abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_98342494
Typisch gevalletje van een kletsnatte sopkut.
Oplossingsrichting:
1. in haar mond spuiten, scheelt weer extra nattigheid;
2. af en toe met een handdoek droogvegen (fohnen mag ook)

volg dit op en gegarandeerd veel plezier.
pi_98359514
2. Als je 'té snel' komt kan je de amazone doen, het is dan wat moeilijker om dan te komen maar is alsnog lekker.
  zondag 19 juni 2011 @ 03:34:42 #33
348296 Magneet51
Alles is grappig
pi_98361658
quote:
99s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 21:08 schreef SlashCry het volgende:
Probeer doggystyle jah :D
Nee jo, dan liever de turtle.
  zondag 19 juni 2011 @ 03:35:45 #34
65837 cerror
ik kom af en toe
pi_98361671
Is ze te nat? Zaagsel.
Hoi, ik ben een lamzak met een passie voor flessen wasverzachter.
Neuk mijn oor en noem me Harry Mulisch
pi_98898628
Schildpad is echt een aanrader!
pi_98903004
quote:
15s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 09:21 schreef Chr0nicle het volgende:
Ok, dus ik was een zeer laat bloeier, dat even als eerste. Man, en op mijn 22ste pas - onlangs - ontmaagd. Nou zit ik met twee dingetjes;

- ik heb echt tot vervelens toe een erectie als ik teveel aan de dame in kwestie denk (en wat ik met haar doe uiteraard), of wanneer ik met haar lig te knuffelen. Zijn dat dingen die vanzelf wennen en weggaan? Geen erectie is natuurlijk vervelend, maar constant met een boner lopen is ook niet echt fijn.
Toen ik 29 was en al meer dan 10 jaar geen maagd meer en een heel fijn seksleven had met mijn zoveelste vriendinnetje kreeg ik elke keer dat ik een stijve elke keer dat ik daar fietste waar ik haar huis kon zien. Ook als ik niet naar haar onderweg was.

Best lastig af en toe, ik moest toen ook uitkijken dat in de kleedkamers door mijn eigen naaktheid mijn gedachten niet afdreven naar haar want dan stond ik ook voor lul. Dan moest ik me echt goed concentreren op andere gedachten. Een grappig maar lastig bijverschijnsel van iets goeds, dat is wat het is.

quote:
- toen ik dus voor het eerst seks met haar had kwam ik in eerste instantie vrij snel klaar, maar goed dat lijkt me logisch als je ontmaagd wordt. Daarna echter zijn we nog even doorgegaan en is zij 2 keer klaargekomen en ik niet meer. Niet eens bijna. Zij was zo nat dat ik het amper voelde. Dat is niet overdreven, ik vroeg me af en toe af of ik er niet naast zat ofzo, zo weinig voelde ik. Valt daar verder nog iets aan te doen?
Ja hoor, concentreer je op het gevoel en geile gedachten wanneer het nodig is en wat minder als je het juist niet kunt gebruiken, zodat je niet te vroeg klaarkomt. Het is vrij normaal dat een kut wat minder weerstand en dus gevoel gaat geven als je al een tijdje bezig bent. Dan kun je harder en sneller neuken, je kunt andere standjes proberen, andere hoeken maken, en andere bewegingen maken. Zij ook, en ze kan ook haar relevante spieren gaan uitproberen. Niet klaarkomen is juist een prima basis om dat allemaal te gaan uitproberen, makkelijker dan te vroeg klaarkomen.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
  vrijdag 1 juli 2011 @ 12:36:19 #37
240618 Micson
The lonely stoner
pi_98904092
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 22:23 schreef _Fonz het volgende:

[..]

Om eerlijk te zijn ja. En om nog eerlijker te zijn: ook ik heb dat gevoel wel eens gehad. En om nog nóg eerlijker te zijn .. haar 7 keer achter elkaar te zien squirten en mn hele bed drijfnat te zien worden was wel een aparte beleving ja.

Maar dit is FoK! En ik ben niet de persoon om serieus in te gaan op topics. Vermaak me wel kostelijk moet ik zeggen. ;)
Damn jij bent stoer. Zo stoer, dat je dag en nacht Fok! Fobo afstruint naar nieuwe vrouwen en hierop gaat reageren.

Zoek een leven, kerel :')
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')