nou ja er waren momenten met mo onder andere.die in de anere bewoners der ogen niet politiek correct waren.ben wel eerlijk en zeg er wel bij als karim liefhebber dat hij wel achter zijn beslissiing had moeten blijven staan.die brief voor der moeder van mo,ik vond dat ie gelijk had om die brief niet te schrijven omdat het hypocriet was om te vertellen waarom ze naar de finale moest terwijl ze zelf niet eens wilde.maar daar had ie wel achter moeten blijven staanquote:Op dinsdag 10 mei 2011 08:27 schreef mazaru het volgende:
[..]
Je kunt niet je hele leven politiek correct zijn.
Ik wil weten wat er in zijn hart speelt.
dat ziet nep 5 anders,je hebt gestemd op je favoriet en die zijn in het huis gebleven en diegene die op maik gestemd hebben,hebben ook hun geld goed besteed want maik ging terug.rare redenatie maar daar hebben ze er wel meer van gehadquote:Op dinsdag 10 mei 2011 08:34 schreef suzi1 het volgende:
ja, en 'wij' hebben ook onnodig gestemd toen maik er dus uit zou hebben moeten gaan.
Ja, wij welquote:Op dinsdag 10 mei 2011 08:39 schreef Ransjih het volgende:
maar voorlopig maffen ze en zijn wij al wel druk met sst
komen ze wel achter als ze terug zijnquote:Op dinsdag 10 mei 2011 08:39 schreef suzi1 het volgende:
het is waar jo en flip ons van beschuldigen, korte termijn geheugen
ja 15.000 volgens mij jaquote:Op dinsdag 10 mei 2011 08:41 schreef suzi1 het volgende:
was ook zo oneerlijk, dat er steeds 5000 uit de kluis ging van degene met de grootste inhoud. toen bij die sleutelopdracht.
hoeveel is ze daardoor kwijtgeraakt, minsten 15.000
korte termijn geheugen wat dat is weet ik niet meerquote:Op dinsdag 10 mei 2011 08:39 schreef suzi1 het volgende:
het is waar jo en flip ons van beschuldigen, korte termijn geheugen
Ja, niet erg eerlijk. Vind het ook link om een hoge kluis te hebben. Vaak genoeg dat er iemand met een hoge kluisinhoud het huis uit vliegt.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 08:41 schreef suzi1 het volgende:
was ook zo oneerlijk, dat er steeds 5000 uit de kluis ging van degene met de grootste inhoud. toen bij die sleutelopdracht.
hoeveel is ze daardoor kwijtgeraakt, minsten 15.000
vast wel, her rugpand leveren ze er niet bij namelijkquote:Op dinsdag 10 mei 2011 08:43 schreef suzi1 het volgende:
en als ik nu zeg dat ik 100 keer op jo heb gestemd
krijg ik dan het dubbele smsgeld korting op mijn aankoop bij tofs?
alhoewel karim een langzame starter was al de keren dat hij genomineerd was want bij elke tussenstand stond hij onderaan en uiteindelijk in de exit ineens bovenaan of 2e,vrees ik het ergstequote:Op dinsdag 10 mei 2011 08:43 schreef MartineLongchamp het volgende:
[..]
Ja, niet erg eerlijk. Vind het ook link om een hoge kluis te hebben. Vaak genoeg dat er iemand met een hoge kluisinhoud het huis uit vliegt.
Hoop wel dat Karim in de finale komt. Met 18.000 kan hij volgens mij veel van zijn dromen waarmaken.
Na ja ik vind Phillip zowiezo onsympathiek, maar daar lijk ik de enige in te zijnquote:Op dinsdag 10 mei 2011 08:45 schreef MartineLongchamp het volgende:
Dat vond ik overigens erg denigrerend hoe Flip over "de kijker" sprak. Bah, daar wint hij bij mij geen punten mee.
dailey is in nederlandquote:Op dinsdag 10 mei 2011 08:47 schreef Ransjih het volgende:
[..]
dag te vroeg anders had jo zo mee terug kunnen rijden
Denk dat de Karim "fans" geen bellers/smsers zijn. Die vallen niet onder de bakvissenbrigade. En je ziet het hier ook. Veel die Karim als favoriet hebben en veel die niet zeggen te bellen, omdat ze echt niet in dat zooitje geloven.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 08:46 schreef cairnwizzy het volgende:
[..]
alhoewel karim een langzame starter was al de keren dat hij genomineerd was want bij elke tussenstand stond hij onderaan en uiteindelijk in de exit ineens bovenaan of 2e,vrees ik het ergste
welnee joh, flip is hier al die weken met de grond gelijk gemaaktquote:Op dinsdag 10 mei 2011 08:46 schreef vuurvliegje52 het volgende:
[..]
Na ja ik vind Phillip zowiezo onsympathiek, maar daar lijk ik de enige in te zijn
Hoe kan die steeds favo staan dan????quote:Op dinsdag 10 mei 2011 08:48 schreef Ransjih het volgende:
[..]
welnee joh, flip is hier al die weken met de grond gelijk gemaakt
Echt? Heb toch de indruk dat veel mensen, zeker hier op Fok, Flip maar een eng mannetje vinden.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 08:46 schreef vuurvliegje52 het volgende:
[..]
Na ja ik vind Phillip zowiezo onsympathiek, maar daar lijk ik de enige in te zijn
klopt, vorige week hebben mensen een uitzondering gemaakt en toen schoot hij omhoog in een of andere pollquote:Op dinsdag 10 mei 2011 08:48 schreef MartineLongchamp het volgende:
[..]
Denk dat de Karim "fans" geen bellers/smsers zijn. Die vallen niet onder de bakvissenbrigade. En je ziet het hier ook. Veel die Karim als favoriet hebben en veel die niet zeggen te bellen, omdat ze echt niet in dat zooitje geloven.
tnxquote:Op dinsdag 10 mei 2011 08:49 schreef cairnwizzy het volgende:
op twitter? even een @voor de naam dus voor karim @sst_karim en dan je bericht
Nou, dat is dan gelijk een waarschuwing voor mensen die ook willen gaan. Neem je eigen stoel mee, mamajo heeft recht op de halve studio.quote:
mamajo maakte fouten, daar heeft Jo heel veel last vanquote:Op dinsdag 10 mei 2011 08:50 schreef mazaru het volgende:
[..]
Nou, dat is dan gelijk een waarschuwing voor mensen die ook willen gaan. Neem je eigen stoel mee, mamajo heeft recht op de halve studio.
goeiemorgen,ik liep met die van mij midden in de regen dus ik heb al een nat pak gehaaldquote:Op dinsdag 10 mei 2011 08:51 schreef MargrietV het volgende:
Goedemorgen allemaal, Madelief ligt inmiddels moe van wandeling, net voor de regenbui aan mijn voeten, nog 2 dagen en dan zullen jullie mij zeker niet gaan missen. Segootje ga ik wel missen en er is dus lange streamlock geweest en verder vaagheden,,,,
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |