pp 384-385quote:According to Bawer, "Fortuyn had been an active politician for only a few months but had already shaken things up dramatically. Before him, Dutch politics had been essentially a closed club whose members shared broadly similar views on major issues and abhorred open conflict." Journalists and rival politicians alike - notice how they worked in lockstep - responded by smearing him "as a right-wing extremist, a racist, a new Mussolini or Hitler." Indirectly, this led to his murder by a left-wing activist who stated that he killed Fortuyn on behalf of Muslims because he was "dangerous" to minorities.
Later, the Islam-critic Theo van Gogh was murdered in broad daylight. As Bawer states, "In 2006, in a crisis that brought down the government, Ms. [Ayaan] Hirsi Ali was hounded out of Parliament by colleagues desperate to unload this troublemaker. When she moved to Washington, D.C., last year, polls showed that many Dutchmen wouldn't miss her. The elite, it seemed, had reasserted its power, and the Dutch people, tired of conflict, had embraced the status quo ante. (…) Five years ago, Fortuyn inspired widespread hope and determination. Today, all too many Dutch citizens seem confused, fearful, and resigned to gradual Islamisation. No wonder many of them — especially the young and educated — are emigrating to places like Canada, Australia, and New Zealand."
Pim Fortuyn was indirectly murdered by the political, cultural and media elites whereas Theo van Gogh was murdered by Muslims. Ayaan Hirsi Ali has been driven from the country. Islam-critic Geert Wilders is still there , but he is subject to similar smears as Fortuyn was about being a racist, receives daily threats from Muslims and not-so-subtle hints from the establishment that he should tone down his criticism of Muslim immigration. The Dutch spirit appears to have been broken, at least for now, and things are slowly returning to normal. The extended political elites are once again firmly in control of public debate, and the embarrassing peasant rebellion has been successfully struck down.
I've suggested before that native Europeans face three enemies simultaneously when fighting against the Islamisation of their lands: Enemy 1 is the anti-Western bias of our media and academia, which is a common theme throughout the Western world. Enemy 2 are Eurabians and EU-federalists, who deliberately break down established nation states in favor of a pan-European superstate. Enemy 3 are Muslims. The Netherlands from 2001 to 2007 is a clear case in point where enemies 1, 2 and 3 have successfully cooperated on breaking down the spirit of the native population through intimidation and censorship and by squashing any opposition to continued mass immigration.
quote:Op zondag 24 juli 2011 18:33 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Mensen weten niet wat ze eigenlijk zeggen. Dat is het enge.
Klopt allebei wel ja.quote:Op zondag 24 juli 2011 18:34 schreef superworm het volgende:
[..]
Voor m'n gevoel worden het er de laatste jaren ook steeds meer.
Klopt wel, maar aan de andere kant denk ik dat je onderschat hoeveel mensen hier daadwerkelijk niet echt problemen mee hebben. Ga maar eens lezen op fora waar posters al veel langer actief zijn ipv op de Telegraaf.quote:Op zondag 24 juli 2011 18:16 schreef Gulo het volgende:
[..]
Kan van iedereen zijn. Ten tijde van 9/11 was ik ergens moderator op een forum. Wat je daar toen ook zag was dat mensen zich voordeden als moslims die aanslagen geweldig vonden. Aan de gebruikersgegevens kon je zien dat er eerder vanaf hun computer gepost was onder een andere account waar het juist rechtse lui waren.
Wie zegt dus dat dit geen linkse mensen, moslims of gewoon trollen zijn. Nogmaals, ik zeg absoluut niet dát het zo is.
Ik zeg alleen dat je veel dingen op internet met een korreltje zout moet nemen.
En uiteraard heb je altijd een handfull of idots die echt zo denken.
quote:Ik had er al een vermoeden van toen de schietpartij was plaats vond bij om een of andere socialistiese bijeenkomst.
Maar in tegenstelling tot andere noem ik die man geen dader,maar een verzetsstrijder die het opnam tegen de oa linkse,die hun land hebben verkwanseld aan oa de islam.
En ik mag het misschien niet zeggen,maar ik hoop van harte dat er vele verzetsstrijders zullen opstaan in europa,want om de islam in te dammen zal je toch eerst moeten afrekenen met oa de linkse,democraten,liberalen,christelijke en weet ik wat allemaal nog meerKun je zeggen,dat is onmenselijk,maar in dat geval kijk ik wel naar de vele autochtone slachtoffers die de linkse,democraten,liberalen,christenen op hun geweten hebben,door oa de islam ruim baan te geven in europa
quote:Ik stel voor een moment van stilte in acht te nemen voor de vele verkrachte Noorse vrouwen, moordslachtoffers en andere slachtoffers van multicultureel onheil..allemaal ontstaan door Noorse Sociaal-Democraten die in hun jeugd zich op eilandjes laten indoctrineren.
Het is een grove misdaad, maar ik laat er geen traan om.
Gewoon op het PF forum...omdat het kan.quote:Ik zie het als een daad van verzet tegen de multiculturele dictatuur. Noorse nationalisten hebben begrepen dat we via de reguliere politiek helemaal niets zullen bereiken.
Tja, je hebt wel gelijk hoor. Die realiteit ligt er ook wel. Dat zal de komende jaren alleen maar erger worden. Als de economische crisis straks écht ernstige vormen aanneemt zijn alle ingrediënten aanwezig om de boel in Europa flink te laten escaleren.quote:Op zondag 24 juli 2011 18:36 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Klopt wel, maar aan de andere kant denk ik dat je onderschat hoeveel mensen hier daadwerkelijk niet echt problemen mee hebben. Ga maar eens lezen op fora waar posters al veel langer actief zijn ipv op de Telegraaf.
[..]
[..]
[..]
Gewoon op het PF forum...omdat het kan.
Kinderen doodschieten is een verzetsdaad....Pim had het vast zo gewild.
http://www.megaupload.com/?d=OORES89Bquote:Op zondag 24 juli 2011 18:39 schreef TWP het volgende:
Iemand ook een werkende link naar het manifest?
Hinzufugt.quote:Op zondag 24 juli 2011 18:44 schreef Hans_van_Baalen het volgende:
Ah net te laat
http://www.zshare.net/download/929485385fba1069/
net geupload
Ik denk dat de meerderheid van de posts die zeggen dit te ondersteunen troll-posts zijn. Gewoon, omdat Henk en Ingrid helemaal niet zo ver nadenken. Die gaan dat manuscript echt niet lezen. Die hebben gewoon gehoord van een gek die op een eiland 90 kinderen doodschoot. En daar zijn ze op tegen. Net zoals ze tegen moslims, de PVDA en uitkeringstrekkers zijn. Ik begrijp heel goed waarom H&I posten wat ze posten en denken wat ze denken. Maar het goedkeuren van seriekillers hoort daar gewoon niet bij.quote:Op zondag 24 juli 2011 18:36 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Klopt wel, maar aan de andere kant denk ik dat je onderschat hoeveel mensen hier daadwerkelijk niet echt problemen mee hebben. Ga maar eens lezen op fora waar posters al veel langer actief zijn ipv op de Telegraaf.
[..]
[..]
[..]
Gewoon op het PF forum...omdat het kan.
Kinderen doodschieten is een verzetsdaad....Pim had het vast zo gewild.
Menig persoon? Noem eens wat? Ik ben niets tegengekomen waar ik het echt mee eens was.quote:Op zondag 24 juli 2011 18:46 schreef El_Liberaliste het volgende:
TVT.
Geen zin/tijd om dit door te spitten. Maar de passages die ik heb gelezen hier op Fok, zijn denk ik teksten die menig persoon zal beamen. Ook al durft misschien niet iedereen dat te zeggen.
Ik wel. Hij heeft het over de culturele teloorgang van het avondland. Dat lijkt me iets wat je moeilijk kunt ontkennen.quote:Op zondag 24 juli 2011 18:50 schreef Tauchmeister het volgende:
[..]
Menig persoon? Noem eens wat? Ik ben niets tegengekomen waar ik het echt mee eens was.
Ik ben even te lui om citaten er bij te pakken, maar zoals ook al in de post van Gulo staat, staan er dingen in die waar zijn, of waar veel mensen - mijzelf niet uitgezonderd - het mee eens zouden kunnen zijn. Als hij het heeft over de stelling dat de Islam gevaarlijk is, dat er moslims zijn die Europa willen 'overnemen' (het zij een klein deel van hen) en dat deze mensen qua demografie sneller groeien dan de oorspronkelijke bewoners, dan heeft hij niet volledig ongelijk. En ik deel zijn zorgen. Niet zijn methode, for the record....quote:Op zondag 24 juli 2011 18:50 schreef Tauchmeister het volgende:
[..]
Menig persoon? Noem eens wat? Ik ben niets tegengekomen waar ik het echt mee eens was.
Inderdaad. Stel dat die kerel een wiskundeboek had geschreven voordat hij op killing-spree ging. Was de wiskunde dan opeens minder valide geworden?quote:Op zondag 24 juli 2011 18:55 schreef El_Liberaliste het volgende:
[..]
Ik ben even te lui om citaten er bij te pakken, maar zoals ook al in de post van Gulo staat, staan er dingen in die waar zijn, of waar veel mensen - mijzelf niet uitgezonderd - het mee eens zouden kunnen zijn. Als hij het heeft over de stelling dat de Islam gevaarlijk is, dat er moslims zijn die Europa willen 'overnemen' (het zij een klein deel van hen) en dat deze mensen qua demografie sneller groeien dan de oorspronkelijke bewoners, dan heeft hij niet volledig ongelijk. En ik deel zijn zorgen. Niet zijn methode, for the record....
Ook bij die prietpraat over (eventueel) bedreigende demografie valt behoorlijk wat af te doen hoor. Meer dan vrij stupide bangmakerij is het niet.quote:Op zondag 24 juli 2011 18:55 schreef El_Liberaliste het volgende:
[..]
Ik ben even te lui om citaten er bij te pakken, maar zoals ook al in de post van Gulo staat, staan er dingen in die waar zijn, of waar veel mensen - mijzelf niet uitgezonderd - het mee eens zouden kunnen zijn. Als hij het heeft over de stelling dat de Islam gevaarlijk is, dat er moslims zijn die Europa willen 'overnemen' (het zij een klein deel van hen) en dat deze mensen qua demografie sneller groeien dan de oorspronkelijke bewoners, dan heeft hij niet volledig ongelijk. En ik deel zijn zorgen. Niet zijn methode, for the record....
Nee, want in een wiskundeboek uit je heen haat en beschrijf je niet minitieus hoe je een aanslag voorbereid en hoe je je eigen inzichten verbergt voor naasten.quote:Op zondag 24 juli 2011 18:56 schreef LXIV het volgende:
[..]
Inderdaad. Stel dat die kerel een wiskundeboek had geschreven voordat hij op killing-spree ging. Was de wiskunde dan opeens minder valide geworden?
Dat is jouw mening. Demografische ontwikkelingen van de afgelopen decennia liegen niet me dunkt. Gegevens i.c.m. bepaalde factoren extrapoleren lijkt mij nu niet per se stupide.quote:Op zondag 24 juli 2011 18:59 schreef du_ke het volgende:
[..]
Ook bij die prietpraat over (eventueel) bedreigende demografie valt behoorlijk wat af te doen hoor. Meer dan vrij stupide bangmakerij is het niet.
Teloorgang aan?quote:Op zondag 24 juli 2011 18:52 schreef Gulo het volgende:
[..]
Ik wel. Hij heeft het over de culturele teloorgang van het avondland. Dat lijkt me iets wat je moeilijk kunt ontkennen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. blz 1171
Gelukkig is het hem ook geheel duidelijk hoe dit allemaal komt - het ligt nog veel dieper dan pvda-ers ...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.blz 1219
[ Bericht 10% gewijzigd door mommychaos op 24-07-2011 19:08:07 ]
Op wat voor manier dan? De bouw van moskeeën? Dat is voor mij geen culturele teloorgang, want ik heb net zo min iets met kerken. En door de toenemende globalisering is onze cultuur bovendien per definitie onderhevig aan veranderingen.quote:Op zondag 24 juli 2011 18:52 schreef Gulo het volgende:
[..]
Ik wel. Hij heeft het over de culturele teloorgang van het avondland. Dat lijkt me iets wat je moeilijk kunt ontkennen.
Inderdaad. "55% moslims in Nederland rond 2050", daar geloof ik niets van.quote:Op zondag 24 juli 2011 18:59 schreef du_ke het volgende:
[..]
Ook bij die prietpraat over (eventueel) bedreigende demografie valt behoorlijk wat af te doen hoor. Meer dan vrij stupide bangmakerij is het niet.
Doe dat dan wel met de juiste data en je komt er achter dat de soep lang niet zo heet gegeten wordt als opgediend in dit soort prietpraat.quote:Op zondag 24 juli 2011 19:01 schreef Gulo het volgende:
[..]
Dat is jouw mening. Demografische ontwikkelingen van de afgelopen decennia liegen niet me dunkt. Gegevens i.c.m. bepaalde factoren extrapoleren lijkt mij nu niet per se stupide.
Globalisering is een enorme cultuurvernietiger. Je krijgt overal ter wereld de zelfde cultuur of non-cultuur. Een orgie van platheid, materialisme, egocentrisme welke alle oude culturele waarden teniet doet.quote:Op zondag 24 juli 2011 19:02 schreef Hans_van_Baalen het volgende:
[..]
Teloorgang aan?
Cultuur is non-stop onderhevig aan verandering. Alleen door de globalisering van de laatste tijd is het in een stroomversnelling gekomen. Dat bepaalde mensen de wereld niet kunnen bijhouden, dat is toch echt de eigen schuld.
Sowieso zal daar de ontkerkelijking waarschijnlijk ook wel inzetten. Mogelijk bedoelt hij 55% niet blanke Nederlanders.quote:Op zondag 24 juli 2011 19:04 schreef Tauchmeister het volgende:
[..]
Op wat voor manier dan? De bouw van moskeeën? Dat is voor mij geen culturele teloorgang, want ik heb net zo min iets met kerken. En door de toenemende globalisering is onze cultuur bovendien per definitie onderhevig aan veranderingen.
[..]
Inderdaad. "55% moslims in Nederland rond 2050", daar geloof ik niets van.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |