quote:Tot nu toe vind ik het wel ok.
Op vrijdag 21 februari 2003 23:44 schreef MissRotterdam het volgende:[..]
enn ?? wat vind je er van ? ben nl erg beniewd
De eerste 2 dagen ene onrustig gevoel en een klein beetje hartkloppingen, ongeveer 3 uur nadat je de pil heb ingenomen. De dagen erna nergens last van gehad.
Ik merk het zeker al in mijn gewicht. Ik weet niet of dit kan, maar ik ben in 6 dagen tijd 1,5 kilo kwijt. Ik dnek ook merendeel vocht.
En je krijg zin in meer dingen....je wordt een beetje actief.
Ik heb geen last van slapeloosheid. Gister had ik de pil pas om half 2 ingenomen, omdat het niet eerder kon, en ik viel om 23:00 uur in slaap.
Maar ja niet iedereen heeft hetzelfde lichaam. Misschien reageerd jou lichaam heel anders en krijg je de eerste 2 dagen geen hartkloppingen en kan je om 2 uur 's nachts nog niet slapen.
Ik zal het gewoon proberen. Ik ben er tot nu toe heel erg blij mee!
Nu paar weken geleden weer een pot gehaald, en geen bijwerkingen meer. Wel veel energie en amper honger. Hoe 'slecht' ook, voor mij werken ze prima. Ik train er 3 keer in de week bij en let wel een beetje op met eten, maar als extra steuntje werkt het bij mij goed.
quote:Na een week!
Op dinsdag 18 februari 2003 12:17 schreef charmed_angel het volgende:[..]
Ik weeg nu 81,3 kilo.
EN ik wil WEER 65 kilo wegen
Mijn gewicht is nu 79,8 kilo
Dus dat is al 1,5 kilo eraf!
Deze week ga ik stacker 2 keer per dag in nemen, ik benieuwd.
Ik denk dat ik en mijn vriendje ookmaar wat gaan bestellen Tot nu toe veel positieve verhalen! En das goed
quote:Je kan beter doorgaan met de ww ipv dit spul te gaan gebruiken
Op maandag 24 februari 2003 17:58 schreef heaven7 het volgende:
Ik geloof dat stacker 4 puur voor afvallen bedoeld is ofzo? Dat raden ze tenminste aan op perfectbody.nl...Ik denk dat ik en mijn vriendje ookmaar wat gaan bestellen
Tot nu toe veel positieve verhalen! En das goed
quote:Wellicht ja, maar daar gaat dit topic niet over.
Op maandag 24 februari 2003 18:09 schreef Scighera het volgende:[..]
Je kan beter doorgaan met de ww ipv dit spul te gaan gebruiken
quote:ben aan de stacker2 ephedra vrij... werkt perfect
Op maandag 24 februari 2003 17:58 schreef heaven7 het volgende:
Ik geloof dat stacker 4 puur voor afvallen bedoeld is ofzo? Dat raden ze tenminste aan op perfectbody.nl...Ik denk dat ik en mijn vriendje ookmaar wat gaan bestellen [img=29,15]i/s/yes.gif[/img] Tot nu toe veel positieve verhalen! En das goed
quote:dit is dus de grootste bullshit die er is.. Bij de smartshop hebben ze dat echt TOTAAL afgeraden... staat over al ook op www.perfectbody.nl en op de gebruiksaanwijzing dat het heel belangrijk is om eerst goed te ontbijten.. Maarre als je liever je lichaam kapot maakt.. aan jou de keus
Op donderdag 20 februari 2003 18:08 schreef McGilles het volgende:[..]
Je kan het het best voor je ontbijt nemen als je net bent opgestaan, dus op een lege maag! En een uurtje of 3 smiddags, weer op lege maag!
Niet later want dan kom je moeilijk in slaap. Neem het wel ALTIJD op een lege maag, werkt stukken beter!
quote:Hartstikke goed meis!!!
Op zondag 2 maart 2003 02:42 schreef DarkElf het volgende:
ik heb geen weegschaal maar merk dat mijn broeken lekkerder zitten
quote:
Op zondag 2 maart 2003 03:41 schreef DuchessX het volgende:[..]
Hartstikke goed meis!!!
quote:
Op zondag 2 maart 2003 00:16 schreef MissRotterdam het volgende:[..]
dit is dus de grootste bullshit die er is.. Bij de smartshop hebben ze dat echt TOTAAL afgeraden... staat over al ook op www.perfectbody.nl en op de gebruiksaanwijzing dat het heel belangrijk is om eerst goed te ontbijten.. Maarre als je liever je lichaam kapot maakt.. aan jou de keus
Ik merk trouwens ook dat als ik eerst goed ontbijt ik totaal geen onrustig gevoel heb..
groetjes Dutchasia
quote:
Op maandag 3 maart 2003 23:27 schreef SEMTEX het volgende:
Ik wilde even melden dat ik dankzij de hulp van ECA Stack al ongeveer 2,5 kilo ben afgevallen (nogmaals: niet alleen door de ECa Stack dus, die stelt me alleen in staat normaal te eten) en ik pas weer in mijn oude kleertjes
Veel water drinken en langzaam opbouwen. 1 a 2 dagen per week niet nemen i.v.m. gewenning. Welke slik jij ? Ik ben benieuwd naar je resultaten.
groetjes Dutchasia
Verder heb ik een uur kranten gelopen en 3 kwartier op de hometrainer gezeten.
quote:Ja goeie film!! Die oude vrouw gebruikte ook een soort Stackers. Is inderdaad een soort speed. Tanden vallen uit je gaat als een trein, je wordt er verslaafd aan. Alles voor het modebeeld
Op zondag 26 januari 2003 00:28 schreef Schorpioen het volgende:[..]
Te weinig beweging, en verkeerde en teveel voeding, soms icm een verstoorde stofwisseling.
Maar vaak heeft dat een dieper liggende oorzaak die minder makkelijk aan te pakken is. Het is iig vaak niet zomaar een kwestie van discipline en wilskracht.
Door pilletjes als Stacker kun je het symptoom misschien wel aanpakken (overgewicht) maar de oorzaak absoluut niet. Daarom denk ik dat die pillen alleen tijdelijk werken, tenzij je ze je hele leven blijft slikken en dat lijkt me niet echt een goed idee (iemand Requiem For A Dream gezien?)
intussen is het alweer anderhalve week geleden dat ik met stacker 3 ben begonnen en vandaag heb ik stacker 4 binnengekregen dus die gaan we morgen proberen. Intussen slik ik er 1 per dag, dat vind ik voorlopig genoeg bovendien vind ik het een crime om die dingen door te slikken en ben ik 4 kilo afgevallen maar...... ik drink gigaveel water en eet alleen maar gezond wat ik ervoor niet deed....
Trouwens volgens mij is 4 specifiek om te helpen bij het afvallen en niet echt meer om beter te presteren tijdens sporten of lees ik dat nou verkeerd?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |