Dan wordt het een stuk moeilijkerquote:Op zaterdag 21 mei 2011 10:40 schreef annelotje het volgende:
scharnier en de mogelijkheid om er iets tussen te doen zit dus aan de binnenkant van de slaapkamer! Ik ben gelukkig aan de buitenkant....
Ik heb het idee dat ts niet echt een klusser is dus dan moet je naderhand toch weer andere klussers inhuren om de beschadigingen aan de deurpost op te laten knappen.quote:Op zaterdag 21 mei 2011 10:40 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
Dan kan je beter de deurpost slopen. Dat is goedkoper, zeker in het weekend.
Als een deur volgens haar maar 60 euro kost, dan is dat veel goedkoper dan een raam.quote:Op zaterdag 21 mei 2011 11:28 schreef Bot13 het volgende:
Puur op gevoel zeg ik dat een raampje intikken goedkoper is dan een deur stukslaan! En dan vanaf de slaapkamer voorzichtig de pin terugduwen, en als dat niet lukt proberen de klink + consorten los te schroeven.
Mijn eerste google-search vertelt me dat een onafgewerkte deur 200 euro is, en een dubbelglasraam vervangen van 120x80cm (even gemiddelde maat ingetypt) 97,50, excl. arbeidsloon, maar dat zal geen 100 euro zijn.quote:Op zaterdag 21 mei 2011 11:30 schreef _pillow_ het volgende:
[..]
Als een deur volgens haar maar 60 euro kost, dan is dat veel goedkoper dan een raam.
Even als antwoord op je post voor je ninja-editte, een deur van 200 euro is niet extreem duur. Praxis folder heeft als goedkoopste deur 150 euro, gamma 200 euro.quote:
ik zag het idd ook. beetje raar want jaar geleden nog deuren gekocht van rond de 60euro(voor op zolder) van de gamma. maar die kan ik nu niet terug vinden. begint idd bij 150. pff duur grapjequote:Op zaterdag 21 mei 2011 11:41 schreef Bot13 het volgende:
[..]
Even als antwoord op je post voor je ninja-editte, een deur van 200 euro is niet extreem duur. Praxis folder heeft als goedkoopste deur 150 euro, gamma 200 euro.
Dat zijn hardhouten voordeuren, TS heeft een board deur nodig lijkt mij, die kosten een euro of 40quote:Op zaterdag 21 mei 2011 11:44 schreef loecje het volgende:
[..]
ik zag het idd ook. beetje raar want jaar geleden nog deuren gekocht van rond de 60euro(voor op zolder) van de gamma. maar die kan ik nu niet terug vinden. begint idd bij 150. pff duur grapje
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |