Lolquote:Op maandag 4 juli 2011 13:04 schreef KoningStoma het volgende:
Ik was een tijdje als de schijt voor de tandarts, maar nu boeit het me niet meer zo. Gewoon laten gebeuren, dat bespaart je veel ellende.
Zo naar de tandarts:
[ afbeelding ]
Heerlijk als ze met zo'n haakje in je bek aan het porren en trekken zijn.quote:Op maandag 4 juli 2011 13:48 schreef tliciouz het volgende:
Ik ben nergens bang voor maar als ik weet dat ik naar de tandarts moet krijg ik buikpijnmaar vind het sowieso niet nodig want heb er geen eens last van.
Vooral de gedachte dat zo'n tand die ze trekken dus gewoon muurvast zit en die ze eruit gaan trekken. Je voelt de tandarts dan ook echt vies veel kracht zetten en je ziet z'n arm dan trillen van de krachtsinspanning. Verder niet echt bang voor de tandarts want ik poets heeeeeeel goed mammaquote:Op maandag 4 juli 2011 14:36 schreef Michhas het volgende:
[..]
Heerlijk als ze met zo'n haakje in je bek aan het porren en trekken zijn.
En dat je het geluid dan eerder voelt dan hoort, zo'n knarsend, krakend geluid in je hoofd.
Precies.quote:Op maandag 4 juli 2011 14:40 schreef Parvus het volgende:
[..]
Vooral de gedachte dat zo'n tand die ze trekken dus gewoon muurvast zit die ze eruit gaan trekken. Je voelt de tandarts dan ook echt vies veel kracht zetten en je ziet z'n arm dan trillen van de kracht inspanning. Verder niet echt bang voor de tandarts want ik poets heeeeeeel goed mamma
ach mensen die daar bang voor zijn moeten zich niet aanstellen, je moet maar zou denken het is maar je lichaam en tegenwoordig kan alles vervangen wordenquote:Op maandag 4 juli 2011 14:52 schreef Michhas het volgende:
[..]
Precies.
Je ziet die tandarts strugglen, worstelen met die kies die maar niet loskomt.
Zweetdruppels vormen zich op zijn voorhoofd, en langzaam maar zeker worden de druppels steeds groter.
Plop. Het zweet begint je mond in te druppelen. Een smaakexplosie van het zoute zweet tintelt je smaakpapillen, maar je weet dat je stil moet blijven zitten.
De ene helft van je hersenen wil niks liever dan het uitschreeuwen, de andere helft van je hersenen zegt dat je moet blijven zitten.
De tandarts begint wild in je bek te wroeten terwijl je hersenen steeds heftiger met elkaar beginnen te botsen.
Langzaam begint de stoel waarin je zit te trillen. De lampen in de kamer springen kapot, ruiten breken.
Ineens BAM!
Je hersenen zijn zojuist geïmplodeerd en de tandarts kijkt verschrikt om zich heen terwijl hij de stukjes hersenen van zijn voorhoofd afveegt.
Altijd leuk, zo'n tandartsbezoek
Ja vond er geen zak aan en dan te bedenken dat die gasten grof geld verdienenquote:Op maandag 4 juli 2011 15:13 schreef Michhas het volgende:
[..]
Afgelopen zaterdag ook Klitschko - Haye gekeken?
Heb je wel goed op je gaasje gebeten?quote:Op maandag 4 juli 2011 15:06 schreef SoldMayor het volgende:
Het bloeit nog steeds.![]()
Ik bloed gewoon even dood in me eigen...![]()
Was leuk jullie gekend te hebben.
RIP.
Van genoeg mensen gehoord dat ze niet de zenuw zelf konden verdoven en moest dat er dus uit worden gesneden/geboord zonder die zenuw te verdoven. En dan doet de tandarts het zo leuk dat je 3x ervoor moet terugkomenquote:Op maandag 4 juli 2011 15:33 schreef KoningStoma het volgende:
Voor een wortelkanaalbehandeling ook hoor.
Vond het gezien de grootte van de match inderdaad wel behoorlijk teleurstellend. Vooral Haye was erg zwakquote:Op maandag 4 juli 2011 15:14 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Ja vond er geen zak aan en dan te bedenken dat die gasten grof geld verdienen
Het kan minder gaan ja, maar volgens mij kan het gewoon verdoofd worden. Bij m'n zusje iig wel.quote:Op maandag 4 juli 2011 15:34 schreef dreamzk het volgende:
[..]
Van genoeg mensen gehoord dat ze niet de zenuw zelf konden verdoven en moest dat er dus uit worden gesneden/geboord zonder die zenuw te verdoven. En dan doet de tandarts het zo leuk dat je 3x ervoor moet terugkomen
Ja boksen is gewoon niet meer van deze tijd. Zeker aangezien die boksers vaak een grote mond hebben over MMA en dat hun stand up zo goed is maar dan gaat die Toney bijvoorbeeld weer kei hard onderuit tegen Couturequote:Op maandag 4 juli 2011 15:36 schreef Michhas het volgende:
[..]
Vond het gezien de grootte van de match inderdaad wel behoorlijk teleurstellend. Vooral Haye was erg zwak
Pics van je zusje.quote:Op maandag 4 juli 2011 15:39 schreef KoningStoma het volgende:
[..]
Het kan minder gaan ja, maar volgens mij kan het gewoon verdoofd worden. Bij m'n zusje iig wel.
Pics van de zenuw.quote:Op maandag 4 juli 2011 15:39 schreef KoningStoma het volgende:
[..]
Het kan minder gaan ja, maar volgens mij kan het gewoon verdoofd worden. Bij m'n zusje iig wel.
mannen die een verdoving nemen bij de tandarts, is het zelfde als mannen die honing eten.quote:Op maandag 4 juli 2011 16:32 schreef Fsmxi het volgende:
[..]
Pics van de zenuw.
Maa rja, ik ben gewoon verdoofd bij mijn wortelkanaalbehandeling.
Haha, woensdag toen ik naar de bios was hoorde ik 3 personen hetzelfde zeggen.quote:Op maandag 4 juli 2011 19:01 schreef tliciouz het volgende:
Dit is zo herkenbaar.had ik laatst ook toen ik wat haalde op het vliegveld.
[ afbeelding ]
Hoe bevalt die Galaxy S II je?quote:Op maandag 4 juli 2011 18:48 schreef Tauchmeister het volgende:
[..]
Proletensport. En dan zeggen ze dat voetbal voor tokkies is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |