quote:
Op woensdag 8 juni 2011 23:17 schreef 16meter het volgende:Technisch wel een sterke plaat, kicks ook vet, maar de melodie en het geheel doen me weinig. Cheesy breakje is ook wat jammer.
Pollen heeft 't nog wel in de vingers.

Laat 'm maar wat nieuwe DR tracks maken.
Daar had ik het vandeweek nog over met een maat van me. Hij vond de DR nog steeds helemaal geweldig, terwijl ik het niet zo super bijzonder meer vind. De oude DR tracks zijn stuk voor stuk pareltjes, maar elke liveset was de afgelopen jaren bijna hetzelfde, te voorspelbaar. Ik vond het dan ook niet zo super gek dat ik de DR al een tijdje niet meer op een feest heb gezien. Ik haalde toen ook aan dat DR wat nieuwe tracks, met hun eigen style natuurlijk, moeten maken. Dan worden DR setjes voor mij in ieder geval een stuk aantrekkelijker.
Dit heb ik overigens ook met Crypsis de laatste tijd. Op Emporium bijvoorbeeld vond ik het een standaard setje met de standaard Crypsis tracks (die overigens wel vet zijn!). Als ik het goed heb is Nackt zijn laatste track en de preview daarvan is (volgens YouTube) op 31 oktober 2010 geüpload. Sinds die tijd heb ik eigenlijk geen nieuwe tracks meer van hem gehoord, en dat vind ik jammer. Crypsis tracks zijn ook allemaal pareltjes, maar hij mag zich van mij wel even opsluiten in de studio om weer een bult producties te maken