Het is al goed. Stil maar.quote:Op vrijdag 6 mei 2011 23:28 schreef SoldMayor het volgende:
Okee sorry wist niet dat jullie boos werden.
16 jarige sletjes hosselen op hyves met praat over m'n WOW account, jeweetz.quote:
deze is zeker voor al je home-boys in de kelder?quote:Op zaterdag 7 mei 2011 00:44 schreef kenserkabouter het volgende:
[..]
16 jarige sletjes hosselen op hyves met praat over m'n WOW account, jeweetz.
[ afbeelding ]
Say what?quote:Op zaterdag 7 mei 2011 00:51 schreef badboynova het volgende:
[..]
deze is zeker voor al je home-boys in de kelder?
Ac(h)neequote:Op zaterdag 7 mei 2011 00:59 schreef Dr.Pringles het volgende:
[ afbeelding ]
Kutkabouter en zn matties.
Erm, niet dat ik weet. Van het slachtproces heb ik nooit iets "live" gezien zeg maar, alleen als het niet draaide. Zover ik het begrijp komen de kippen per vrachtwagen binnen, worden op een band gezet waar ze een bepaald gas inademen dat ze hersendood maakt. (ipv elektrische schok van vroeger waar ze "overheen" konden komen). Daarna woden ze opgehangen aan een transportsysteem dat ze langs een mes haalt dat nek opensnijdt. Ze worden over de "lekbak" geleid, dan gebeurt er nog wat shizzle en komen ze uiteindelijk bij de snijlijn waar ze gewoon langs verschillende messen worden geleid etc. etc.quote:Op zaterdag 7 mei 2011 13:42 schreef KoningStoma het volgende:
Fs, hebben ze bij jou op het werk ook van die malers om mannelijke kuikentjes in te gooien enzo?
Mooi dat je daar werkt. Ik had een keer zo'n docu van dat proces gezien en toen begon ik echt een beetje te twijfelen aan de mensheid.quote:Op zaterdag 7 mei 2011 13:48 schreef Fsmxi het volgende:
[..]
Erm, niet dat ik weet. Van het slachtproces heb ik nooit iets "live" gezien zeg maar, alleen als het niet draaide. Zover ik het begrijp komen de kippen per vrachtwagen binnen, worden op een band gezet waar ze een bepaald gas inademen dat ze hersendood maakt. (ipv elektrische schok van vroeger waar ze "overheen" konden komen). Daarna woden ze opgehangen aan een transportsysteem dat ze langs een mes haalt dat nek opensnijdt. Ze worden over de "lekbak" geleid, dan gebeurt er nog wat shizzle en komen ze uiteindelijk bij de snijlijn waar ze gewoon langs verschillende messen worden geleid etc. etc.
Ik werk op het gedeelte waar de kip al in een krat/pakket zit en stapel dat op pallets.
Oh god, now I got him started.quote:Op zaterdag 7 mei 2011 14:29 schreef KoningStoma het volgende:
Twijfelen aan de mensheid?Ik twijfel niet eens meer. Mensen, over het algemeen, zijn dom, kortzichtig, hebzuchtig en slecht. Ik vind het raar dat eigenlijk de hele mensheid denkt dat ze "goed" is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |