abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_97488474
Ik heb sinds kort twee jonge konijntjes. Ze zitten in een kamerkooi en sinds ik ze heb, maken ze beiden rare, onbeheerste sprongen.
Het is vooral als ik ze in de kamer laat lopen, maar ook als ze in de kooi zitten.

Het ziet er heel raar en spastisch uit. Gisteren sprong een van de konijntjes zo tegen de deur aan met z'n koppie. En het achterlijf gaat dan ook helemaal een andere kant op.

Weet iemand waarom ze dit doen en wat ik kan doen om ze te helpen? ;(
pi_97488556
Dat is normaal.
  maandag 30 mei 2011 @ 10:50:52 #3
69357 R-Mon
jong en dynamisch
pi_97488690
Het zijn blije konijnen. Mijn eerste heeft eens een salto gemaakt toen hij in de tuin mocht lopen. Dat ze een keer ergens tegenaan stoten lijkt ze niet echt te deren.
<tsjsieb> maarja, jij bent ook gewoon cool R-Mon :p
pi_97488772
You have to stop the Q-tip when there's resistance!
pi_97488788
Dat betekent dat ze heel erg happy zijn *O* Heus! Niets raars aan.
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
  Boks-Chick maandag 30 mei 2011 @ 11:44:21 #6
118131 BrandX
BoksChick & CoffeeAddict
pi_97490270
:D dat wist ik ook niet hoor, dat dat betekent dat ze *; happy *; zijn.
wat leuk O+
lolwut
pi_97490435
Konijn van mijn zusje is recentelijk nog bij de dierenarts beland omdat hij zo raar aan het springen was. Dierenarts bevestigde dat een konijn nogal vreemde sprongen kan maken, zonder uit te kijken, en ook wel eens vreemd kan landen.

Is dus gewoon normaal, niet al te druk om maken, hopen dat ze slim genoeg zijn zichzelf niet te bezeren.
pi_97496316
Toen m'n konijn jong was deed ie dat elke keer als ie buiten was, echt ongelooflijk hoog, wel gauw 70-80 centimeter :') Om vervolgens keihard te rennen door de tuin en een voetbal te humpen.

Nu doet ie het alleen nog als het ineens warm weer is en hij buiten mag.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')