Het zijn ambtenaren......quote:Op donderdag 9 juni 2011 19:03 schreef Dibble het volgende:
A4 formaat envelop vorige week woensdag persoonlijk afgeleverd aan een agent aan de balie in het korpsgebouw met in koeie letters t.a.v. De Korpschef Regio (......). Maar dus nog steeds geen bericht terug. Raak een beetje mijn hoop kwijt![]()
Bel en vraag of ze kunnen nagaan of hij is bezorgd bij de desbetreffende persoon. Kan je ook vragen hoe lang het kan duren voordat je antwoord krijgt.quote:Op donderdag 9 juni 2011 19:03 schreef Dibble het volgende:
A4 formaat envelop vorige week woensdag persoonlijk afgeleverd aan een agent aan de balie in het korpsgebouw met in koeie letters t.a.v. De Korpschef Regio (......). Maar dus nog steeds geen bericht terug. Raak een beetje mijn hoop kwijt![]()
Net dus gedaan. Probeer de korps al sinds een uurtje of 13.00 te bereiken. Nou, eerst was de mevrouw die mij kon helpen op dat moment bezig met een aangifte zei de griet aan de andere kant en moest ik over een uur tot drie kwartier terugbellen. Daarna was er een dienstwisseling aan de gang volgens de mevrouw aan de telefoon en door het 'rommeltje' kon ik weer over een uur terugbellen.quote:Op donderdag 9 juni 2011 21:19 schreef karton2 het volgende:
[..]
Bel en vraag of ze kunnen nagaan of hij is bezorgd bij de desbetreffende persoon. Kan je ook vragen hoe lang het kan duren voordat je antwoord krijgt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.*Hosselcopter*
quote:Op vrijdag 10 juni 2011 15:29 schreef Dibble het volgende:
[..]
Net dus gedaan. Probeer de korps al sinds een uurtje of 13.00 te bereiken. Nou, eerst was de mevrouw die mij kon helpen op dat moment bezig met een aangifte zei de griet aan de andere kant en moest ik over een uur tot drie kwartier terugbellen. Daarna was er een dienstwisseling aan de gang volgens de mevrouw aan de telefoon en door het 'rommeltje' kon ik weer over een uur terugbellen.
En nu een meneer net aan de telefoon gehad die zei dat ik dan bij de secretaresse van de korpsleiding moet wezen en dat ze nu allemaal naar huis zijn en beter maandag na 8.00 kan bellen.Laat je niet uit het veld slaan! Ze zoeken doorzetters!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Tics van je petten.
Ja, even die gast z'n adres achterhalen en opzoeken. Vervolgens een baksteen naar binnen tyfen door het raam met mijn motivatie brief erop.quote:Op vrijdag 10 juni 2011 16:40 schreef nattermann het volgende:
[..]
Laat je niet uit het veld slaan! Ze zoeken doorzetters!
Ja, die zoeken ze bij de politie, kleine ongeduldige vandalenquote:Op vrijdag 10 juni 2011 19:09 schreef Dibble het volgende:
Ja, even die gast z'n adres achterhalen en opzoeken. Vervolgens een baksteen naar binnen tyfen door het raam met mijn motivatie brief erop.
dikke kans dat ze dit ook lezenquote:Op vrijdag 10 juni 2011 19:09 schreef Dibble het volgende:
[..]
Ja, even die gast z'n adres achterhalen en opzoeken. Vervolgens een baksteen naar binnen tyfen door het raam met mijn motivatie brief erop.
Je weet dat bedreigingen over het internet redelijk serieus worden genomen door de politie, toch?quote:Op vrijdag 10 juni 2011 20:55 schreef Dibble het volgende:
Ja, komop man. Zo ben ik in het echt dus echt niet. Maargoed. Ik zal wel af moeten wachten.
Daarom. Dankzij mijn acties op fok destijds is er ook een heel Loverboy bende in het echt opgerold door de politie. Vraag maar aan Yvonne. Ja dat weet ik wel Isaquote:Op vrijdag 10 juni 2011 21:02 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Je weet dat bedreigingen over het internet redelijk serieus worden genomen door de politie, toch?
Ook als het om een zogenaamd grapje gaat.
quote:Op vrijdag 10 juni 2011 23:27 schreef Isabeau het volgende:
Gewoon je frustratie een beetje intomen, het komt heus wel goed, Dibble![]()
Geduld! (en trainen!)
Volgens Five_Horizon niet:quote:Op zondag 12 juni 2011 19:15 schreef SnuggleBear het volgende:
Ik vrees dat jij gewoon die 6 maanden moet wachten. Sport test niet halen staat gelijk aan einde van selectie procedure dus.
Overigens weet ik niet of het handig is om maandag te bellen, denk niet dat ambtenaren zo ijverig zijn om op 2e pinksterdag te werkenquote:Op woensdag 1 juni 2011 00:00 schreef Five_Horizons het volgende:
Even voor de goede orde: het korps wijst af of neemt aan. Ik hoop dat je het naar hen stuurt (al zou ik gewoon bellen, trouwens). Het koprs kan dus best besluiten je aan te nemen, ondanks je sporttest (zoals ik al meldde) en dat kan dus ook op basis van die brief.
Ach, de politie werkt altijd. Toch? Degene die TS wil spreken vast niet, maar da's een detail.quote:Op zondag 12 juni 2011 20:00 schreef Sofi het volgende:
Overigens weet ik niet of het handig is om maandag te bellen, denk niet dat ambtenaren zo ijverig zijn om op 2e pinksterdag te werken
Je bent op de hoogte van het feit dat je je als politie in Nederland als een mietje moet gedragen? Beetje de pispaal van de maatschappij, uitgekafferd worden door hangjeugd van 15-16 jaar en niks terug mogen doen.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 16:59 schreef Dibble het volgende:
Ik heb vandaag een telefoontje gehad ter uitnodiging voor een korps voorlichting ( ander korps dit keer). En zal waarschijnlijk rond 30 juli weer die test af moeten leggen.
Ondertussen even achter die brief aan gebeld maar ze zeggen dat het nog even kan duren en dat mensen op vakantie zijn. Anders maar even weer langsgaan daar en hopen dat de korpsleiding mij wil spreken.
Maar wel tof dus van die uitnodiging. Ga morgen naar even de scapino om even hardloop patta's te scoren.
Dat gaat niet gebeuren, lijkt me. De korpsleiding doet sowieso niks met jouw brief, anders dan 'm naar P&O sturen.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 16:59 schreef Dibble het volgende:
Anders maar even weer langsgaan daar en hopen dat de korpsleiding mij wil spreken.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |