quote:Op zaterdag 25 juni 2011 22:12 schreef Samzz het volgende:
[..]
Oh, nou, als Mono het zegt dan moet het wel waar zijn, heJa !!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.If God was a woman, wouldn't sperm taste like chocolat?
[b]AirwiN schreef [/b]
De posts van Huppelmuts onderscheiden zich toch al door hun grammaticale correctheid en scherpe spitsvondigheden? Daar heb je geen UI voor nodig om ze te herkennen.
Goed danquote:
Zo scherp zijn die ook weer nietquote:Op zaterdag 25 juni 2011 22:33 schreef Samzz het volgende:
[..]
Goed danAnders heb ik m'n naaldhakken nog ter zelf verdediging.
Anders had je wel stilletto hakken gezegdquote:
Gij zijt homo?quote:Op zaterdag 25 juni 2011 22:34 schreef stefanhaan het volgende:
[..]
Anders had je wel stilletto hakken gezegd
Neequote:
er zijn er genoeg die alleen op vrouwen vallen en toch homo zijn..quote:
Nee ik weet zeker dat ik alleen op vrouwen valquote:Op zaterdag 25 juni 2011 22:37 schreef clevy het volgende:
[..]
er zijn er genoeg die alleen op vrouwen vallen en toch homo zijn..
dat die doorgaans lesbo genoemd worden is vers 2
Genoeg voor jezlf. Je kan ook in Rotterdam iets kopen vlak voor je bij de BBQ aankomt, scheelt wer sjouwen!quote:Op zaterdag 25 juni 2011 22:39 schreef phpmystyle het volgende:
Ik neem het even in beraad, maar kunnen we niet iets centraals afspreken, en dan gewoon bij een restaurant. Ik heb namelijk geen zin om vanuit overijssel allemaal eten en drinken mee te nemen, daarbij weet ik geen eens hoeveel ik moet meenemen, wat, hoeveel het moet kosten, etc.
O zo, ik dacht dat je iets moest meenemen voor iedereen, maar gewoon ''redt jezelf'' dus? En die BBQ, is dat bij jouw huis of gewoon een willekeurige tent/restaurant etc?quote:Op zaterdag 25 juni 2011 22:49 schreef Huppelmuts het volgende:
[..]
Genoeg voor jezlf. Je kan ook in Rotterdam iets kopen vlak voor je bij de BBQ aankomt, scheelt wer sjouwen!
Dat komt vanzelf wel goed meid! Trust me.quote:Op zondag 26 juni 2011 00:14 schreef Myraela het volgende:
Het is geen "red jezelf", of gaan we allemaal met broodtrommeltjes zitten?Het is toch niet zo lastig wat mee te nemen, spreken we gewoon van te voren af wie wat meeneemt zodat die alles dubbel is.
En het is mijn huis, daarom dus ook geen centraal punt, anders was dat inderdaad handig geweest.
Maar nogmaals de waarschuwing, ik woon echt klein ergens op Rotterdam Zuid, verwacht geen gigantische locatie of iets. Ik zit nu al te puzzelen hoe ik zoveel mensen in mijn huis/tuin krijg.
En is dat goed genoeg?quote:Op zondag 26 juni 2011 13:43 schreef Monopoly het volgende:
Ik heb besloten mijn beste gedrag mee te nemen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |