Ik heb altijd medium en ook een overhemd van A&F in (medium) muscle en die zit best wel slim. Wel een fijne fit.quote:Op vrijdag 18 november 2011 15:39 schreef Physics het volgende:
Hoe valt die muscle fit eigenlijk? Ik zit meestal tussen M en L in qua maat.
Dan een L nemen, vallen zoals gezegd vrij slim. Superchille fit, niet muscle in de zin van retestrak, maar gewoon mooi getailleerd.quote:Op vrijdag 18 november 2011 15:39 schreef Physics het volgende:
Hoe valt die muscle fit eigenlijk? Ik zit meestal tussen M en L in qua maat.
Het is gewoon een slim fit, alleen de Amerikanen moeten het weer muscle fit noemen anders is het niet stoer of zo.quote:Op vrijdag 18 november 2011 15:50 schreef BigSmurf het volgende:
[..]
Dan een L nemen, vallen zoals gezegd vrij slim. Superchille fit, niet muscle in de zin van retestrak, maar gewoon mooi getailleerd.
Volgens mij komt ie in het oude gebouw van de Bonneteriequote:Op vrijdag 18 november 2011 14:11 schreef soost het volgende:
Vanuit de 'News Releases' op de website van Abercrombie:
"The Company announced plans to open Abercrombie & Fitch flagships in Amsterdam and Munich in Fiscal 2012. These are in addition to the previously announced Abercrombie & Fitch flagships in Hamburg and Hong Kong."
Dat is ook een goeie ja..quote:Op vrijdag 18 november 2011 16:49 schreef Mylene het volgende:
Volgens mij in het gebouw van Fame Music, begin Kalverstraat.
WTFquote:Op vrijdag 18 november 2011 16:51 schreef ChicaChula het volgende:
[..]
Failliet...dat is t gerucht onder winkeliers tenminste..
Ja ik weet het ook niet hoor.. Laatste wat ik hoorde was dat A&F t pand van de Bonneterie wilde.. En die in zwaar vaarwater zitten.. Maar dat A&F twijfelde of dat pand niet te groot was.. Dat was hetquote:Op vrijdag 18 november 2011 16:57 schreef Omnifacer het volgende:
[..]
WTF
Zo'n oude en bekende winkel? Eeuwig zonde!
Ja precies, dat vind ik dus ook..quote:Op vrijdag 18 november 2011 17:04 schreef Omnifacer het volgende:
OK spannend...
Ik vind het jammer dat ze naar Amsterdam komen, ik koop A&F alleen als ik in de US ben, binnenkort loopt iedereen er dus in (voor zover dat nu nog niet zo is)
Dit.quote:Op vrijdag 18 november 2011 17:09 schreef Omnifacer het volgende:
Dan maar weer op zoek naar andere merken, die iets minder bekend zijn
Wel 2 jaar te laat want de hype is voorbij. Momenteel populairder in België: Superdry, Jack & Jones (op z'n absolute hoogtepunt of er net voorbij) en Ben Sherman (opkomend).quote:Het trendy Amerikaanse merk Abercrombie & Fitch zal op 8 december na maandenlang uitstel de deuren van zijn flagship store in Brussel op de Waterloolaan openen.
Het merk staat vooral bekend om de promotie met knappe mannen in ontbloot bovenlijf, ze zullen in Brussel al een week op voorhand klaarstaan. De modellen komen uit de VS, Japan, Italië, Engeland, Frankrijk, Denemarken, Spanje en Duitsland en werden in de winkels geselecteerd.
De opening van de winkel was oorspronkelijk voor maart gepland, maar door grote vertragingen moesten Belgische klanten dus geduldig wachten op het eerste filiaal. Abercombie & Fitch is een merk dat vooral op jongeren mikt met casual truien, hemdjes en jeansbroeken. Het komt vaak in de media vanwege zijn controversiële reclamecampagnes die vaak weinig om het lijf hebben. Ook lokten gevulde bikinitopjes voor meisjes vanaf zeven jaar heel wat reacties uit. (ep)
Hoe weet jij dit allemaalquote:Op zaterdag 19 november 2011 13:32 schreef DeMessias het volgende:
In Brussel opent de winkel op 8 december.
[..]
Wel 2 jaar te laat want de hype is voorbij. Momenteel populairder in België: Superdry, Jack & Jones (op z'n absolute hoogtepunt of er net voorbij) en Ben Sherman (opkomend).
Ach, 5 jaar geleden zei iedereen ook dat G-star maar een hype was en dat alle paupers binnen een jaartje wel wat nieuws zouden vinden.quote:Op zaterdag 19 november 2011 13:32 schreef DeMessias het volgende:
In Brussel opent de winkel op 8 december.
[..]
Wel 2 jaar te laat want de hype is voorbij. Momenteel populairder in België: Superdry, Jack & Jones (op z'n absolute hoogtepunt of er net voorbij) en Ben Sherman (opkomend).
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |