs viel me inderdaad ook tegen, maar dat komt natuurlijk door de eerdere prijsverhogingen ook..quote:Op zaterdag 19 november 2011 13:39 schreef Kremers het volgende:
[..]
Heb ik een tijdlang gebruikt, maar ik vind het de smaak van de koffie teveel aantasten. Ik gebruik nu Arla halvolle melk, geeft prima schuim via mijn latissima.
Die variations haal ik denk ik wel voor de komende feestdagen periode. Zijn denk ik niet echt smaken die ik elke dag wil drinken, daarnaast is ¤0,42 ook wel erg veel geld voor een kopje koffie die je thuis zet :/
Ik heb dezelfde besteld bij Redcoon. Had hem vandaag wel verwacht trouwensquote:Op donderdag 11 augustus 2011 14:27 schreef Cortax het volgende:
Kom me hier ook maar eens melden
[ afbeelding ]
Graag!quote:Op zaterdag 19 november 2011 21:49 schreef Kremers het volgende:
Ik heb hier trouwens nog een bon liggen voor ¤70 retourNormaal ¤50. Dus laat maar weten of iemand de code kan gebruiken.
Krijg ik een cadeaubon van ¤20 van nespresso, en jij ¤70 retour op je bank.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |