Mooiquote:Op donderdag 23 juni 2011 20:57 schreef calilov3 het volgende:
I like de Maybelinne, wel vervelend want hij heeft niet zoveel pigment als de MAC.
Dus ik moest echt super veel op de kwast doen...
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
quote:Op donderdag 23 juni 2011 21:10 schreef calilov3 het volgende:
dankje priem! het is echt even wennen ik hbe nooit deze kleuren (terwijl ze heel naturel zijn lol)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
No buy? Meh... Who are we kidding!
Op donderdag 15 augustus 2013 14:48 schreef Mss het volgende:
Priem heeft tettorexia! Als ze tetten ziet vergeet ze alles waar ze mee bezig is :7
quote:Op donderdag 23 juni 2011 21:12 schreef PriemGirl het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
dank je
![]()
Welcomequote:Op donderdag 23 juni 2011 18:16 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
tnx voor de tip!
Kak, weer een site erbij
quote:Op donderdag 23 juni 2011 21:12 schreef PriemGirl het volgende:
[..]Mee eens!! Aparte kleurSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Don't come closer, I might hurt you
Oehhhh leuk !! Foto mogenquote:Op donderdag 23 juni 2011 21:44 schreef Lindytje het volgende:
Priemke: dat heb je weer mooi gedaan
Ik heb net mijn nagels rood gelakt met een zwarte konad, ga morgen een rood-zwarte ooglook maken denk ik(hoef toch de deur niet uit
)
Oeh, mooi!!!quote:Op donderdag 23 juni 2011 21:45 schreef calilov3 het volgende:
oeh die wil ik wel zien!
hier de lipstain van NYC de 497 Rock on Ruby
gecombineerd met een juicy gloss van lancome Spring Fling
[ afbeelding ]
Ja, maar 't is geen dupequote:Op donderdag 23 juni 2011 21:47 schreef _aurum_ het volgende:
Dames,
kennen jullie deze al? Waarschijnlijk beter te verkrijgen en beter te betalen dan het naked pallet:
Ik gebruik altijd photobucket, maar het kan ook met andere sites, kan er alleen zo snel even niet op komen... tinypic ofzo?quote:Op donderdag 23 juni 2011 22:00 schreef CindieY het volgende:
Met welke sites kun je ook alweer foto's op FOK! plaatsen?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I reject reality and substitute my own
quote:Op donderdag 23 juni 2011 22:09 schreef CindieY het volgende:
Goed, even een fotootje dan. Niks lukte eigenlijk vandaag, ik zat zelfs te klooien met zoiets simpels als mascara. Was toch even benieuwd hoe de oranje/koraalachtige kleuren op mijn lippen zouden staan, dus daar even een foto van genomen. Overigens met webcam, dus helemaal kleurecht is ie niet. En even in een spoiler, want een leuke lach kon er ook al niet meer vanafIk vind het kleurtje je heel mooi staanSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Don't come closer, I might hurt you
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |