Lijkt me toch dat dat het eerste is waar de monteur naar gekeken heeft...? (als de auto SB heeft). Ook maakt dat een ander geluid dan TS omschrijft.quote:Op woensdag 29 juni 2011 18:37 schreef IBAZ het volgende:
Zeer waarschijnlijk je stuurbekrachtiging. Kijk eens naar het oliepeil van de bekrachtiging.
Niet als het geluid daar niet geproduceerd wordt.quote:Op woensdag 29 juni 2011 18:37 schreef Palomar het volgende:
[..]
Lijkt me toch dat dat het eerste is waar de monteur naar gekeken heeft...? (als de auto SB heeft).
Overigens : jouw bijdrage was ook een hele steun...quote:Op woensdag 29 juni 2011 18:39 schreef IBAZ het volgende:
Daarnaast, TS kan toch even kijken of het peil van de hydraulische vloeistof OK is. Is zo gebeurd en kost niets.
Is daar ook nog een andere benaming voor? Want ik kan het onderdeel niet zo snel vinden als ik kijk onder "wielophanging" bij carpartsdirect. Ik bestel het onderdeel graag zelf als het kan.quote:
Monteur heeft het eerst in het reservoir van de stuurbekrachtiging gekeken. Hij zei dat dat goed leek te zijn. Zelf ook even gekeken: niveau is goed, olie is goed.quote:Op woensdag 29 juni 2011 18:37 schreef IBAZ het volgende:
Zeer waarschijnlijk je stuurbekrachtiging. Kijk eens naar het oliepeil van de bekrachtiging. Beetje bijvullen en het geluid is weg. Kan zijn dat er een rubber kapot is. Dan loopt het systeem langzaam leeg. Is geen erg dure reparatie overigens.
quote:Op woensdag 29 juni 2011 18:40 schreef IBAZ het volgende:
[..]
Overigens : jouw bijdrage was ook een hele steun...
Dat laatste weet ik niet, maar het is idd een veerpootlager, zit in of onder de schotel die bovenop de veer gemonteerd zit; de hele boel moet dus uit elkaar, kun je niet zelf zonder speciaal gereedschap.quote:Op woensdag 29 juni 2011 18:45 schreef Mercer het volgende:
Toplager=veerpootlager=schokbreker taatspot?
Hmm getver... ik wist wel dat ik het niet zelf zou kunnen, maar dit is ook weer veel werk natuurlijk. Naja het is niet anders. Ik ga nog wel even langs de garage om zeker te weten of het die veerpootlagers zijn. En dan bestellen en zaterdag eronder laten zetten. Bedankt tot dusver!quote:Op woensdag 29 juni 2011 19:01 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Dat laatste weet ik niet, maar het is idd een veerpootlager, zit in of onder de schotel die bovenop de veer gemonteerd zit; de hele boel moet dus uit elkaar, kun je niet zelf zonder speciaal gereedschap.
Zou kunnen, maar het lijkt me dat dat meer een "kloenk" geluid maakt. Ik heb er nog niet naar laten kijken.quote:
Kansrijk, maar dat is meer een gierend geluid omdat de pomp deels droogloopt. Overigens: indien dit het probleem mocht zijn -> oplossen vóór pomp naar de klote is, anders DÚÚR!!quote:Op woensdag 29 juni 2011 18:37 schreef IBAZ het volgende:
Zeer waarschijnlijk je stuurbekrachtiging. Kijk eens naar het oliepeil van de bekrachtiging. Beetje bijvullen en het geluid is weg. Kan zijn dat er een rubber kapot is. Dan loopt het systeem langzaam leeg. Is geen erg dure reparatie overigens.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |