Hoi,
Al langer liep ik met de gedachte om een traumatische dag uit mijn leven op te schrijven.
Vannacht was het zo ver en ik heb er een niet al te lang en duidelijk verhaal van kunnen maken.
Hoe dichter ik bij het trauma kwam, hoe meer meer ik bijna krampachtig probeerde te herinneren 'hoe en wat'. Ik was er nu eenmaal aan begonnen dus het moest ook af.
Uiteindelijk stond de hele dag uitgetypt,inc allerlei details en korte gesprekjes,..maar ik eindigde heel plots met maar een klein stukje over de gebeurtenis en stopte meteen met schrijven.
Na een paar keer rustig teruglezen had ik écht geen idee meer, kwam absoluut niet verder.
Niet veel later werd ik dus bang, paniek, verdriet wat halverwege bleef hangen,...al met al voelde ik van alles, herkende dit niet bij mezelf waardoor ik nog meer in paniek raakte. en het blijft nu maar terugkomen.
Sorry als het een beetje warrig over komt. Maar ik wil dus heel graag weten of dit zal zakken.
Ben best bang dat ik iets heb getriggerd waar ik van af had moeten blijven,..dat al die gevoelens té sterk worden en ze niet meer aan kan