Is dat niet vloeken in Rotterdam kampioen?quote:Op woensdag 7 november 2012 20:56 schreef ajaxkampioen het volgende:
[..]
Heb je ook ajaxshirts moest ik vragen
Het is een vriend van Opaatje he. Die mogen dat. (als enige)quote:Op woensdag 7 november 2012 20:58 schreef Poezewoes het volgende:
[..]
Is dat niet vloeken in Rotterdam kampioen?
Ow okquote:Op woensdag 7 november 2012 21:10 schreef djprovox het volgende:
[..]
Het is een vriend van Opaatje he. Die mogen dat. (als enige)
Was weer een bug op de chat. is alweer opgelost.quote:Op woensdag 14 november 2012 15:51 schreef Poezewoes het volgende:
weer teveel berichten achter elkaar?
Of hij gaat streamen in het cafe!quote:
Gôh leuk.. tegen mij zegt 'ie morgen pas die druiloor....quote:Op donderdag 15 november 2012 18:28 schreef Poezewoes het volgende:
[..]
Of hij gaat streamen in het cafe!
Ow ben er vandaag niet geweest!quote:Op donderdag 15 november 2012 18:30 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Gôh leuk.. tegen mij zegt 'ie morgen pas die druiloor....
Maakt niet uit jôh, al wat van belang is ben je IN of ben je OUT tegenwoordig...quote:Op donderdag 15 november 2012 18:36 schreef Poezewoes het volgende:
[..]
Ow ben er vandaag niet geweest!
Ik vind druiloor gewoon een leuk woord..quote:Op vrijdag 16 november 2012 14:41 schreef djprovox het volgende:
Zoals in post 210 te lezen is, was ik er woensdag en donderdag niet. Helaas is er iemand die moeite met lezen heeft en mij daarom een druiloor noemt. Eerst lezen en dan pas huilen is mijn advies lol
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |