abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_99646696
quote:
0s.gif
Op maandag 18 juli 2011 15:54 schreef Niek92 het volgende:
Sinds vandaag een HTC Desire S, en nu probeer ik Whats App te installeren, maar het activeren daarvan lukt niet. Wanneer ik probeer te activeren, krijg ik de volgende melding: Sorry, WhatsApp kon het opstarten van de applicatie niet voltooien. Controleer of u verbonden bent met het internet en probeer opnieuw.

Echter, ben ik wel verbonden met internet. Iemand die me hier mee kan helpen?
Opnieuw installeren of een reboot?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')

Het lijkt erop dat je onze advertenties blokkeert

Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.

Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.

Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe

Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop