sinds FOK! & Beslist.nl samenwerken?quote:Op dinsdag 24 mei 2011 20:03 schreef Barbaaf het volgende:
Sinds wanneer staat er een [ afbeelding ] achter de TT?
't Zal wel, nooit van gehoordquote:
vind k niet raarquote:
waarom durf je niet te rijden?quote:Op dinsdag 24 mei 2011 21:14 schreef Oognip het volgende:
Vriend en ik hebben net de ouders van vriends ouders opgehaald omdat hij die nodig heeft dit weekend. Ik had bedacht dat ik het eerste stuk zou rijden, 80 weg en stukje snelweg, maar toen puntje bij paaltje kwam durfde ik het echt nietik heb nu 3 jaar mijn rijbewijs maar durf echt niet te rijden
Heb het laatste stukje (30 weg) gereden maar zelfs dat vind ik eng. Ik denk dat ik binnenkort een rijlesje ga nemen om wat meer zekerder te worden. Een rijbewijs zonder te durven rijden is ook zo zonde.
Wat een mooie oude man multi
Ik ben heel onzeker in de auto en ben bang voor andere wegmisbruikers en ongelukken. Toen ik net mijn rijbewijs had, ging er ook van alles mis waardoor ik denk ik bang ben geworden.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 21:22 schreef Ynske het volgende:
[..]
waarom durf je niet te rijden?
k ben zo blij dat ik daar geen last van heb na mn ongeluk. ja, dat ene bochtje, is doodeng, maar als je dat weer een paar keer gedaan hebt, en t vertrouwen in jezelf en de auto hebt, komt t goed, en scheur ik nu weer overal naar toe
Automaat lijkt me ook wel makkelijk, maar dat schakelen vind ik op zich niet erg. Bovendien kunnen we ook alleen maar rijden als we bij onze ouders zijn en dat is niet heel vaak dus echt oefenen lukt ook niet.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 21:24 schreef _Multiply86_ het volgende:
Hij is nu 11 jaar, lekker ding. Zon lief beest.
Ik vond rijden ook altijd supereng Oognip, zat misschien 1x per jaar in een auto. Maar sinds een jaar ofzo rij ik regelmatig. Heb nu een automaat die ik af en toe kan lenen, daar voel ik me veel zekerder in.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |