Blijf jij dat lekker denken, speel ik nog ff een potje wipeout HD in 1080p in 3Dquote:Op zaterdag 9 juli 2011 08:23 schreef Leanotsoynus het volgende:
Gelukkig is 3D maar een gimmick en zal dat binnen nu en 5 jaar compleet verdwijnen.
Ik gun iedereen dat plezier. Maar ik ga mijn geld niet uitgeven aan een gimmick.quote:Op zaterdag 9 juli 2011 14:18 schreef delano.888 het volgende:
[..]
Blijf jij dat lekker denken, speel ik nog ff een potje wipeout HD in 1080p in 3D
Beste Android si. En zo schijten ze er bij HTC en Samsung 30 per jaar uit. En nog steeds stottert het menu wanneer je er doorheen scrolt.quote:Op zaterdag 9 juli 2011 22:52 schreef delano.888 het volgende:
Anyway, naast de 3D functies is het ook gewoon de beste telefoon op het moment dat hij uitkomt. Ik kan echt niet wachten!
Helaas nog geen nieuw nieuws vandaag.
Is een mening.quote:Op zaterdag 9 juli 2011 22:52 schreef delano.888 het volgende:
Anyway, naast de 3D functies is het ook gewoon de beste telefoon op het moment dat hij uitkomt. Ik kan echt niet wachten!
Klopt, hij is qua specificaties vrijwel gelijk aan de Samsung Galaxy S2. Wat hem in mijn ogen beter maakt is de betere gebruikte materialen. Samsung is nogal breekbaar.quote:
Tof!quote:Op vrijdag 8 juli 2011 23:47 schreef delano.888 het volgende:
Wat vinden jullie van de op? Heb het even snel in mekaar geknutselddus tips zijn welkom.
Ik zelf kan echt niet wachten tot hij er eindelijk is! Ga hem waarschijnlijk gelijk op de releasedag kopen (wanneer dat dan ook mag zijn, hoop echt deze maand nog).
Klopt. Daar staat tegenover dat de S2 een van de beste smartphone camera's op de markt heeft, en dat het Super AMOLED plus-scherm geweldig is voor films. Het scherm en de camera van de HTC schijnen nogal tegen te vallen, zelfs in vergelijking met de Sensation, waarvan ik de camera ook vind tegenvallen.quote:Op zaterdag 9 juli 2011 23:38 schreef delano.888 het volgende:
[..]
Klopt, hij is qua specificaties vrijwel gelijk aan de Samsung Galaxy S2. Wat hem in mijn ogen beter maakt is de betere gebruikte materialen. Samsung is nogal breekbaar.
Zoals ik eerder heb gezegd, leuk toestel maar niet echt moeder's mooiste, waar de Desire nog wel aardig mooi eruit ziet...quote:Op vrijdag 15 juli 2011 16:32 schreef delano.888 het volgende:
Iets vloeiender dus op de EVO. Ben blij dat ik niet heel ongeduldig voor de sensation ben gegaan!
Dat is jou mening, ik vind juist deze vierkante stijl veel mooier, en vind de sensation niet echt tof vanwege de te ronde vormen.quote:Op vrijdag 15 juli 2011 16:39 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Zoals ik eerder heb gezegd, leuk toestel maar niet echt moeder's mooiste, waar de Desire nog wel aardig mooi eruit ziet...
Wat vierkanter vind ik ook zeker niet erg, ben het daar wel met je eens.quote:Op vrijdag 15 juli 2011 17:16 schreef delano.888 het volgende:
[..]
Dat is jou mening, ik vind juist deze vierkante stijl veel mooier, en vind de sensation niet echt tof vanwege de te ronde vormen.
Ik ben dan ook nog heel gelukkig met mijn vierkante hd2 op dit moment
Tja, ik vind m mooi. En de front camera is erg leuk voor skypequote:Op vrijdag 15 juli 2011 17:35 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Wat vierkanter vind ik ook zeker niet erg, ben het daar wel met je eens.
Alleen die knoppen onderaan, die dikke gleuf aan de bovenkant en de front camera (wie gebruikt dat überhaupt). Geeft samen een beetje 'onrustig' beeld als je begrijpt wat ik bedoel.
Skype, dat is een goeie. Gebruik het niet heel vaak maar heb het wel.quote:Op vrijdag 15 juli 2011 17:41 schreef delano.888 het volgende:
[..]
Tja, ik vind m mooi. En de front camera is erg leuk voor skypemaar laten we dit topic maar weer wat minder over meningen praten
Hij is al bij meerdere winkels te bestellen:
http://www.htcevo-3d.com/(...)jgbaar-in-nederland/
Ik zelf ga m over maandag telefonisch bestellen (verlenging)
Zijn die er dan? Ik dacht dat de concensus was dat HTC enkele van de beste smartphones ter wereld maakt. Ik ben zelf groot fan van HTC, en de Desire vind ik nog steeds het mooiste Android-toestel van vorig jaar.quote:Op vrijdag 15 juli 2011 17:17 schreef delano.888 het volgende:
Ik hoop wel dat zodra hij er is er wat minder htc afzeikers hier komen
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |