Regel het iig.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 16:15 schreef JDx het volgende:
Ziggo hoeft niet langs ofzo, die kunnen alles op afstand afsluiten.
Dat afsluiten thuis is bij Essent.
Ja dat mogen ze zelf betalen, Ziggo kost mij 60euro/maand. Alles scheelt.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 17:14 schreef Inlognaam het volgende:
Ja, en dan hebben ze geen ziggo meer. Wat doen ze dan? Voor 8.50 euro per maand digitenne.
Gas/water/energie afsluiten, of ze helemaal kapot intimideren.
Het analoge signaal afsluiten daarvoor moet ziggo nog echt wel langs, kennissen van mij die naar schotel zijn overgestapt en ziggo hebben opgezegd kunnen na 2 jaar ook nog steeds het analoge signaal ontvangen. Dat analoge singaal afsluiten is denk ik dan teveel werk voor ziggo.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 16:15 schreef JDx het volgende:
Ziggo hoeft niet langs ofzo, die kunnen alles op afstand afsluiten.
Straatkast jah.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 18:01 schreef Spatzmann het volgende:
[..]
Ziggo hoeft daarvoor niet langs hoor. Kan volgens mij in de wijkkast gebeuren
Oeps, dat zou nog wel eens heel vervelend voor de eigenaar kunnen worden, hypotheekverstrekkers zijn daar niet blij mee.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 18:18 schreef Scorpie het volgende:
Whehe, hoorde net dat er in een koophuis hier in het dorp drugs dealende huurders zaten. Vanochtend inval gehad in dat huis, lol !
Nou ja kans dat een tweede verhuurpoging mag is nihil.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 18:20 schreef Leandra het volgende:
[..]
Oeps, dat zou nog wel eens heel vervelend voor de eigenaar kunnen worden, hypotheekverstrekkers zijn daar niet blij mee.
Dat is inderdaad een dilemma, het liefst heb ik de bewoners eruit, maar dan het liefst deze week nog, zodat ik het vanaf 1 augustus opnieuw kan verhuren en deze maand kan betalen van hun borg zeg maar. Als het te lang duurt heb ik de kans dat ik de komende maanden nog zelf moet blijven betalen en dat geld nooit meer zie en sowieso al met 3000 schuld zit.quote:Op donderdag 28 juli 2011 02:49 schreef Ixnay het volgende:
TS heeft gewoon snel geld nodig.
Wat is dan slimmer? Met andere woorden, wanneer krijg je eerder geld?
1. Wachten totdat de huidige huurders beginnen te betalen.
2. Deze huurders eruit kicken. Nieuwe huurders zoeken. En wachten op hun eerste betaling.
Ik denk dat dit het grootste dillema is voor TS.
Ik zou dat wel doen met veel dreiging trouwens. Als het flessentrekkers zijn dan zijn ze wel weg als je met politie / fysiek geweld dreigt. Aangifte zullen ze niet doen als ze bekend zijn bij de politie.quote:Op donderdag 28 juli 2011 09:11 schreef rac het volgende:
Ik denk dat je eieren voor je geld moet kiezen als dit door gaat maak jezelf helemaal gek , puur door alle onzekerheid.
Geef ze de ruimte om dit weekend nog te vertrekken cq oprotten
En of smoesjes zullen blijven komen zolang ze geaccepteerd worden, en dat worden ze.quote:Op donderdag 28 juli 2011 09:04 schreef Spatzmann het volgende:
[..]
De smoesjes zijn nu inmiddels van een niveau dat ze er zich ook voor moeten gaan schamen.
Hoezo worden ze geaccepteerd? De brieven gaan gewoon door, de weg bij de advocaat ook, meer kan ik niet doen toch?quote:Op donderdag 28 juli 2011 09:54 schreef Leandra het volgende:
[..]
En of smoesjes zullen blijven komen zolang ze geaccepteerd worden, en dat worden ze.
'quote:Op donderdag 28 juli 2011 10:16 schreef JDx het volgende:
[..]
Hoezo worden ze geaccepteerd? De brieven gaan gewoon door, de weg bij de advocaat ook, meer kan ik niet doen toch?
Blijf alleen gewoon doorzeuren. En ga dit weekend weer langs om te zeiken.
Ik zou me eens inlezen in de rechten van huurders, voordat je dit soort onnozele opmerkingen maakt.quote:Op donderdag 28 juli 2011 10:23 schreef rac het volgende:
Ze zitten er toch nog?
dus smoesjes zijn geaccepteerd
even kort door de bocht dan.
Yep, via de advocaat, compleet op briefpapier van het advocaten kantoor etc. Is gisteren of vandaag aangekomen.quote:Op donderdag 28 juli 2011 10:21 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
'
Ze hebben wel brieven gehad van je, al? Dat had ik niet begrepen...
Staat toch duidelijk bij kort door de bocht, eerdere post 10.06 heb ik het toch heel duidelijk over een dossier aanleggen.quote:Op donderdag 28 juli 2011 10:28 schreef JeMoeder het volgende:
[..]
Ik zou me eens inlezen in de rechten van huurders, voordat je dit soort onnozele opmerkingen maakt.
Vertel ze dat ze het ook gewoon bij de bank zelf kunnen overmaken.quote:Op donderdag 28 juli 2011 08:59 schreef JDx het volgende:
[..]
Dat is inderdaad een dilemma, het liefst heb ik de bewoners eruit, maar dan het liefst deze week nog, zodat ik het vanaf 1 augustus opnieuw kan verhuren en deze maand kan betalen van hun borg zeg maar. Als het te lang duurt heb ik de kans dat ik de komende maanden nog zelf moet blijven betalen en dat geld nooit meer zie en sowieso al met 3000 schuld zit.
Het makkelijkste zou zijn als ze gewoon gaan betalen, ook al is het nu deze maand en over 2 weken pas de volgende maand ofzo. Maar dan moeten ze daarna wel op tijd blijven betalen.
Dit weekend ga ik die kant weer op, de afgelopen dagen nog geen geld gekregen, wel een paar smsjes met: "kon niet internetbankieren, internet deed vaag" en "internet doet het nu, maar blijkt dat mijn pas nog niet is geactiveerd voor internet bankieren, dus moet weer naar de bank morgen", dat was inmiddels alweer eergisteren.
Aha, oke, maar da's dus een maand nadat ze de huur verschuldigd waren. Bel je dinsdag de advocaat, als de huur voor augustus maandag niet binnen is? Dan kan er meteen weer een aangetekende brief uit.quote:Op donderdag 28 juli 2011 10:32 schreef JDx het volgende:
[..]
Yep, via de advocaat, compleet op briefpapier van het advocaten kantoor etc. Is gisteren of vandaag aangekomen.
Staat in wat het gevolg is wanneer ze niet betalen, hele procedure, bijkomende kosten voor hun, etc...
Okay! Dit werd maar niet duidelijk dus niet zo gek dat users denken dat je maar een smsje stuurt en verder niets onderneemt.quote:Op donderdag 28 juli 2011 10:16 schreef JDx het volgende:
[..]
Hoezo worden ze geaccepteerd? De brieven gaan gewoon door, de weg bij de advocaat ook, meer kan ik niet doen toch?
Blijf alleen gewoon doorzeuren. En ga dit weekend weer langs om te zeiken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |