Ja want jij doet ook zelf je was toch? Dan moet je zelf die pissok weer aanraken.quote:Op zondag 5 juni 2011 18:45 schreef fyah het volgende:
HAHAHA nee grapje was gewoon een grapje
lol ik doe dat ook niet man
/care, veeg mn pishanden dan weer af aan mn tshirtquote:Op zondag 5 juni 2011 18:49 schreef Chai het volgende:
[..]
Ja want jij doet ook zelf je was toch? Dan moet je zelf die pissok weer aanraken.
tussen mn tenen hmmmmmmmmquote:Op zondag 5 juni 2011 18:51 schreef Gridlok het volgende:
Haha ook altijd leuk als meisje aan vriendje vraagt " Pis jij in de douche? "
Ligt eraan waarom ze het vraagt. Als ze dat vies vindt moet ze het niet vragen, maar als ze het vraagt omdat je aan het einde pas gepist hebt en die pislucht er nog hangt dan is het een terechte vraag.quote:Op zondag 5 juni 2011 18:51 schreef Gridlok het volgende:
Haha ook altijd leuk als meisje aan vriendje vraagt " Pis jij in de douche? "
quote:Op zondag 5 juni 2011 18:54 schreef fyah het volgende:
[..]
dikke lol in de douche. op elkaar pissen, maar jij kan niet mikken
Brandweer allesquote:Op zondag 5 juni 2011 18:54 schreef fyah het volgende:
[..]
dikke lol in de douche. op elkaar pissen, maar jij kan niet mikken
Je staat onder de douchequote:
op je naveltje mikken, later die avond tijdens het kusjes geven daar aan denkenquote:Op zondag 5 juni 2011 18:55 schreef Crack_ het volgende:
[..]
[..]
Brandweer alles
[..]
Je staat onder de douche
Ik denk dat dat zoiets is wat je niet kan uitleggen omdat je er nooit bij was, maar het was gewoon grappigquote:
Jij zou moeten weten dat 't schoner is dan speeksel, dus je kunt beter plasseksen dan zoenenquote:
maar wat deed je dan?quote:Op zondag 5 juni 2011 18:57 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Ik denk dat dat zoiets is wat je niet kan uitleggen omdat je er nooit bij was, maar het was gewoon grappig.
kan je ook gewoon door de gootsteen stampen hoor.quote:Op zondag 5 juni 2011 18:58 schreef fyah het volgende:
ik pis gewoon in een emmer die ik om de week leeggooi in de wasbak. wc verstopt. poepen doe ik wel als ik ergens op visite ben haha x
wat schattigquote:Op zondag 5 juni 2011 18:53 schreef Gridlok het volgende:
[..]
even moeders helpen met afwas, toedels.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |