Je leert dan maar om te gaan met wachten, wat een onzin zeg, ik moet ook leren om te gaan met mijn problemen. Ik kan zelf niet tegen verandering, maar helaas pindakaas, zo is het leven wel. iemand moet jou een schop onder je hol geven. Desnoods ga je maar fietsen of neem je een taxi.quote:Op zaterdag 28 mei 2011 20:48 schreef Auti het volgende:
[..]
Ik heb ook een vervoersprobleem, dat is omdat ik druk openbaar vervoer en lang wachten echt niet aan kan.. dat is echt een probleem, en nu heb ik ook geen eigen auto dus dat maakt mijn actieradius best wel beperkt. Dan zou je kunnen zeggen dat ik niet in staat ben om mijzelf te kunnen verplaatsen.
Telefoon ben ik ook niet goed in, is dat raar? Ik ga altijd een telefoongesprek in met een voorgeprogrameerde verwachting, en die komt gek genoeg bijna nooit uit.. en vaak is er dan ook miscommunicatie en dan loopt het gesprek helemaal mis.
Ik weet niet wat er bedoeld wordt met formele omgangsvormen.
Opkankeren met die protheses dan! Wat denk je wat dat kost... Ga maar hinkelen of kruipen met 1 been, leer er maar mee omgaan! .......quote:Op zaterdag 28 mei 2011 20:46 schreef moezeidekoe het volgende:
Mensen die een been hebben moeten ook leren om te gaan met hun handicap, dus een autist moet dat ook. Vroeger in de oertijd liet de groep een gehandicapte gewoon sterven, nu zorgen we er met zijn allen voor en wordt diegene opeens extreem vertroeteld. Als diegene vindt dat hij gebruik mag maken van de maatschappij, hoort hij er wat aan bij te dragen. desnoods maak je wc's schoon of pluk je aardbeien.
quote:Op zaterdag 28 mei 2011 20:48 schreef Auti het volgende:
[..]
Ik heb ook een vervoersprobleem, dat is omdat ik druk openbaar vervoer en lang wachten echt niet aan kan.. dat is echt een probleem, en nu heb ik ook geen eigen auto dus dat maakt mijn actieradius best wel beperkt. Dan zou je kunnen zeggen dat ik niet in staat ben om mijzelf te kunnen verplaatsen.
er zijn bepaalde levens die gewoon niet lekker lopenquote:Op zaterdag 28 mei 2011 20:51 schreef moezeidekoe het volgende:
[..]
Je leert dan maar om te gaan met wachten, wat een onzin zeg, ik moet ook leren om te gaan met mijn problemen. Ik kan zelf niet tegen verandering, maar helaas pindakaas, zo is het leven wel. iemand moet jou een schop onder je hol geven. Desnoods ga je maar fietsen of neem je een taxi.
En zat banen waarbij je niet hoeft te bellen. Of desnoods oefen je. Zolang je geen stembanden mist kan je altijd wel "leren"praten.
wat een bullshit!quote:Op zaterdag 28 mei 2011 20:53 schreef Auti het volgende:
[..]
Opkankeren met die protheses dan! Wat denk je wat dat kost... Ga maar hinkelen of kruipen met 1 been, leer er maar mee omgaan! .......
Je snapt dat een autist wel aangenomen moet worden en bij autistisch gedrag dan niet ontslagen moet worden om daadwerkelijk aan het werk te kunnen gaan en blijven heh?
Zou je een autist of anderzijds beperkt persoon daten?
Boehoe, ik ben zelf gepest, ouders leven apart, verleden met depressie en angst, en toch studeer ik en leef ik gewoon. Aansteller.quote:Op zaterdag 28 mei 2011 20:55 schreef dandybleu het volgende:
[..]
er zijn bepaalde levens die gewoon niet lekker lopen
bijv
*eerst ben je 13 en je pa krijgt kanker
(niemand gaat zitten zorgen voor een probleem puber die in de knel zit )
*dan loopt ie het meisje van zijn leven mis....extra domper
*vervolgens krijgt ie straat vrees omdat mensen hem raar vinden
*voelt zich niet lekker op school want iedereen is aan het lachen daar
*enz enz
ja mag je dan even een jaartje relaxen en even uit je neus peuteren?
ha je zal wel sterke genen hebben mischien?quote:Op zaterdag 28 mei 2011 20:56 schreef moezeidekoe het volgende:
[..]
Boehoe, ik ben zelf gepest, ouders leven apart, verleden met depressie en angst, en toch studeer ik en leef ik gewoon. Aansteller.
Schop onder mijn hol nodig? Hahah.. leer eens wat minder zwart wit denken.quote:Op zaterdag 28 mei 2011 20:51 schreef moezeidekoe het volgende:
[..]
Je leert dan maar om te gaan met wachten, wat een onzin zeg, ik moet ook leren om te gaan met mijn problemen. Ik kan zelf niet tegen verandering, maar helaas pindakaas, zo is het leven wel. iemand moet jou een schop onder je hol geven. Desnoods ga je maar fietsen of neem je een taxi.
En zat banen waarbij je niet hoeft te bellen. Of desnoods oefen je. Zolang je geen stembanden mist kan je altijd wel "leren"praten.
Nogmaals, denk eens wat minder zwart wit... of probeer dat eens..quote:Op zaterdag 28 mei 2011 20:55 schreef moezeidekoe het volgende:
[..]
wat een bullshit!
Iemand met een prothese past zich juist aan en probeert zo normaal mogelijk te leren leven met zijn ene been.
Jij wordt uitgekotst omdat je een vervelend mannetje bent dat alleen maar kijkt naar wat hij niet kan- en daar niet aan werkt.
Tuurlijk.quote:Op zaterdag 28 mei 2011 21:01 schreef moezeidekoe het volgende:
De maatschappij is gewoon veel te soft geworden voor types zoals auti. Waarom kon je niet werken? Omdat je je niet wou aanpassen? Zo moeilijk is het niet, regels volgen.
ha man wat is veel?quote:Op zaterdag 28 mei 2011 21:12 schreef Soldier2000 het volgende:
Het verbaasd me dat er zoveel mensen met een Wajong uitkering zijn, op zich heb ik daar geen problemen mee, als ze normaal mee konden draaien zouden ze geen Wajong hebben gekregen.
Dat is niet geheel waar, er zijn zoals vaak te lezen is en waar de grootste ergernis vandaan komt heel erg veel jongeren die meteen de Wajong in weten te stromen terwijl ze nog op school zitten en al. Deze mensen hebben een handicap of beperking die voldoende is voor de Wajong maar functioneren ondertussen nog redelijk naar behoren; volgen een opleiding en hebben zicht op werk.quote:Op zaterdag 28 mei 2011 21:12 schreef Soldier2000 het volgende:
Het verbaasd me dat er zoveel mensen met een Wajong uitkering zijn, op zich heb ik daar geen problemen mee, als ze normaal mee konden draaien zouden ze geen Wajong hebben gekregen.
Een prothese is een hulpmiddel.. ik mag geen hulpmiddel van jou, ik moet mij maar aanpassen..quote:Op zaterdag 28 mei 2011 20:55 schreef moezeidekoe het volgende:
[..]
wat een bullshit!
Iemand met een prothese past zich juist aan en probeert zo normaal mogelijk te leren leven met zijn ene been.
Jij wordt uitgekotst omdat je een vervelend mannetje bent dat alleen maar kijkt naar wat hij niet kan- en daar niet aan werkt.
zo is hij ook door zijn vader opgevoed...een man mag nimmer verliezen in de strijd....zelfs als je drie dochters alle drie kanker krijgenquote:Op zaterdag 28 mei 2011 21:24 schreef Auti het volgende:
[..]
Een prothese is een hulpmiddel.. ik mag geen hulpmiddel van jou, ik moet mij maar aanpassen..
Dan mag die eenbenige maar lekker gaan kruipen, is makkelijk aan te leren en ook makkelijk aan te wennen.. Net als dat jij makkelijk zonder je seroquel kan, je moet je gewoon niet zo aanstellen.. Fucking medicijntjes slikken om een beetje normaal te kunnen doen? Leer er maar eens mee omgaan! aansteller! Je kan makkelijk zonder, kijk maar om je heen. Seroquel is voor zwakkelingen.![]()
![]()
Makkelijk heh?![]()
jeetje moez......quote:Op zaterdag 28 mei 2011 21:32 schreef moezeidekoe het volgende:
Jij zou met therapie prima kunnen werken. Een persoon met 1 been kan ook prima werken en hoeft niet geld te leechen van de staat.
Waarom denk je dat er daar dus aan gewerkt wordt? Dankzij de Wajong...quote:Op zaterdag 28 mei 2011 21:32 schreef moezeidekoe het volgende:
Jij zou met therapie prima kunnen werken. Een persoon met 1 been kan ook prima werken en hoeft niet geld te leechen van de staat.
Ow jazeker wel. Echt. Je kunt in elke streek van het land aan de slag in een magazijn. Die zoeken continu mensen. (Werk er zelf als bijbaantje - maakt niet uit waar je zoek: overal hebben ze parttimers nodig!)quote:Op zaterdag 28 mei 2011 15:53 schreef Ryon het volgende:
[..]
Magazijnwerk ligt ook niet overal voor het oprapen.
Jij hebt dan ook een echte ziekte, geen "slecht functioneren in groepen"quote:Op zaterdag 28 mei 2011 22:48 schreef Ph.D.PowerPauper het volgende:
Ik krijg ook een wajong. Ik ben zeer slechtziend met een visus van 16% en aan één oor bijna doof. Ik vind sommige reacties in dit topic echt misselijkmakend. Ik wil mijn 600 euro per maand best ruilen met TS en alle anderen die zoveel te zeiken hebben als ik daarmee mijn zicht en gehoor terug kan krijgen.
Ja, ik studeer succesvol aan een universiteit. Ja, ik heb een goede bijbaan in de online marketing. Ja, ik ga graag uit en heb veel vrienden.
Een wajong uitkering heeft niets te maken met eigenwaarde. Als je doormiddel van een overheidsregeling geld kan krijgen is het irrationeel en financieel onverantwoord om dat niet te doen. Iedereen die uit trots geen wajong neemt houdt zichzelf voor de gek.
Een wajong uitkering heeft ook niets te maken met carriere maken. Het gaat er om hoe jij je presenteert. Als je je presenteert als een gehandicapte die zielig is, nee dan wordt het niets. Maar als jij je presenteert als iemand die goed is in wat die kan, dan heb je zo een baan. Het is mij al drie keer gelukt. Ik ben nog nooit afgewezen voor een sollicitatie.
Het bijdragen aan een collectief goed (zoals de wajong) is simpelweg een kenmerk van onze maatschappij. Als ik later tot de top 10% van inkomens in dit land behoor dan betaal ik ook mee aan:
- VMBO'ers die niet kunnen leren
- Lui die zich niet kunnen gedragen en daarom de gevangenis in moeten
- Geestelijk gehandicapten
- Ziekenhuiszorg voor mensen die roken
- stufi
- ME voor voetbalgeweld
En noem zo maar op. Vind ik dat erg? Nee dat vind ik niet erg. Ik draag graag geld af om zwakkeren in de maatschappij te helpen.
Vanuit individueel perspectief is het dus rationeel om een wajong te nemen als dat kan. Ik heb daar dan ook geen problemen mee. Dit komt ook omdat ik weet dat ik alles later ruim terug zal betalen door middel van taxatie.
Tevens stel ik voor dat TS zijn gebrek aan eigenwaarde niet langer projecteert op andere wajongeren. Waarom zoveel haat naar andere mensen? Niet echt gezellig!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |