Als het maar fijn zit tochquote:Op vrijdag 1 juli 2011 11:16 schreef trovey het volgende:
2 rode kunstof stoeltjes van minstens 20 jaar oud en een houten klaptafeltje ertussen wat ik gevonden heb bij het grof vuil een paar jaar terug.....dit alles op een balkon.
Is dat wat een glasplaat? Niet snel vies of kapot?quote:Op vrijdag 1 juli 2011 11:19 schreef kelderfantoom het volgende:
Grote tafel met glasplaat, grijze metalen stoelen en een terrasverwarmer hier
Zit nog steeds primaquote:
Is dat een beetje onderhoudsvriendelijk? Of zet je ze in de winter binnen?quote:Op vrijdag 1 juli 2011 11:26 schreef Kabolter het volgende:
Een hele grote handgemaakt eikentafel met daar omheen 6 rietenstoelen.
Op de tafel zelf wat decoratie, omdat het anders wel een heel groot leeg vlak is als niemand/weinig mensen aan de tafel zit.
Ik zal kijken wat ik kan doen.quote:Op vrijdag 1 juli 2011 11:57 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Is dat een beetje onderhoudsvriendelijk? Of zet je ze in de winter binnen?
En wat Elisa zegt, ben ook wel benieuwd naar foto's
Klinkt goed! Ben benieuwd naar de fotoquote:Op vrijdag 1 juli 2011 12:15 schreef Kabolter het volgende:
[..]
Ik zal kijken wat ik kan doen.
In de winter zetten wij hem gewoon binnen. We hebben in het voorjaar en de zomermaanden zwaluwen op bezoek. En in die tijd staat de tafel (logisch ook) in de tuin. Ver nadat de zwaluwen weer weggaan gaat hij weer naar binnen.
De tafel zelf was allesbehalve duur. Handgemaakt maar die man vraagt er amper wat voor. Dus als hij wegrot, wat mij sterk lijkt, dan kopen we gewoon weer een nieuwe. We hebben hem wel voorbehandeld. Vooral de onderkant van de poten, daar willen ze nog wel eens vocht aanzuigen.
Mooie set. Zit ook lekker volgens mij.quote:Op vrijdag 1 juli 2011 13:24 schreef MsMessy het volgende:
4Seasons Leaf Valentine lounge stoelen met voetenbank en een bijzettafeltje.
[ afbeelding ]
Dat zit echt zo lekker! Kan echt uren erin hangen, boekje lezen, wijntje erbij. Heerlijk.quote:Op vrijdag 1 juli 2011 13:36 schreef Kabolter het volgende:
[..]
Mooie set. Zit ook lekker volgens mij.
Nah niet snel kapotquote:Op vrijdag 1 juli 2011 11:26 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Als het maar fijn zit toch
[..]
Is dat wat een glasplaat? Niet snel vies of kapot?
Beetje groenig is lekker natuurlijkquote:Op vrijdag 1 juli 2011 14:09 schreef kelderfantoom het volgende:
Nah niet snel kapot
Komen wel wat krassen op (zal wel aan de kwaliteit liggen). Vuil zie je er wel snel op maar krijg je ook weer supersnel weg met glasreinigerWat wel vies is zijn de randen aan de onderkant van het glas waar het bevestigd is, wordt een beetje groenig maar oké.
Mooi!! Kan die muv de kussens ook buiten blijven?quote:Op vrijdag 1 juli 2011 13:24 schreef MsMessy het volgende:
4Seasons Leaf Valentine lounge stoelen met voetenbank en een bijzettafeltje.
[ afbeelding ]
Ja zeker, ze hebben afgelopen winter ook buiten gestaan en er is helemaal niets aan te zien.quote:Op vrijdag 1 juli 2011 15:17 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Mooi!! Kan die muv de kussens ook buiten blijven?
TS gaat morgen op zoekquote:
*noteert, vind ze erg mooiquote:Op vrijdag 1 juli 2011 15:19 schreef MsMessy het volgende:
[..]
Ja zeker, ze hebben afgelopen winter ook buiten gestaan en er is helemaal niets aan te zien.
Zelfs niet na al die sneeuw en vrieskou. De kussens kunnen trouwens ook nog wel tegen een buitje. Regenwater trekt er niet meteen in.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |