Als jij zo'n ding wil kopen moet je het ook zelf maar betalen, lui verwend nestquote:Op maandag 6 juni 2011 10:35 schreef L-ascorbinezuur het volgende:
Wacht, je wilt dat je vader die TV en PS3 koopt?
quote:Op maandag 6 juni 2011 10:35 schreef L-ascorbinezuur het volgende:
Wacht, je wilt dat je vader die TV en PS3 koopt?
Jullie hebben het verkeerd begrepen, heb mijn eigen geld klaar staan, alleen de toestemming is er nietquote:Op maandag 6 juni 2011 10:36 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Als jij zo'n ding wil kopen moet je het ook zelf maar betalen, lui verwend nest
'Je moet maar al je geld opmaken.' is toch een goedkeuring? Alleen geeft hij een hint dat hij het iig niet gaat betalen.quote:Op maandag 6 juni 2011 10:36 schreef ManianMan het volgende:
[..]
[..]
Jullie hebben het verkeerd begrepen, heb mijn eigen geld klaar staan, alleen de toestemming is er niet
Ja, ik ben een film fan ik kijk graag films en ik neem ook wel eens de bioscoop maar bij sommige films moet je echt thuis zitten om er van te genieten en dan doel ik niet op pron.quote:Op maandag 6 juni 2011 10:36 schreef Copycat het volgende:
Wil je serieus zo'n megakast op je jongenskamertje zetten/hangen?
Inderdaad.quote:Op maandag 6 juni 2011 10:37 schreef Ivotje het volgende:
Nou volgens mij heb je de toestemming wel, hij zegt toch (rare zin) je moet al je geld maar opmaken! Ik zeg bestellen!!!
En daar heb je ook echt zo'n proletenscherm voor nodig?quote:Op maandag 6 juni 2011 10:38 schreef ManianMan het volgende:
Ja, ik ben een film fan ik kijk graag films en ik neem ook wel eens de bioscoop maar bij sommige films moet je echt thuis zitten om er van te genieten en dan doel ik niet op pron.
Ja en Nee ik zit nu te twijfelen of hij echt zegt dat ik hem mag bestellen mijn vader is echt zo eentje van ik koop alles goedkoop geef weinig geld uit ik leef om te werken.quote:
Beter dan een 20" beeldschermpjequote:Op maandag 6 juni 2011 10:38 schreef Copycat het volgende:
[..]
En daar heb je ook echt zo'n proletenscherm voor nodig?
Kut voor je.quote:Op maandag 6 juni 2011 10:41 schreef ManianMan het volgende:
[..]
18 maar daarmee mag ik nog niet alles
Als je 18 bent en je hebt er zelf voor gewerkt, zou ik het gewoon kopen. Aan de andere kant zou je natuurlijk ook gewoon kunnen sparen, zodat je als je op jezelf gaat wonen leuke dingen kunt kopen.quote:Op maandag 6 juni 2011 10:41 schreef ManianMan het volgende:
[..]
18 maar daarmee mag ik nog niet alles
Aan de ene kant kut maar aan de andere kant is het wel goed je leert de kleine dingen te waarderen maar ik ben al een jaar aan het sparen voor deze apparatenquote:
Nou ja, die TV kan hij toch meenemen dan?quote:Op maandag 6 juni 2011 10:42 schreef Kreator het volgende:
[..]
Als je 18 bent en je hebt er zelf voor gewerkt, zou ik het gewoon kopen. Aan de andere kant zou je natuurlijk ook gewoon kunnen sparen, zodat je als je op jezelf gaat wonen leuke dingen kunt kopen.
quote:Op maandag 6 juni 2011 10:42 schreef ManianMan het volgende:
[..]
je leert de kleine dingen te waarderen
quote:Merk: Samsung
Type: 40D6200 Smart TV
Beelddiagonaal 101 cm (40 inch)
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |