abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_97828270
goedemorgen ik wou dit toch even meedelen en kijken of dit nou raar is wat ik voel of niet.

zo als ik gister heb aan gegeven in een andere topic is het nu al 5 maanden uit met mijn vriendin.
maar ik zit toch met een gevoel ik mis haar maar aan de ene kant als ik het goed bekijk mis ik haar niet echt maar ik mis het lekker tegen elkaar aan liggen zoenen enzo.

me vrienden zeggen allemaal wel van ja je moet een andere nemen. maar dat kan ik niet ik word nu alweer erg verlegen als ik met een ander meisje sta te praten en ik denk dan toch altijd weer aan mijn ex waar het totaal niets meer wat mee kan worden.

maar daar naast heb ik ook van die vrienden dat ik hun overal mee help heb gister nog met iemand tot half 2 in de nacht zitten praten omdat het uit is met zijn vriendin. maar als ik met iets zit zeggen hun alleen maar ja zoek een andere.

ik zou graag als het kan wat tips willen.

er kunnen spel fouten in zitten maar heb dyslektie.
pi_97828382
Mischien komt het omdat je altijd over hetzelfde probleem zeikt, je hebt de vrijheid om te neuken, wees blij met je vrijheid.
  dinsdag 7 juni 2011 @ 08:35:52 #3
52811 DustPuppy
The North Remembers
pi_97828397
Smaak?
"The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
pi_97828545
Waarom word je er verlegen van?
Je bent alleen maar een ervaring rijker :)
  dinsdag 7 juni 2011 @ 08:47:00 #5
343702 kippiedippie
JeWeetTogZelf
pi_97828564
Je mist dus de aandacht. Ik denk zelf dat je die van andere meisjes ook wel kan krijgen hoor. Natuurlijk heb je nog even liefdesverdriet, maar dat verlegen zijn maakt toch niet zoveel uit? Denk dat het in sommige gevallen wel schattig kan zijn. Anders misschien online dating?
  dinsdag 7 juni 2011 @ 08:49:58 #6
230109 Id_do_her
Overal en nergens.
pi_97828609
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 08:34 schreef drvc het volgende:
wees blij met je vrijheid.
Dit.
With my pack on my back, down the road I will stray.
pi_97828724
jullie hebben wel gelijk dank jullie wel
pi_97846146
Je vrienden zeggen heus niet uit luiheid van je moet een ander nemen hoor; zoals ik het hoor is het het beste advies. Alleen ga nou niet ineens wanhopig daarnaar op zoek, dat werkt helemaal niet. Gewoon lekker vrij zijn in het leven, dan kom je vanzelf iemand tegen.
Ik snap overigens niet dat je je ex als reden ziet waarom het niet zou lukken; je hebt haar vorige keer toch gekregen, waarom zou het nu dan niet nog een keer lukken? :)
"We do not measure a culture by its output of undisguised trivialities, but by what it claims as significant"
Neil Postman - Amusing Ourselves to Death
  dinsdag 7 juni 2011 @ 17:59:51 #9
265283 maickeltje
Nothing to lose
pi_97847047
Je maakt al 1 fout..je praat over je vriendin terwijl dit je ex is
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')