zag ik daar losse stapjesquote:
niet! ik zie Harry heel driftig wijzen en babbelen!quote:Op woensdag 6 juli 2011 20:37 schreef Ca.ra het volgende:
Het bij de camera geleverde knip-en-plakprogramma doet het niet op mijn nieuwe laptop (expres een gekocht met een goede grafische kaart zodat ik niet meer op zolder hoef te zitten daarvoor...) Maar je blijkt met youtube ook online te kunnen knippen en plakken, best redelijk resultaat, toch? Er is alleen bij één fragmentje het geluid weggevallen zag ik later. Maarja, dat was toch alleen maar Asy die wat zei
Nee hij loopt op zijn knietjes!quote:Op woensdag 6 juli 2011 20:53 schreef simmu het volgende:
[..]
zag ik daar losse stapjes![]()
zo net op het einde![]()
hij heeft er iig heeeeeeel veeeeel lol in![]()
Leuk joh! Samen overlopen, van persoon naar persoon.quote:Op woensdag 6 juli 2011 21:40 schreef _Bar_ het volgende:
Is idd op zijn knieën ;-)
Losse stapjes zijn er wel hoor, alleen nog niet goed gelukt om vast te leggen.
Asy hij loopt ook mee aan de hand.
En zo samen met papa word nog gelukkiger van.
Heb je een filmpje van hoe Ivan nu praat? (ik van Niels niet, als ik ga filmen houd hij altijd op) Je zei al in het dreumestopic dat hij Isabeau achterna gaatquote:Op vrijdag 15 juli 2011 00:14 schreef Claudia_x het volgende:
Lief zei vandaag dat hij een beetje verdrietig was omdat het kleine er nu met al dat geouwehoer van Ivan er wel af is. Ik vond dat zo lief om te horen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |