had al goeie muziek op staan dus ga niet dat laten verpesten door Stille Willem, wat het ook mocht wezenquote:Op woensdag 25 mei 2011 22:15 schreef AchJa het volgende:
[..]
Duh...
Ik had trouwens wat meer reacties verwacht op "Stille Willem" of zijn we echt oud?
Dat was de kromme. Net iets anders.quote:Op woensdag 25 mei 2011 22:22 schreef Thaboel het volgende:
Gaat toch niet over Willem van Hanegem toch?
Ja. Ik denk dat we het maar moeten accepteren. De rest zijn alleen maar jonkies.quote:Op woensdag 25 mei 2011 22:15 schreef AchJa het volgende:
[..]
Duh...
Ik had trouwens wat meer reacties verwacht op "Stille Willem" of zijn we echt oud?
De Luchtmacht Instructie en Militaire Opleidingen School. De voorloper van de KMSL.quote:Op woensdag 25 mei 2011 22:15 schreef Thaboel het volgende:
[..]
Dus daar moet ik over 4jaar een functie gaan zoeken?
En wat is het LIMOS?
En meeeeerrrrrr anekdotes C4!!
Maar hij kon wel wat stiller zijn...quote:
Ik kreeg het vanmorgen toevallig mee omdat mijn wekkerradio spontaan de belgische/vlaamse zender begon af te spelen met het nieuwsquote:Op woensdag 25 mei 2011 20:47 schreef AchJa het volgende:
[..]
Die plaat is natuurlijk niet uit de lucht komen vallen. Ik had op zijn minst verwacht dat de deffers hier het nieuws een beetje meekrijgen. Maar gelukkig weten de SM/OWI weer waar het over gaat.
Ik weet nog dat ik ooit een leeg opsvest buiten de eetzaal aantrof, de betreffende persoon kende ik (lompe eikel) van de vorige eenheid (nadet) waar ik bij aan geklikt was destijd. Dus ik braaf dat vest terug brengen naar het kader, want ik kon de persoon niet vinden.quote:Op woensdag 25 mei 2011 21:02 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Ik graaf dat gat zelf wel. Afsluiter in de achterste stand, buks in het gat en zand er over. De gebruiker van het wapen mag van mij zelf eerst goed zoeken waar het wapen is.
Is dat een A film?quote:Op woensdag 25 mei 2011 22:43 schreef m.k het volgende:
Toch maar een A film gekeken net (Battle Los Angeles). Best vermakelijk
Niet dan?quote:
Nee, naar mijn idee niet. Maximaal B.quote:
Ja ok, verhaal was ver te zoeken, maar hij was wel vermakelijk.quote:
Dat zeg ik, vermaakquote:
Leuk voor doordeweeks op de kamer maar ik heb liever iets meer verhaal.quote:Op woensdag 25 mei 2011 22:47 schreef m.k het volgende:
[..]
Ja ok, verhaal was ver te zoeken, maar hij was wel vermakelijk.
[..]
Dat zeg ik, vermaak
Het is doordeweeks en ik zit op mijn kamerquote:Op woensdag 25 mei 2011 22:54 schreef Erasmo het volgende:
[..]
Leuk voor doordeweeks op de kamer maar ik heb liever iets meer verhaal.
anekdotes!!!!quote:Op woensdag 25 mei 2011 23:03 schreef Cobra4 het volgende:
Zo. Boek is uit. Even de tranen van het lachen wegvegen en dan maffen.
Geduld is een schone zaak.quote:
Neen, opschieten potverdikkels. Anders een bakkie voor nalatigheidquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |