Ik ken die hele gozer niet man.quote:Op zondag 22 juli 2012 00:47 schreef Tyron het volgende:
[..]
Ik twijfelde al over je voetbalverstand, maar als je Fischer niet als groot talent beschouwt, weet ik genoeg.
Analisten jah, altijd pro ajax geweest en als je EL bedoelt. Dat is helemaal gegeil op Ajaxquote:Op zondag 22 juli 2012 00:51 schreef Tyron het volgende:
[..]
Heb genoeg niet-Ajacieden over hem (op positieve wijze) gehoord en ook analisten etc.
Ook niet serieus te nemen, alles wat positief over Ajax is, is kut.quote:Op zondag 22 juli 2012 00:52 schreef Devv het volgende:
Je hoeft Ajax ook niet te volgen om Fischer te kennen als een groot talent. Zelfs de krant van Rotterdam, het AD loopt helemaal met hem weg.
Fischer steelt Amsterdamse harten bij Arena-debuut
Ebecilio is niet kut, je droomt manquote:Op zondag 22 juli 2012 00:53 schreef Tyron het volgende:
[..]
Ook niet serieus te nemen, alles wat positief over Ajax is, is kut.
gr doublepain en inzanity
Als je nou serieus had verdiept in Fisher, ok. Maar hoe hij vandaag speelde tegen Celtic, fantastisch. Dat belooft nog wat groots te worden!quote:Op zondag 22 juli 2012 00:53 schreef Tyron het volgende:
[..]
Ook niet serieus te nemen, alles wat positief over Ajax is, is kut.
gr doublepain en inzanity
Eerst eens zien in de competitie en dan pas oordelenquote:Op zondag 22 juli 2012 00:54 schreef thethoryd het volgende:
[..]
Als je nou serieus had verdiept in Fisher, ok. Maar hoe hij vandaag speelde tegen Celtic, fantastisch. Dat belooft nog wat groots te worden!
Hoef je mij niet te zeggen hoor, wist ik al voor deze wedstrijd.quote:Op zondag 22 juli 2012 00:54 schreef thethoryd het volgende:
[..]
Als je nou serieus had verdiept in Fisher, ok. Maar hoe hij vandaag speelde tegen Celtic, fantastisch. Dat belooft nog wat groots te worden!
Jij kan toch ook wel eerlijk zeggen dat Celtic beter is dan de gemiddelde Eredivisieclub....quote:Op zondag 22 juli 2012 00:54 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Eerst eens zien in de competitie en dan pas oordelen
Ik betwijfel het. Schotse competitie is tegenwoordig niveau'tje Andorra.quote:Op zondag 22 juli 2012 00:55 schreef thethoryd het volgende:
[..]
Jij kan toch ook wel eerlijk zeggen dat Celtic beter is dan de gemiddelde Eredivisieclub....
Als je Rangers toen zag tegen PSV die toen gewoon met 11 man ging verdedigen, met een verdediger van 40+ die ook gewonnen heeft van de Celtics.. Tjah, die competitie is niet meer wat het was. Plus oefenwedstrijden, gaat altijd nergens overquote:Op zondag 22 juli 2012 00:55 schreef thethoryd het volgende:
[..]
Jij kan toch ook wel eerlijk zeggen dat Celtic beter is dan de gemiddelde Eredivisieclub....
Ach Ajax speelde met een team vol jeugdspelers etc tegen Celtic dat (volgens de forum van de celtic fans) met een A team speelde.quote:Op zondag 22 juli 2012 00:57 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Als je Rangers toen zag tegen PSV die toen gewoon met 11 man ging verdedigen, met een verdediger van 40+ die ook gewonnen heeft van de Celtics.. Tjah, die competitie is niet meer wat het was. Plus oefenwedstrijden, gaat altijd nergens over
Vermeer, Van Rhijn, Alderweireld, Blind, Dijks, De Jong, Anita, Serero, Lukoki, Sigthórsson, Fischerquote:Op zondag 22 juli 2012 00:57 schreef Tyron het volgende:
[..]
Ach Ajax speelde met een team vol jeugdspelers etc tegen Celtic dat (volgens de forum van de celtic fans) met een A team speelde.
Ik heb het vanaf de 30ste minuut gezien en dus met name de tweede helft en toen werd er veel gewisseldquote:Op zondag 22 juli 2012 00:59 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Vermeer, Van Rhijn, Alderweireld, Blind, Dijks, De Jong, Anita, Serero, Lukoki, Sigthórsson, Fischer
Overdrijven is ook een vak, deze 2 ken ik niet en de rest speelt al een tijdje in de A selectie
Celtics zullen vast ook wel wisselen en het is een oefenwedstrijd_____________!!!quote:Op zondag 22 juli 2012 01:00 schreef Tyron het volgende:
[..]
Ik heb het vanaf de 30ste minuut gezien en dus met name de tweede helft en toen werd er veel gewisseld
Hoor je mij zeggen dat Celtic top was?quote:Op zondag 22 juli 2012 01:01 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Celtics zullen vast ook wel wisselen en het is een oefenwedstrijd_____________!!!
Jong PSV won vandaag ook van een jupiler team![]()
Nou nou wat top zeg
quote:Op zondag 22 juli 2012 01:01 schreef Devv het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
En niemand kent hem zeker? I rest my case.
Hele media hyped hem op en als Narsingh vandaag ook een leuke wedstrijd speelde en het kwam op elke site had je hetzelfde effect.quote:Op zondag 22 juli 2012 01:01 schreef Devv het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
En niemand kent hem zeker? I rest my case.
quote:Op zondag 22 juli 2012 01:03 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Hele media hyped hem op en als Narsingh vandaag ook een leuke wedstrijd speelde en het kwam op elke site had je hetzelfde effect.![]()
Narsingh erbij halen sowiesoZit nog diep gok ik
Jij snapt het tenminste. Haters gaan haten.quote:Op zondag 22 juli 2012 01:03 schreef tompsv18 het volgende:
Fischer is wel een groot talent, dat vind zelfs ik
Quote mijn haat dan?quote:Op zondag 22 juli 2012 01:04 schreef Devv het volgende:
[..]
Jij snapt het tenminste. Haters gaan haten.
Al vind ik dat spelers vergelijken altijd wel onzin. Narsingh is een rechtsbuiten en heeft al veel meer bewezen. Fischer is een groot talent en kan ook ver komen, maar moet het nog wel bewijzen.quote:Op zondag 22 juli 2012 01:04 schreef Devv het volgende:
[..]
Jij snapt het tenminste. Haters gaan haten.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |