abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 23 mei 2011 @ 11:34:49 #1
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_97192520
Ik wil mijn poezen laten sterilliseren en daarom ben ik op zoek naar een dierenarts in Den Haag, bij voorkeur in Benoordenhout / Scheveningen. Omdat de tarieven per dierenarts nogal uiteenlopen én de tarieven doorgaans niet op de website staan, ben ik benieuwd naar adviezen van andere Haagse dierenbezitters ;). Met welke dierenarts hebben jullie goede ervaringen? :s). Alvast bedankt!
Niet meer actief op Fok!
  maandag 23 mei 2011 @ 12:11:40 #2
168232 Maes
ikke pikke porretje
pi_97193797
Op vrijdag 7 januari 2011 19:22 schreef Greys het volgende:[/b]
Ow O+
Jaaaaaaaaaaaaaaaa, ik wil! :* *O*
  maandag 23 mei 2011 @ 12:19:47 #3
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_97194066
Ja, dat soort sites heb ik ook al gezien ;). Ik vraag juist om info die niet op de site staat. Persoonlijke ervaringen enzo ;).
Niet meer actief op Fok!
pi_97194770
Ik heb hele positieve ervaringen met Breuk. Hele toffe, geduldige mensen. Zowel met het dier als met het baasje.

In Scheveningen heb je nog Dierenkliniek Stevinstraat. Daar zijn we ooit met spoed heen geweest, goede dierenarts, iets minder "sociaal", maar ja, er was dan ook een spoedsituatie aan de gang, niet echt de tijd voor een gezellige babbel.
Je raekt an de dinge geweun.
pi_97197608
Ik ben een keer bij de Dierendokter in de Javastraat geweest toen hij weekenddienst had. Prettige man, nam goed de tijd (voor de patient voor mij, dan wel, ik kwam daar met een verstopte poes, dus geen heel erge spoed). Zit wel net buiten je aangegeven gebied en parkeren is in die buurt geen succes.

Twee andere DA's waar ik ervaring heb, maar ruim buiten je gebied: vd Putte, Wassenaar, ben ik een keer geweest tijdens weekenddienst. Ze was wat verstrooid/afgeleid omdat ze twee ernstig zieke kittens had liggen. Geen ervaring onder normale omstandigheden. En mijn reguliere dierenarts Ypenburg ben ik zeer over te spreken.
  maandag 23 mei 2011 @ 14:50:09 #6
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_97200465
De Javastraat is wel vlakbij (lees: op fietsafstand en dat moet, want wij hebben geen auto). Daar wilde ik sws even langsgaan :).

Thx voor de reacties tot nu toe! :).
Niet meer actief op Fok!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')