Oh ja, en Destine!quote:Op maandag 18 juli 2011 10:25 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Stenders komt ook uit Tilburg, dus er komt toch nog iets goeds vandaan
Ze heeft een wat overdreven manier van praten, maar Annemieke doet het nog 20x erger en geforceerder dus ik kan het tolereren. Ik vind haar muzieksmaak super. Ik luister sowieso niet vaak naar 3voor12 maar de stukjes die ze presenteerde die ik onlangs ervan meepikte vond ik leuk om te luisteren. En die van Rudy vond ik juist minder.quote:Op maandag 18 juli 2011 10:26 schreef Sersjee het volgende:
Goh, dus Roos op 3voor12. Meh.
Oké, ze weet echt wel het nodige van muziek, maar ik kan niet zo goed tegen haar stem. Moet ik eerlijk bij zeggen dat dat geldt voor de meeste vrouwelijke dj's.
Henny Vrienten is meer dan +1, hoor. Die is wel +100.quote:Op maandag 18 juli 2011 10:29 schreef Cee het volgende:
[..]
Oh ja. Die zaten bij mij op school.
Maarrrr: daar tegenover hebben we ook Henny Vrienten. +1!
Maarrrr ook Green Lizard. Wat een ellende was dat zegquote:Op maandag 18 juli 2011 10:29 schreef Cee het volgende:
[..]
Oh ja. Die zaten bij mij op school.
Maarrrr: daar tegenover hebben we ook Henny Vrienten. +1!
Ik vind haar en Annemiek even irritant praten. De enige vrouw op de radio die ik ken en een prettige stem heeft is Marijke Roskam.quote:Op maandag 18 juli 2011 10:29 schreef Cee het volgende:
[..]
Ze heeft een wat overdreven manier van praten, maar Annemieke doet het nog 20x erger en geforceerder dus ik kan het tolereren. Ik vind haar muzieksmaak super. Ik luister sowieso niet vaak naar 3voor12 maar de stukjes die ze presenteerde die ik onlangs ervan meepikte vond ik leuk om te luisteren. En die van Rudy vond ik juist minder.
Och ja. Die zijn toch uit elkaar nu?quote:Op maandag 18 juli 2011 10:32 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Maarrrr ook Green Lizard. Wat een ellende was dat zeg
Ik vind het zo'n typisch opvul-nummer. Jongens, we hebben nog een gat van ca. 4 minuten in het schema, wat gooien we erin?quote:Op maandag 18 juli 2011 10:35 schreef Sersjee het volgende:
Even serieus. De wereld heeft I'll be there for you wel genoeg gehoord voor de komende 250 jaar.
quote:
quote:@Domien Hee Guetta, als je nou weer eens platen ging maken in de stijl van When Loves Take Over? Senk joe! #3FM
1. Wel aardig. VanVelzen vond ik wat mat dit keer, zal wel door de 2e gast komen.quote:Op maandag 18 juli 2011 11:20 schreef themauster het volgende:
Hoe was Ekstra Weekend trouwens vrijdag? en wie verving Gerard vrijdagnacht?
Ah ok ik was ook helemaal afgesloten van de buitenwereld vrijdag dus luisteren kon ik ook niet.quote:Op maandag 18 juli 2011 11:39 schreef Sirolf het volgende:
[..]
1. Wel aardig. VanVelzen vond ik wat mat dit keer, zal wel door de 2e gast komen.
2. Sander Hoogendoorn. Komende weken ipv Gerard steeds een opleiding-jock in die uren.
twitter:michielveenstra twitterde op maandag 18-07-2011 om 12:06:11Prima. Meteen aan kop iets vergeten. reageer retweet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |