abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_98436232
Beste,

wij staan op punt een woning te kopen.
Deze woning heeft momenteel een serre van 6 bij 3.
De buitenmuren van deze serre staan al en de fundering ligt er ook al.

Nu willen wij strax de kozijnen en het glas eruit slopen en vervolgens de bestaande muren en fundering gebruiken om de aanbouw (af-) te bouwen.

Voor de serre is in de jaren '90 een vergunning afgegeven door de gemeente.
Nou is mijn vraag; mag ik zonder te melden de serre ombouwen tot aanbouw, zonder dat ik daarbij meer "meters" eigen. Dus de aanbouw wordt ook 6 bij 3.
Met het (ver-)bouwen van de aanbouw hou ik natuurlijk rekening met het straatbeeld, ook al is het welliswaar aan de achterzijde.

Op de site van de gemeente kan ik helemaal niets terug vinden...

Alvast bedankt.
pi_98436734
strax :')

OT: je kunt ook gaan bellen.
Yo tengo, tú tienes, Él/Ella tiene
pi_98436998
snap je "strax ;( " niet helemaal, maar dat ter zijde.

Ik denk vraag het hier, welllicht is hier iemand die het antwoord gewoon weet.
Bellen met de gemeente hier 8)7
  maandag 20 juni 2011 @ 23:03:05 #4
245626 error_404
nee, toch niet...
pi_98439474
Een vergunning uit de jaren '90 is echt niet meer geldig nu.

Maar zoals ik het lees ga je feitelijk een glazen dak en dito wand vervangen, waardoor een meer gesloten aanbouw ontstaat, toch?
Je gaat in dat geval niet meer bijbouwen en geen veranderingen aan de hoofddraagconstructie aanbrengen. Je hebt dan (in principe) geen bouwvergunning nodig. Voor de zekerheid wel even checken ivm plaatselijke regelgeving en zulks.
Op vrijdag 4 september 2009 schreef MarkyMarkx het volgende: Held _O_
hier schreef tong80 het volgende: _O_ :P
hier schreef stevenmac26 het volgende: :D
pi_98442860
Bouwvergunningen bestaan niet meer, het heet nu een omevingsvergunning. In jouw geval mogelijk een omgevingsvergunning voor de activiteiten slopen en/of bouwen. Je moet even de vergunningscheck invullen op de site van het omgevingsloket. :)

Mocht je een vergunning nodig hebben, dan kun je (moet je) 'm ook daar aanvragen.

[ Bericht 18% gewijzigd door #ANONIEM op 21-06-2011 00:15:56 ]
pi_98448965
Ok, dank je voor jullie antwoord. Ik heb de (omgevings-)vergunningscheck gedaan en daar kwam idd, zoals ik zelf al verwachtte uit dat ik geen omgevingsvergunning nodig heb.
Denk dat er dan wel een slotje op kan ^O^
pi_98449642
Gemeentes kunnen ook nog specifieke eisen hebben: als je het zeker wilt weten kun je je plannen (gratis) bij de dienst vergunningen van je gemeente indienen (niet teveel details geven), en vragen of ze je schriftelijk willen beantwoorden: als het idd omgevings-vergunningsvrij is heb je dit in ieder geval zwart op wit staan als de buurman of de handhaving moeilijk begint te doen.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')