X2quote:Op dinsdag 24 mei 2011 20:44 schreef henkie-gek het volgende:
[ afbeelding ]
Processor: Intel Pentium 4 3,2 GHz X2 (= HT!)
Valt best mee, hij is best wel snel voor een pentium 4, ook heeft hij PCI-E slot en DDR2 geheugensloten. Die Windows XP zit op de kast, en de office 2007 is voorgeinstalleerd door de school waar ik hem ook van gekocht hebquote:Op donderdag 26 mei 2011 20:14 schreef Radio-silence het volgende:
[..]
X2![]()
Vertel er dan ook gewoon even bij dat het een trage processor is en dat de prijs van 115 euro niet helemaal in verhouding is. Trouwens zit er een licentie bij die Windows XP Professional en Office 2007?
Dan valt het nog mee, maar dat X2 is natuurlijk raar.... zeg dan gewoon alleen HT.quote:Op donderdag 26 mei 2011 20:17 schreef henkie-gek het volgende:
[..]
Valt best mee, hij is best wel snel voor een pentium 4, ook heeft hij PCI-E slot en DDR2 geheugensloten. Die Windows XP zit op de kast, en de office 2007 is voorgeinstalleerd door de school waar ik hem ook van gekocht heb
Zal wel lukken, thanksquote:Op donderdag 26 mei 2011 20:24 schreef Radio-silence het volgende:
[..]
Dan valt het nog mee, maar dat X2 is natuurlijk raar.... zeg dan gewoon alleen HT.
Die office mag je officieel niet mee verkopen!
Succes in ieder geval met de verkoop.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |