quote:
Op vrijdag 17 juni 2011 23:47 schreef Dunzak het volgende:[..]
Dat is onzin. Nederlandse vrouwen juist, die door de stress van hun werk, waarbij allerlei hormonen aangemaakt worden.
Als ik in Nederland om me heen kijk naar de vrouwen van boven de 40 heeft het gros van de autochtone gesettelde vrouwen een maatje meer, een 'pittig' kapsel en kleden ze zich alsof ze geen spiegels in huis hebben.
Misschien een leuke verassing: voor de Marokkaanse en Turkse vrouwen geldt, op het 'pittig' kapsel na PRECIES hetzelfde. En misschien dat zelfs het pittig kapsel ook overeenkomt, maar dat heb ik nooit kunnen zien door de hoofddoek.
En tuurlijk heb je ook genoeg mooie Marokkaanse, Turkse en autochtone Nederlandse gesettelde vrouwen van boven de 40. Dit is echter een minderheid.
Misschien nog een leuke verassing: dat is in bijna alle landen zo.
Maar we kunnen hier nu natuurlijk ook allemaal plaatjes gaan zoeken van mooie of lelijke vrouwen van afkomst x om zogenaamd ons gelijk te bewijzen

(Post in dat geval maar de mooie dan)