Hier hetzelfde, dit bestaat toch niet, maar hoor het met eigen orenquote:Op zondag 15 mei 2011 01:18 schreef Candyfreak het volgende:
[..]
Ik heb geen ideeMaar ik lach me hier kapot.
??quote:Op zondag 15 mei 2011 01:25 schreef bamby het volgende:
Godver zit iemand daar die even zijn naam inwisseld voor mijn naam, wat is dit
Inderdaad. Dat er zulke mensen als hun bestaanquote:Op zondag 15 mei 2011 01:31 schreef Stability het volgende:
die hebben echt allemaal een plaat voor hun hoofd hoor
Ik kon mee lezen, jullie gingen wel even los daarquote:Op zondag 15 mei 2011 01:32 schreef Stability het volgende:
is toch erg? ik heb nog nooit zo gelachen als vanavond
Echt, geen schaamte helemaal niks.quote:Op zondag 15 mei 2011 01:32 schreef Stability het volgende:
is toch erg? ik heb nog nooit zo gelachen als vanavond
ja tuurlijk , lol trappen ze vragen er toch om?quote:Op zondag 15 mei 2011 01:32 schreef Mita het volgende:
[..]
Ik kon mee lezen, jullie gingen wel even los daar
Ik ook!quote:Op zondag 15 mei 2011 01:32 schreef Stability het volgende:
is toch erg? ik heb nog nooit zo gelachen als vanavond
Een plaat een heel flatblok je gaat toch niet zo openbaar op internet zitten.(Neemt niet weg dat ik dubbel lig hier)quote:Op zondag 15 mei 2011 01:31 schreef Stability het volgende:
die hebben echt allemaal een plaat voor hun hoofd hoor
ja het is echt erg...dat zulke mensen niet beseffen hoe achterlijk dit staat??quote:Op zondag 15 mei 2011 01:39 schreef bamby het volgende:
[..]
Een plaat een heel flatblok je gaat toch niet zo openbaar op internet zitten.(Neemt niet weg dat ik dubbel lig hier)![]()
Hun eigen kleine RLSquote:Op zondag 15 mei 2011 01:40 schreef Noelle06 het volgende:
[..]
Dat dus, en ze vinden het heel gewoon wat ze doen.
Het is dat ik het zie, maar snappenquote:Op zondag 15 mei 2011 01:39 schreef Stability het volgende:
[..]
ja het is echt erg...dat zulke mensen niet beseffen hoe achterlijk dit staat??
dat is nog het ergste en ook nog: tot morgen. er komt nog meerquote:Op zondag 15 mei 2011 01:40 schreef Noelle06 het volgende:
[..]
Dat dus, en ze vinden het heel gewoon wat ze doen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |