jij hebt duidelijk niet op het filmpje gekliktquote:
Nee het is geen tunneltje volgens mij.quote:Op zondag 5 juni 2011 17:41 schreef Swomp het volgende:
[..]
jij hebt duidelijk niet op het filmpje geklikt
OT: is dit niet een kleine tunnel? zo ja, ik denk dat dit anders werkt dan een gewone oorbel, dus gewoon oven vragen waar je die dingen laat schieten![]()
Haha, ik vind het niet heel lelijk die diamanten maar dat is niet mijn stijlquote:Op zondag 5 juni 2011 17:50 schreef Gemaskerde het volgende:
Ik heb deze week ook (twee)oorbellen gezet. Ik zou als ik jou was gewoon bij de juwelier waar je het gaat zetten kijken of ze het in hun assortiment hebben. Verbaasde mij nog aardig hoe groot hun assortiment was.
Haha je zag m'n edit zeker?quote:Op zondag 5 juni 2011 17:52 schreef gearsofwarz het volgende:
[..]
Haha, ik vind het niet heel lelijk die diamanten maar dat is niet mijn stijl
Ik snap je wel, de rest leest echter niet verder dan hun neus lang is.quote:Op zondag 5 juni 2011 17:58 schreef gearsofwarz het volgende:
Dudes, het gaat er niet om of hij een tunnel heeft of niet![]()
Dat wil ik niet, maar het moet iig LIJKEN op iets wat hij in heeft, een plat rondje.
Ja ik weet dat ik eerst zes weken andere moet dragen!quote:Op zondag 5 juni 2011 18:00 schreef Gemaskerde het volgende:
[..]
Ik snap je wel, de rest leest echter niet verder dan hun neus lang is.
Het zal wel moeilijk zijn om zoiets te vinden, je zal namelijk sowieso niet zo'n wit gaat in het midden hebben van je oorbel.
Oja vergeet ook niet dat je eerst zes weken andere oorbellen moet dragen
Of je klikt eens op wat linkjes die mensen posten...quote:
Hij wil geen plugs, hij wil oorbelletjesquote:Op zondag 5 juni 2011 19:41 schreef swollywood het volgende:
[..]
Of je klikt eens op wat linkjes die mensen posten...
https://www.alloverpiercings.nl/artikel/no-flare-acryl-plug-0
Die gast in dat filmpje heeft toch echt tunnels/plugs.quote:Op zondag 5 juni 2011 19:44 schreef Pan.da het volgende:
[..]
Hij wil geen plugs, hij wil oorbelletjes
dat is wat ik zocht!!quote:Op zondag 5 juni 2011 21:16 schreef Ciatach het volgende:
Attitude Holland verkoopt bijvoorbeeld fake plugs. Ik heb zelf ooit eens bij de Zeeman soortgelijke oorbellen gehaald al moet ik zeggen dat ik die fake plugs stoerder vind.
Er staan volgens mij genoeg goede links tussen.quote:
Verder geen idee waar je ze koopt. Maar zoals farfallina eigenlijk al duidelijk maakt bij bijvoorbeeld piercingshops kijken. En anders is google je beste vriend.quote:Op zondag 5 juni 2011 22:24 schreef gearsofwarz het volgende:
[..]
dat is wat ik zocht!!
Zijn er nog meer Nederlandse sites die dit verkopen? (Fake Plugs dus)
Ja. Oorbel laten zitten trouwens. Gewoon een beetje opzij trekken en dan sterilon oid druppelen.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 12:15 schreef gearsofwarz het volgende:
Ik heb gaatjes laten schieten!
Wat ik nu moet doen is dit (?): 6 weken lang (dag en nacht?) in houden, druppelen (moet de oorbel dan uit?) en 2 of 3 x per dag draaien?
Thanksquote:Op dinsdag 7 juni 2011 12:28 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Ja. Oorbel laten zitten trouwens. Gewoon een beetje opzij trekken en dan sterilon oid druppelen.
Druppelen met Sterilon hoeft niet meer tegenwoordig, aangezien de oorknopjes die ze schieten van chirurgisch staal zijn. Wordt zelfs afgeraden door piercingshops om Sterilon e.d. te gebruiken.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 12:15 schreef gearsofwarz het volgende:
Ik heb gaatjes laten schieten!
Wat ik nu moet doen is dit (?): 6 weken lang (dag en nacht?) in houden, druppelen (moet de oorbel dan uit?) en 2 of 3 x per dag draaien?
Hij heeft ze bij een juwelier laten schieten waarschijnlijk. Piercers doen toch niets met die pistolen?quote:Op dinsdag 7 juni 2011 18:45 schreef swollywood het volgende:
[..]
Druppelen met Sterilon hoeft niet meer tegenwoordig, aangezien de oorknopjes die ze schieten van chirurgisch staal zijn. Wordt zelfs afgeraden door piercingshops om Sterilon e.d. te gebruiken.
Gewoon goed schoon houden. Ik gebruikte daar zelf Sebamed Zeepvrije Wasemulsie voor.
Tijdens het douchen een keer draaien en verder niet te veel aanzitten, dan heelt het het snelst.
Maar hebben ze je geen voorlichting gegeven bij de piercingshop waar je ze hebt laten schieten?
Ik heb vorig jaar bij een piercer oorknopjes laten schieten, gewoon met zo'n pistool.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 19:17 schreef Pan.da het volgende:
[..]
Hij heeft ze bij een juwelier laten schieten waarschijnlijk. Piercers doen toch niets met die pistolen?
Of je leest eerst het topic even...quote:Op dinsdag 7 juni 2011 19:42 schreef Drakire het volgende:
https://www.alloverpierci(...)nels-en-meer/tunnels
Toch neem ik ze welquote:Op dinsdag 7 juni 2011 20:25 schreef Drakire het volgende:
Ja het gaat waarschijnlijk over fake plugs dan kun je ze beter niet nemen...
Of je neemt de echte of neem ze niet .
Wat die gast in dat filmpje heeft zijn gewoon kleine tunnels 4mm oid, kun je goed zien als hij in het vliegtuig zit en het licht erdoorheen schijnt.
Ach ja ik heb ze zelf ook gehad hoor fake plugs maar ben wel vrij snel overgegaan op echte plugs heb nu 6mm maar dat vind ik wel erg groot dus ik ga weer terug naar 3mm ongeveer zoals in het filmpje.quote:
ik vind fake plugs toch wel hard staan en ik denk niet dat grotere gaatjes in mijn oren voor mij is weggelegdquote:Op woensdag 8 juni 2011 01:02 schreef Drakire het volgende:
[..]
Ach ja ik heb ze zelf ook gehad hoor fake plugs maar ben wel vrij snel overgegaan op echte plugs heb nu 6mm maar dat vind ik wel erg groot dus ik ga weer terug naar 3mm ongeveer zoals in het filmpje.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |