FOK!forum / Relaties & Psychologie / Als versieren niet zo makkelijk gaat #119 Uit huis
Halconwoensdag 1 juni 2011 @ 23:56
123prep.jpg


Wat?

Deze reeks is niet zozeer puur gericht op de daadwerkelijke methodiek van het versieren, maar op de mentale problematiek van de mensen die maken dat ze dus sowieso al een achterstand lopen als het gaat om het benaderen van vrouwen (of mannen).

Wat bedoel je daarmee?

Sommige mensen zouden nog liever bungee-jumpen dan dat ze een vrouw/man aanspreken. Mensen met een sociale achterstand of een anderzijds verwaarloosd leven waardoor ze niet eens meer al te sterk in hun schoenen staan. Nieuw contact met andere mensen is té eng.

Maar je wil toch versieren?

Er is in de reeks al advies gegeven over het echte versieren. Dat je het als bovenstaand persoon, of als je je uiterlijk niet enorm mee hebt, niet moet proberen in het 'echte' uitgaansleven. Onzekerheid wordt bij dat soort gelegenheden enorm snel opgepikt.

Hoe ontmoet ik dan nieuwe mensen?

Ga weg bij je ouders om ergens te studeren / werken. Het liefst in een flatje, leer stapsgewijs je buren kennen, ga op een sport, ga elke week een paar keer naar de bibliotheek met wat huiswerk of een boek. Er kan dan vanalles gebeuren, en zeg nou zelf, dat is toch veel productiever dan uitgaan. Twee vliegen in één klap.

Om zelfverzekerder over te komen en te worden zijn er de volgende tips:

1. Loop rechtop.

2. Kijk niet steeds naar de grond.

3. Begin met iedereen oogcontact te maken. Bij de kassa bijvoorbeeld als je je wisselgeld terug krijgt. Vergeet dan niet een klein beetje te lachen natuurlijk, zo vriendelijk mogelijk.

4. Grijp geen vrouwen bij edele delen want dan krijg je patsen.

5. Wil je oefenen met conversaties, maar heb je écht geen mogelijkheid om vrouwen aan te spreken, ga dan een winkel binnen met een vrouwelijke bediende en stel haar wat vragen over producten. Ze hangt aan je lippen, want ze heeft weinig keus.

6. Eet elke dag een stengel selderij.

7. Vriendschappen met vrouwen zijn zeer welkom. Zo leer je ze kennen, studiemateriaal voor mogelijke relaties. Ga niet lopen huilen als een vrouw je enkel als vriend ziet. Gebruik dat.

8. Online versieren is een leuke eerste stap. Wees daar niet bang voor, ze kunnen je niet zien.

Enkele pointers voor online versieren:

1. Gebruik altijd hoofdletters en andere regels van punctuatie.

2. Matig uw gebruik van en de duim omhoog posticon en gebruik deze wijselijk op momenten waar u echt even ietwat superieur, alwetend en denigrerend wil overkomen. Dit zal uw alpha-status op FOK verhogen en waarschuwt andere mannelijke users ervoor dat ze niks met u moeten starten, want u bent verbaal zeer behendig.

3. Dat is het eigenlijk wel. Alle bommen los als je online bent, wees alleen niet zielig.

Uitgebreide info over eenzaamheid en onzekerheid:

SPOILER
De mentale problematiek van de categorie gebruikers die we hier willen helpen. Die hebben baat bij advies over hoe ze hun houding moeten verbeteren, hun visie.

De visie is vaak dat vrouwen superieur zijn, dat ze je heel snel zullen afsnauwen als je iets fout doet en dat je dus enorm huiverig voor ze moet zijn. De vrouw wordt gezien als iets onbereikbaars, zo schoon, edel en zacht. Hoe kan een vrouw, zo perfect, oog hebben voor iets dat imperfect is. Vooral vanwege wat mentale problemen wordt dit gevoel alleen maar versterkt, mooie vrouwen zijn enkel voor macho mannen in soap-series, niet voor losers met depressie, enz.

Het enige nuttige wat we hier over kunnen zeggen is dat je er niet te zwaar aan moet tillen. Er zijn een aantal ervaringen in het leven, sommige minder positief dan andere, die je doen inzien wat er echt belangrijk is, die je doen inzien voor welke dingen je echt bang moet zijn. Dan wordt het al gauw een stuk makkelijker om vrouwen te zien als 'normale' mensen, wat ze ook zijn. Ze poepen om de dag, hebben zeer vervelende gebruiken en enkel als ze een zeer mooi innerlijk hebben mag je ze naar mijn mening enorm overwaarderen op een idealistisch en romantische manier. Dat is dan ook gelijk een veilig iets om te doen, omdat zulke vrouwen lief tegen je zullen blijven.

Relativeren is wellicht het woord dat ik zoek. Diep relativeren als het om vrouwen gaat.

Zo'n houding heeft wel wat zelfverzekerdheid nodig. Niet op- en top arrogantie, maar wees eens blij met jezelf. Je hebt misschien een zwaar leven achter de rug, geef jezelf een klop op de schouders dat je nog steeds kan lopen en nog niet bezweken bent. Vrouwen hebben hier vaak een zwak voor, maar enkel als je dit niet constant loopt te ventileren. Het is nergens voor nodig om zelfs online, waar je jezelf en je emoties makkelijk kan bedekken, jezelf te gedragen als emotioneel wrak. Ik kan bijvoorbeeld zware problemen hebben gehad in m'n leven, geen hond die het ziet mocht dat zo zijn. Dat helpt dan weer, dat helpt enorm, bouw jezelf opnieuw op met je verworven resilience. Heb wat trots, realiseer je dat het leven kut is, maar dat je pas van deze aardkloot af wil als je eindelijk eens goed geneukt hebt en niet eerder, om het plat te zeggen.

Door te blijven hangen in je problemen, en terwijl ik dit typ klinkt het al heel gauw cliché, ga je nooit vooruit denken. Zo blijf je je minderwaardig voelen, terwijl je dat juist niet bent. Je hebt al meer bagage dan menig mooie vrouw, meer levenservaring, zij vaak nog niet. Gedraag je dan ook zo. 99 problems and a bitch ain't one.

Zijn er vragen, stel ze, desnoods via PM of DM.

Er zijn best wel veel mensen in Nederland die aan eenzaamheid lijden. Mensen die dingen hebben meegemaakt, waardoor ze moeilijk sociale en intieme contacten kunnen opbouwen. Sommige mensen werden zwaar gepest voor wat voor reden dan ook, en nu hebben ze zware onzekerheden die hen belemmerd in hun dagelijkse leven. Andere mensen hebben een hele nare thuis en familie situatie gehad, waardoor ze nooit de vaardigheden hebben kunnen leren om echte vrienden te maken en liefde te vinden. Misschien kregen ze een ziekte, misschien lag het gewoon aan hen manier van denken, misschien was het een combinatie van verschillende oorzaken.

Gelukkig kunnen mensen die IRL niet durven om mensen aan te spreken of om hulp te zoeken voor hun problemen, dat nog steeds anoniem via het internet doen. Daarom dacht ik dat we een topic konden maken voor mensen die aan extreme eenzaamheid leiden en dat ze hier hun ervaringen, problemen en levensverhaal konden zetten en erover praten. En dan kunnen mensen die er zin in hebben, advies en inzicht geven over hun situatie en heel misschien kunnen de mensen die aan eenzaamheid leiden een manier vinden om hun vicieuze cirkel te doorbreken.

Een sociaal netwerk opbouwen lijkt mij een centraal thema voor deze reeks. Het is een goede oplossing voor eenzaamheid. En als je je niet eenzaam voelt, is het waarschijnlijk ook de moeite waard.

De aard van dat sociale contact is van belang. Staat in het contact het contact zelf centraal of staat een activiteit centraal en is het contact een spin-off. Als het contact centraal staat zijn er natuurlijk allerlei gradaties mogelijk in de mate van nabijheid / intimiteit.

Hechte vriendschappen ontstaan alleen over langere tijd en moet je onderhouden. Intieme vriendschapen kunnen ook op korte termijn ontstaan met geestverwanten.
NOTE: Dit topic is niet gemaakt voor alleen één persoon. Het wordt verwacht dat je ook ruimte laat voor andere mensen die hun ervaringen (en oplossingen) willen delen. Als niemand met anders iets te zeggen heeft, mag je dan wel doorgaan met wat jij wil zeggen. Maar als je merkt dat er een nieuweling erbij komt, geef hem de ruimte om ook zijn verhaal te doen.

Er is een meet op komst, aanmelden kan hier: Meet Aanmeld topic versieren op latere leeftijd

De reeks is hernoemd naar "Als versieren niet zo makkelijk gaat" omdat dit de lading beter dekt dan de vorige topic titel.

De OP vind je hier
greatjobdonderdag 2 juni 2011 @ 00:00
Vergeet alles wat ik gezegd heb. Ook al zou het iets betekenen zou ik waarschijnlijk toch gewoon niks doen.
formerjellybeandonderdag 2 juni 2011 @ 00:02
Wat gaat er gedaan worden morgen?? Het is hemelvaart, hier is slootpop met bandjes en kroeg waar half wormerveer komt. Wel zin in , was vorig jaar ook al onwijs gezellig *O* *O* *O*
Halcondonderdag 2 juni 2011 @ 00:02
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 00:02 schreef formerjellybean het volgende:
Wat gaat er gedaan worden morgen?? Het is hemelvaart, hier is slootpop met bandjes en kroeg waar half wormerveer komt. Wel zin in , was vorig jaar ook al onwijs gezellig *O* *O* *O*
Stootpop? :') Wormerveer? :')
greatjobdonderdag 2 juni 2011 @ 00:03
Fietsen met familie , vrienden en vrienden van zus op de veluwe :')
Axel1988donderdag 2 juni 2011 @ 00:03
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 00:02 schreef formerjellybean het volgende:
Wat gaat er gedaan worden morgen?? Het is hemelvaart, hier is slootpop met bandjes en kroeg waar half wormerveer komt. Wel zin in , was vorig jaar ook al onwijs gezellig *O* *O* *O*
Ik was meegevraagd naar Citymoves; maar moest helaas nee zeggen omdat morgen mijn eerste werkdag is bij mijn nieuwe bijbaan... mixed feelings...
heloefdonderdag 2 juni 2011 @ 00:03
quote:
0s.gif Op woensdag 1 juni 2011 23:53 schreef mylifeisgrey het volgende:
wat voor gala's zijn dat? waar zijn gala's?

ik ken alleen maar niet relevante gala's. en galas waar ik niet welkom ben
Ik zou vandaag naar een soort van gala gaan maar dat ging niet door.
heloefdonderdag 2 juni 2011 @ 00:03
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 00:02 schreef formerjellybean het volgende:
Wat gaat er gedaan worden morgen?? Het is hemelvaart, hier is slootpop met bandjes en kroeg waar half wormerveer komt. Wel zin in , was vorig jaar ook al onwijs gezellig *O* *O* *O*
Helemaal niks. *O*
Axel1988donderdag 2 juni 2011 @ 00:04
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 00:03 schreef heloef het volgende:

[..]

Ik zou vandaag naar een soort van gala gaan maar dat ging niet door.
*flauwe modus*.... smste ze niet terug?
formerjellybeandonderdag 2 juni 2011 @ 00:05
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 00:02 schreef Halcon het volgende:

[..]

Stootpop? :') Wormerveer? :')
Vanwaar nou die smiley's , is hier heel erg gezellig hoor. Gewoon bandjes en kroeg en boel jongeren hier.
Halcondonderdag 2 juni 2011 @ 00:06
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 00:05 schreef formerjellybean het volgende:

[..]

Vanwaar nou die smiley's , is hier heel erg gezellig hoor. Gewoon bandjes en kroeg en boel jongeren hier.
Klinkt 'n beetje alsof het een keer per jaar helemaal los gaat en alle locals dat geweldig vinden en raar gaan doen, maar dat er eigenlijk geen fuck aan is.
greatjobdonderdag 2 juni 2011 @ 00:07
Ik was liever naar een festival gegaan dan gaan fietsen. Maar ach, het zal wel gezellig worden.
missyBdonderdag 2 juni 2011 @ 00:07
voetbal om 8 uur, gaaaap

Verbouwen vanaf 13 uur
Waaghalsdonderdag 2 juni 2011 @ 00:08
ik ga fitnessen
Halcondonderdag 2 juni 2011 @ 00:08
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 00:08 schreef Waaghals het volgende:
ik ga fitnessen
Ik ga eens zien of morgen de sportschool geopend is. Hoop van wel.
heloefdonderdag 2 juni 2011 @ 00:09
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 00:04 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

*flauwe modus*.... smste ze niet terug?
Nee ik zou niet eens met een vrouw gaan maar met een vriend.
Micsondonderdag 2 juni 2011 @ 00:09
Kranten uit 1900 inscannen , van 15.00 tot 23.00.

Ook altijd weer een feest -O-
formerjellybeandonderdag 2 juni 2011 @ 00:10
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 00:06 schreef Halcon het volgende:

[..]

Klinkt 'n beetje alsof het een keer per jaar helemaal los gaat en alle locals dat geweldig vinden en raar gaan doen, maar dat er eigenlijk geen fuck aan is.
Niets raar doen in Wormerveer, organiseren ze gewoon een boel aan kroegtochten en kleine festivalletjes die hartstikke gezellig zijn.
Micsondonderdag 2 juni 2011 @ 00:10
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 00:09 schreef heloef het volgende:

[..]

Nee ik zou niet eens met een vrouw gaan maar met een vriend.
(no homo) moet je er dan achter zetten, anders krijgen wij een (wellicht) verkeerd beeld van jou :P
kipknotsdonderdag 2 juni 2011 @ 00:11
Ik ga morgen maar weer eens met m'n mtb weg. Verder niet echt plannen. Dauwpop is wel redelijk in de buurt, maar 45 euro vond ik iets teveel aangezien er niet echt iets staat wat ik wil zien.
Waaghalsdonderdag 2 juni 2011 @ 00:13
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 00:08 schreef Halcon het volgende:

[..]

Ik ga eens zien of morgen de sportschool geopend is. Hoop van wel.
van 9 tot 14 hier
dus moet nog beetje op tijd op staan
minibeerdonderdag 2 juni 2011 @ 00:14
voetbaltoernooieren!
Axel1988donderdag 2 juni 2011 @ 00:14
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 00:13 schreef Waaghals het volgende:

[..]

van 9 tot 14 hier
dus moet nog beetje op tijd op staan
Jij gaat ook iedere dag ofniet? Pro bodybuilder ofzo?
Waaghalsdonderdag 2 juni 2011 @ 00:14
6x per week ;)
greatjobdonderdag 2 juni 2011 @ 00:16
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 00:13 schreef Waaghals het volgende:

[..]

van 9 tot 14 hier
dus moet nog beetje op tijd op staan
WTF :|
Impressive. Ik houd het er nooit lang uit daar :')
heloefdonderdag 2 juni 2011 @ 00:18
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 00:10 schreef Micson het volgende:

[..]

(no homo) moet je er dan achter zetten, anders krijgen wij een (wellicht) verkeerd beeld van jou :P
Ik zeg een vriend he. :P
Hij had alvast wat vrienden uitgenodigd om mee te gaan en kwam er toen pas achter dat ie niemand mocht meenemen. _O-
minibeerdonderdag 2 juni 2011 @ 00:24
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 00:14 schreef Waaghals het volgende:
6x per week ;)
jezus, ben ja aan het bodybuilden? En lukt het een beetje?
Ik zou ook eens moeten gaan, vind mezelf iets te mager.
formerjellybeandonderdag 2 juni 2011 @ 00:25
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 00:14 schreef Waaghals het volgende:
6x per week ;)
Zijn er geen leuke meiden in de sportschool ???
Waaghalsdonderdag 2 juni 2011 @ 00:26
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 00:24 schreef minibeer het volgende:

[..]

jezus, ben ja aan het bodybuilden? En lukt het een beetje?
Ik zou ook eens moeten gaan, vind mezelf iets te mager.
Niet echt bodybuilding, daar eet ik veel te weinig voor
daar moet je echt veel voor eten en dat kan ik gewoon niet.
maar ben ondertussen 15 kilo bijgekomen dus het gaat redelijk
Waaghalsdonderdag 2 juni 2011 @ 00:26
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 00:25 schreef formerjellybean het volgende:

[..]

Zijn er geen leuke meiden in de sportschool ???
soms
greatjobdonderdag 2 juni 2011 @ 00:27
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 00:26 schreef Waaghals het volgende:

[..]

Niet echt bodybuilding, daar eet ik veel te weinig voor
daar moet je echt veel voor eten en dat kan ik gewoon niet.
maar ben ondertussen 15 kilo bijgekomen dus het gaat redelijk
15kilo aan spieren is veel! :D
Frithdonderdag 2 juni 2011 @ 00:27
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 00:25 schreef formerjellybean het volgende:

[..]

Zijn er geen leuke meiden in de sportschool ???
Zeg, een echt sportschool is geen veredelde wellness club. :{
Waaghalsdonderdag 2 juni 2011 @ 00:28
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 00:27 schreef greatjob het volgende:

[..]

15kilo aan spieren is veel! :D
kost ook veel werk ;)
Axel1988donderdag 2 juni 2011 @ 00:29
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 00:28 schreef Waaghals het volgende:

[..]

kost ook veel werk ;)
Heb je je avondportie magere kwark ook al op? ;). Ik heb zelf niet zo'n problemen met de eetschema's.
greatjobdonderdag 2 juni 2011 @ 00:29
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 00:28 schreef Waaghals het volgende:

[..]

kost ook veel werk ;)
Ik zou serieuzer aan mijn bovenlichaam moeten werken! :D
Respect.
missyBdonderdag 2 juni 2011 @ 00:29
psssst daniel is weer int land hoor
Waaghalsdonderdag 2 juni 2011 @ 00:30
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 00:29 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Heb je je avondportie magere kwark ook al op? ;). Ik heb zelf niet zo'n problemen met de eetschema's.
kwark lukt nog wel hoor, maar eigenlijk moet je zo ongeveer de hele dag door vreten
denk dat mijn maag wat opgerekt moet worden :D
Axel1988donderdag 2 juni 2011 @ 00:33
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 00:30 schreef Waaghals het volgende:

[..]

kwark lukt nog wel hoor, maar eigenlijk moet je zo ongeveer de hele dag door vreten
denk dat mijn maag wat opgerekt moet worden :D
Klopt ja; ik had met name moeite met de havermoutpap in de ochtend... ik houd me wel redelijk aan de schema's, maar ook niet zo in de mega-grote volumes. Heb ook geen ambitie om bodybuilder te worden; enkel om snel flink wat kilo te gainen.
minibeerdonderdag 2 juni 2011 @ 00:36
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 00:26 schreef Waaghals het volgende:

[..]

Niet echt bodybuilding, daar eet ik veel te weinig voor
daar moet je echt veel voor eten en dat kan ik gewoon niet.
maar ben ondertussen 15 kilo bijgekomen dus het gaat redelijk
Ok, goed bezig :Y
Voor mij werkt thuis trainen wat beter, ik heb gewoon niet de discipline om elke keer naar de sportschool te gaan
lanterfanteraardonderdag 2 juni 2011 @ 00:39
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 00:36 schreef minibeer het volgende:

[..]

Ok, goed bezig :Y
Voor mij werkt thuis trainen wat beter, ik heb gewoon niet de discipline om elke keer naar de sportschool te gaan
Heb je bruine ogen?
Micsondonderdag 2 juni 2011 @ 00:42
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 00:39 schreef lanterfanteraar het volgende:

[..]

Heb je bruine ogen?
:')
Supersoepdonderdag 2 juni 2011 @ 00:42
15 kilo al. :o

Ik 10. Misschien 11. Ik weeg me niet elke dag.
Chewbalhaardonderdag 2 juni 2011 @ 00:44
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 00:39 schreef lanterfanteraar het volgende:

[..]

Heb je bruine ogen?
m1ayp71wvvju.jpg
Chewbalhaardonderdag 2 juni 2011 @ 00:44
Ohja, in eens is het hele forum aan het bodybuilden :{
Waaghalsdonderdag 2 juni 2011 @ 00:48
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 00:44 schreef Chewbalhaar het volgende:
Ohja, in eens is het hele forum aan het bodybuilden :{
als je single bent heb je tijd genoeg he
Axel1988donderdag 2 juni 2011 @ 00:49
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 00:44 schreef Chewbalhaar het volgende:
Ohja, in eens is het hele forum aan het bodybuilden :{
Ineens? Ik fitness al meer dan 3 jaar... maar eerlijk is eerlijk; sommige periodes heel veel, andere periodes nauwelijks.
Axel1988donderdag 2 juni 2011 @ 00:51
Dudes; ik ga naar bed. Welterusten
minibeerdonderdag 2 juni 2011 @ 00:56
trusten
minibeerdonderdag 2 juni 2011 @ 00:59
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 00:39 schreef lanterfanteraar het volgende:

[..]

Heb je bruine ogen?
nee. weltrusten, ik ga ook naar bed.
heloefdonderdag 2 juni 2011 @ 01:02
Nog meer bewijs dat ik alleen maar val op vrouwen die iedereen gemiddeld vind. _O-
Ze heeft wat (zo gaat het meestal) plus dat prachtige accentje van haar. O+
-Strawberry-donderdag 2 juni 2011 @ 01:02
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 00:02 schreef formerjellybean het volgende:
Wat gaat er gedaan worden morgen?? Het is hemelvaart, hier is slootpop met bandjes en kroeg waar half wormerveer komt. Wel zin in , was vorig jaar ook al onwijs gezellig *O* *O* *O*
Op vakantie naar Parijs.

Dus bij deze nog even veel plezier op de meet voor wie gaat en ik post hier wel weer als ik terug ben.
-Strawberry-donderdag 2 juni 2011 @ 01:03
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 01:02 schreef heloef het volgende:
Nog meer bewijs dat ik alleen maar val op vrouwen die iedereen gemiddeld vind. _O-
Ze heeft wat (zo gaat het meestal) plus dat prachtige accentje van haar. O+
Ik vind haar echt niet gemiddeld...
minibeerdonderdag 2 juni 2011 @ 01:03
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 01:02 schreef heloef het volgende:
Nog meer bewijs dat ik alleen maar val op vrouwen die iedereen gemiddeld vind. _O-
Ze heeft wat (zo gaat het meestal) plus dat prachtige accentje van haar. O+
ik vind haar wel knapper dan gemiddeld hoor :)
minibeerdonderdag 2 juni 2011 @ 01:04
quote:
7s.gif Op donderdag 2 juni 2011 01:02 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Op vakantie naar Parijs.

Dus bij deze nog even veel plezier op de meet voor wie gaat en ik post hier wel weer als ik terug ben.
veel plezier
(en ik ben stiekem nog helemaal niet naar bed, hihi)
Mpjdonderdag 2 juni 2011 @ 01:05
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 01:03 schreef minibeer het volgende:

[..]

ik vind haar wel knapper dan gemiddeld hoor :)
Ik vind haar best wel gemiddeld. Gewoon knap, niets bijzonder, van haar lopen er duizenden rond, dus gemiddeld. :)

Heb weer veel leuks gemist, zie ik. Lant heeft alle mannen weer opgegeild. ^O^
-Strawberry-donderdag 2 juni 2011 @ 01:07
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 01:05 schreef Mpj het volgende:

[..]

Ik vind haar best wel gemiddeld. Gewoon knap, niets bijzonder, van haar lopen er duizenden rond, dus gemiddeld. :)

Heb weer veel leuks gemist, zie ik. Lant heeft alle mannen weer opgegeild. ^O^
Ik vind haar knapper dan megan fox.
minibeerdonderdag 2 juni 2011 @ 01:07
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 01:05 schreef Mpj het volgende:

[..]

Ik vind haar best wel gemiddeld. Gewoon knap, niets bijzonder, van haar lopen er duizenden rond, dus gemiddeld. :)

Heb weer veel leuks gemist, zie ik. Lant heeft alle mannen weer opgegeild. ^O^
gewoon knap ja, maar niet iedereen is knap :).
ik vind lant een beetje irritant.
Mpjdonderdag 2 juni 2011 @ 01:08
quote:
7s.gif Op donderdag 2 juni 2011 01:07 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Ik vind haar knapper dan megan fox.
Oké, maar waarom zeg je dat eigenlijk? Is toch niet relevant? Je kan toch ook gewoon zeggen dat jij haar wel bovengemiddeld vindt? I.p.v. mensen gaan vergelijken?
Mpjdonderdag 2 juni 2011 @ 01:09
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 01:07 schreef minibeer het volgende:

[..]

gewoon knap ja, maar niet iedereen is knap :).
ik vind lant een beetje irritant.
Das waar, maar niet veel bijzonders toch. Mijn vriendin is knapper. :P
Ook dat. :{

Hoe is het verder met de mensen op 't gebied van versieren?
Crutchdonderdag 2 juni 2011 @ 01:10
Godverdomme wat een leuk meisje O+
heloefdonderdag 2 juni 2011 @ 01:13
quote:
14s.gif Op donderdag 2 juni 2011 01:10 schreef Crutch het volgende:
Godverdomme wat een leuk meisje O+
Dat dacht ik dus ook, niet super knap niet superslank maar oh zo leuk. Met dat accentje als pluspunt.
minibeerdonderdag 2 juni 2011 @ 01:13
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 01:09 schreef Mpj het volgende:
Hoe is het verder met de mensen op 't gebied van versieren?
Vrij kut :). Ik zo niet weten wat ik moet ondernemen :P.
Daarentegen gaat het wel erg goed met de studie enzo :P.
minibeerdonderdag 2 juni 2011 @ 01:14
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 01:13 schreef heloef het volgende:

[..]

Dat dacht ik dus ook, niet super knap niet superslank maar oh zo leuk. Met dat accentje als pluspunt.
superslank is sowieso overrated
Crutchdonderdag 2 juni 2011 @ 01:15
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 01:13 schreef heloef het volgende:

[..]

Dat dacht ik dus ook, niet super knap niet superslank maar oh zo leuk. Met dat accentje als pluspunt.
Dat accent vind ik een minpuntje, maar daar tegenover heeft ze wel weer twee duidelijk pluspunten.
Crutchdonderdag 2 juni 2011 @ 01:17
Beter uitzicht:
Mpjdonderdag 2 juni 2011 @ 01:27
Dit dan Heloef?

SPOILER
megan_fox_skirt_shots-1253562373.jpg
megan_fox_in_a_backless_dress.jpg
megan-fox-mini-dress.jpg

heloefdonderdag 2 juni 2011 @ 01:29
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 01:27 schreef Mpj het volgende:
Dit dan Heloef?

SPOILER
Mooi, maar ik vind Molly en Gerrie toch leuker. :P
Mpjdonderdag 2 juni 2011 @ 01:30
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 01:29 schreef heloef het volgende:

[..]

Mooi, maar ik vind Molly en Gerrie toch leuker. :P
Wie is Molly? :P Gerry is ook leuk.
heloefdonderdag 2 juni 2011 @ 01:32
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 01:30 schreef Mpj het volgende:

[..]

Wie is Molly? :P Gerry is ook leuk.
Molly is dat meisje van die video.
Catbertdonderdag 2 juni 2011 @ 03:12
Ik zou d'r doen, die Molly :Y
MeraViglioSadonderdag 2 juni 2011 @ 04:05
Het wordt toch hoog tijd voor foto's in Axel's fobo. :Y c_/
greatjobdonderdag 2 juni 2011 @ 10:16
quote:
11s.gif Op donderdag 2 juni 2011 04:05 schreef MeraViglioSa het volgende:
Het wordt toch hoog tijd voor foto's in Axel's fobo. :Y c_/
awesome! _O-
dyna18donderdag 2 juni 2011 @ 10:18
quote:
7s.gif Op donderdag 2 juni 2011 01:02 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Op vakantie naar Parijs.

Dus bij deze nog even veel plezier op de meet voor wie gaat en ik post hier wel weer als ik terug ben.
Veel plezier Strawberry
dyna18donderdag 2 juni 2011 @ 10:22
quote:
14s.gif Op donderdag 2 juni 2011 01:17 schreef Crutch het volgende:
Leuk, spontaan, grappig....
what's not to like.
greatjobdonderdag 2 juni 2011 @ 10:35
Iedereen een fijne hemelsvaartdag (of vakantie!) :Y)
incognitoomuchdonderdag 2 juni 2011 @ 10:37
Laten we dat blonde gemiddelde dan maar een t schop omhoog geven... _O_
benzindonderdag 2 juni 2011 @ 10:37
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 01:02 schreef heloef het volgende:
Nog meer bewijs dat ik alleen maar val op vrouwen die iedereen gemiddeld vind. _O-
Ze heeft wat (zo gaat het meestal) plus dat prachtige accentje van haar. O+
Ze is ruim bovengemiddeld. Prachtig meisje!

Die vinger voor haar mond in de laatste seconde O+

Volgens mij ben ik nu verliefd :9
Halcondonderdag 2 juni 2011 @ 11:08
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 00:36 schreef minibeer het volgende:

[..]

Ok, goed bezig :Y
Voor mij werkt thuis trainen wat beter, ik heb gewoon niet de discipline om elke keer naar de sportschool te gaan
Thuis trainen vergt een grotere discipline volgens mij.

Leuke chicks zie ik overigens vrij weinig in de sportschool. Valt me echt vies tegen daar. Had verwacht wel leuke chicks te zien, maar af en toe zie je er eens eentje. Het merendeel van de vrouwelijke aanwezigen daar is 50+/moddervet/pot...
Chewbalhaardonderdag 2 juni 2011 @ 11:10
Andere sportschool zoeken kan flink schelen.

Dat blonde meiske is idd goed te doen :@
greatjobdonderdag 2 juni 2011 @ 11:10
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 11:08 schreef Halcon het volgende:

[..]

Thuis trainen vergt een grotere discipline volgens mij.

Leuke chicks zie ik overigens vrij weinig in de sportschool. Valt me echt vies tegen daar. Had verwacht wel leuke chicks te zien, maar af en toe zie je er eens eentje. Het merendeel van de vrouwelijke aanwezigen daar is 50+/moddervet/pot...
Over de uni gym kan ik niet klagen. Maar ik ga daar zo ie zo sporten met een vriendin van me, dus versier ik maar niet. Ik heb alleen dat ik cardio leuk vind en gewichten nog wat minder :P
Ik vind het meisje uit de vids niet echt aantrekkelijk trouwens :P
Halcondonderdag 2 juni 2011 @ 11:13
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 11:10 schreef Chewbalhaar het volgende:
Andere sportschool zoeken kan flink schelen.

Dat blonde meiske is idd goed te doen :@
Contract loopt nog, dus ik zit voorlopig even aan deze sportschool vast. Heb al wel een alternatief gevonden voor later. Daar zit ook een paaldansclub, dus daar zullen wel veel chicks zitten. :9
greatjobdonderdag 2 juni 2011 @ 11:17
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 11:13 schreef Halcon het volgende:

[..]

Contract loopt nog, dus ik zit voorlopig even aan deze sportschool vast. Heb al wel een alternatief gevonden voor later. Daar zit ook een paaldansclub, dus daar zullen wel veel chicks zitten. :9
Of vrouwen van in de 50 die paaldansen! :')
Halcondonderdag 2 juni 2011 @ 11:17
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 11:17 schreef greatjob het volgende:

[..]

Of vrouwen van in de 50 die paaldansen! :')
Vantevoren maar even goed kijken dus. :P
greatjobdonderdag 2 juni 2011 @ 11:22
Maar de mensen zijn eindelijk aangekomen. Laters iedereen! :)
Halcondonderdag 2 juni 2011 @ 11:26
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 11:10 schreef greatjob het volgende:

[..]

Over de uni gym kan ik niet klagen. Maar ik ga daar zo ie zo sporten met een vriendin van me, dus versier ik maar niet. Ik heb alleen dat ik cardio leuk vind en gewichten nog wat minder :P
Ik vind het meisje uit de vids niet echt aantrekkelijk trouwens :P
Dan zit je vaak bij de chicks in de buurt. Chicks doen meestal toch cardio en vrij weinig met gewichten. Gewichten liggen in de gym waar ik ga ook in een apart hok, dus daar komen nauwelijks chicks. Alleen als ze het als doorgang gebruiken om naar de Zumba-lessen te gaan. :')
Halcondonderdag 2 juni 2011 @ 11:28

Eerste rij na de dansinstructeur en dan vanaf de videokijker bekeken de 2e dame rechts (die met die rode schoenen/sokken). Die ziet er niet verkeerd uit. :9
DeHovenierdonderdag 2 juni 2011 @ 11:59
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 00:07 schreef missyB het volgende:
voetbal om 8 uur, gaaaap

Verbouwen vanaf 13 uur
Op tv? Welke wedstrijden?
Halcondonderdag 2 juni 2011 @ 12:00
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 11:59 schreef DeHovenier het volgende:

[..]

Op tv? Welke wedstrijden?
Waarschijnlijk VV Schubbekutveen tegen de lokale rivaal ofzo.. :')
DeHovenierdonderdag 2 juni 2011 @ 12:05
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 12:00 schreef Halcon het volgende:

[..]

Waarschijnlijk VV Schubbekutveen tegen de lokale rivaal ofzo.. :')
Ok. Dan kijk ik wel Lang zal je lever ofzo :P
Micsondonderdag 2 juni 2011 @ 12:11
Ze moet met haar kinderen mee, neem ik aan?

Voetbal om 8 uur 's morgens op tv, lijkt me sterk :')
formerjellybeandonderdag 2 juni 2011 @ 12:11
Vraag aan de mannen wat is zo leuk aan blond ???
Halcondonderdag 2 juni 2011 @ 12:12
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 12:11 schreef formerjellybean het volgende:
Vraag aan de mannen wat is zo leuk aan blond ???
Ik val op dames met donker haar, dus dat kan ik je niet vertellen.
Axel1988donderdag 2 juni 2011 @ 12:12
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 12:11 schreef formerjellybean het volgende:
Vraag aan de mannen wat is zo leuk aan blond ???
Haarkleur maakt niet uit; ligt er maar net aan hoe het in het totaal plaatje past.
Axel1988donderdag 2 juni 2011 @ 12:16
Vannochtend kennis gemaakt met de nieuwe poetsvrouw... ze is leuk hoor :)!
Halcondonderdag 2 juni 2011 @ 12:17
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 12:16 schreef Axel1988 het volgende:
Vannochtend kennis gemaakt met de nieuwe poetsvrouw... ze is leuk hoor :)!
Ik had ook een heerlijke poetsvrouw. :9

22-jarige Roemeense dame, goed in de veren, alles lekker strak, leuk koppie... :9
formerjellybeandonderdag 2 juni 2011 @ 12:17
Dus het mysterie blijft voortbestaan ;)
Lekker Grease als feelgood aan het kijken, dan ben ik al een feelgood stemming als ik naar Slootpop ga .
Ben benieuwd hoe het daar is , vorig jaar was heel gezellig en heb ik ook nog een hele poos met een vroegere vriendin die ook nog mijn naamgenoot was staan praten
Axel1988donderdag 2 juni 2011 @ 12:20
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 12:17 schreef formerjellybean het volgende:
Ben benieuwd hoe het daar is , vorig jaar was heel gezellig en heb ik ook nog een hele poos met een vroegere vriendin die ook nog mijn naamgenoot was staan praten
En ik maar denken dat "Formerjelly" een unieke voornaam was....
Trouwens nog kans op sjans vandaag denk je?
formerjellybeandonderdag 2 juni 2011 @ 12:24
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 12:20 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

En ik maar denken dat "Formerjelly" een unieke voornaam was....
Trouwens nog kans op sjans vandaag denk je?
Ja vast wel want vaak is het dan stikdruk en heel gezellig. Iedereen is dan vaak wel in een gezellige bui Zorg wel dat ik voor ik wegga even goed eet en daar ook wel wat eten haal bij snacktent , want het is van vroeg in de middag tot 9 uur s'avonds.
formerjellybeandonderdag 2 juni 2011 @ 12:25
Mijn echte naam is trouwens gewoon Judith en ik had vroeger dus een beste vriendin die ook Judith heette wat voor aardig wat verwarring zorgde en in het uitgaan geloofde ze ook niet zo dat we beiden Judith heette
Axel1988donderdag 2 juni 2011 @ 12:34
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 12:25 schreef formerjellybean het volgende:
Mijn echte naam is trouwens gewoon Judith en ik had vroeger dus een beste vriendin die ook Judith heette wat voor aardig wat verwarring zorgde en in het uitgaan geloofde ze ook niet zo dat we beiden Judith heette
Haha; altijd handig. Ik heb IRL ook zo'n naam die vaak voorkomt... best irritant soms.
Halcondonderdag 2 juni 2011 @ 12:34
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 12:25 schreef formerjellybean het volgende:
Mijn echte naam is trouwens gewoon Judith en ik had vroeger dus een beste vriendin die ook Judith heette wat voor aardig wat verwarring zorgde en in het uitgaan geloofde ze ook niet zo dat we beiden Judith heette
Aha, de gouden momenten in Wormerveer en omstreken. :X
Supersoepdonderdag 2 juni 2011 @ 12:35
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 12:25 schreef formerjellybean het volgende:
Mijn echte naam is trouwens gewoon Judith en ik had vroeger dus een beste vriendin die ook Judith heette wat voor aardig wat verwarring zorgde en in het uitgaan geloofde ze ook niet zo dat we beiden Judith heette
Mijn eerste vriendinnetje heette ook Judith. :@
Halcondonderdag 2 juni 2011 @ 12:36
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 12:17 schreef formerjellybean het volgende:
Dus het mysterie blijft voortbestaan ;)

Denk dat er evenveel mannen wel op blond vallen als dat er niet op blond vallen. Daarnaast vallen veel mensen niet per definitie op één bepaalde haarkleur, maar kijken ze naar het totaalplaatje.

Overigens geldt vaak ook "wat vreemd is, is lekker". Met blond haar en blauwe ogen zul je goed scoren in bv. Zuid Amerika, met donker haar en donkere ogen prima in bv. IJsland.
benzindonderdag 2 juni 2011 @ 12:36
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 12:11 schreef formerjellybean het volgende:
Vraag aan de mannen wat is zo leuk aan blond ???
Ik ben zelf ook een grote fan van blonde meisjes, maar kan je elf niet precies vertellen waarom. :9 Ik vind het gewoon het aantrekkelijkst O+

Maar; ik heb even zitten zoeken, en ik heb wel een aantal theorieën.

"Het percentage mensen met blond haar is naar schatting minder dan vijf. Het was tot voor kort zo, dat alleen in het noorden van Europa, boven een lijn die ruwweg loopt van de Britse Eilanden over Midden-Duitsland en Zuid-Polen naar Kiev, blond de boventoon voerde." (Bron)
Blond haar is schijnbaar vrij zeldzaam. Goud, zilver en diamanten vind ik logisch gezien niet heel boeiend, maar de prijs ligt er hoog omdat het zeldzaam is.

Enkele andere theorieën:
quote:
Bron
Omdat er zodoende meer vrouwen dan mannen waren, ontstond er intense seksuele rivaliteit onder vrouwen. Gedacht wordt dat de paleolithische man die het voor het uitzoeken had, voor de blondine koos omdat ze opviel.

De blonde vrouw was ook seksueel begeerlijk; ze had iets meer oestrogeen (vrouwelijk hormoon) dan de brunette, wat zorgt voor kenmerken die mannen aantrekkelijk vinden. De blondine had fijnere gelaatstrekken, een smalle neus, puntige kin, smalle schouders, een gladde huid en minder lichaamsbeharing. Ze had kinderlijk karaktertrekken: speels en energiek.
Aangezien ik blonde meisjes O+ het leukst vind, denk ik dat de laatste reden het meest logisch lijkt :)

On topic: Nu moet ik ze nog versieren :+
Axel1988donderdag 2 juni 2011 @ 12:50
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 12:36 schreef benzin het volgende:
On topic: Nu moet ik ze nog versieren :+
Heb je al een plan voor vandaag?
benzindonderdag 2 juni 2011 @ 13:03
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 12:50 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Heb je al een plan voor vandaag?
Nog niet echt. Ben vandaag een dagje alleen thuis; net zelf lunch gemaakt, lekker ontspannen, tv-series waar ik nog mee achterliep inhalen. Mijn haar nog niet gekamd, zit lekker in een oud shirt en een joggingbroek achter de computer nu. Vanavond voor het eerst in maanden zelf eten koken.

Straks lekker uurtje in de achtertuin chillen denk ik. Niet echt de beste plek om meisjes te ontmoeten, maar is wel weer een keer lekker. De laatste tijd heb ik het te druk gehad om (van het weer) te genieten, dus daar was ik wel aan toe.
formerjellybeandonderdag 2 juni 2011 @ 13:04
En toen was het stil _O- Het is overigens wel lekker weer ook voor bandjes *O* *O*
DeHovenierdonderdag 2 juni 2011 @ 13:05
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 13:03 schreef benzin het volgende:

[..]

Nog niet echt. Ben vandaag een dagje alleen thuis; net zelf lunch gemaakt, lekker ontspannen, tv-series waar ik nog mee achterliep inhalen. Mijn haar nog niet gekamd, zit lekker in een oud shirt en een joggingbroek achter de computer nu. Vanavond voor het eerst in maanden zelf eten koken.

Straks lekker uurtje in de achtertuin chillen denk ik. Niet echt de beste plek om meisjes te ontmoeten, maar is wel weer een keer lekker. De laatste tijd heb ik het te druk gehad om (van het weer) te genieten, dus daar was ik wel aan toe.
Klinkt goed. Ik ga gamen, CIv3 en Civ5 :P
formerjellybeandonderdag 2 juni 2011 @ 13:05
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 13:03 schreef benzin het volgende:

[..]

Nog niet echt. Ben vandaag een dagje alleen thuis; net zelf lunch gemaakt, lekker ontspannen, tv-series waar ik nog mee achterliep inhalen. Mijn haar nog niet gekamd, zit lekker in een oud shirt en een joggingbroek achter de computer nu. Vanavond voor het eerst in maanden zelf eten koken.

Straks lekker uurtje in de achtertuin chillen denk ik. Niet echt de beste plek om meisjes te ontmoeten, maar is wel weer een keer lekker. De laatste tijd heb ik het te druk gehad om (van het weer) te genieten, dus daar was ik wel aan toe.
Waarom pak je niet lekker een terrasje kan je ook van het weer genieten en wie weet wie je ontmoet :Y
benzindonderdag 2 juni 2011 @ 13:16
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 13:05 schreef formerjellybean het volgende:

Waarom pak je niet lekker een terrasje kan je ook van het weer genieten en wie weet wie je ontmoet :Y
Alleen? Ik heb geen vrienden om mee op een terras te zitten he? :)
heloefdonderdag 2 juni 2011 @ 13:20
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 12:11 schreef formerjellybean het volgende:
Vraag aan de mannen wat is zo leuk aan blond ???
Ik heb geen flauw idee maar ik val er gewoon op.
formerjellybeandonderdag 2 juni 2011 @ 13:22
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 13:16 schreef benzin het volgende:

[..]

Alleen? Ik heb geen vrienden om mee op een terras te zitten he? :)
Maakt toch niet zoveel uit , doe het ook weleens. Wel moet ik zeggen dat het hier een dorp is waar best wel wat terrasjes zijn en we ook een groot terras bij de zaan hebben en soms raak je ook weleens op een terras aan de praat met iemand.
heloefdonderdag 2 juni 2011 @ 13:25
Wij hebben hier een terras die voor de snackbar staat in het winkelcentrum. _O- Dat is waar alle jongeren meestal zitten. Die hangen altijd rond bij snackbars.

In het centrum (nou ja centrum :') ) van Hoofddorp heb je dan wel weer leuk terrasjes.
formerjellybeandonderdag 2 juni 2011 @ 13:27
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 13:25 schreef heloef het volgende:
Wij hebben hier een terras die voor de snackbar staat in het winkelcentrum. _O- Dat is waar alle jongeren meestal zitten. Die hangen altijd rond bij snackbars.

In het centrum (nou ja centrum :') ) van Hoofddorp heb je dan wel weer leuk terrasjes.
Zo zie je maar dat ik heb gebofd qua woonplaats niet iedereen woont in een dorp waar een heel mooi terras langs de zaan is . Met mooi weer is het heerlijk want je kan gewoon bootjes kijken die langs varen :Y
heloefdonderdag 2 juni 2011 @ 13:29
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 13:27 schreef formerjellybean het volgende:

[..]

Zo zie je maar dat ik heb gebofd qua woonplaats niet iedereen woont in een dorp waar een heel mooi terras langs de zaan is . Met mooi weer is het heerlijk want je kan gewoon bootjes kijken die langs varen :Y
Oh ja ik vergeet te vermelden dat er twee terrasjes liggen aan het water, omdat er op 300 meter van mijn huis een enorm meer ligt. Dus valt eigenlijk wel mee. _O-
formerjellybeandonderdag 2 juni 2011 @ 13:31
Terrasjes bij het water rulen gewoon. Ik vind bootjes kijken heerlijk.
benzindonderdag 2 juni 2011 @ 13:35
Als ik ergens alleen zit; zeker zoiets; dan ben ik altijd bang dat mensen naar me kijken en zien dat ik alleen ben :) Zo heb ik als ik 's avonds erg laat thuis ben liever een paar uur honger dan dat ik in mijn eentje ergens moet gaan zitten eten.

Is alleen daar gaan zitten wel normaal?
formerjellybeandonderdag 2 juni 2011 @ 13:38
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 13:35 schreef benzin het volgende:
Als ik ergens alleen zit; zeker zoiets; dan ben ik altijd bang dat mensen naar me kijken en zien dat ik alleen ben :) Zo heb ik als ik 's avonds erg laat thuis ben liever een paar uur honger dan dat ik in mijn eentje ergens moet gaan zitten eten.

Is alleen daar gaan zitten wel normaal?
Ja hoor en anders kan je toch een leuk boek ofzo meenemen. Ga wat drinken en doe je gewoon net zoals je thuis zou doen als je op een balkon zou zitten. Eerlijk gezegd zie ik niet zoveel raars aan alleen op een terrasje zitten.
heloefdonderdag 2 juni 2011 @ 13:40
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 13:35 schreef benzin het volgende:
Als ik ergens alleen zit; zeker zoiets; dan ben ik altijd bang dat mensen naar me kijken en zien dat ik alleen ben :) Zo heb ik als ik 's avonds erg laat thuis ben liever een paar uur honger dan dat ik in mijn eentje ergens moet gaan zitten eten.

Is alleen daar gaan zitten wel normaal?
Ja hoor koop een leuk tijdschrift, bestel een drankje en ga gewoon zitten je bent echt niet de eerste die alleen wat drinkt op een terras.
Halcondonderdag 2 juni 2011 @ 13:41
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 13:03 schreef benzin het volgende:

[..]

Nog niet echt. Ben vandaag een dagje alleen thuis; net zelf lunch gemaakt, lekker ontspannen, tv-series waar ik nog mee achterliep inhalen. Mijn haar nog niet gekamd, zit lekker in een oud shirt en een joggingbroek achter de computer nu. Vanavond voor het eerst in maanden zelf eten koken.

Straks lekker uurtje in de achtertuin chillen denk ik. Niet echt de beste plek om meisjes te ontmoeten, maar is wel weer een keer lekker. De laatste tijd heb ik het te druk gehad om (van het weer) te genieten, dus daar was ik wel aan toe.
Same here. Een kameraad zou op bezoek komen en dan zouden we in de stad wat gaan drinken, maar hij heeft afgebeld. :') Hoewel een dag rust geen kwaad kan, is het toch vervelend. Het is toch bijna weekend, het is mooi weer en waarschijnlijk lopen er overal meer dan genoeg lekkere, schaars geklede chicks rond.
Mpjdonderdag 2 juni 2011 @ 14:07
Ik vind blond haar met blauwe ogen helemaal niet zeldzaam, het is zo standaard als wat hier in Europa. Je ziet het overal hier in Nederland..

Geef mij maar donker haar met lichte ogen. O+
Alicia1991donderdag 2 juni 2011 @ 14:18
Gaat het hier nog ergens over?
heloefdonderdag 2 juni 2011 @ 14:20
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 14:18 schreef Alicia1991 het volgende:
Gaat het hier nog ergens over?
Nou alles over versieren is al zo'n beetje besproken dus ja we hebben het nu over andere onzin.
Alicia1991donderdag 2 juni 2011 @ 14:21
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 14:20 schreef heloef het volgende:

[..]

Nou alles over versieren is al zo'n beetje besproken dus ja we hebben het nu over andere onzin.
Pffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff.
heloefdonderdag 2 juni 2011 @ 14:22
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 14:21 schreef Alicia1991 het volgende:

[..]

Pffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff.
Maar als je problemen hebt mag je dat gewoon op tafel gooien hoor. ;)
Halcondonderdag 2 juni 2011 @ 14:23
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 14:21 schreef Alicia1991 het volgende:

[..]

Pffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff.
Je siliconenborsten lopen leeg :?
Axel1988donderdag 2 juni 2011 @ 14:28
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 14:18 schreef Alicia1991 het volgende:
Gaat het hier nog ergens over?
Ik ben een meester in versieren; wat zou je graag willen weten?
Alicia1991donderdag 2 juni 2011 @ 14:29
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 14:28 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Ik ben een meester in versieren; wat zou je graag willen weten?
Weet ik veel
Axel1988donderdag 2 juni 2011 @ 14:30
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 14:29 schreef Alicia1991 het volgende:

[..]

Weet ik veel
Nee dan is het goed :). Nog plannen voor vandaag?
Alicia1991donderdag 2 juni 2011 @ 14:31
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 14:30 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Nee dan is het goed :). Nog plannen voor vandaag?
Straks op een terrasje zitten!
benzindonderdag 2 juni 2011 @ 15:14
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 14:31 schreef Alicia1991 het volgende:

[..]

Straks op een terrasje zitten!
In je eentje? )
Halcondonderdag 2 juni 2011 @ 15:34
De tering zeg. Weer eens op PAIQ zitten kloten en 'n battle date geregeld. Zit daar een dame tussen die leuk reageert en eentje die 'n beetje saai is. Die saaie weggestemd en dat blijkt dan 'n enorm lekker ding te zijn. De dame die leuk reageerde is dan weer zo'n dikke bostrol. :r
incognitoomuchdonderdag 2 juni 2011 @ 15:38
Kom net me bed uit rollen na een training achter de rug hebben gehad in de ochtend. Heerlijk! :)
Chewbalhaardonderdag 2 juni 2011 @ 15:41
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 12:11 schreef formerjellybean het volgende:
Vraag aan de mannen wat is zo leuk aan blond ???
Niets bijzonders, gewoon een kwestie van smaak, waarbij de meerderheid blond aantrekkelijk vind. Ik vind blond ook het snelst leuk, maar dat wil niet zeggen dat een andere kleur per definitie minder is. Je zult zelf ook wel voorkeuren hebben qua haarkleur, kleur ogen, huidskleur etc.

Er wordt overigens ook wel eens gesteld dat blondines 'leuker/vrolijker/gezelliger' zijn. Zou opzich zomaar kunnen natuurlijk; niet zozeer omdat dat verband houdt, maar aangeleerd. Omdat blond door het meeste mannen aantrekkelijk wordt gevonden, zullen ze ook zo benaderd worden, wat weer uitwerking op de attitude kan hebben...
Axel1988donderdag 2 juni 2011 @ 15:42
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 15:34 schreef Halcon het volgende:
De tering zeg. Weer eens op PAIQ zitten kloten en 'n battle date geregeld. Zit daar een dame tussen die leuk reageert en eentje die 'n beetje saai is. Die saaie weggestemd en dat blijkt dan 'n enorm lekker ding te zijn. De dame die leuk reageerde is dan weer zo'n dikke bostrol. :r
Ik heb al heel vaak een battledate proberen te krijgen; maar vind steeds geen of maar 1 kandidaat. Wel jammer; was zondag gematched aan een leuke meid. Hoogopgeleid; woont in de buurt; zag er schattig uit; leuk gesprek. Vandaag opeens melding dat ze me verwijderd had... *zucht*... ze moest eens weten wat ze mist.
Halcondonderdag 2 juni 2011 @ 15:45
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 15:42 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Ik heb al heel vaak een battledate proberen te krijgen; maar vind steeds geen of maar 1 kandidaat. Wel jammer; was zondag gematched aan een leuke meid. Hoogopgeleid; woont in de buurt; zag er schattig uit; leuk gesprek. Vandaag opeens melding dat ze me verwijderd had... *zucht*... ze moest eens weten wat ze mist.
Lukt ook vrijwel nooit. Er zijn vrijwel nooit kandidaten. Vandaag toevallig wel twee, maar dan heb je dit weer.
Chewbalhaardonderdag 2 juni 2011 @ 15:50
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 13:35 schreef benzin het volgende:
Als ik ergens alleen zit; zeker zoiets; dan ben ik altijd bang dat mensen naar me kijken en zien dat ik alleen ben :) Zo heb ik als ik 's avonds erg laat thuis ben liever een paar uur honger dan dat ik in mijn eentje ergens moet gaan zitten eten.

Is alleen daar gaan zitten wel normaal?
Idd. Heb ik ook. Niet zozeer als het iets "noodzakelijks" als eten in een snackbar zou zijn, maar zeker op een terrasje of in een cafetje voel ik me dan wel een lulletje. Een tijdschrift ofzo is dan inderdaad een goede bezigheid, als je om je heen zit te kijken is het al helemaal zo suf...:{
Chewbalhaardonderdag 2 juni 2011 @ 15:52
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 15:34 schreef Halcon het volgende:
De tering zeg. Weer eens op PAIQ zitten kloten en 'n battle date geregeld. Zit daar een dame tussen die leuk reageert en eentje die 'n beetje saai is. Die saaie weggestemd en dat blijkt dan 'n enorm lekker ding te zijn. De dame die leuk reageerde is dan weer zo'n dikke bostrol. :r
_O- _O-

wat is PAIQ precies? :@ Klinkt een beetje als een online Take Me Out?
Chewbalhaardonderdag 2 juni 2011 @ 15:52
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 15:45 schreef Halcon het volgende:

[..]

Lukt ook vrijwel nooit. Er zijn vrijwel nooit kandidaten. Vandaag toevallig wel twee, maar dan heb je dit weer.
Ze heeft vast een heel goed karakter :)
benzindonderdag 2 juni 2011 @ 15:53
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 15:42 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Ik heb al heel vaak een battledate proberen te krijgen; maar vind steeds geen of maar 1 kandidaat. Wel jammer; was zondag gematched aan een leuke meid. Hoogopgeleid; woont in de buurt; zag er schattig uit; leuk gesprek. Vandaag opeens melding dat ze me verwijderd had... *zucht*... ze moest eens weten wat ze mist.
Dat vind ik ook zo kut aan PaiQ. Of het klikt niet, of het klikt tot het fotomoment, of het lijkt te klikken maar is niet zo.

Het ergste is als je meemaakt dat ze je verwijdert. Had ooit een meisje waarmee het prima leek te klikken, tot aan de foto. Toen zei ze "dat ze nog huiswerk moest maken" en "tot snel" waarna ik een bericht kreeg dat ze me verwijderd had. Elke keer als zoiets gebeurt dan ga ik een klein stukje dood van binnen ;(

Ben er dan ook mee gestopt na bijna anderhalf jaar. Die anderhalf jaar heeft me maar één date in het echt opgeleverd :)
tijnbreindonderdag 2 juni 2011 @ 15:55
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 15:53 schreef benzin het volgende:

[..]

Dat vind ik ook zo kut aan PaiQ. Of het klikt niet, of het klikt tot het fotomoment, of het lijkt te klikken maar is niet zo.

Het ergste is als je meemaakt dat ze je verwijdert. Had ooit een meisje waarmee het prima leek te klikken, tot aan de foto. Toen zei ze "dat ze nog huiswerk moest maken" en "tot snel" waarna ik een bericht kreeg dat ze me verwijderd had. Elke keer als zoiets gebeurt dan ga ik een klein stukje dood van binnen ;(

Ben er dan ook mee gestopt na bijna anderhalf jaar. Die anderhalf jaar heeft me maar één date in het echt opgeleverd :)
Heel herkenbaar inderdaad.
Axel1988donderdag 2 juni 2011 @ 15:55
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 15:52 schreef Chewbalhaar het volgende:

[..]

_O- _O-

wat is PAIQ precies? :@ Klinkt een beetje als een online Take Me Out?
Gratis datingsite... soms denk je van; ey best leuke meiden daar; maar je moet toch heel wat nutteloze contacten doorwerken om een keer tot een date te komen. Vooral de meiden die er leuk uitzien hebben sterk de neiging om maar eens in de twee weken online te komen, of om je binnen 2 dagen al uit hun contactenlijstje te gooien.
Halcondonderdag 2 juni 2011 @ 15:56
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 15:52 schreef Chewbalhaar het volgende:

[..]

_O- _O-

wat is PAIQ precies? :@ Klinkt een beetje als een online Take Me Out?
Online datinggeval. Speeddates en battle-dates en na 'n tijdje kun je dan elkaars foto zien (en elkaar verwijderen).
benzindonderdag 2 juni 2011 @ 15:58
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 15:55 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Heel herkenbaar inderdaad.
Nja, zou het fijn vinden als die meisjes dan gewoon eerlijk waren: "Hee, ik ga je verwijderen omdat je lelijk/een grote klootzak/irritant/saai bent. Sorry :)"

Maar vooral zo'n meisje zoals ik quote, die gewoon zelfs liegt. En ik blijf dan ook achter met het gevoel van "wat deed ik nou fout/waar lag het aan?"
Axel1988donderdag 2 juni 2011 @ 15:58
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 15:53 schreef benzin het volgende:
Het ergste is als je meemaakt dat ze je verwijdert. Had ooit een meisje waarmee het prima leek te klikken, tot aan de foto. Toen zei ze "dat ze nog huiswerk moest maken" en "tot snel" waarna ik een bericht kreeg dat ze me verwijderd had. Elke keer als zoiets gebeurt dan ga ik een klein stukje dood van binnen ;(
Herkenbaar gevoel idd; ik snap het ook niet... mijn foto's worden beoordeeld met cijfers tussen de 8.5 en 9; en dan nog gebeurt dit vaak... waar zijn ze toch naar op zoek?
Halcondonderdag 2 juni 2011 @ 15:58
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 15:53 schreef benzin het volgende:

[..]

Dat vind ik ook zo kut aan PaiQ. Of het klikt niet, of het klikt tot het fotomoment, of het lijkt te klikken maar is niet zo.

Het ergste is als je meemaakt dat ze je verwijdert. Had ooit een meisje waarmee het prima leek te klikken, tot aan de foto. Toen zei ze "dat ze nog huiswerk moest maken" en "tot snel" waarna ik een bericht kreeg dat ze me verwijderd had. Elke keer als zoiets gebeurt dan ga ik een klein stukje dood van binnen ;(

Ben er dan ook mee gestopt na bijna anderhalf jaar. Die anderhalf jaar heeft me maar één date in het echt opgeleverd :)
Ik stop er weinig tijd in. Alleen als ik me echt verveel (zoals nu) ga ik even lopen kloten. De echt leuke meiden zijn vaak ook weinig online en veel vrouwen hebben toch het idee dat ze daar iemand vinden met de bankrekening van Bill Gates, de looks van een filmster en het lichaam van Schwarzenegger. ::')

Het verwijderen raak je wel aan gewend en moet je je verder niet druk over maken. Moet zeggen dat ik het zelf ook wel vervelend vind. Zit je even gezellig met iemand te praten en dan krijg je na 'n tijdje de foto te zien en dat is het echt tien keer niks. :{
Halcondonderdag 2 juni 2011 @ 15:59
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 15:58 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Herkenbaar gevoel idd; ik snap het ook niet... mijn foto's worden beoordeeld met cijfers tussen de 8.5 en 9; en dan nog gebeurt dit vaak... waar zijn ze toch naar op zoek?
Da's netjes. Ik scoor slechts een 7,7.
benzindonderdag 2 juni 2011 @ 16:01
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 15:58 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Herkenbaar gevoel idd; ik snap het ook niet... mijn foto's worden beoordeeld met cijfers tussen de 8.5 en 9; en dan nog gebeurt dit vaak... waar zijn ze toch naar op zoek?
De cijfers voor mijn foto's liggen allemaal zo tussen 6 en 7 ;( Ik geloof dat ik eens een uitschieter naar een 7,2 had.

Maar ik snap het ook niet echt. Ik denk dat wat Halcon zegt, de hoge verwachtingen, wel een aardige verklaring zou kunnen zijn.
tijnbreindonderdag 2 juni 2011 @ 16:01
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 15:58 schreef benzin het volgende:

[..]

Nja, zou het fijn vinden als die meisjes dan gewoon eerlijk waren: "Hee, ik ga je verwijderen omdat je lelijk/een grote klootzak/irritant/saai bent. Sorry :)"

Maar vooral zo'n meisje zoals ik quote, die gewoon zelfs liegt. En ik blijf dan ook achter met het gevoel van "wat deed ik nou fout/waar lag het aan?"
Een keertje na een speeddate werd ik ook verwijderd. Maar kreeg nog wel een leuke opmerking over een t-shirt dat ik aan had. Hahaha
Micsondonderdag 2 juni 2011 @ 16:01
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 15:53 schreef benzin het volgende:

[..]

Dat vind ik ook zo kut aan PaiQ. Of het klikt niet, of het klikt tot het fotomoment, of het lijkt te klikken maar is niet zo.

Het ergste is als je meemaakt dat ze je verwijdert. Had ooit een meisje waarmee het prima leek te klikken, tot aan de foto. Toen zei ze "dat ze nog huiswerk moest maken" en "tot snel" waarna ik een bericht kreeg dat ze me verwijderd had. Elke keer als zoiets gebeurt dan ga ik een klein stukje dood van binnen ;(

Ben er dan ook mee gestopt na bijna anderhalf jaar. Die anderhalf jaar heeft me maar één date in het echt opgeleverd :)
Oppervlakkige kuthoeren, dat zijn het.

Net als een heleboel andere vrouwen. Al zijn er geloof ik ook een paar met een beetje meer diepgang, maar die moet ik nog tegenkomen..
Halcondonderdag 2 juni 2011 @ 16:02
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 16:01 schreef benzin het volgende:

[..]

De cijfers voor mijn foto's liggen allemaal zo tussen 6 en 7 ;( Ik geloof dat ik eens een uitschieter naar een 7,2 had.

Maar ik snap het ook niet echt. Ik denk dat wat Halcon zegt, de hoge verwachtingen, wel een aardige verklaring zou kunnen zijn.
Tussen de 6 en 7 is wel de groep waar de meeste dames op die website voor gaan als ze in de kroeg staan.

Verwachtingen zijn volgens mij vaak veel te hoog. Je kunt als dame in no time tig foto-tjes bekijken en gesprekjes doen, dus dan wachten ze op die ene 8,5 die ze denken te gaan vinden.
Axel1988donderdag 2 juni 2011 @ 16:02
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 15:59 schreef Halcon het volgende:

[..]

Da's netjes. Ik scoor slechts een 7,7.
Mijn hoofd moet altijd compenseren omdat ik niet lang genoeg ben; dat lukt wat dat betreft wel redelijk... met name omdat ze op paiq niet je lengte kunnen zien. Een 7,7 is ook nog behoorlijk trouwens; normaal gesproken zou je zeggen dat je uiterlijk geen probleem moet zijn iig.
Halcondonderdag 2 juni 2011 @ 16:03
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 16:01 schreef Micson het volgende:

[..]

Oppervlakkige kuthoeren, dat zijn het.

Net als een heleboel andere vrouwen. Al zijn er geloof ik ook een paar met een beetje meer diepgang, maar die moet ik nog tegenkomen..
Dat is een hele mooie samenvatting van PAIQ. :)
Halcondonderdag 2 juni 2011 @ 16:04
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 16:02 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Mijn hoofd moet altijd compenseren omdat ik niet lang genoeg ben; dat lukt wat dat betreft wel redelijk... met name omdat ze op paiq niet je lengte kunnen zien. Een 7,7 is ook nog behoorlijk trouwens; normaal gesproken zou je zeggen dat je uiterlijk geen probleem moet zijn iig.
Ik ben 1m92, maar dat zie je op die foto niet. 7,7 is een net cijfer, maar heb het idee dat de dames op PAIQ voor een 8,5 a 9,5 gaan. Ik vind die 7,7 ook overdreven. Ik geef mezelf 'n 6-je.
mylifeisgreydonderdag 2 juni 2011 @ 16:07
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 15:42 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Ik heb al heel vaak een battledate proberen te krijgen; maar vind steeds geen of maar 1 kandidaat. Wel jammer; was zondag gematched aan een leuke meid. Hoogopgeleid; woont in de buurt; zag er schattig uit; leuk gesprek. Vandaag opeens melding dat ze me verwijderd had... *zucht*... ze moest eens weten wat ze mist.
wat is een battledate?
Halcondonderdag 2 juni 2011 @ 16:07
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 16:07 schreef mylifeisgrey het volgende:

[..]

wat is een battledate?
www.paiq.nl, profiel aanmaken en battle-daten. Dan weet je het.
mylifeisgreydonderdag 2 juni 2011 @ 16:12
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 16:07 schreef Halcon het volgende:

[..]

www.paiq.nl, profiel aanmaken en battle-daten. Dan weet je het.
ja maar dat ga ik niet doen. dat vind ik te eng, en misschien zijn er wel verplichtingen
Halcondonderdag 2 juni 2011 @ 16:13
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 16:12 schreef mylifeisgrey het volgende:

[..]

ja maar dat ga ik niet doen. dat vind ik te eng, en misschien zijn er wel verplichtingen
Er is geen enkele verplichting en eng is het niet.
Micsondonderdag 2 juni 2011 @ 16:14
quote:
14s.gif Op donderdag 2 juni 2011 16:03 schreef Halcon het volgende:

[..]

Dat is een hele mooie samenvatting van PAIQ. :)
Het was een samenvatting van vrouwen in het algemeen :)
heloefdonderdag 2 juni 2011 @ 16:15
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 16:13 schreef Halcon het volgende:

[..]

Er is geen enkele verplichting en eng is het niet.
Ach joh hij vindt een broodje kopen bij de bakker al eng.
tijnbreindonderdag 2 juni 2011 @ 16:16
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 16:12 schreef mylifeisgrey het volgende:

[..]

ja maar dat ga ik niet doen. dat vind ik te eng, en misschien zijn er wel verplichtingen
Wat is er nu weer eng aan? Je gaat gewoon chatten met een meid en nog een andere jongen. Meestal verlies je :P
Wat mij wel leuk zou lijken is dat er 2 vrouwen voor mij strijden :D
Halcondonderdag 2 juni 2011 @ 16:16
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 16:15 schreef heloef het volgende:

[..]

Ach joh hij vindt een broodje kopen bij de bakker al eng.
Jammer dat hij posten op Fok niet eng vindt.
Halcondonderdag 2 juni 2011 @ 16:16
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 16:16 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Wat is er nu weer eng aan? Je gaat gewoon chatten met een meid en nog een andere jongen. Meestal verlies je :P
Wat mij wel leuk zou lijken is dat er 2 vrouwen voor mij strijden :D
Dat had ik dus vandaag. Zie het verslag op de vorige pagina. Ik win meestal de battledates wel, maar dan blijkt de dame niet veel te zijn of klikt ze me alsnog weg.
Mpjdonderdag 2 juni 2011 @ 16:19
Maar kunnen er ook twee vrouwen voor een man strijden? Of alleen mannen om vrouwen. Wat 'n onzin eigenlijk, vind ik. Beste kom je iemand spontaan in real life tegen waar het meteen mee klikt.
tijnbreindonderdag 2 juni 2011 @ 16:19
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 16:16 schreef Halcon het volgende:

[..]

Dat had ik dus vandaag. Zie het verslag op de vorige pagina. Ik win meestal de battledates wel, maar dan blijkt de dame niet veel te zijn of klikt ze me alsnog weg.
Daarom is het ook vrij kansloos eigenlijk
Micsondonderdag 2 juni 2011 @ 16:21
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 16:19 schreef Mpj het volgende:
Maar kunnen er ook twee vrouwen voor een man strijden? Of alleen mannen om vrouwen. Wat 'n onzin eigenlijk, vind ik. Beste kom je iemand spontaan in real life tegen waar het meteen mee klikt.
Tja als dat zo makkelijk was, zaten we niet in dit topic met zijn allen :)
Halcondonderdag 2 juni 2011 @ 16:21
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 16:19 schreef Mpj het volgende:
Maar kunnen er ook twee vrouwen voor een man strijden? Of alleen mannen om vrouwen. Wat 'n onzin eigenlijk, vind ik. Beste kom je iemand spontaan in real life tegen waar het meteen mee klikt.
Dat kan ook, mits er voldoende kandidaten zijn en dat is meestal het probleem. Het is ook onzin natuurlijk. Meeste vrouwen op die site zou je in het echt nooit op afstappen. In de kroeg kan ik veel sneller screenen.
heloefdonderdag 2 juni 2011 @ 16:23
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 16:21 schreef Micson het volgende:

[..]

Tja als dat zo makkelijk was, zaten we niet in dit topic met zijn allen :)
Inderdaad daarom snap ik ook wel waarom mensen internetdaten. Al zou ik het zelf dan weer niet doen.
Halcondonderdag 2 juni 2011 @ 16:24
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 16:23 schreef heloef het volgende:

[..]

Inderdaad daarom snap ik ook wel waarom mensen internetdaten. Al zou ik het zelf dan weer niet doen.
Behalve 1 keer in de 3 maanden op PAIQ lurken doe ik er niets aan. In het echt kan ik iemand vrij snel inschatten, op internet kan ik dat totaal niet.
Mpjdonderdag 2 juni 2011 @ 16:28
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 16:21 schreef Micson het volgende:

[..]

Tja als dat zo makkelijk was, zaten we niet in dit topic met zijn allen :)
Hmm. En van sommige mensen snap ik dat eigenlijk niet, jij ziet er toch best goed uit (tenminste op die foto), dan zou 't toch eigenlijk best makkelijk moeten gaan aangezien mensen vaak voor uiterlijk gaan. Bij mij gaat het best makkelijk terwijl ik er niet veel voor doe/bewust mee bezig ben. Er zijn altijd wel mensen die mij zien zitten (leuke personen en minder leuke personen).
heloefdonderdag 2 juni 2011 @ 16:33
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 16:31 schreef missyB het volgende:

[..]

nou je zal maar eens worden aangevallen door een tijgerbroodje!

naar de bakker gaan is dus niet zonder risicoos
En de verleiding van gokken ligt ook op de loer.
SPOILER
Je weet wel casinobrood :')
Supersoepdonderdag 2 juni 2011 @ 16:36
Ik heb nog steeds een vrouwelijk Badoo profiel. Daar zitten echt voor 80% negers en marokkanen op. Echt erg. :')

2 weken niet op gekeken en alweer volgespammed met berichtjes.
Waaghalsdonderdag 2 juni 2011 @ 16:37
huh waarom heb jij een vrouwelijk profiel?
Supersoepdonderdag 2 juni 2011 @ 16:38
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 16:37 schreef Waaghals het volgende:
huh waarom heb jij een vrouwelijk profiel?
Lanter liep te zeggen dat ze er 1 had aangemaakt, ik wou wel eens zien wat vrouwen moeten doormaken als ze ergens een profiel aanmaken.

Het is schokkend.
heloefdonderdag 2 juni 2011 @ 16:39
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 16:36 schreef Supersoep het volgende:
Ik heb nog steeds een vrouwelijk Badoo profiel. Daar zitten echt voor 80% negers en marokkanen op. Echt erg. :')

2 weken niet op gekeken en alweer volgespammed met berichtjes.
Oh dus ik moet naar Badoo zie ik.
Micsondonderdag 2 juni 2011 @ 16:39
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 16:28 schreef Mpj het volgende:

[..]

Hmm. En van sommige mensen snap ik dat eigenlijk niet, jij ziet er toch best goed uit (tenminste op die foto), dan zou 't toch eigenlijk best makkelijk moeten gaan aangezien mensen vaak voor uiterlijk gaan. Bij mij gaat het best makkelijk terwijl ik er niet veel voor doe/bewust mee bezig ben. Er zijn altijd wel mensen die mij zien zitten (leuke personen en minder leuke personen).
mwahja ik ben zelf ook redelijk tevreden met mijzelf, al is dat wel een foto waarop ik een good hairday heb en goed licht etc.

Verder ben ik ook niet kansloos ofzo bij de vrouwen, alleen ik mis toch een bepaalde skill om veel chicks te kunnenversieren. Mijn vrienden hebben die skil wel, en hebben net als jij 'vanzelf' sjans met mensen van het andere geslacht.

Overigens is het een wereld van verschil voor een man en een vrouw, in het versierwereldje. Van jou als vrouw wordt sowieso niet verwacht dat je 'iets' doet, dat maakt het natuurlijk veel makkelijker :)
Mpjdonderdag 2 juni 2011 @ 16:40
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 16:38 schreef Supersoep het volgende:

[..]

Lanter liep te zeggen dat ze er 1 had aangemaakt, ik wou wel eens zien wat vrouwen moeten doormaken als ze ergens een profiel aanmaken.

Het is schokkend.
Je hebt gewoon een vrouwelijk profiel aangemaakt, zonder enige foto en je wordt al lastig gevallen daar? Als dat zo is, moeten daar wel heel erg trieste types op zitten.
Supersoepdonderdag 2 juni 2011 @ 16:41
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 16:40 schreef Mpj het volgende:

[..]

Je hebt gewoon een vrouwelijk profiel aangemaakt, zonder enige foto en je wordt al lastig gevallen daar? Als dat zo is, moeten daar wel heel erg trieste types op zitten.
Wel een foto natuurlijk, maar niet eens zo'n speciale.

Je wordt echt lastiggevallen door die buitenlandse types die Angelo heten enzo, met zo'n zonnebril op. :')
Mpjdonderdag 2 juni 2011 @ 16:44
quote:
1s.gif Op donderdag 2 juni 2011 16:39 schreef Micson het volgende:

[..]

mwahja ik ben zelf ook redelijk tevreden met mijzelf, al is dat wel een foto waarop ik een good hairday heb en goed licht etc.

Verder ben ik ook niet kansloos ofzo bij de vrouwen, alleen ik mis toch een bepaalde skill om veel chicks te kunnenversieren. Mijn vrienden hebben die skil wel, en hebben net als jij 'vanzelf' sjans met mensen van het andere geslacht.

Overigens is het een wereld van verschil voor een man en een vrouw, in het versierwereldje. Van jou als vrouw wordt sowieso niet verwacht dat je 'iets' doet, dat maakt het natuurlijk veel makkelijker :)
Ik heb dus ook niet de skills of wat dan ook. Ik voel mezelf soms best wel eens onzeker, vind mezelf helemaal niet mooi, én ik heb (ook volgens personen van FOK!) een erg gesloten houding, maar toch trek ik altijd wel iemand aan, waar ik ook ben. Hoe raar 't ook klinkt, het is zo. En het zijn niet eens lelijke personen die ik aan trek.

Ik ben trouwens geen vrouw. Kijk m'n icontje. :P

Maar ik heb geen idee, mss ligt het aan je gedrag of zo. Aan je uiterlijk kan het volgens mij niet liggen.
Micsondonderdag 2 juni 2011 @ 16:48
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 16:44 schreef Mpj het volgende:

[..]

Ik heb dus ook niet de skills of wat dan ook. Ik voel mezelf soms best wel eens onzeker, vind mezelf helemaal niet mooi, én ik heb (ook volgens personen van FOK!) een erg gesloten houding, maar toch trek ik altijd wel iemand aan, waar ik ook ben. Hoe raar 't ook klinkt, het is zo. En het zijn niet eens lelijke personen die ik aan trek.

Ik ben trouwens geen vrouw. Kijk m'n icontje. :P

Maar ik heb geen idee, mss ligt het aan je gedrag of zo. Aan je uiterlijk kan het volgens mij niet liggen.
Oh, ik ben op mijn werk op mijn kuttelefoon, dus ik kan dat icoontje niet zien! :P

Nouja, ik ben inderdaad wel niet iemand die graag in de spotlights staat. Verder wel een uitgesproken mening en ik klap ook niet dicht in gesprek met geyle veulens. Lastig, lastig..
Halcondonderdag 2 juni 2011 @ 16:52
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 16:40 schreef Mpj het volgende:

[..]

Je hebt gewoon een vrouwelijk profiel aangemaakt, zonder enige foto en je wordt al lastig gevallen daar? Als dat zo is, moeten daar wel heel erg trieste types op zitten.
Ben bang dat dat op elke datingsite het geval is. Daarom is het ook niks.
Mpjdonderdag 2 juni 2011 @ 17:00
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 16:48 schreef Micson het volgende:

[..]

Oh, ik ben op mijn werk op mijn kuttelefoon, dus ik kan dat icoontje niet zien! :P

Nouja, ik ben inderdaad wel niet iemand die graag in de spotlights staat. Verder wel een uitgesproken mening en ik klap ook niet dicht in gesprek met geyle veulens. Lastig, lastig..
Ik ben precies hetzelfde. Komt ooit wel iemand, I guess. :P

quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 16:52 schreef Halcon het volgende:

[..]

Ben bang dat dat op elke datingsite het geval is. Daarom is het ook niks.
Ze kunnen het altijd nog proberen via FOK! Supersoep heeft er ook succes mee gehad. Meerdere volgens mij.. 8-)
Daniel1976donderdag 2 juni 2011 @ 17:03
(Met een paar uitzonderingen daar gelaten) Dank voor het terug ontopic brengen van de reeks!
Halcondonderdag 2 juni 2011 @ 17:04
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 17:03 schreef Daniel1976 het volgende:
(Met een paar uitzonderingen daar gelaten) Dank voor het terug ontopic brengen van de reeks!
Graag gedaan!
Halcondonderdag 2 juni 2011 @ 17:04
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 17:00 schreef Mpj het volgende:

Ze kunnen het altijd nog proberen via FOK! Supersoep heeft er ook succes mee gehad. Meerdere volgens mij.. 8-)
Hehehe. Het neuklijstje van Fok is inderdaad vrij uitgebreid. :)
heloefdonderdag 2 juni 2011 @ 17:08
Ik post teveel off-topic, ik had het niet eens door.
mylifeisgreydonderdag 2 juni 2011 @ 17:22
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 16:38 schreef Supersoep het volgende:

[..]

Lanter liep te zeggen dat ze er 1 had aangemaakt, ik wou wel eens zien wat vrouwen moeten doormaken als ze ergens een profiel aanmaken.

Het is schokkend.
ik heb er ook 1 aangemaakt(vrouwelijk) omdat niemand vertelt wat er zoal gestuurd wordt op die dingen.
dus dan ga ik het zelf wel uitzoeken.

ik doe er verder niets mee. het is gewoon voor onderzoeksredenen zeg maar om dingen uit te zoeken die niemand me wil vertellen
Waaghalsdonderdag 2 juni 2011 @ 17:28
Ik heb ooit een keer zo een profiel aangemaakt op zo'n site. Zag ik daar een meisje staan die ook vaak op de fitness komt.
Ik die eens aangesproken zo van "ik zie je wel vaker bij de gym enzo"
Zegt ze: oh ja, je komt me helemaal niet bekend voor....

dat is dan toch een beetje confronterend :') :')
mazarudonderdag 2 juni 2011 @ 17:35
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 16:14 schreef Micson het volgende:

[..]

Het was een samenvatting van vrouwen in het algemeen :)
Met zo'n houding kom je er wel :')
heloefdonderdag 2 juni 2011 @ 17:42
quote:
2s.gif Op donderdag 2 juni 2011 17:35 schreef mazaru het volgende:

[..]

Met zo'n houding kom je er wel :')
Mensen in het algemeen zijn ook gewoon oppervlakkig.
kipknotsdonderdag 2 juni 2011 @ 17:42
Ik heb ook een Paiq account maar alleen nog de normale matching geprobeerd. Tot nu toe echt nog geen enkele leuke match gehad, geen van de dames lijkt ook maar iets van moeite te willen steken in een gesprek. Foto wordt op zich wel redelijk gewaardeerd (7,6) maar die heeft nog geen van m'n matches gezien.

Binnenkort maar eens een speeddate proberen.
lanterfanteraardonderdag 2 juni 2011 @ 17:52
Oja even Badoo checken.

Jezus, dat is echt de ergste site ooit. Niet één redelijk iemand gezien die 'er wel mee door zou kunnen gaan'. Ik heb daar ook foto's beoordeeld ( ja dan let ik ook op petjes/ blingbling/ br33zahposities= direct Nee) en ik heb er één positief beoordeeld. Van de 150 ofzo.
Kut. Nu heeft hij dit gestuurd:

"hallo wil jij met mij op de dijk naar de boten enz kijken in XXX mijn e-mail is XXX"

Volgens mij is die ook niet helemaal goed snik. Wat een idioot.

Oh.
Wacht, een best oke iemand heeft zich gemeld. Op een foto ziet hij er echt sexy uit. En hij is wel geleerd. Maar hij heeft heel rare foto's in zijn fotoalbum, van br33zahmeisjes? Hmm. Vreemd hoor.
--
Paiq. Daar ontmoet ik één redelijk leuk persoon per 5 maanden. Ja... Veel bagger daar ook hoor.
--

Vandaag op het strand kwamen er twee gewone jongens op 3 meter afstand van mij zitten. Die ene was heel lelijk, maar die andere vond ik best wel aantrekkelijk. Mooi slank, bruine ponnieharen, donkere wenkbrauwen en donkere ogen. Oja en ook nog wel bruin van de zon. Ja hij was echt aantrekkelijk!! En ook heel gewoon, wel redelijk intelligent, want hij zat met die vriend te praten over een koraalrif en over hoe het ging met het laboratoriumwerk van die lelijke.

Ja zo leuk!! Ik ging expres in een nieuwe positie liggen. Maar na een tijdje gingen ze verder naar achteren zitten en daar een beetje roken en een flesje bier drinken. Ze hadden wel iets schuchters, zo van bescheidenheid, zo lief!!

Maarja toen moest die leuke pissen en gingen ze ervandoor. Wat had ik nu moeten doen dan?
Micsondonderdag 2 juni 2011 @ 18:11
topless gaan liggen , vervolgens aan een van hen vragen of hij je in wilt smeren.

Gegarandeerd succes ! :D
heloefdonderdag 2 juni 2011 @ 18:13
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 18:11 schreef Micson het volgende:
topless gaan liggen , vervolgens aan een van hen vragen of hij je in wilt smeren.

Gegarandeerd succes ! :D
Succes? Weet je wat er met de gemiddelde jongen gebeurd als je dat doet? _O-
Halcondonderdag 2 juni 2011 @ 18:14
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 18:13 schreef heloef het volgende:

[..]

Succes? Weet je wat er met de gemiddelde jongen gebeurd als je dat doet? _O-
Dan krijgt ze vast een beurt en ze is nogal cock hungry, dus dat komt goed uit.
heloefdonderdag 2 juni 2011 @ 18:15
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 18:14 schreef Halcon het volgende:

[..]

Dan krijgt ze vast een beurt en ze is nogal cock hungry, dus dat komt goed uit.
Nee joh als je dat aan een vent vraagt rent ie waarschijnlijk weg van de schrik.
Halcondonderdag 2 juni 2011 @ 18:15
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 18:15 schreef heloef het volgende:

[..]

Nee joh als je dat aan een vent vraagt rent ie waarschijnlijk weg van de schrik.
Denk dat dat tegenvalt. :)
heloefdonderdag 2 juni 2011 @ 18:25
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 18:15 schreef Halcon het volgende:

[..]

Denk dat dat tegenvalt. :)
Zou me van mezelf niet kunnen voorstellen dat je dat zo maar even doet als een vrouw dat zo maar aan je vraagt.
tijnbreindonderdag 2 juni 2011 @ 18:25
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 18:11 schreef Micson het volgende:
topless gaan liggen , vervolgens aan een van hen vragen of hij je in wilt smeren.

Gegarandeerd succes ! :D
Met wat? :+

Ik zou dat dus echt niet durven als een meid dat vraagt :o En ik denk ook niet dat veel meiden zoiets zouden doen.
Micsondonderdag 2 juni 2011 @ 18:31
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 18:25 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Met wat? :+

Ik zou dat dus echt niet durven als een meid dat vraagt :o En ik denk ook niet dat veel meiden zoiets zouden doen.
als de meid in kwestie er een beetje lekker uitziet, zou ik er geen enkel probleem mee hebben. Ik denk overigens de meeste (heteroseksuele) mannen niet ! :P
tijnbreindonderdag 2 juni 2011 @ 18:34
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 18:31 schreef Micson het volgende:

[..]

als de meid in kwestie er een beetje lekker uitziet, zou ik er geen enkel probleem mee hebben. Ik denk overigens de meeste (heteroseksuele) mannen niet ! :P
Uiteraard anders soms als een lekkere jonge man dat zou vragen zouden de vrouwen dat ook geen probleem vinden. Alleen daadwerkelijk die persoon in smeren is iets heel anders. ;)
lanterfanteraardonderdag 2 juni 2011 @ 18:42
Ok jullie maken grapjes nu, maar ik kan mezelf echt totaal niet insmeren? Ik zit als een gehandicapte een beetje te wrijven zo van achteren en ik ben nu helemaal verbrand.

Oja en toen ik naar huis ging fietsen, kwam ik langs een clubje mannen ( rond de 28), een paar liepen midden op de weg en ik reed er zo recht op een af. Het was even stil en toen zei hij: "Godverdomme, *lichaamsdelen*". Die andere ook: "*lichaamsdelen*". Vinden jullie dat niet raar voor mannen van die leeftijd?
heloefdonderdag 2 juni 2011 @ 18:46
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 18:42 schreef lanterfanteraar het volgende:
Ok jullie maken grapjes nu, maar ik kan mezelf echt totaal niet insmeren? Ik zit als een gehandicapte een beetje te wrijven zo van achteren en ik ben nu helemaal verbrand.

Oja en toen ik naar huis ging fietsen, kwam ik langs een clubje mannen ( rond de 28), een paar liepen midden op de weg en ik reed er zo recht op een af. Het was even stil en toen zei hij: "Godverdomme, *lichaamsdelen*". Die andere ook: "*lichaamsdelen*". Vinden jullie dat niet raar voor mannen van die leeftijd?
Nee.
Micsondonderdag 2 juni 2011 @ 18:48
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 18:46 schreef heloef het volgende:

[..]

Nee.
schelden is lang niet altijd leeftijdsgebonden, dus 'nee' inderdaad
Halcondonderdag 2 juni 2011 @ 18:51
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 18:25 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Met wat? :+

Ik zou dat dus echt niet durven als een meid dat vraagt :o En ik denk ook niet dat veel meiden zoiets zouden doen.
Als je het vragen, dan doe ik het gewoon. Ik ga er echter niet zelf naar vragen. :@
Halcondonderdag 2 juni 2011 @ 18:51
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 18:42 schreef lanterfanteraar het volgende:
Ok jullie maken grapjes nu, maar ik kan mezelf echt totaal niet insmeren? Ik zit als een gehandicapte een beetje te wrijven zo van achteren en ik ben nu helemaal verbrand.

Oja en toen ik naar huis ging fietsen, kwam ik langs een clubje mannen ( rond de 28), een paar liepen midden op de weg en ik reed er zo recht op een af. Het was even stil en toen zei hij: "Godverdomme, *lichaamsdelen*". Die andere ook: "*lichaamsdelen*". Vinden jullie dat niet raar voor mannen van die leeftijd?
Dat ze het woord 'lichaamsdelen' als scheldwoord gebruiken? Da's raar inderdaad. Als ik mijn teen soort dan roep ik niet heel hard "LICHAAMSDELEN!!!".. :')
lanterfanteraardonderdag 2 juni 2011 @ 18:54
Nee geen scheldwoord.
Micsondonderdag 2 juni 2011 @ 18:57
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 18:54 schreef lanterfanteraar het volgende:
Nee geen scheldwoord.
oh ze riepen: Tietuuuuh!!!! ? :D

Nee dat is niet echt raar vind ik, en daar ben je toch blij mee ? Ze apprecieren jouw borsten blijkbaar, nou mooi meegenomen lijkt me :)
mylifeisgreydonderdag 2 juni 2011 @ 18:59
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 18:15 schreef heloef het volgende:

[..]

Nee joh als je dat aan een vent vraagt rent ie waarschijnlijk weg van de schrik.
ja er was ook een keer bij tequilla van de bnn, zon verborgen camera grap
heloefdonderdag 2 juni 2011 @ 18:59
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 18:54 schreef lanterfanteraar het volgende:
Nee geen scheldwoord.
Ga dan eens duidelijker praten kap met onzin als handelingen en heb het gewoon over neuken.
Halcondonderdag 2 juni 2011 @ 19:00
Dat ze gewoon ophoert met haar getroll.
mylifeisgreydonderdag 2 juni 2011 @ 19:02
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 18:42 schreef lanterfanteraar het volgende:
Ok jullie maken grapjes nu, maar ik kan mezelf echt totaal niet insmeren? Ik zit als een gehandicapte een beetje te wrijven zo van achteren en ik ben nu helemaal verbrand.

Oja en toen ik naar huis ging fietsen, kwam ik langs een clubje mannen ( rond de 28), een paar liepen midden op de weg en ik reed er zo recht op een af. Het was even stil en toen zei hij: "Godverdomme, *lichaamsdelen*". Die andere ook: "*lichaamsdelen*". Vinden jullie dat niet raar voor mannen van die leeftijd?
ik was ook beetje(heel eventjes dan) bij me ouders in de buurt gaan fietsen, en langs de weg staan. er zijn redelijk veel mensen buiten nu, omdat er iets van open dagen zijn bij veel dingen in de buurt

er is niets gebeurd verder. ook geen leeftijdsgenoten gezien, alleen maar 50+volk dagjesmensen.
tijnbreindonderdag 2 juni 2011 @ 19:05
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 18:51 schreef Halcon het volgende:

[..]

Als je het vragen, dan doe ik het gewoon. Ik ga er echter niet zelf naar vragen. :@
Dat durf ik dus echt nooit :o
Halcondonderdag 2 juni 2011 @ 19:07
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 19:05 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Dat durf ik dus echt nooit :o
Als ze het toch zelf vragen?
tijnbreindonderdag 2 juni 2011 @ 19:11
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 19:07 schreef Halcon het volgende:

[..]

Als ze het toch zelf vragen?
Ja, ik ben heel verlegen.
lanterfanteraardonderdag 2 juni 2011 @ 19:14
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 19:00 schreef Halcon het volgende:
Dat ze gewoon ophoert met haar getroll.
Hallo ik heb heel serieuze zaken gepost hoor. Jij bent zelf duidelijk op andere dingen uit.
Halcondonderdag 2 juni 2011 @ 19:15
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 19:11 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Ja, ik ben heel verlegen.
Als ze het zelf vragen, hoef je niet verlegen te zijn. Dan moet je toehappen. :)
Halcondonderdag 2 juni 2011 @ 19:15
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 19:14 schreef lanterfanteraar het volgende:

[..]

Hallo ik heb heel serieuze zaken gepost hoor. Jij bent zelf duidelijk op andere dingen uit.
Elke letter die jij post is 100% bullshit en obvious getroll.
tijnbreindonderdag 2 juni 2011 @ 19:16
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 19:14 schreef lanterfanteraar het volgende:

[..]

Hallo ik heb heel serieuze zaken gepost hoor. Jij bent zelf duidelijk op andere dingen uit.
Die post komen nu niet echt serieus over. Als je niet eens een scheldwoord durft te zeggen. :o
lanterfanteraardonderdag 2 juni 2011 @ 19:18
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 19:16 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Die post komen nu niet echt serieus over. Als je niet eens een scheldwoord durft te zeggen. :o
Het was niet eens een scheldwoord. En kijk dan naar de post over mijn ervaringen met datingsites en over die jongen met zijn koraalrif. Dat is toch allemaal heel gewoon?
Micsondonderdag 2 juni 2011 @ 19:22
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 19:18 schreef lanterfanteraar het volgende:

[..]

Het was niet eens een scheldwoord. En kijk dan naar de post over mijn ervaringen met datingsites en over die jongen met zijn koraalrif. Dat is toch allemaal heel gewoon?
had ik nu wel gelijk dat ze 'Tietuhh' riepen?

En het is geen troll denk ik , misschien een beetje een aandachtshoer maar ach, daar ken ik er meer van :)
deelnemerdonderdag 2 juni 2011 @ 19:26
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 19:22 schreef Micson het volgende:

[..]

had ik nu wel gelijk dat ze 'Tietuhh' riepen?

En het is geen troll denk ik , misschien een beetje een aandachtshoer maar ach, daar ken ik er meer van :)
De posten van Lanterfanteraar zijn heel goed te begrijpen als je ervan uitgaat dat haar posten serieus en eerlijk zijn. Alleen de stijl kan je op het verkeerde been zetten. Haar posten zijn ook altijd ontopic ( met veel recente eigen ervaringen).
Halcondonderdag 2 juni 2011 @ 19:28
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 19:26 schreef deelnemer het volgende:

[..]

De posten van Lanterfanteraar zijn heel goed te begrijpen als je ervan uitgaat dat haar posten serieus en eerlijk zijn. Alleen de stijl kan je op het verkeerde been zetten. Haar posten zijn ook altijd ontopic.
Jij wilt zeker graag in haar broekje?
tijnbreindonderdag 2 juni 2011 @ 19:35
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 19:18 schreef lanterfanteraar het volgende:

[..]

Het was niet eens een scheldwoord. En kijk dan naar de post over mijn ervaringen met datingsites en over die jongen met zijn koraalrif. Dat is toch allemaal heel gewoon?
Dat doe je misschien wel, maar je komt nogal labiel/gefrustreerd op mij over.
Waaghalsdonderdag 2 juni 2011 @ 19:40
lanterfanteraar is Zhe-Devill met medicatie
deelnemerdonderdag 2 juni 2011 @ 19:49
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 18:42 schreef lanterfanteraar het volgende:
Oja en toen ik naar huis ging fietsen, kwam ik langs een clubje mannen ( rond de 28), een paar liepen midden op de weg en ik reed er zo recht op een af. Het was even stil en toen zei hij: "Godverdomme, *lichaamsdelen*". Die andere ook: "*lichaamsdelen*". Vinden jullie dat niet raar voor mannen van die leeftijd?
Weinig subtiel. Zag pas ook zoiets. Een aantal mannen bekeken een aantrekkelijk meisje dat langs fietste en een man zei: "Wat een mooie fiets".

[ Bericht 0% gewijzigd door deelnemer op 02-06-2011 20:04:23 ]
Halcondonderdag 2 juni 2011 @ 20:08
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 19:49 schreef deelnemer het volgende:

[..]

Weinig subtiel. Zag pas ook zoiets. Een aantal mannen bekeken een aantrekkelijk meisje dat langs fietste en een man zei: "Wat een mooie fiets".
Of: wat een flinke koplamp?
heloefdonderdag 2 juni 2011 @ 20:18
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 20:08 schreef Halcon het volgende:

[..]

Of: wat een flinke koplamp?
Of: op die fiets wil ik wel een ritje maken
Schenkstroopdonderdag 2 juni 2011 @ 20:23
-weg-

[ Bericht 98% gewijzigd door Daniel1976 op 02-06-2011 20:29:25 ]
Schenkstroopdonderdag 2 juni 2011 @ 20:27
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 17:52 schreef lanterfanteraar het volgende:
Oja even Badoo checken.

Jezus, dat is echt de ergste site ooit. Niet één redelijk iemand gezien die 'er wel mee door zou kunnen gaan'. Ik heb daar ook foto's beoordeeld ( ja dan let ik ook op petjes/ blingbling/ br33zahposities= direct Nee) en ik heb er één positief beoordeeld. Van de 150 ofzo.
Kut. Nu heeft hij dit gestuurd:

"hallo wil jij met mij op de dijk naar de boten enz kijken in XXX mijn e-mail is XXX"

Volgens mij is die ook niet helemaal goed snik. Wat een idioot.

Oh.
Wacht, een best oke iemand heeft zich gemeld. Op een foto ziet hij er echt sexy uit. En hij is wel geleerd. Maar hij heeft heel rare foto's in zijn fotoalbum, van br33zahmeisjes? Hmm. Vreemd hoor.
--
Paiq. Daar ontmoet ik één redelijk leuk persoon per 5 maanden. Ja... Veel bagger daar ook hoor.
--

Vandaag op het strand kwamen er twee gewone jongens op 3 meter afstand van mij zitten. Die ene was heel lelijk, maar die andere vond ik best wel aantrekkelijk. Mooi slank, bruine ponnieharen, donkere wenkbrauwen en donkere ogen. Oja en ook nog wel bruin van de zon. Ja hij was echt aantrekkelijk!! En ook heel gewoon, wel redelijk intelligent, want hij zat met die vriend te praten over een koraalrif en over hoe het ging met het laboratoriumwerk van die lelijke.

Ja zo leuk!! Ik ging expres in een nieuwe positie liggen. Maar na een tijdje gingen ze verder naar achteren zitten en daar een beetje roken en een flesje bier drinken. Ze hadden wel iets schuchters, zo van bescheidenheid, zo lief!!

Maarja toen moest die leuke pissen en gingen ze ervandoor. Wat had ik nu moeten doen dan?
Zeg dat je GS hebt opgegeven en graag laborante wilt worden.
Daniel1976donderdag 2 juni 2011 @ 20:29
Gaat goed hier.

Niet raar opkijken als sommigen hier ineens niet meer kunnen posten over paar minuten.
heloefdonderdag 2 juni 2011 @ 20:30
quote:
14s.gif Op donderdag 2 juni 2011 20:29 schreef Schenkstroop het volgende:

[..]

Als jij niet onnodig op mij inging dan was er niks aan de hand geweest!

Door jouw douchebag actie zit halcon nu in een deuk. Kankerlijer!
Nee als ik er niet op was ingegaan hadden we twinitig scheld posts over en weer gehad.
Supersoepdonderdag 2 juni 2011 @ 20:30
Strawberry wordt op dit moment versierd door mannen met stokbroden. ;(
mylifeisgreydonderdag 2 juni 2011 @ 20:31
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 19:49 schreef deelnemer het volgende:

[..]

Weinig subtiel. Zag pas ook zoiets. Een aantal mannen bekeken een aantrekkelijk meisje dat langs fietste en een man zei: "Wat een mooie fiets".
ik snap niet waarom ze op de weg liepen. of was de reden de anarchie die in rotterdam is?
heloefdonderdag 2 juni 2011 @ 20:31
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 20:30 schreef Supersoep het volgende:
Strawberry wordt op dit moment versierd door mannen met stokbroden. ;(
In welk gat zullen die stokbroden verdwijnen? _O-
deelnemerdonderdag 2 juni 2011 @ 20:31
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 20:30 schreef Supersoep het volgende:
Strawberry wordt op dit moment versierd door mannen met stokbroden. ;(
Dan zullen dit wel zware tijden voor je zijn.
Halcondonderdag 2 juni 2011 @ 20:32
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 20:31 schreef deelnemer het volgende:

[..]

Dan zullen dit wel zware tijden voor je zijn.
Dit is de post van de dag. ^O^ _O-
Schenkstroopdonderdag 2 juni 2011 @ 20:32
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 20:30 schreef heloef het volgende:

[..]

Nee als ik er niet op was ingegaan hadden we twinitig scheld posts over en weer gehad.
Je moet wel strategisch in de gaten hebben tegen wie je je acties richt he.. Jij begon ermee. Ik wilde alleen die hoerenzoon van een Halcon uit deze reeks. Wat is daar Godverdom-jou zo mis mee?
heloefdonderdag 2 juni 2011 @ 20:32
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 20:31 schreef deelnemer het volgende:

[..]

Dan zullen dit wel zware tijden voor je zijn.
_O- :D
Supersoepdonderdag 2 juni 2011 @ 20:33
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 20:31 schreef heloef het volgende:

[..]

In welk gat zullen die stokbroden verdwijnen? _O-
Misschien wel in het kontje.

quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 20:31 schreef deelnemer het volgende:

[..]

Dan zullen dit wel zware tijden voor je zijn.
Ja, volgens mij loopt ze echt iedereen af te lebberen nu. :o

Vooralsnog is het vooral geklaag over achterlijke straatartiesten daar. En terecht, wat een kutstad is Parijs toch eigenlijk.
Halcondonderdag 2 juni 2011 @ 20:33
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 20:32 schreef Schenkstroop het volgende:

[..]

Je moet wel strategisch in de gaten hebben tegen wie je je acties richt he.. Jij begon ermee. Ik wilde alleen die hoerenzoon van een Halcon uit deze reeks. Wat is daar Godverdom-jou zo mis mee?
Kun je ook gewoon normaal doen of is dat teveel gevraagd voor je?
Supersoepdonderdag 2 juni 2011 @ 20:33
Volgens mij ben ik dan weer de enige die de 'grap' in Deelnemer's post niet ziet. :')

Leg het even uit via DM alsjeblieft.
heloefdonderdag 2 juni 2011 @ 20:34
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 20:32 schreef Schenkstroop het volgende:

[..]

Je moet wel strategisch in de gaten hebben tegen wie je je acties richt he.. Jij begon ermee. Ik wilde alleen die hoerenzoon van een Halcon uit deze reeks. Wat is daar Godverdom-jou zo mis mee?
En sinds wanneer bepaal jij wie hier mag posten.
Daar hebben we moderators voor.
mylifeisgreydonderdag 2 juni 2011 @ 20:34
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 20:31 schreef deelnemer het volgende:

[..]

Dan zullen dit wel zware tijden voor je zijn.
dan haalt zon fransoos zon stokbrood onder ze bezwete oksel vandaan (ik heb altijd beelden van fransen die met stokbroden te hoog onder de armen lopen). en dan vraagt hij zo van : "belle mademoiselle. voulez vous manger cette baguette avec moi" terwijl hij dan dat zweetbesmeurde stokbrook laat zien........

naja dat denk ik dan bij dit soort dingen he hoe dat op het franse platteland gaat
heloefdonderdag 2 juni 2011 @ 20:34
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 20:33 schreef Supersoep het volgende:
Volgens mij ben ik dan weer de enige die de 'grap' in Deelnemer's post niet ziet. :')

Leg het even uit via DM alsjeblieft.
Omdat jij haar van de week enorm hebt lopen verdedigen daarom.
Daniel1976donderdag 2 juni 2011 @ 20:34
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 20:34 schreef heloef het volgende:

[..]

En sinds wanneer bepaal jij wie hier mag posten.
Daar hebben we moderators voor.
Dat dat duidelijk mag zijn.

Maar er wordt al actie ondernomen.
Mystikvmdonderdag 2 juni 2011 @ 20:35
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 20:33 schreef Supersoep het volgende:
Volgens mij ben ik dan weer de enige die de 'grap' in Deelnemer's post niet ziet. :')

Leg het even uit via DM alsjeblieft.
Dude. Jij wil jouw stokbrood in haar oven. Wat is daar zo moeilijk aan?
Supersoepdonderdag 2 juni 2011 @ 20:35
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 20:34 schreef heloef het volgende:

[..]

Omdat jij haar van de week enorm hebt lopen verdedigen daarom.
Oh, ik dacht dat het te maken had met dat ze misschien in zou gaan op versierpogingen, weet ik veel. :')

Nou, gelukkig voor deelnemer gaat Lanterfanteraar niet op vakantie.
Supersoepdonderdag 2 juni 2011 @ 20:36
quote:
10s.gif Op donderdag 2 juni 2011 20:35 schreef Mystikvm het volgende:

[..]

Dude. Jij wil jouw stokbrood in haar oven. Wat is daar zo moeilijk aan?
Dat was mijn interpretatie, daarom dat ik het niet grappig vond, leek me logisch enzo. :P
Halcondonderdag 2 juni 2011 @ 20:36
quote:
10s.gif Op donderdag 2 juni 2011 20:35 schreef Mystikvm het volgende:

[..]

Dude. Jij wil jouw stokbrood in haar oven. Wat is daar zo moeilijk aan?
En dan net iets te lang en net iets te warm zodat de knoflook vloeibaar wordt en uit het brood sijpelt...
heloefdonderdag 2 juni 2011 @ 20:37
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 20:36 schreef Halcon het volgende:

[..]

En dan net iets te lang en net iets te warm zodat de knoflook vloeibaar wordt en uit het brood sijpelt...
Nee dat spuit er keihard uit.
deelnemerdonderdag 2 juni 2011 @ 20:37
quote:
11s.gif Op donderdag 2 juni 2011 20:33 schreef Supersoep het volgende:

Ja, volgens mij loopt ze echt iedereen af te lebberen nu. :o
Dat vrees ik ook.

quote:
Vooralsnog is het vooral geklaag over achterlijke straatartiesten daar. En terecht, wat een kutstad is Parijs toch eigenlijk.
Valt best mee:

Mpjdonderdag 2 juni 2011 @ 20:38
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 20:37 schreef deelnemer het volgende:

[..]

Dat vrees ik ook.

[..]

Valt best mee:

Ben ik de enige die dat niet vreest/denkt?

Supersoep, laat mij je gerust stellen.. is niet zo. :7
Halcondonderdag 2 juni 2011 @ 20:38
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 20:37 schreef heloef het volgende:

[..]

Nee dat spuit er keihard uit.
Dat gebeurt mij nu nooit als ik een knoflookbrood in de oven gooi. O-)
Halcondonderdag 2 juni 2011 @ 20:39
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 20:38 schreef Mpj het volgende:

[..]

Ben ik de enige die dat niet vreest/denkt?

Supersoep, laat mij je gerust stellen.. is niet zo. :7
Wie zegt dat Strawberry zo lekker is dat elke Fransoos met haar wel een kunstje wil doen?
mylifeisgreydonderdag 2 juni 2011 @ 20:40
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 20:37 schreef deelnemer het volgende:

[..]

Dat vrees ik ook.

[..]

Valt best mee:

omg. dit is van dat artistieke waar lanterfanteraar het altijd over heeft lijkt het wel. het zijn alleen meisjes, en niet de artistieke jongens.

i'd do that girl. in de zin van dat zij wel een vrolijk meisje lijkt met sociaal leven enzo. daar kan je dingen van leren

en die ukulele is meesterlijk. volgensmij heb je als je akoustische gitaar speelt snel een hippie uitstraling, maar de ukulele is heel erg eigentijds voor nu vind ik
Supersoepdonderdag 2 juni 2011 @ 20:40
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 20:38 schreef Mpj het volgende:

[..]

Ben ik de enige die dat niet vreest/denkt?

Supersoep, laat mij je gerust stellen.. is niet zo. :7
Nou, als jij dat zegt dan kan ik met een gerust hart m'n gedachtes elders zetten, want ik maakte me echt zorgen.

Dank je wel.
Halcondonderdag 2 juni 2011 @ 20:41
Als zelfs Marokkaanse VMBO-meisjes met hoofddoek daar al zo gek worden gemaakt om een cock te receiven, dan lukt dat die Fransozen bij Straw ook wel.
Supersoepdonderdag 2 juni 2011 @ 20:41
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 20:39 schreef Halcon het volgende:

[..]

Wie zegt dat Strawberry zo lekker is dat elke Fransoos met haar wel een kunstje wil doen?
Strawberry is een 40 jarige man. En alle Fransozen zijn homo's. Daarom.
Halcondonderdag 2 juni 2011 @ 20:42
quote:
14s.gif Op donderdag 2 juni 2011 20:41 schreef Supersoep het volgende:

[..]

Strawberry is een 40 jarige man. En alle Fransozen zijn homo's. Daarom.
Jij bent dus ook een homo?
Supersoepdonderdag 2 juni 2011 @ 20:43
Ik ben geen Fransoos.

(High five!)
deelnemerdonderdag 2 juni 2011 @ 20:46
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 20:40 schreef mylifeisgrey het volgende:

i'd do that girl. in de zin van dat zij wel een vrolijk meisje lijkt met sociaal leven enzo. daar kan je dingen van leren
Dan speciaal voor jouw een video die haar gezicht wat duidelijker laat zien (bekijk ook de trailer: ja, ze hebben veel plezier samen):

Supersoepdonderdag 2 juni 2011 @ 20:46
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 20:40 schreef mylifeisgrey het volgende:

[..]

i'd do that girl. in de zin van dat zij wel een vrolijk meisje lijkt met sociaal leven enzo. daar kan je dingen van leren

Jij zou van een pinguïn nog iets kunnen leren.
Mpjdonderdag 2 juni 2011 @ 20:50
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 20:41 schreef Halcon het volgende:
Als zelfs Marokkaanse VMBO-meisjes met hoofddoek daar al zo gek worden gemaakt om een cock te receiven, dan lukt dat die Fransozen bij Straw ook wel.
Oh, maar dat lukt sowieso wel. De vraag is eerder of die Fransmannen dat zien zitten of niet. :D
Supersoepdonderdag 2 juni 2011 @ 20:53
Wat een stiekem, laag gebash van sommigen weer. Ik moet ook beter weten eigenlijk. :')
Daniel1976donderdag 2 juni 2011 @ 20:56
quote:
14s.gif Op donderdag 2 juni 2011 20:41 schreef Supersoep het volgende:

[..]

Strawberry is een 40 jarige man. En alle Fransozen zijn homo's. Daarom.
Aardbei is wel wie ze zegt dat ze is. Dat weet ik nagenoeg zeker.
Supersoepdonderdag 2 juni 2011 @ 20:56
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 20:56 schreef Daniel1976 het volgende:

[..]

Aardbei is wel wie ze zegt dat ze is. Dat weet ik nagenoeg zeker.
Weet ik ook, het was maar in de richting van Halcon die zelf zoiets wel durft te geloven, wat ik nogal absurd vond, een paar dagen geleden bijvoorbeeld.
deelnemerdonderdag 2 juni 2011 @ 20:58
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 20:56 schreef Supersoep het volgende:

[..]

Weet ik ook, het was maar in de richting van Halcon die zelf zoiets wel durft te geloven, wat ik nogal absurd vond, een paar dagen geleden bijvoorbeeld.
Straw is wie ze zegt dat ze is. Dat blijkt duidelijk haar postgeschiedenis van een 13 jarig tot een 19 jarig meisje.
Halcondonderdag 2 juni 2011 @ 20:59
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 20:50 schreef Mpj het volgende:

[..]

Oh, maar dat lukt sowieso wel. De vraag is eerder of die Fransmannen dat zien zitten of niet. :D
Dat betwijfel ik. Het zijn rare jongens die Fransen, maar ook zij hebben hun grenzen.
Daniel1976donderdag 2 juni 2011 @ 21:00
Nou weer ontopic graag
Supersoepdonderdag 2 juni 2011 @ 21:00
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 20:59 schreef Halcon het volgende:

[..]

Dat betwijfel ik. Het zijn rare jongens die Fransen, maar ook zij hebben hun grenzen.
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 20:53 schreef Supersoep het volgende:
Wat een stiekem, laag gebash van sommigen weer. Ik moet ook beter weten eigenlijk. :')
We blijven bezig dus.
Halcondonderdag 2 juni 2011 @ 21:02
Zo, tel nr gescoord op Paiq. Het moet niet gekker worden. Supermooie foto, maar alleen van haar gezicht. Alle foto's zijn alleen van haar gezicht en haar gezicht is mooi. Dat de rest er niet opstaat is natuurlijk een teken aan de wand.
tijnbreindonderdag 2 juni 2011 @ 21:04
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 21:02 schreef Halcon het volgende:
Zo, tel nr gescoord op Paiq. Het moet niet gekker worden. Supermooie foto, maar alleen van haar gezicht. Alle foto's zijn alleen van haar gezicht en haar gezicht is mooi. Dat de rest er niet opstaat is natuurlijk een teken aan de wand.
Al een date gepland?
Mpjdonderdag 2 juni 2011 @ 21:08
quote:
14s.gif Op donderdag 2 juni 2011 21:00 schreef Supersoep het volgende:

[..]

[..]

We blijven bezig dus.
Zelf bash je mensen al hele reeksen lang, je hebt overal wel wat op aan te merken dus ga nou niet zo hypocriet doen.. Maar goed, on topic.

quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 21:02 schreef Halcon het volgende:
Zo, tel nr gescoord op Paiq. Het moet niet gekker worden. Supermooie foto, maar alleen van haar gezicht. Alle foto's zijn alleen van haar gezicht en haar gezicht is mooi. Dat de rest er niet opstaat is natuurlijk een teken aan de wand.
Ah, gewoon proberen :P

quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 21:04 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Al een date gepland?
heloefdonderdag 2 juni 2011 @ 21:10
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 21:04 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Al een date gepland?
Nog niet doen man.
tijnbreindonderdag 2 juni 2011 @ 21:11
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 21:10 schreef heloef het volgende:

[..]

Nog niet doen man.
Waarom niet?
#ANONIEMdonderdag 2 juni 2011 @ 21:11
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 21:10 schreef heloef het volgende:

[..]

Nog niet doen man.
Nee inderdaad, eerst foto's scoren van haar lichaam.
Supersoepdonderdag 2 juni 2011 @ 21:12
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 21:08 schreef Mpj het volgende:

[..]

Zelf bash je mensen al hele reeksen lang, je hebt overal wel wat op aan te merken dus ga nou niet zo hypocriet doen.. Maar goed, on topic.

Nadruk op het woordje stiekem, beste Iwannabehigh. Jij hebt de geweldige gave om ergens in je post wel stiekem en op verhullende wijze een belediging te plaatsen wat andere mensen niet snel zal opvallen behalve de betrokken persoon.

Mensen bashen mag prima, als ze het op zich afroepen. Dan doe ik inderdaad mee. Maar dat walgelijke lage gedrag van jou soms hoort toch echt in PUB thuis.
heloefdonderdag 2 juni 2011 @ 21:14
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 21:11 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Waarom niet?
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 21:11 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Nee inderdaad, eerst foto's scoren van haar lichaam.
deelnemerdonderdag 2 juni 2011 @ 21:14
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 21:12 schreef Supersoep het volgende:

Mensen bashen mag prima, als ze het op zich afroepen. Dan doe ik inderdaad mee.
Foei.
heloefdonderdag 2 juni 2011 @ 21:15
En dit legt zo'n beetje uit waarom je eerst het totaal plaatje moet zien.
http://www.officialdating(...)myspace-angles-pics/
Daniel1976donderdag 2 juni 2011 @ 21:16
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 21:15 schreef heloef het volgende:
En dit legt zo'n beetje uit waarom je eerst het totaal plaatje moet zien.
http://www.officialdating(...)myspace-angles-pics/
Ik was ook al aan het zoeken, maar ik kon hem dus niet zo snel vinden ;)
heloefdonderdag 2 juni 2011 @ 21:17
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 21:16 schreef Daniel1976 het volgende:

[..]

Ik was ook al aan het zoeken, maar ik kon hem dus niet zo snel vinden ;)
Ik heb op 12 verschillende zoektermen gezocht in mijn geschiedenis om hem terug te vinden. _O-
Mpjdonderdag 2 juni 2011 @ 21:21
Zie, daar ga je alweer. Inderdaad, een gave is het eigenlijk.

quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 21:15 schreef heloef het volgende:
En dit legt zo'n beetje uit waarom je eerst het totaal plaatje moet zien.
http://www.officialdating(...)myspace-angles-pics/
Hahahaha oh ja. Het nadeel van internetdaten (af en toe). Foto's zijn zo makkelijk te bewerken, te knippen e.d.
tijnbreindonderdag 2 juni 2011 @ 21:24
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 21:11 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Nee inderdaad, eerst foto's scoren van haar lichaam.
Als het tegenvalt dan is het toch gewoon gelijk einde oefening.

Heeft een collega van mij ook wel eens gedaan. Het meisje was IRL toch wat dikker dan op de foto. Toen is de date(seks) niet doorgegaan.
heloefdonderdag 2 juni 2011 @ 21:26
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 21:24 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Als het tegenvalt dan is het toch gewoon gelijk einde oefening.

Heeft een collega van mij ook wel eens gedaan. Het meisje was IRL toch wat dikker dan op de foto. Toen is de date(seks) niet doorgegaan.
Ja maar bespaar jezelf en dat meisje de reis er naar toe gewoon.
tijnbreindonderdag 2 juni 2011 @ 21:29
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 21:26 schreef heloef het volgende:

[..]

Ja maar bespaar jezelf en dat meisje de reis er naar toe gewoon.
Daar heb je een goed punt :Y
heloefdonderdag 2 juni 2011 @ 21:29
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 21:29 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Daar heb je een goed punt :Y
Zo jong, zo weinig ervaring en toch ben ik zo wijs. :P
tijnbreindonderdag 2 juni 2011 @ 21:30
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 21:29 schreef heloef het volgende:

[..]

Zo jong, zo weinig ervaring en toch ben ik zo wijs. :P
Niet arrogant worden daar houden de meisjes niet van.
heloefdonderdag 2 juni 2011 @ 21:31
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 21:30 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Niet arrogant worden daar houden de meisjes niet van.
Wel van humor.
Micsondonderdag 2 juni 2011 @ 21:32
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 21:31 schreef heloef het volgende:

[..]

Wel van humor.
Het was niet grappig.
heloefdonderdag 2 juni 2011 @ 21:33
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 21:32 schreef Micson het volgende:

[..]

Het was niet grappig.
Tekst op een beeldscherm is meestal niet grappig.
Halcondonderdag 2 juni 2011 @ 21:50
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 21:04 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Al een date gepland?
Nee, wel ff gebeld. Ze klinkt erg leuk, praat erg leuk, maar ben gewoon bang dat er +/- 90 kg onder dat mooie gezicht van d'r hangt. :{
tijnbreindonderdag 2 juni 2011 @ 21:51
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 21:50 schreef Halcon het volgende:

[..]

Nee, wel ff gebeld. Ze klinkt erg leuk, praat erg leuk, maar ben gewoon bang dat er +/- 90 kg onder dat mooie gezicht van d'r hangt. :{
Als dat zo is mag je haar wel aan mij voorstellen als het niets wordt met die date die ik zaterdag heb
Halcondonderdag 2 juni 2011 @ 21:54
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 21:51 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Als dat zo is mag je haar wel aan mij voorstellen als het niets wordt met die date die ik zaterdag heb
Dat houd ik dan even in het achterhoofd. Ze komt wel over als 'n hele leuke meid overigens.
tijnbreindonderdag 2 juni 2011 @ 21:56
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 21:54 schreef Halcon het volgende:

[..]

Dat houd ik dan even in het achterhoofd. Ze komt wel over als 'n hele leuke meid overigens.
Zo die paar kilo extra dan echt uit maken? hebben jullie ook gemeenschappelijke interesses?
Halcondonderdag 2 juni 2011 @ 21:58
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 21:56 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Zo die paar kilo extra dan echt uit maken? hebben jullie ook gemeenschappelijke interesses?
Een paar kilo niet, maar als ze echt moddervet is, is dat niet echt aantrekkelijk. Ja, we hebben veel gemeenschappelijke interesses. Ben helemaal geen beller, maar net 45 minuten out of the blue aan de foon gehangen.
tijnbreindonderdag 2 juni 2011 @ 21:59
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 21:58 schreef Halcon het volgende:

[..]

Een paar kilo niet, maar als ze echt moddervet is, is dat niet echt aantrekkelijk. Ja, we hebben veel gemeenschappelijke interesses. Ben helemaal geen beller, maar net 45 minuten out of the blue aan de foon gehangen.
Ik zou zeggen ga er voor :Y en hopen dat het geen walvis is
heloefdonderdag 2 juni 2011 @ 22:03
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 21:58 schreef Halcon het volgende:

[..]

Een paar kilo niet, maar als ze echt moddervet is, is dat niet echt aantrekkelijk. Ja, we hebben veel gemeenschappelijke interesses. Ben helemaal geen beller, maar net 45 minuten out of the blue aan de foon gehangen.
Zo dan zou ik zeker kijken richting een date, ik ben ook geen beller en jullie hebben vast veel gemeen als je 45 minuten aan de telefoon kan hangen.
Halcondonderdag 2 juni 2011 @ 22:05
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 22:03 schreef heloef het volgende:

[..]

Zo dan zou ik zeker kijken richting een date, ik ben ook geen beller en jullie hebben vast veel gemeen als je 45 minuten aan de telefoon kan hangen.
Daarom. Meestal ben ik binnen 5 minuten wel uitgebeld. :)
tijnbreindonderdag 2 juni 2011 @ 22:06
quote:
0s.gif Op donderdag 2 juni 2011 22:05 schreef Halcon het volgende:

[..]

Daarom. Meestal ben ik binnen 5 minuten wel uitgebeld. :)
45 minuten bellen :o damn dat is echt een prestatie :Y ga voor die date.