Mooie selectie waar wel wat etappe-overwinningen mogelijk voor zijn. Feillu en Bozic zijn toch wel gerenomeerde sprinters aan het worden. Verder allemaal renners die niet vies zijn van eens op avontuur te gaan in een kopgroep. Klassement zal er niet echt in zitten, maar dag-succesjes en exposure moet zeker mogelijk zijnquote:Op dinsdag 21 juni 2011 16:00 schreef DeMessias het volgende:
Vacansoleil
Romain Feillu
Borut Božic
Thomas De Gendt
Johnny Hoogerland
Sergey Lagutin
Björn Leukemans
Marco Marcato
Wout Poels
Lieuwe Westra
Wel wat etappeoverwinningen?quote:Op dinsdag 21 juni 2011 16:02 schreef kroegtijger het volgende:
[..]
Mooie selectie waar wel wat etappe-overwinningen mogelijk voor zijn. Feillu en Bozic zijn toch wel gerenomeerde sprinters aan het worden. Verder allemaal renners die niet vies zijn van eens op avontuur te gaan in een kopgroep. Klassement zal er niet echt in zitten, maar dag-succesjes en exposure moet zeker mogelijk zijn
gevolgd door mogelijk... Oftewel, meerdere malen in de positie komen om eventueel te gaan winnen. Denk aan een massa-sprint of een paar keer in een ontsnapping waarbij een klein groepje de finale rijdt. Dat wil dus niet zeggen dat ze er een aantal zouden moeten gaan pakken, maar wel een aantal keer de mogelijkheid tot zouden moeten kunnen gaan krijgen.quote:
Malori is een heel aardig talent, dat ook leuk kan tijdrijden. Uiteraard te jong om nu al echt van zich te laten horen, maar mooi dat hij ervaring op kan doen. Bono is een knecht en Bole is zelf ook een behoorlijke sprinter (zeker heuveltje op), maar zal wel voor Petacchi moeten gaan werken.quote:Op dinsdag 21 juni 2011 15:55 schreef kroegtijger het volgende:
[..]Uiteraard dat Hondo ook mee is als Petacchi mee is. De meester-sprint-aantrekker
Cunego leekt me ook niet meer dan logisch. Bole, Malori en Bono zijn voor mij relatief onbekend, maar Cunego kennende zal hij wel weer zn eigen plan trekken.
Tsja, wat is buffelen voor een top 10 plek waard lijkt me dan? Misschien wel door middel van een etappe-overwinning genoeg tijd gaan pakken om zodoende ook weer wat met zn klassement te kunnen??quote:Op dinsdag 21 juni 2011 16:12 schreef cafca het volgende:
Wat gaat Cunego doen in de tour? Mooie etappewinst pakken? Of buffelen voor een top 10 plek?
Bole wist ik inderdaad dat die vaak nog mee zit in de Lampre-trein (komt meestal voor Hondo op kop). En wat mogen we van Bono verwachten?? Knecht als Niermann?? Of knecht als Garate?? Of meer Ten Dam / Tjalingii?? (om het maar even in Rabo-termen te houdenquote:Op dinsdag 21 juni 2011 16:16 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Malori is een heel aardig talent, dat ook leuk kan tijdrijden. Uiteraard te jong om nu al echt van zich te laten horen, maar mooi dat hij ervaring op kan doen. Bono is een knecht en Bole is zelf ook een behoorlijke sprinter (zeker heuveltje op), maar zal wel voor Petacchi moeten gaan werken.
Cunego zal z'n ritjes wel weer uit gaan kiezen en wie weet voor de bollen gaan, hoewel dat met de nieuwe regels dacht ik wat lastiger gaat worden.
Renshaw is zeker belangrijk voor de HTC-treinquote:Op dinsdag 21 juni 2011 16:23 schreef DeMessias het volgende:
De meestersprintaantrekker is toch Renshaw geworden, al laat Oss ook mooie dingen zien.
Via Sporza. Devolder heeft zelf afgehaakt. Op Wout Poels na was de rest al zeker van een selectie.quote:Op dinsdag 21 juni 2011 16:44 schreef Chiappucci het volgende:
Hoe kom je aan die selectie van Vacansoleil. Die wordt toch pas donderdag officieel gemaakt?
Van Bono hoef je niet veel (zeg maar nietsquote:Op dinsdag 21 juni 2011 16:40 schreef kroegtijger het volgende:
[..]
Bole wist ik inderdaad dat die vaak nog mee zit in de Lampre-trein (komt meestal voor Hondo op kop). En wat mogen we van Bono verwachten?? Knecht als Niermann?? Of knecht als Garate?? Of meer Ten Dam / Tjalingii?? (om het maar even in Rabo-termen te houden)
Zouden we hier dan een kanshebber tegen het lijf zijn gelopen voor de titel De onopvallendste renner tijden de tour 2011: ??quote:Op dinsdag 21 juni 2011 16:49 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Van Bono hoef je niet veel (zeg maar niets) in het hooggebergte te verwachten. Mss dat hij eens mee zal zitten in een ontsnapping tijdens de Tour, maar voor de rest is het bidons halen en het gat met de koplopers niet al te groot laten worden als ze voor Petacchi gaan....in Rabotermen zou ik dan zeggen Niermann. Heel nuttig, maar meestal onopvallend.
Dit zou best wel eens de selectie kunnen zijn hoor, maar ik denk dat dit gewoon een eigen interpretatie van Sporza is. Het ging eigenlijk nog tussen Lagutin, Ruijgh en Veuchelen voor de laatste plaats.quote:Op dinsdag 21 juni 2011 16:48 schreef DeMessias het volgende:
[..]
Via Sporza. Devolder heeft zelf afgehaakt. Op Wout Poels na was de rest al zeker van een selectie.
Ruijgh gaat denk ik niet mee, maar mag in de Vuelta laten zien wat hij waard is. Lagutin of Veuchelen blijft dan nog over.... Als ik zou moeten kiezen zou ik voor Veuchelen kiezen maar dat is maar net welke tactiek ze willen gaan aanhangen.quote:Op dinsdag 21 juni 2011 16:52 schreef Chiappucci het volgende:
[..]
Dit zou best wel eens de selectie kunnen zijn hoor, maar ik denk dat dit gewoon een eigen interpretatie van Sporza is. Het ging eigenlijk nog tussen Lagutin, Ruijgh en Veuchelen voor de laatste plaats.
Bij Veuchelen (en ook bij Mouris overigens) gebeurt er ten minste nog wel eens wat. Bij Lagutin vraag ik me wel eens af of naar een pak blanke vla kijken niet nog aantrekkelijker isquote:Op dinsdag 21 juni 2011 17:17 schreef Chiappucci het volgende:
Veuchelen, die heeft toch geen enkele meerwaarde. Ja, als bidonnenraper misschien.
Kun je net zo goed Jens Mouris opstellen.
Heeft Klöden een geslachtsverandering ondergaan?quote:Op dinsdag 21 juni 2011 21:51 schreef Pranjicc het volgende:
Jani Brajkovic
Chris Horner
Markel Irizar
Andrea Klöden
Levi Leipheimer
Dmitriy Muravyev
Sérgio Paulinho
Yaroslav Popovych
Haimar Zubeldia
http://www.livestrong.com(...)unced/#ixzz1PwSvJOQA
Geen McEwen
sterk team maar ik betwijfel of leipheimer het kanquote:Op dinsdag 21 juni 2011 21:51 schreef Pranjicc het volgende:
Jani Brajkovic
Chris Horner
Markel Irizar
Andrea Klöden
Levi Leipheimer
Dmitriy Muravyev
Sérgio Paulinho
Yaroslav Popovych
Haimar Zubeldia
http://www.livestrong.com(...)unced/#ixzz1PwSvJOQA
Geen McEwen
Ga me nou niet vertellen dat hij ook nog van nationaliteit is veranderd.quote:Op dinsdag 21 juni 2011 22:54 schreef cafca het volgende:
Andrea is in Italie anders een heel normale jongensnaam, hoor. (Tafi, Peron...)
quote:Op dinsdag 21 juni 2011 23:09 schreef Marcoss het volgende:
Denk eerder dat Horner en Klöden de kopmannen zijn en niet Leipheimer.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |