Ja en dan dacht ik dat ik zielig was met mijn naald-in-achterhoofd verhaalquote:
Ook dat is best zieligquote:Op donderdag 12 mei 2011 15:56 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Ja en dan dacht ik dat ik zielig was met mijn naald-in-achterhoofd verhaal
Juist relaxed toch? Merkt dat kind helemaal niets van. En onthoud het ook niet. Hoe goed wil je het hebbenquote:Op donderdag 12 mei 2011 16:00 schreef JoeBravo het volgende:
Ja, nu moet denken aan m'n neefje die een week of 10 na z'n geboorte aan z'n oog is geopereerd.
true, maar dat we nu al weten dat hij na z'n 14e nog een keer aan dat oog geopereerd gaat worden is ook niet echt fijn. En dat gaat hij wel merken wss.quote:Op donderdag 12 mei 2011 16:00 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Juist relaxed toch? Merkt dat kind helemaal niets van. En onthoud het ook niet. Hoe goed wil je het hebben
Nee, HUUUUHHHH dus.....quote:
de enige naald die echt pijn deed ging mijn gehemelte inquote:Op donderdag 12 mei 2011 15:59 schreef Watertornado het volgende:
De naarste injectie die ik heb gezien is toch de injectie voor de onderkant van de tong. Die moest door je kin (of ik weet eigenlijk niet hoe dat stuk hoofd heet tussen je kin en nek) heen.
quote:
Die in mijn achterhoofd dus. En die tussen mijn wervels in mijn nek. Die delen denk ik de eerste plaats.quote:Op donderdag 12 mei 2011 15:59 schreef Watertornado het volgende:
De naarste injectie die ik heb gezien is toch de injectie voor de onderkant van de tong. Die moest door je kin (of ik weet eigenlijk niet hoe dat stuk hoofd heet tussen je kin en nek) heen.
Oh ik zie net dat dat was waar het vorige topic mee eindigdequote:Op donderdag 12 mei 2011 16:02 schreef Spirit82 het volgende:
Vriend van me krijgt nu al maanden lang injecties in zijn oog
Ja bij de ene kreeg ik wel verdoving, maar goed, dat waren ook prikken in mijn achterhoofdquote:Op donderdag 12 mei 2011 16:06 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Oh ik zie net dat dat was waar het vorige topic mee eindigdeMaarehm, die kreeg verdovende druppels in zn oog dus voelde er niets van. Alleen hoofdpijn achteraf en soms een eng rood oog, thats all
Achja, leuk is anders natuurlijkquote:Op donderdag 12 mei 2011 16:07 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Ja bij de ene kreeg ik wel verdoving, maar goed, dat waren ook prikken in mijn achterhoofdEn bij die andere kon dat niet, want ik moest aan kunnen geven of het pijn deed
Zekers!quote:
Nee, was allebei voor mijn hoofdpijnklachten door mijn whiplash.quote:Op donderdag 12 mei 2011 16:08 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Achja, leuk is anders natuurlijkMaar heeft het uiteindelijk wel geholpen? Wat er ook mis met je was?
Mijn eerste reactie op deze post was: Wat heb ik NU weer gedaan?!quote:
Waar zat je aan te denken, lief?quote:Op donderdag 12 mei 2011 16:16 schreef Royco1 het volgende:
Kunnen we het nu weer over leuke onderwerpen hebben?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |