Dansen zal je kreng.quote:
74U is echt niet over powered maar gewoon de beste SMG. Dit heb je in iedere CODquote:Op maandag 6 juni 2011 20:23 schreef VanPikkesteijn. het volgende:
Net even die MW3 shit zitten kijken. Er is dus echt niks, maar dan ook echt NIKS vernieuwd. Precies zoals verwacht.Of wacht, ze hebben de AK-74U erin gestopt, maar daar wordt ik ook niet bijster vrolijk van.
Dan moeten ze wel de UMP eruit halen of flink nerven, want als ze de 74U nog sterker zouden maken dan de UMP in MW2, kan je net zo goed alle assault rifles weggooien want die gebruikt dan toch niemand meer.quote:Op maandag 6 juni 2011 20:24 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
74U is echt niet over powered maar gewoon de beste SMG. Dit heb je in iedere COD
Ach je zal het altijd houden in MW2 had je gewoon alleen wat meer opties voor wapens die je kon gebruiken. In BO zijn dingen als de Uzi, PM63 en de kiparis gewoon totale kut wapens.quote:Op maandag 6 juni 2011 20:27 schreef VanPikkesteijn. het volgende:
[..]
Dan moeten ze wel de UMP eruit halen of flink nerven, want als ze de 74U nog sterker zouden maken dan de UMP in MW2, kan je net zo goed alle assault rifles weggooien want die gebruikt dan toch niemand meer.
Daarom dual wield skorpion.quote:Op maandag 6 juni 2011 20:29 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Ach je zal het altijd houden in MW2 had je gewoon alleen wat meer opties voor wapens die je kon gebruiken. In BO zijn dingen als de Uzi, PM63 en de kiparis gewoon totale kut wapens.
Sowieso.quote:Op maandag 6 juni 2011 20:37 schreef Tauchmeister het volgende:
Mass Effect 3Godver, wat heb ik daar zin in.
Sowieso lesbische neuqseks tussen Shepard en een Asari of Miranda.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.And they knew I was a creep since the day I was born
Get popping out of momma like some chemical
And the doctor saw my head and he starting freaking
Cause I came clean and I came out creeping
Lekker zijn?quote:
Ik was even aan het trollen in dat PS3 topic. Altijd leuk.quote:Op maandag 6 juni 2011 22:05 schreef tliciouz het volgende:
Lol, zit net dit topic door te lezen Rare fobieën je komt er echt de gekste dingen tegen.Mensen met een kaas fobie. Als er iets lekker is.
Ach, moet je niels maar eens opzoekenquote:Op maandag 6 juni 2011 21:42 schreef VanPikkesteijn. het volgende:
http://www.urbandictionary.com/define.php?term=maurice
Lees en leer.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |