FOK!forum / Forum-, Topic- en Userspellen / [AKQ] #2318: Een aantrekkelijke jongedame van huwbare leeftijd
theSummonervrijdag 22 juli 2011 @ 20:16
header.png
Welkom in alweer het 2318e deel van de Algemene Kennis Quiz!
We nodigen iedereen graag uit om mee te doen, maar lees wel eerst deze openingspost een keer goed door.

beantwoorden.jpg
Geef slechts één antwoord per keer. Pas wanneer de vraagsteller aangeeft dat het niet juist is, mag je opnieuw een antwoord geven. Wanneer je een ingeving krijgt en toch een nieuw antwoord wilt geven, geef dan duidelijk aan dat je eerdere post niet meer geldt. Als er meerdere antwoorden op een vraag zijn, dan mag je er net zoveel, en dus niet één meer, geven als dat de vraagsteller aangeeft te willen horen.

Bewerk je antwoord nooit. Spelfouten, toevoegingen of verbeteringen zijn geen geldige redenen om je antwoord te editten. Wanneer je iets op je antwoord hebt aan te merken, post dat dan in een nieuw bericht. Wanneer een post bewerkt blijkt te zijn, is deze per direct ongeldig.

Opzoeken is verboden. Het gebruik van internetpagina's, encyclopedieën, platenhoezen, boeken en elke andere bron is absoluut niet toegestaan. Ook vragen aan huisgenoten, een moeder die meeleest en haar mond niet kan houden of geflashed worden bij het chatten wordt als opzoeken beschouwd. Wanneer blijkt dat je je hier toch schuldig aan hebt gemaakt, krijg je minpunten en word je mogelijk voor een paar delen uitgesloten.

stellen.jpg
Je krijgt 15 minuten om een nieuwe vraag te stellen, vanaf het moment dat jouw antwoord is goedgekeurd. Na 15 minuten mag iemand anders een nieuwe vraag stellen en wordt jouw punt ingetrokken. Een uitzondering wordt gemaakt wanneer de goedkeuring langer dan 15 minuten op zich laat wachten of op onchristelijke tijdstippen (23:00 - 07:00 uur). Er is verder niet één geldige reden om geen nieuwe vraag te stellen.

Formuleer je vraag duidelijk. Wanneer een vraag meerdere antwoorden heeft, geef dan duidelijk aan hoeveel je er wilt horen en of ze in één post moeten staan. Wanneer je dit niet aangeeft, gaat het punt naar degene die als laatste het antwoord compleet maakt. Geef specifiek aan wat voor antwoord je verwacht (dus niet Waarvandaan .. ?, maar Uit welk continent/land/dorp .. ? en niet Wat voor dier .. ?, maar Wat voor soort slang/vis/beer .. ?). Vermijd verder het gebruik van een schuine streep (bijv. Welk lied / van wie?), omdat het niet duidelijk maakt of je beide vragen (lied en artiest) beantwoord wilt hebben, of slechts één van de vragen (lied of artiest).

Wissel het onderwerp zoveel mogelijk af. Stel niet vaker dan 3 keer een vraag over hetzelfde onderwerp, maar nog beter is om voor elke nieuwe vraag een ander onderwerp te kiezen. Zo blijven deelnemers gemotiveerder dan wanneer er telkens een vraag komt over een onderwerp waar ze minder van weten.

Vermijd ordinaire gokvragen. Vragen die beginnen met wanneer, welk jaar, hoeveel, etc. hebben vaak weinig met algemene kennis te maken en een hoop gegok is dan ook het gevolg.

Houd het topic actief. Geef tijdig aan of een antwoord fout is en plaats hints wanneer een vraag lastig blijkt te zijn. Als het juiste antwoord maar niet komt, dan mag je een nieuwe vraag stellen. Je mag zelf kiezen of je het antwoord op jouw vorige vraag geeft, of dat je die vraag open laat staan. In dat laatste geval mag men de vorige vraag nog beantwoorden voordat het topic gesloten is.

goedkeuren.jpg
Als vraagsteller ben jij degene die een antwoord goedkeurt. Het punt geven doe je door de actuele stand van het topic te kopiëren en bij de juiste gebruiker een punt op te tellen. Doe dit dikgedrukt voor de duidelijkheid. Wanneer een gebruiker nog niet in de lijst staat, voeg hem of haar dan gewoon toe. Elk 10e topic worden er dubbele punten gegeven.

Probeer binnen 15 minuten een antwoord goed of af te keuren. Wanneer je 15 minuten niks van je laat horen, mag een andere deelnemer een antwoord controleren en eventueel goedkeuren. Als het juiste antwoord dan nog niet gegeven is, mag iemand anders een nieuwe vraag stellen en blijft jouw vraag open staan.

Een juist antwoord is een juist antwoord. Wanneer iemand een goed antwoord geeft dat je eigenlijk niet wilde horen, dan is dat jammer voor jou en dien je het alsnog goed te keuren. Voorkom zulke situaties door je vraag dus duidelijk te formuleren.

Wees soepel met spellingsfouten. Door het soms hoge tempo worden letters nog wel eens vergeten of omgedraaid. Ook bij (buitenlandse) namen mag je niet verwachten dat ze foutloos gespeld worden. Afkortingen zullen ook regelmatig als antwoord gegeven worden, als vraagsteller mag je zelf beslissen of je daar genoegen mee neemt.

overig.jpg
Probeer slowchatten te beperken. Het is niet verboden, maar het is niet de bedoeling dat vragen en antwoorden worden bedolven onder offtopic geneuzel. Als je echt graag wilt slowchatten kun je in de Topicreeks: AKQ SC terecht.

De stand tot topic 2250 vind je hier, met dank aan Mark_V, ScottTracy en Ofyles2!
De actuele stand vanaf topic 2251 vind je hier, met dank aan ScottTracy, Ofyles2 en Flitspaal!

Discussies over vragen, antwoorden of andere dingen waar je het niet mee eens bent of gewoon iets over kwijt wilt, kun je kwijt in de Topicreeks: AKQ OP Discussie topic.

Oude delen teruglezen kan gemakkelijk via de Topicreeks: AKQ - Algemene Kennis Quiz.

Dat was het wel zo'n beetje. Dan wensen we je tenslotte nog veel succes en plezier in deze reeks!
theSummonervrijdag 22 juli 2011 @ 20:17
3re5nwh

Wie? :9~
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 20:18
_O_ @ topic :)
theSummonervrijdag 22 juli 2011 @ 20:19
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 20:18 schreef Wasknijper21 het volgende:
_O_ @ topic :)
:)
theSummonervrijdag 22 juli 2011 @ 20:22
D'r is geloof ik even niemand die dit weet, nieuwe vraag?
tomtomaatvrijdag 22 juli 2011 @ 20:23
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 20:22 schreef theSummoner het volgende:
D'r is geloof ik even niemand die dit weet, nieuwe vraag?
ok
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 20:24
Ik heb wel gelezen dat Megan Fox weggestuurd/opgestapt was en dat ze een nieuwe dame hadden geregeld, maar haar naam zei me niets. Wel een dubbele naam met een streepje geloof ik
theSummonervrijdag 22 juli 2011 @ 20:25
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 20:24 schreef Wasknijper21 het volgende:
Ik heb wel gelezen dat Megan Fox weggestuurd/opgestapt was en dat ze een nieuwe dame hadden geregeld, maar haar naam zei me niets. Wel een dubbele naam met een streepje geloof ik
Klopt, Megan Fox zou zich antisemitisch hebben uitgelaten en dat trok Spielberg slecht :P
theSummonervrijdag 22 juli 2011 @ 20:26
Wie maakte de documentaire 'Roger & Me'?
Ireyonvrijdag 22 juli 2011 @ 20:26
Rosie Huntington-Whitley of zoiets? Heb de film nog niet gezien, vond Megan Fox echt wel knapper.
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 20:26
Michael Moore
theSummonervrijdag 22 juli 2011 @ 20:28
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 20:26 schreef Ireyon het volgende:
Rosie Huntington-Whitley of zoiets? Heb de film nog niet gezien, vond Megan Fox echt wel knapper.
FEIT

quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 20:26 schreef Wasknijper21 het volgende:
Michael Moore
Stand deeltje #2318
1 Ireyon
1 Wasknijper21
theSummonervrijdag 22 juli 2011 @ 20:29
Lijkt me handigst als wasknijper de vraag stelt?
Ireyonvrijdag 22 juli 2011 @ 20:29
Prima :)
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 20:31
Om dan meteen maar het andere uiterste van het esthetisch spectrum te toucheren,
hoe heet deze vis?
aYIRf.jpg
bwLRN.jpg
theSummonervrijdag 22 juli 2011 @ 20:31
Platvis?
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 20:32
Ik krijg nu ik die onderste foto zie ineens heel veel zin om het hoofd van die man weg te fotoshoppen
tomtomaatvrijdag 22 juli 2011 @ 20:32
kogelvis?
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 20:32
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 20:31 schreef theSummoner het volgende:
Platvis?
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 20:32 schreef tomtomaat het volgende:
kogelvis?
Mooie tegengestelde antwoorden :)

Helaas, beide onjuist
HilarityEnsuesvrijdag 22 juli 2011 @ 20:33
maanvis
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 20:35
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 20:33 schreef HilarityEnsues het volgende:
maanvis
ik moest het even opzoeken, maar dit is inderdaad juist. Gek genoeg heet hij in het Engels Ocean Sunfish, dus opnieuw een tegenstelling


los puntos

Stand deeltje #2318
1 Ireyon
1 Wasknijper21
1 HilarityEnsues
theSummonervrijdag 22 juli 2011 @ 20:37
MEUHNVISCH ^O^
(inside joke van het tennisforum :P)

Mijn volgende gok was knorrepos geweest *O*
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 20:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 20:37 schreef theSummoner het volgende:
MEUHNVISCH ^O^
(inside joke van het tennisforum :P)

Mijn volgende gok was knorrepos geweest *O*
:D
Die zal een flinke knor geven met die grootte :P
HilarityEnsuesvrijdag 22 juli 2011 @ 20:39
Welke plaats?

e9ujqx.png
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 20:39
veenendaal
HilarityEnsuesvrijdag 22 juli 2011 @ 20:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 20:39 schreef Wasknijper21 het volgende:
veenendaal
Stand deeltje #2318
1 Ireyon
2 Wasknijper21
1 HilarityEnsues
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 20:44
Waarvoor staan de 2 cijfers aan het begin/eind van een start/landingsbaan op een vliegveld?

HMuOS.jpg
QQFt8.jpg
cb7OI.jpg
Ireyonvrijdag 22 juli 2011 @ 20:45
De lengte in dam?
theSummonervrijdag 22 juli 2011 @ 20:45
De lengte?
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 20:46
neen :N
Ireyonvrijdag 22 juli 2011 @ 20:47
De optimale invalshoek t.o.v. de horizon?
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 20:48
neen
theSummonervrijdag 22 juli 2011 @ 20:48
Classificatie voor het type vliegtuig dat erop kan landen?
Bartvrijdag 22 juli 2011 @ 20:49
breedte?
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 20:50
neen, beide onjuist :N

hint: het heeft iets met richting te maken
Bartvrijdag 22 juli 2011 @ 20:50
hoek t.o.v. Noorden?
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 20:52
quote:
99s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 20:50 schreef Bart het volgende:
hoek t.o.v. Noorden?
ja, goed genoeg

wiki zegt:
quote:
Om bij de communicatie tussen de piloten en de luchtverkeersleiding vergissingen uit te sluiten, heeft elke startbaan twee aanduidingen: één voor elke richting waarin de baan gebruikt kan worden. Die aanduiding staat met grote letters op het begin van de startbaan aangegeven. De aanduiding bestaat uit twee cijfers, de honderdtallen en tientallen van de magnetische koers waarin de baan gebruikt wordt.
Een startbaan die van oost naar west loopt zal bij aanvliegen (op koers 270°) vanuit het oosten gezien de aanduiding 27 hebben en vanuit het westen gezien (aanvliegend op koers 090°) de aanduiding 09.
Stand deeltje #2318
1 Ireyon
2 Wasknijper21
1 HilarityEnsues
1 bart
Bartvrijdag 22 juli 2011 @ 20:54
Hoek tov noorden, gedeeld door 10 dus :P. Leuk weetje trouwens! Weer wat geleerd :).
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 20:55
quote:
99s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 20:54 schreef Bart het volgende:
Hoek tov noorden, gedeeld door 10 dus :P. Leuk weetje trouwens! Weer wat geleerd :).
dank *O*
Bartvrijdag 22 juli 2011 @ 20:55
akq54.jpg

Welke game?
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 20:56
(het is tevens ook een veiligheidsding, aangezien piloten gedachteloos hun koers op hun instrumenten kunnen aanpassen aan het getal)

OT: is dat dat zombie-schietspel?
Ireyonvrijdag 22 juli 2011 @ 20:58
Left 4 Dead natuurlijk
Bartvrijdag 22 juli 2011 @ 20:59
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 20:56 schreef Wasknijper21 het volgende:
OT: is dat dat zombie-schietspel?
:Y
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 20:58 schreef Ireyon het volgende:
Left 4 Dead natuurlijk
Stand deeltje #2318
2 Ireyon
2 Wasknijper21
1 HilarityEnsues
1 Bart
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 20:59
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 20:58 schreef Ireyon het volgende:
Left 4 Dead natuurlijk
die bedoel ik. Een aantal vrienden van me is er enthousiast over. Ik niet zo


ik ben meer voor een taakstraf voor zombies
Bartvrijdag 22 juli 2011 @ 21:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 20:59 schreef Wasknijper21 het volgende:

[..]

die bedoel ik. Een aantal vrienden van me is er enthousiast over. Ik niet zo


ik ben meer voor een taakstraf voor zombies
L4D is de bom _O_.
Ireyonvrijdag 22 juli 2011 @ 21:01
Sowieso elke game van Valve _O_


- Kevin Spacey
- Russell Crowe
- Guy Pearce
- Kim Basinger

Welke film?
Bartvrijdag 22 juli 2011 @ 21:02
LA confidential?
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 21:03
A Beautiful Mind?
Ireyonvrijdag 22 juli 2011 @ 21:03
quote:
99s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 21:02 schreef Bart het volgende:
LA confidential?
Stand deeltje #2318
2 Ireyon
2 Wasknijper21
1 HilarityEnsues
2 Bart
Bartvrijdag 22 juli 2011 @ 21:07
In welke film moeten Budd en Elle dood?
theSummonervrijdag 22 juli 2011 @ 21:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 20:59 schreef Wasknijper21 het volgende:

[..]


ik ben meer voor een taakstraf voor zombies
_O-
Ireyonvrijdag 22 juli 2011 @ 21:08
Die waarin Bill ook dood moet :P

Kill Bill dus
Bartvrijdag 22 juli 2011 @ 21:08
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 21:08 schreef Ireyon het volgende:
Die waarin Bill ook dood moet :P

Kill Bill dus
Death_List_Five.png

Stand deeltje #2318
3 Ireyon
2 Wasknijper21
1 HilarityEnsues
2 Bart
Ireyonvrijdag 22 juli 2011 @ 21:08
En in Vol: 1 moeten ze eigenlijk al dood en in Vol: 2 gaan ze dood, als je dat ook wilt horen :P
Bartvrijdag 22 juli 2011 @ 21:10
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 21:08 schreef Ireyon het volgende:
En in Vol: 1 moeten ze eigenlijk al dood en in Vol: 2 gaan ze dood, als je dat ook wilt horen :P
Neuh Kill Bill was voldoende ;).
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 21:11
dus er komt geen deel 3?
Ireyonvrijdag 22 juli 2011 @ 21:11
Noem 2 mensen die Wie Ben Ik? hebben gepresenteerd
Ireyonvrijdag 22 juli 2011 @ 21:11
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 21:11 schreef Wasknijper21 het volgende:
dus er komt geen deel 3?
Had ik 't in een spoilertje moeten zetten :@ ?
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 21:13
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 21:11 schreef Ireyon het volgende:

[..]

Had ik 't in een spoilertje moeten zetten :@ ?
lol daar zat ik aan te denken. Maar maakt niet uit, ben toch niet van plan ze te gaan kijken :)

OT: Caroline Tensen en Ron Brandsteder?
Bartvrijdag 22 juli 2011 @ 21:13
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 21:13 schreef Wasknijper21 het volgende:

[..]

lol daar zat ik aan te denken. Maar maakt niet uit, ben toch niet van plan ze te gaan kijken :)
Zonde, geniale films...
Ireyonvrijdag 22 juli 2011 @ 21:14
Caroline is alvast goed, Ron Brandsteder was slechts teamcaptain.
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 21:15
gordon?
Ireyonvrijdag 22 juli 2011 @ 21:19
:N Alleen vrouwen hebben 't gepresenteerd.

'k Weet de overige Nederlandse presentatrices niet zo goed te beschrijven, maar de Vlaamse versie werd gepresenteerd door Belgisch fijnste milf die er ook haar eigen magazine heeft.
Bartvrijdag 22 juli 2011 @ 21:20
Goedele dan
Ireyonvrijdag 22 juli 2011 @ 21:21
quote:
99s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 21:20 schreef Bart het volgende:
Goedele dan
Kan niet missen :P

Verder nog Mariska van Kolck en Tooske Ragas

Stand deeltje #2318
3 Ireyon
2 Wasknijper21
1 HilarityEnsues
3 Bart
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 21:22
quote:
14s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 21:21 schreef Ireyon het volgende:

[..]
Verder nog Mariska van Kolck
oh ja!
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 21:32
kom er maar in, bart
Bartvrijdag 22 juli 2011 @ 21:33
oh sorry!
Bartvrijdag 22 juli 2011 @ 21:33
kut :').
Bartvrijdag 22 juli 2011 @ 21:33
Vijf nummers van Acda en De Munnik.
Njosnavelinvrijdag 22 juli 2011 @ 21:34
Cd van jou, cd van mij
Ik wou dat ik jou was
Bartvrijdag 22 juli 2011 @ 21:35
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 21:34 schreef Njosnavelin het volgende:
Cd van jou, cd van mij
Ik wou dat ik jou was
De eerste zin is een regel uit een nummer. De tweede is niet van AeDM :7.
Quyxz_vrijdag 22 juli 2011 @ 21:36
Kapitein deel 1 & 2
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 21:36
het regent zonnestralen
de kapitein
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 21:37
laat me slapen
Bartvrijdag 22 juli 2011 @ 21:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 21:36 schreef Quyxz_ het volgende:
Kapitein deel 1 & 2
dat zijn er 2.
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 21:36 schreef Wasknijper21 het volgende:
het regent zonnestralen
de kapitein
Nummer 3.
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 21:37 schreef Wasknijper21 het volgende:
laat me slapen
Nummer 4.

Nog eentje!
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 21:39
zitten voor de bleus! Ik had ooit een cd van hun gekocht :)

Wel even graven in het geheugen
Aalbersvrijdag 22 juli 2011 @ 21:39
beatles en de buren
als het vuur gedoofd is
etc.
Aalbersvrijdag 22 juli 2011 @ 21:39
ik kan er wel 50 opnoemen als het moet
Bartvrijdag 22 juli 2011 @ 21:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 21:39 schreef Wasknijper21 het volgende:
zitten voor de bleus! Ik had ooit een cd van hun gekocht :)

Wel even graven in het geheugen
Dat is 5.

Stand deeltje #2318
3 Ireyon
[b][b]3 Wasknijper21[/b][/b]
1 HilarityEnsues
3 Bart
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 21:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 21:39 schreef Aalbers het volgende:
ik kan er wel 50 opnoemen als het moet
Da's de volgende vraag
Bartvrijdag 22 juli 2011 @ 21:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 21:39 schreef Aalbers het volgende:
beatles en de buren
als het vuur gedoofd is
etc.
Twee van mijn favorieten. Helaas net te laat...
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 21:40
Noem eens 10 Nederlandse deelnemers aan het Eurovisie songfestival

kom op, jongens, jullie kunnen het! *O*
Bartvrijdag 22 juli 2011 @ 21:41
De toppers :')
Aalbersvrijdag 22 juli 2011 @ 21:41
trebble
3j's
die van shalalie shalala
Bartvrijdag 22 juli 2011 @ 21:41
Telt als drie toch? :')
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 21:41
quote:
99s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 21:41 schreef Bart het volgende:
De toppers :')
da's vast 1
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 21:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 21:41 schreef Aalbers het volgende:
trebble
3j's
die van shalalie shalala <- Sieneke
dat maakt 4
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 21:43
denk eens aan nederlandse winnaars
Aalbersvrijdag 22 juli 2011 @ 21:43
glennis grace ook? oid
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 21:44
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 21:43 schreef Aalbers het volgende:
glennis grace ook? oid
klopt, da's 5
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 21:47
misschien is tien een beetje veel

Wie deze inkopt krijgt het punt

DNtSc.jpg
Aalbersvrijdag 22 juli 2011 @ 21:48
hind?
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 21:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 21:48 schreef Aalbers het volgende:
hind?
Stand deeltje #2318
3 Ireyon
3 Wasknijper21
1 HilarityEnsues
3 Bart
1 Aalbers
Aalbersvrijdag 22 juli 2011 @ 21:52
Hind werd derde in de eerste versie van Idols, achter Jamai en Jim. Wie werd er vierde?
Bartvrijdag 22 juli 2011 @ 21:53
Dewi?
Aalbersvrijdag 22 juli 2011 @ 21:55
quote:
99s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 21:53 schreef Bart het volgende:
Dewi?
Stand deeltje #2318
3 Ireyon
3 Wasknijper21
1 HilarityEnsues
4 Bart
1 Aalbers
Bartvrijdag 22 juli 2011 @ 21:56

_O_
Bartvrijdag 22 juli 2011 @ 21:57
Bakkum valt onder welke gemeente?
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 21:58
castricum?
Bartvrijdag 22 juli 2011 @ 21:58
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 21:58 schreef Wasknijper21 het volgende:
castricum?
Stand deeltje #2318
3 Ireyon
4 Wasknijper21
1 HilarityEnsues
4 Bart
1 Aalbers
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 22:00
woont familie van me.

In welk land ligt de Mason/Dixon line?
Id_do_hervrijdag 22 juli 2011 @ 22:01
Amerika.
Bartvrijdag 22 juli 2011 @ 22:01
VS
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 22:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 22:01 schreef Id_do_her het volgende:
Amerika.
Stand deeltje #2318
3 Ireyon
4 Wasknijper21
1 HilarityEnsues
4 Bart
1 Aalbers
1 Id_do_her
Id_do_hervrijdag 22 juli 2011 @ 22:03
Wie zei:

It's hard to be humble, when you're as great as I am.
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 22:04
g.b. shaw?
Id_do_hervrijdag 22 juli 2011 @ 22:05
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 22:04 schreef Wasknijper21 het volgende:
g.b. shaw?
Nee.

Sportman.
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 22:06
ali?
Id_do_hervrijdag 22 juli 2011 @ 22:06
Stand deeltje #2318
3 Ireyon
5 Wasknijper21
1 HilarityEnsues
4 Bart
1 Aalbers
1 Id_do_her
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 22:07
Hoe heette de eerste atoomonderzeeër?
Id_do_hervrijdag 22 juli 2011 @ 22:09
Potemkin?
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 22:10
:N
Het was een Amerikaan
Id_do_hervrijdag 22 juli 2011 @ 22:11
Zo even geen idee.
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 22:12
het was ook het eerste schip dat onder het noordpoolijs door voer.
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 22:13
In de roman Twintigduizend mijlen onder zee van Jules Verne heet de onderzeeboot van Kapitein Nemo ook zo
Id_do_hervrijdag 22 juli 2011 @ 22:14
Nautilus!
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 22:15
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 22:14 schreef Id_do_her het volgende:
Nautilus!
juist.

Stand deeltje #2318
3 Ireyon
5 Wasknijper21
1 HilarityEnsues
4 Bart
1 Aalbers
2 Id_do_her
Id_do_hervrijdag 22 juli 2011 @ 22:17
Hoe heet het vliegtuig waar vanuit de atoombom 'Little Boy' op Hiroshima is gegooid?
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 22:19
Enola Gay?
Id_do_hervrijdag 22 juli 2011 @ 22:21
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 22:19 schreef Wasknijper21 het volgende:
Enola Gay?
Stand deeltje #2318
3 Ireyon
6 Wasknijper21
1 HilarityEnsues
4 Bart
1 Aalbers
2 Id_do_her
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 22:21
Genoemd naar de moeder van de piloot.Tevens een nummer van ELO.Het andere vliegtuig ken ik niet.
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 22:23
Uit welk land kwam de grootvader (vader's vader) van Beethoven?
Quyxz_vrijdag 22 juli 2011 @ 22:28
Holland! w/
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 22:29
nee, maar heel ver weg ben je niet
Quyxz_vrijdag 22 juli 2011 @ 22:30
Ik heb getwijfeld over België.
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 22:31
ik kan bij deze iedere twijfel wegnemen

Stand deeltje #2318
3 Ireyon
6 Wasknijper21
1 HilarityEnsues
4 Bart
1 Aalbers
2 Id_do_her
1 Quyxz_
Quyxz_vrijdag 22 juli 2011 @ 22:33
Wie was er in zijn sas met 30 ton diesel?
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 22:34
henk wijngaard
Quyxz_vrijdag 22 juli 2011 @ 22:35
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 22:34 schreef Wasknijper21 het volgende:
henk wijngaard
Stand deeltje #2318
3 Ireyon
7 Wasknijper21
1 HilarityEnsues
4 Bart
1 Aalbers
2 Id_do_her
1 Quyxz_
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 22:37
hoe heten ze ook alweer?
gACzM.jpg
Quyxz_vrijdag 22 juli 2011 @ 22:37
Stalactieten
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 22:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 22:37 schreef Quyxz_ het volgende:
Stalactieten
correct

Stand deeltje #2318
3 Ireyon
7 Wasknijper21
1 HilarityEnsues
4 Bart
1 Aalbers
2 Id_do_her
2 Quyxz_
Quyxz_vrijdag 22 juli 2011 @ 22:42
Waarom heeft het oppervlaktewater van de Zwarte Zee een relatief laag zoutgehalte (18 ‰) ?
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 22:43
er komen weinig rivieren in uit?
theSummonervrijdag 22 juli 2011 @ 22:43
Omdat de Zwarte Zee maar een relatief kleine verbinding heeft met open (zout) water?
Quyxz_vrijdag 22 juli 2011 @ 22:45
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 22:43 schreef Wasknijper21 het volgende:
er komen weinig rivieren in uit?
Onjuist.
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 22:43 schreef theSummoner het volgende:
Omdat de Zwarte Zee maar een relatief kleine verbinding heeft met open (zout) water?
Deels goed, maar niet compleet genoeg.
theSummonervrijdag 22 juli 2011 @ 22:45
Omdat deze kleine verbinding ook nog vol zit met sluizen/dammen?
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 22:46
Heeft het met de bodem te maken?
Quyxz_vrijdag 22 juli 2011 @ 22:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 22:45 schreef theSummoner het volgende:
Omdat deze kleine verbinding ook nog vol zit met sluizen/dammen?
Nee. De verbinding is een natuurlijke verbinding en bevat dus geen kunstmatige blokkades.

quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 22:46 schreef Wasknijper21 het volgende:
Heeft het met de bodem te maken?
Nee, de bodem heeft juist een relatief hoog zoutgehalte van 40 ‰.
Bartvrijdag 22 juli 2011 @ 22:49
Omdat de bodem goed zout absorbeert :7
Quyxz_vrijdag 22 juli 2011 @ 22:51
Nee, het is een erg logisch en voor-de-handliggend antwoord. :P
theSummonervrijdag 22 juli 2011 @ 22:51
Omdat er zout gewonnen wordt?
FireFox1vrijdag 22 juli 2011 @ 22:55
Omdat water uit de aangrenzende rivieren het zoutniveau laag houdt.
Bartvrijdag 22 juli 2011 @ 22:55
Omdat mensen er weinig zout in gooien.
theSummonervrijdag 22 juli 2011 @ 22:56
quote:
99s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 22:55 schreef Bart het volgende:
Omdat mensen er weinig zout in gooien.
_O-
Quyxz_vrijdag 22 juli 2011 @ 22:59
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 22:55 schreef FireFox1 het volgende:
Omdat water uit de aangrenzende rivieren het zoutniveau laag houdt.
Goed genoeg. Doordat er aan het oppervlak relatief veel zoet-wateraanvoer is vanuit rivieren in verhouding met zout-wateraanvoer vanuit (uiteindelijk) de oceaan, blijft het zoutgehalte laag.

SPOILER
Door de relatief nauwe verbinding tussen de Zwarte Zee en de Middellandse Zee lopen twee stromingen:
• een oppervlakkige stroming met oppervlaktewater van de Zwarte Zee, dat een relatief laag zoutgehalte (ca. 18 ‰) heeft vanwege de overvloedige wateraanvoer door de grote rivieren;
• een dieptestroming met veel zouter water (ca. 40 ‰) uit de Middellandse Zee.
Stand deeltje #2318
3 Ireyon
7 Wasknijper21
1 HilarityEnsues
4 Bart
1 Aalbers
2 Id_do_her
2 Quyxz_
1 FireFox1
FireFox1vrijdag 22 juli 2011 @ 23:03
Welke stadion?

mqaMV.jpg
theSummonervrijdag 22 juli 2011 @ 23:03
Een stadion in wisconsin :')
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 23:03
uhm, het wisconsin stadium?
theSummonervrijdag 22 juli 2011 @ 23:04
Shea Stadium?
Quyxz_vrijdag 22 juli 2011 @ 23:04
Madison Mofo's?
FireFox1vrijdag 22 juli 2011 @ 23:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 23:03 schreef theSummoner het volgende:
Een stadion in wisconsin :')
Nee :P
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 23:04 schreef theSummoner het volgende:
Shea Stadium?
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 23:04 schreef Quyxz_ het volgende:
Madison Mofo's?
Allemaal FOUT :P
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 23:05
de lange leegte?
Quyxz_vrijdag 22 juli 2011 @ 23:05
Wembley?
theSummonervrijdag 22 juli 2011 @ 23:06
Colosseum oid, dat vind ik wel zo'n lekker kansloze naam die amerikanen aan hun stadion zouden geven :')
FireFox1vrijdag 22 juli 2011 @ 23:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 23:05 schreef Wasknijper21 het volgende:
de lange leegte?
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 23:05 schreef Quyxz_ het volgende:
Wembley?
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 23:06 schreef theSummoner het volgende:
Colosseum oid, dat vind ik wel zo'n lekker kansloze naam die amerikanen aan hun stadion zouden geven :')
Allemaal fout :P

Het is toch een redelijk bekend stadion..

In DIT stadion is een finale van een WK voetbal gehouden :)
theSummonervrijdag 22 juli 2011 @ 23:09
Deze stadion? Die H&M folder verspreidt zich sneller dan de EHEC-bacterie :P
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 23:09
the rose bowl in texas?
FireFox1vrijdag 22 juli 2011 @ 23:10
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 23:09 schreef Wasknijper21 het volgende:
the rose bowl in texas?
Stadion is goed, Staat niet.
theSummonervrijdag 22 juli 2011 @ 23:10
The Rose Bowl in Wiconsin :P?
theSummonervrijdag 22 juli 2011 @ 23:10
Wisconsin*
FireFox1vrijdag 22 juli 2011 @ 23:11
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 23:10 schreef theSummoner het volgende:
Wisconsin*
Pfff... mensen toch, dit valt me van jullie tegen :N

Stadion ligt in Pasadena, Californië.

NEXT!

Stand deeltje #2318
3 Ireyon
8 Wasknijper21
1 HilarityEnsues
4 Bart
1 Aalbers
2 Id_do_her
2 Quyxz_
1 FireFox1
theSummonervrijdag 22 juli 2011 @ 23:12
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 23:11 schreef FireFox1 het volgende:

[..]

Pfff... mensen toch, dit valt me van jullie tegen :N

Sorry ik zal beter m'n best doen :P
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 23:14
ik herkende het wel van WK 94'maar wist niet meer waar/ naam
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 23:19
welke sport?
dhi72.jpg
FireFox1vrijdag 22 juli 2011 @ 23:20
Kaatsen
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 23:22
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 23:20 schreef FireFox1 het volgende:
Kaatsen
yes

Stand deeltje #2318
3 Ireyon
8 Wasknijper21
1 HilarityEnsues
4 Bart
1 Aalbers
2 Id_do_her
2 Quyxz_
2 FireFox1
FireFox1vrijdag 22 juli 2011 @ 23:25
En dat voor een geboren en getogen Amsterdammer die maar 2x in z'n leven in Friesland is geweest :D

Hoe heet dit schattig beestje? O+


WBkCy.jpg
theSummonervrijdag 22 juli 2011 @ 23:26
lantaarnvis
FireFox1vrijdag 22 juli 2011 @ 23:26
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 23:26 schreef theSummoner het volgende:
lantaarnvis
Is ook een diepzeevis, maar nee ;)
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 23:27
zeeduivel?
FireFox1vrijdag 22 juli 2011 @ 23:29
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 23:27 schreef Wasknijper21 het volgende:
zeeduivel?
Nope.
FireFox1vrijdag 22 juli 2011 @ 23:30
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 23:26 schreef theSummoner het volgende:
lantaarnvis
Excuus... Even op wikipedia verder gekeken maar The Summoner heeft goed. Hengelvis = Lantaarnvis

Stand deeltje #2318
3 Ireyon
8 Wasknijper21
1 HilarityEnsues
4 Bart
1 Aalbers
2 Id_do_her
2 Quyxz_
2 FireFox1
1 theSummoner
theSummonervrijdag 22 juli 2011 @ 23:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 23:30 schreef FireFox1 het volgende:

[..]

Excuus... Even op wikipedia verder gekeken maar The Summoner heeft goed. Hengelvis = Lantaarnvis

Stand deeltje #2318
3 Ireyon
8 Wasknijper21
1 HilarityEnsues
4 Bart
1 Aalbers
2 Id_do_her
2 Quyxz_
2 FireFox1
1 theSummoner
moehahahahahahahahahahaa 8-)
FireFox1vrijdag 22 juli 2011 @ 23:32
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 23:31 schreef theSummoner het volgende:

[..]

moehahahahahahahahahahaa 8-)
Sorry :@
theSummonervrijdag 22 juli 2011 @ 23:33
Wat is de specialisatie van een arts die nefroloog is?
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 23:35
nieren
theSummonervrijdag 22 juli 2011 @ 23:35
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 23:35 schreef Wasknijper21 het volgende:
nieren
Stand deeltje #2318
3 Ireyon
9 Wasknijper21
1 HilarityEnsues
4 Bart
1 Aalbers
2 Id_do_her
2 Quyxz_
2 FireFox1
1 theSummoner
Aalbersvrijdag 22 juli 2011 @ 23:39
die vraag is een klassieker in de akq
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 23:42
welke drie mannen vormen samen jiskefet?
Farenjivrijdag 22 juli 2011 @ 23:42
Herman koch, Michiel romeijn, kees prins
theSummonervrijdag 22 juli 2011 @ 23:42
kees prins
michiel romeijn
herman koch
theSummonervrijdag 22 juli 2011 @ 23:43
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 23:42 schreef Farenji het volgende:
Herman koch, Michiel romeijn, kees prins
1 seconde :'(
Wasknijper21vrijdag 22 juli 2011 @ 23:43
was niet al te moelijk tuuk

Stand deeltje #2318
3 Ireyon
9 Wasknijper21
1 HilarityEnsues
4 Bart
1 Aalbers
2 Id_do_her
2 Quyxz_
2 FireFox1
1 theSummoner
1 Farenji
Farenjivrijdag 22 juli 2011 @ 23:43
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 23:43 schreef theSummoner het volgende:

[..]

1 seconde :'(
Nailed it.
Farenjivrijdag 22 juli 2011 @ 23:47
akq20110722.jpg

Wie is deze hippie?
theSummonervrijdag 22 juli 2011 @ 23:53
Geen idee
Wasknijper21zaterdag 23 juli 2011 @ 00:17
ben wel benieuwd nu
theSummonerzaterdag 23 juli 2011 @ 00:22
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 juli 2011 00:17 schreef Wasknijper21 het volgende:
ben wel benieuwd nu
theSummonerzaterdag 23 juli 2011 @ 00:50
Uuh Farenji?
Farenjizaterdag 23 juli 2011 @ 00:51
Sorry. Het is Richard Stallman. Ik verzin een nieuwe vraag.
FireFox1zaterdag 23 juli 2011 @ 00:53
Nooit van gehoord.
theSummonerzaterdag 23 juli 2011 @ 00:53
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 juli 2011 00:53 schreef FireFox1 het volgende:
Nooit van gehoord.
Farenjizaterdag 23 juli 2011 @ 00:55
Jullie hebben vast wel van hem gehoord.

my64qgk869b4q4km.jpg

Wie is deze Gauloise-roker?
outtayourleaguezaterdag 23 juli 2011 @ 00:55
brel
outtayourleaguezaterdag 23 juli 2011 @ 00:56
:W

filterloos, extra zwaar...
tong80zaterdag 23 juli 2011 @ 00:57
De held _O_

:P
Farenjizaterdag 23 juli 2011 @ 00:58
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 juli 2011 00:55 schreef outtayourleague het volgende:
brel
Stand deeltje #2318
3 Ireyon
9 Wasknijper21
1 HilarityEnsues
4 Bart
1 Aalbers
2 Id_do_her
2 Quyxz_
2 FireFox1
1 theSummoner
1 Farenji
1 outtayourleague
outtayourleaguezaterdag 23 juli 2011 @ 01:01
Fly like an Eagle is oorspronkelijk van Steve Miller Band. Wie coverde het nummer voor de film Space Jam?
theSummonerzaterdag 23 juli 2011 @ 01:02
R Kelly
outtayourleaguezaterdag 23 juli 2011 @ 01:02
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 juli 2011 01:02 schreef theSummoner het volgende:
R Kelly
lijkt erop, maar is niet goed
theSummonerzaterdag 23 juli 2011 @ 01:05
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 juli 2011 01:02 schreef outtayourleague het volgende:

[..]

lijkt erop, maar is niet goed
Ik heb het opgezocht maar dacht echt altijd dat dat R Kelly was -O-
FireFox1zaterdag 23 juli 2011 @ 01:05
Seal
outtayourleaguezaterdag 23 juli 2011 @ 01:06
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 juli 2011 01:05 schreef FireFox1 het volgende:
Seal
Stand deeltje #2318
3 Ireyon
9 Wasknijper21
1 HilarityEnsues
4 Bart
1 Aalbers
2 Id_do_her
2 Quyxz_
3 FireFox1
1 theSummoner
1 Farenji
1 outtayourleague

R Kelly zong I believe I can Fly
FireFox1zaterdag 23 juli 2011 @ 01:09
Welke Eiland?

KefNO.jpg
Quyxz_zaterdag 23 juli 2011 @ 01:09
Bonaire en Klein Bonaire
theSummonerzaterdag 23 juli 2011 @ 01:10
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 juli 2011 01:09 schreef FireFox1 het volgende:
Welke Eiland?

[ afbeelding ]
Is het nu een running gag aan het worden, die H&M Folder? _O-
FireFox1zaterdag 23 juli 2011 @ 01:10
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 juli 2011 01:09 schreef Quyxz_ het volgende:
Bonaire en Klein Bonaire
Knap heur ^O^

Stand deeltje #2318
3 Ireyon
9 Wasknijper21
1 HilarityEnsues
4 Bart
1 Aalbers
2 Id_do_her
3 Quyxz_
3 FireFox1
1 theSummoner
1 Farenji
1 outtayourleague
FireFox1zaterdag 23 juli 2011 @ 01:10
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 juli 2011 01:10 schreef theSummoner het volgende:

[..]

Is het nu een running gag aan het worden, die H&M Folder? _O-
Wáár heb je het over?
theSummonerzaterdag 23 juli 2011 @ 01:11
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 juli 2011 01:10 schreef FireFox1 het volgende:

[..]

Wáár heb je het over?
Er staat: 'welke eiland' in je vraag :P
FireFox1zaterdag 23 juli 2011 @ 01:12
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 juli 2011 01:11 schreef theSummoner het volgende:

[..]

Er staat: 'welke eiland' in je vraag :P
Ik blink uit in bepaalde dingen, maar Nederlands hoort daar helaas niet bij.
Quyxz_zaterdag 23 juli 2011 @ 01:19
Wie zingt: 'De Tour de France, de tijd van mijn leven' ?
FireFox1zaterdag 23 juli 2011 @ 01:22
Tour of wielrennen vragen :N
Baszhzaterdag 23 juli 2011 @ 01:24
Is dit weer Dries Roelvink?

Ben ik weer :*
Quyxz_zaterdag 23 juli 2011 @ 01:25
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 juli 2011 01:24 schreef Baszh het volgende:
Is dit weer Dries Roelvink?

Ben ik weer :*
Inderdaad, de beste zanger van Nederland. ^O^
Vraag was vaker voorbij gekomen? Vergeef me. O~)

Stand deeltje #2318
3 Ireyon
9 Wasknijper21
1 HilarityEnsues
4 Bart
1 Aalbers
2 Id_do_her
3 Quyxz_
3 FireFox1
1 theSummoner
1 Farenji
1 outtayourleague
1 Baszh
theSummonerzaterdag 23 juli 2011 @ 01:26
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 juli 2011 01:22 schreef FireFox1 het volgende:
Tour of wielrennen vragen :N
theSummonerzaterdag 23 juli 2011 @ 01:26
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 juli 2011 01:24 schreef Baszh het volgende:
Is dit weer Dries Roelvink?

Ben ik weer :*
Heb je gemist bij de eerste vraag van dit topic :P
Baszhzaterdag 23 juli 2011 @ 01:26
Nouja, vorige keer was de vraag wie dat tour programma afsloot elke keer, en dat was Dries
Baszhzaterdag 23 juli 2011 @ 01:32
Wat is het grootste organisme ter wereld?
outtayourleaguezaterdag 23 juli 2011 @ 01:33
blauwe vinvis?
Baszhzaterdag 23 juli 2011 @ 01:33
Das het grootste dier
tong80zaterdag 23 juli 2011 @ 01:33
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 juli 2011 01:22 schreef FireFox1 het volgende:
Tour of wielrennen vragen :N
Idd niet over de actualiteit.

Lekker bruggen raden in Brazilië.

:P
outtayourleaguezaterdag 23 juli 2011 @ 01:34
toch ook een organisme?
Baszhzaterdag 23 juli 2011 @ 01:34
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 juli 2011 01:34 schreef outtayourleague het volgende:
toch ook een organisme?
Dat klopt :*
tong80zaterdag 23 juli 2011 @ 01:34
Orca ?

:P
FireFox1zaterdag 23 juli 2011 @ 01:34
Walrus
Baszhzaterdag 23 juli 2011 @ 01:35
Het is geen dier
outtayourleaguezaterdag 23 juli 2011 @ 01:35
zo'n sequoia tree dan, van 200m hoog
tong80zaterdag 23 juli 2011 @ 01:36
Viola Holt ?

:P
FireFox1zaterdag 23 juli 2011 @ 01:36
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 juli 2011 01:36 schreef tong80 het volgende:
Viola Holt ?

:P
:')
Baszhzaterdag 23 juli 2011 @ 01:36
Ook geen plant :P
Quyxz_zaterdag 23 juli 2011 @ 01:37
Een of andere paddenstoel met hele lange sporen?
Baszhzaterdag 23 juli 2011 @ 01:38
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 juli 2011 01:37 schreef Quyxz_ het volgende:
Een of andere paddenstoel met hele lange sporen?
Dichterbij komen we niet, dus dit is goed genoeg!
2400 jaar oude Honingzwam in Oregon heeft een ondergronds mycelium met een omvang van 890 hectare.

Stand deeltje #2318
3 Ireyon
9 Wasknijper21
1 HilarityEnsues
4 Bart
1 Aalbers
2 Id_do_her
4 Quyxz_
3 FireFox1
1 theSummoner
1 Farenji
1 outtayourleague
1 Baszh
outtayourleaguezaterdag 23 juli 2011 @ 01:39
pics?
Baszhzaterdag 23 juli 2011 @ 01:40
Kzal even zoeken :P
Quyxz_zaterdag 23 juli 2011 @ 01:41
Uit welk land is Hatem Trabelsi afkomstig?
outtayourleaguezaterdag 23 juli 2011 @ 01:41
tunesie
theSummonerzaterdag 23 juli 2011 @ 01:42
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 juli 2011 01:33 schreef tong80 het volgende:

[..]

Idd niet over de actualiteit.

Lekker bruggen raden in Brazilië.

:P
^O^
Baszhzaterdag 23 juli 2011 @ 01:42
cG1TN.jpg
Dit is dan zo'n ding bovengronds volgens mij
FireFox1zaterdag 23 juli 2011 @ 01:42
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 juli 2011 01:40 schreef Baszh het volgende:
Kzal even zoeken :P
Gevonden!

200px-PaddusImpudicus.JPG
FireFox1zaterdag 23 juli 2011 @ 01:42
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 juli 2011 01:41 schreef outtayourleague het volgende:
tunesie
En ex speler van Ajax ;)
outtayourleaguezaterdag 23 juli 2011 @ 01:42
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 juli 2011 01:42 schreef Baszh het volgende:
[ afbeelding ]
Dit is dan zo'n ding bovengronds volgens mij
dude wtf, for real?
Quyxz_zaterdag 23 juli 2011 @ 01:43
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 juli 2011 01:42 schreef Baszh het volgende:
[ afbeelding ]
Dit is dan zo'n ding bovengronds volgens mij
Say what? :o

quote:
0s.gif Op zaterdag 23 juli 2011 01:41 schreef outtayourleague het volgende:
tunesie
Juist! Geniale speler. _O_

Stand deeltje #2318
3 Ireyon
9 Wasknijper21
1 HilarityEnsues
4 Bart
1 Aalbers
2 Id_do_her
4 Quyxz_
3 FireFox1
1 theSummoner
1 Farenji
2 outtayourleague
1 Baszh
outtayourleaguezaterdag 23 juli 2011 @ 01:44
Wat is over het algemeen de grootste cel in het menselijk lichaam?
Baszhzaterdag 23 juli 2011 @ 01:44
eicel
Baszhzaterdag 23 juli 2011 @ 01:45
en mannen zou ik gokken witte bloedcel :P
outtayourleaguezaterdag 23 juli 2011 @ 01:45
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 juli 2011 01:44 schreef Baszh het volgende:
eicel
met het blote oog zichtbaar

Stand deeltje #2318
3 Ireyon
9 Wasknijper21
1 HilarityEnsues
4 Bart
1 Aalbers
2 Id_do_her
2 Quyxz_
2 FireFox1
1 theSummoner
1 Farenji
1 outtayourleague
1 Baszh
Baszhzaterdag 23 juli 2011 @ 01:47
1+1=1? :P

:X : What did I ever do to you?
:* : Aside from eating my sister? Nothing.

Uit welke film?
Quyxz_zaterdag 23 juli 2011 @ 01:47
Zenuwcellen zijn soms toch 1 meter lang?
Maja, die kan je niet zien, het gaat dan om je definitie van 'groot'. :P
Baszhzaterdag 23 juli 2011 @ 01:48
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 juli 2011 01:47 schreef Quyxz_ het volgende:
Zenuwcellen zijn soms toch 1 meter lang?
Maja, die kan je niet zien, het gaat dan om je definitie van 'groot'. :P
Nu je het zegt ja... :P
outtayourleaguezaterdag 23 juli 2011 @ 01:48
zijn wel heeeeel dun
outtayourleaguezaterdag 23 juli 2011 @ 01:48
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 juli 2011 01:47 schreef Baszh het volgende:
1+1=1? :P

:X : What did I ever do to you?
:* : Aside from eating my sister? Nothing.

Uit welke film?
ik ken het :X
Baszhzaterdag 23 juli 2011 @ 01:51
Proloog van een bekende filmreeks
outtayourleaguezaterdag 23 juli 2011 @ 01:52
ik kom er niet op, argh
Baszhzaterdag 23 juli 2011 @ 01:53
Begint in Litouwen, dan naar Frankrijk om in Canada te eindigen
theSummonerzaterdag 23 juli 2011 @ 01:53
Men in Black?
outtayourleaguezaterdag 23 juli 2011 @ 01:53
hannibal
theSummonerzaterdag 23 juli 2011 @ 01:53
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 juli 2011 01:53 schreef theSummoner het volgende:
Men in Black?
Niet dus :P
Baszhzaterdag 23 juli 2011 @ 01:53
Hannibal is de derde film/boek , ik zoek de 4e die over z'n jeugd gaat :P
outtayourleaguezaterdag 23 juli 2011 @ 01:54
hannibal rising
Baszhzaterdag 23 juli 2011 @ 01:54
Vanavond nog op TV geweest!

Stand deeltje #2318
3 Ireyon
9 Wasknijper21
1 HilarityEnsues
4 Bart
1 Aalbers
2 Id_do_her
2 Quyxz_
2 FireFox1
1 theSummoner
1 Farenji
2 outtayourleague
2 Baszh
outtayourleaguezaterdag 23 juli 2011 @ 01:59
In welk land wordt de belangrijkste etappekoers in het wielrennen van het Afrikaanse continent gehouden?
Quyxz_zaterdag 23 juli 2011 @ 02:01
Ik heb het geweten, maar kan er niet op komen. :%
Baszhzaterdag 23 juli 2011 @ 02:02
Hoeveel negers rijden er eigenlijk in de Tour

OT: geen idee
outtayourleaguezaterdag 23 juli 2011 @ 02:02
8OiFm.jpg
Baszhzaterdag 23 juli 2011 @ 02:03
das burkina faso
outtayourleaguezaterdag 23 juli 2011 @ 02:04
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 juli 2011 02:03 schreef Baszh het volgende:
das burkina faso
nou, heb je het nog zomaar goed ook ^O^

Stand deeltje #2318
3 Ireyon
9 Wasknijper21
1 HilarityEnsues
4 Bart
1 Aalbers
2 Id_do_her
2 Quyxz_
2 FireFox1
1 theSummoner
1 Farenji
2 outtayourleague
3 Baszh
Baszhzaterdag 23 juli 2011 @ 02:04
Tsja, ben er niet ver vandaan geboren :P

Aan welke landen grenst Ghana?

daar dus
outtayourleaguezaterdag 23 juli 2011 @ 02:05
burkina faso
togo
ivoorkust
Baszhzaterdag 23 juli 2011 @ 02:06
pingpong

Stand deeltje #2318
3 Ireyon
9 Wasknijper21
1 HilarityEnsues
4 Bart
1 Aalbers
2 Id_do_her
2 Quyxz_
2 FireFox1
1 theSummoner
1 Farenji
3 outtayourleague
3 Baszh
Quyxz_zaterdag 23 juli 2011 @ 02:07
Ik hou wel van geografievragen, behalve dan over het Afrikaanse continent. :+
outtayourleaguezaterdag 23 juli 2011 @ 02:10
vooruit dan nog een

3Sf51.jpg

Welk aziatisch meer is/was dit?
outtayourleaguezaterdag 23 juli 2011 @ 02:13
YUurS.jpg

misschien verduidelijkt dit wat
ßzaterdag 23 juli 2011 @ 02:14
aralmeer?
Quyxz_zaterdag 23 juli 2011 @ 02:16
Geen idee. :o
outtayourleaguezaterdag 23 juli 2011 @ 02:17
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 juli 2011 02:14 schreef ß het volgende:
aralmeer?
Stand deeltje #2318
3 Ireyon
9 Wasknijper21
1 HilarityEnsues
4 Bart
1 Aalbers
2 Id_do_her
2 Quyxz_
2 FireFox1
1 theSummoner
1 Farenji
3 outtayourleague
3 Baszh
1 ß
ßzaterdag 23 juli 2011 @ 02:18
Wie hadden er een hit met Toppertje! ?
outtayourleaguezaterdag 23 juli 2011 @ 02:19
tropical danny en ...fcuk!
Baszhzaterdag 23 juli 2011 @ 02:19
dries roelvink?
ßzaterdag 23 juli 2011 @ 02:19
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 juli 2011 02:19 schreef outtayourleague het volgende:
tropical danny en ...fcuk!
die ander wil ik ook weten
Quyxz_zaterdag 23 juli 2011 @ 02:20
Guillermo :')
outtayourleaguezaterdag 23 juli 2011 @ 02:20
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 juli 2011 02:19 schreef ß het volgende:

[..]

die ander wil ik ook weten
ik kom er niet op :X
ßzaterdag 23 juli 2011 @ 02:20
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 juli 2011 02:20 schreef Quyxz_ het volgende:
Guillermo :')
Stand deeltje #2318
3 Ireyon
9 Wasknijper21
1 HilarityEnsues
4 Bart
1 Aalbers
2 Id_do_her
3 Quyxz_
2 FireFox1
1 theSummoner
1 Farenji
3 outtayourleague
3 Baszh
1 ß
Quyxz_zaterdag 23 juli 2011 @ 02:24
Van welke cocktail is de baco een 'eenvoudige variant' ?
ßzaterdag 23 juli 2011 @ 02:24
cuba libre
Quyxz_zaterdag 23 juli 2011 @ 02:26
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 juli 2011 02:24 schreef ß het volgende:
cuba libre
Juistem.

Misschien een leuk weetje:
SPOILER
Volgens de legende werd deze mix geboren in een kroeg in Havana, de hoofdstad van Cuba, tijdens de Spaans-Amerikaanse Oorlog. Daar zou een kapitein naar binnen zijn gewandeld en een cocktail volgens onderstaand recept hebben besteld. De aanwezige soldaten volgden zijn voorbeeld en het bleek een goede drank te zijn. Tijdens het drinken zou men vervolgens Cuba Libre zijn gaan roepen en zo was de naam geboren.
Het werd een populaire drank die vanaf dat moment ter ere van de Amerikaanse bevrijding van Cuba werd geschonken. De Amerikanen hadden het eiland immers van de Spaanse overheersing verlost. Voor een echte Cuba Libre moest dan ook Amerikaanse cola met Cubaanse rum worden gemengd.
Om deze reden is het op dit moment dan ook ondoenlijk voor zowel Amerikanen als Cubanen een echte Cuba Libre te mixen. In de Verenigde Staten is het verboden om Cubaanse producten te importeren en in Cuba is het niet toegestaan om Amerikaanse producten te importeren.
Stand deeltje #2318
3 Ireyon
9 Wasknijper21
1 HilarityEnsues
4 Bart
1 Aalbers
2 Id_do_her
3 Quyxz_
2 FireFox1
1 theSummoner
1 Farenji
3 outtayourleague
3 Baszh
2 ß
ßzaterdag 23 juli 2011 @ 02:29
Hoe heet het bepalen van het geslacht van (jonge) dieren? Dit wordt bijvoorbeeld bij kippen kuikens gedaan.
Baszhzaterdag 23 juli 2011 @ 02:29
Sorteren? :D
outtayourleaguezaterdag 23 juli 2011 @ 02:29
weer zo'n oja vraag :X
ßzaterdag 23 juli 2011 @ 02:32
toen je ongeveer 8-12 was vond je het een heel vies woord.
ßzaterdag 23 juli 2011 @ 02:38
s......
ßzaterdag 23 juli 2011 @ 02:40
welterusten!

SPOILER
seksen
belsenzaterdag 23 juli 2011 @ 03:10
Seksen dus.

Maar welterusten. :Z
theSummonerzaterdag 23 juli 2011 @ 03:10
quote:
7s.gif Op zaterdag 23 juli 2011 03:10 schreef belsen het volgende:
Seksen dus.

Maar welterusten. :Z
Ga je slapen?
lubje25zaterdag 23 juli 2011 @ 03:26
:W
theSummonerzaterdag 23 juli 2011 @ 03:33
quote:
2s.gif Op zaterdag 23 juli 2011 03:26 schreef lubje25 het volgende:
:W
Haai, weet jij het? Of doen we nieuwe vraag?
lubje25zaterdag 23 juli 2011 @ 03:34
Seksen is het juiste antwoord volgens mij, doe maar een nieuwe vraag dus :P
theSummonerzaterdag 23 juli 2011 @ 03:37
Waar werden de Olympische Winterspelen van 2006 gehouden?
lubje25zaterdag 23 juli 2011 @ 03:41
turijn
theSummonerzaterdag 23 juli 2011 @ 03:42
quote:
2s.gif Op zaterdag 23 juli 2011 03:41 schreef lubje25 het volgende:
turijn
check

Stand deeltje #2318
3 Ireyon
9 Wasknijper21
1 HilarityEnsues
4 Bart
1 Aalbers
2 Id_do_her
3 Quyxz_
2 FireFox1
1 theSummoner
1 Farenji
3 outtayourleague
3 Baszh
2 ß
1 lubje25