Dat zie je toch?quote:Op dinsdag 5 juli 2011 16:28 schreef Scrummie het volgende:
Gargh, word dat knopje 'open nieuw deel' wel gebruikt?!
Ik heb toch echt op het knopje geramd.quote:Op dinsdag 5 juli 2011 16:31 schreef Scrummie het volgende:
Topic is niet gekoppeld, en er is nóg een topic.
Ja de zonnebloemen bij Forest Lawn horen er ook bij en de eerste foto van Conrad Murray met een gele stropdas, die hij in het begin veel droeg ...quote:Op dinsdag 5 juli 2011 22:04 schreef Janena het volgende:
En de zonnebloemen niet te vergeten (bij forest lawn en zo).
Hé Moonwalk, wat leuk. Ik moest vanavond nog aan jou denken toen ik even door het vorige topic heen ging.quote:Op dinsdag 5 juli 2011 22:32 schreef Moonwalk het volgende:
Hey cool dit topic loopt nog
(heb niks nuttigs te melden hoor maar wou ff late weten dat ik er ook ben : ) )
Ik heb dit de laatste tijd ook steeds! 'Hè nu alweer Michael?' Maar ik denk dat het komt doordat we weer rond 25 juni leven en mensen daarom weer extra herinnerd aan hem worden en denken van: 'hè, laten we zijn nummer nog eens draaien' ofzo.quote:Op woensdag 6 juli 2011 07:41 schreef Scrummie het volgende:
Gister weer een 'mention' van MJ op TV. Ik zal er vast onbewust opletten dat het me opvalt, maar toch..
quote:Op dinsdag 5 juli 2011 23:47 schreef piepie het volgende:
[..]
Hé Moonwalk, wat leuk. Ik moest vanavond nog aan jou denken toen ik even door het vorige topic heen ging.
Die zonnebloem en gele taxi bij de rechtbank waren op zijn zachtst gezegd te bizar voor woorden en naar mijn mening een duidelijke verwijzing naar de film.quote:Op woensdag 6 juli 2011 17:53 schreef Thrilled het volgende:
Ook even een soort TVP
Ik ben deel 2 aan het doorlezen maar ik kom op heeeel veel dode linkjes van YouTube, maar de meest terugkerende overeenkomst zijn toch wel de zonnebloemen en de gele taxi. Nu vraag ik mij af, waarom ontstaat er gelijk zo'n link naar die film waar MJ in speelde?
In die film komen ook tal van andere onderdelen/voorwerpen/kleuren etcetera in voor.. Dus omdat er ergens iets op twitter of facebook word gezet ontstaan er linkjes tussen een gele taxi en een zonnebloem die in de rechtbank waren, en een van de vele videobeelden waarin MJ speelde..
Ik denk dan, voordat zo'n arts dat officieel doet is ie al vervoerd, onderzocht, weet ik het wat.. dus voor dat het officieel benoemd word kan zo'n media-bureau toch al de gok nemen om het eerder de wereld in te brengen.. alles voor een primeur dus dan maar als eerste claimen dat MJ dood is..? Vind ik niet zo'n schokkend twijfelachtig iets..quote:CNN blijft vertellen dat hij in een coma is en dat ze de geruchten over het overlijden niet kunnen bevestigen, echter TMZ.com publiceert om 14:20 uur Californië tijd al dat hij is overleden. Hier is het eerste vreemde punt: volgens de media (en later ook volgens het autopsie rapport) heft de arts van UCLA hem pas 6 minuten later dood verklaart, om 14:26 uur, 6 minuten nadat TMZ het heeft gepubliceerd op hun website.
Mijn gedachte: er zijn meerdere eenheden (politie, burgerwagens) etcetera ter plaatse waardoor hij niet kón keren op het terrein, of gewoon denken dat het wel achteruit kan en zich vergissen? Een half uur is zo voorbij en om dan te zeggen dat heus wel iemand in de tussentijd wat wagens kon verplaatsen vind ik wel wat kort door de bocht.quote:Ambulance, rotonde, meerdere keren steken, achteruit het terrein af
Als eerste, hoe zij kunnen zien dat hij een kloppende ader op zn hoofd heeft vind ik een groot raadselquote:Foto van MJ in de ambu
Lijkt idd wel alsof de 'begrafenis' in een studio plaats heeft gevonden? Hoe denk jij daarover piepie?quote:Dit is Forest Lawn van bovenaf getoond:
Maar als we dit beeld bekijken zien we meer bomen en een totaal andere weg.
Op dit beeld zien we de weerspiegeling van een lamp in de auto, een lamp die gebruikt wordt om daglicht te creëren in een studio:
Als we de helikopterbeelden bekijken (op zich al vreemd dat er zulke beelden zijn omdat er die dag een no-fly zone was) dan zien we dezelfde lamp, die veel te hoog hangt om een reflectie in het raam van die auto te kunnen geven. Naast dat, hoe is het mogelijk dat die lamp daar überhaupt hangt en waaraan hangt deze?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |