Je zegt dat die naar Spanje is vervoerd. Hoe zijn die mensen dan in Duitsland ziek geworden. Of was dat typfoutje?quote:Op zaterdag 28 mei 2011 19:59 schreef zomaareennaam het volgende:
nee - als de partij komkommers uit spanje op is zullen er niet meer menschen krank worden - en omdat de partij in zijn geheel naar spanien gevoerd is zal er ook geen Nederlandse mensch ziek worden.
Er sterven jaarlijks ook honderden mensen aan een voedselvergiftiging die het nieuws niet halen.quote:Op zaterdag 28 mei 2011 20:01 schreef zomaareennaam het volgende:
@stokstaart - de term schijterig vindt ik enigszins misplaatst in deze situatie waarin mensen zich toch echt doodschijten...
ok ok - jij je zin: "opa is wel tot, maar niet heeft tenminste dan nog wel het nieuws gehaald" vast een hele troost voor de familie, vrienden en bekenden.quote:Op zaterdag 28 mei 2011 20:04 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Er sterven jaarlijks ook honderden mensen aan een voedselvergiftiging die het nieuws niet halen.
Je leest niet.quote:Op zaterdag 28 mei 2011 20:06 schreef zomaareennaam het volgende:
[..]
ok ok - jij je zin: "opa is wel tot, maar niet heeft tenminste dan nog wel het nieuws gehaald" vast een hele troost voor de familie, vrienden en bekenden.
Die bacterie is in die partij terecht gekomen tijdens het vervoer (op de grond terecht gekomen en gewoon weer opgeladen). De afkomst ervan heeft er in feite niets mee te maken. Toen die komkommers bij de kweker vandaan kwamen was er niets mee aan de hand.quote:Op zaterdag 28 mei 2011 20:11 schreef Bartholomaeus het volgende:
Is er ook echt daadwerkelijk aangetoond dat er geen Spaansen groenten naar Nederland zijn vervoerd?
Want ik neem aan dat een bedrijf niet alleen aan 1 land levert?
Ja, dat had ik gelezen. Maar is er van die partij groente, ook groente in Nederland gekomen?quote:Op zaterdag 28 mei 2011 20:37 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Die bacterie is in die partij terecht gekomen tijdens het vervoer (op de grond terecht gekomen en gewoon weer opgeladen). De afkomst ervan heeft er in feite niets mee te maken. Toen die komkommers bij de kweker vandaan kwamen was er niets mee aan de hand.
Dat is blijkbaar nog niet duidelijk:quote:Op zaterdag 28 mei 2011 22:03 schreef Bartholomaeus het volgende:
Ja, dat had ik gelezen. Maar is er van die partij groente, ook groente in Nederland gekomen?
Telegraafquote:EHEC-virus grijpt om zich heen
AMSTERDAM - De lijst met landen waar het gevaarlijke EHEC-virus opduikt, wordt steeds langer. Inmiddels zijn ook in Frankrijk en Zwitserland mogelijke besmettingen gemeld. In Duitsland heeft het virus al zeker tien dodelijke slachtoffers geëist.
In Frankrijk zijn zaterdagavond drie verdachte gevallen gemeld van voedselvergiftiging, die gelinkt kunnen worden aan de epidemie in Duitsland.
In Zwitserland werd dit weekeinde een tweede geval van een EHEC-besmetting bevestigd. Tot nu toen zijn er 25 besmettingen bevestigd in Zweden, zeven in Denemarken, drie in Groot-Brittannië, twee Oostenrijk en een geval in Nederland.
Onderzoekers denken dat komkommers uit Spanje de bron van de besmetting zijn. Geadviseerd wordt komkommers te schillen en goed te wassen.
Bloed
Duitsers in Hamburg worden opgeroepen om bloed te geven. Nu is er nog voldoende voorraad, maar er dreigt een tekort als het aantal besmettingen blijft toenemen.
Oke, het lijkt me tot dusverre niet, want anders hadden we nu al wel in het nieuws gelezen dat er veel mensen in Nederland ziek waren geworden.quote:Op zondag 29 mei 2011 13:22 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Dat is blijkbaar nog niet duidelijk:
[..]
Telegraaf
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |