FOK!forum / Forum-, Topic- en Userspellen / [AKQ] #2195 Rare jongens, die Belgen
Flitspaalmaandag 2 mei 2011 @ 21:42
Welkom bij het 2195ste deel van de Algemene Kennis Quiz!

24mgdxd.gif

Mag ik zomaar meedoen :?
Ja, graag zelfs! Lees voordat je meespeelt alleen wel deze openingspost een keer goed door.

Wat voor vragen mag ik stellen :?
De opzet van dit spel is dat je elkaar vragen stelt die met algemene kennis te maken hebben. Dat kan heel uiteenlopend zijn van geschiedenis tot muziek en van aardrijkskunde tot auto's. Probeer de vragen zoveel mogelijk af te wisselen. Uiteraard mogen er best een paar vragen achter elkaar gesteld worden in dezelfde categorie maar doe dit niet meer dan drie keer achter elkaar. Vermijd vragen die beginnen met wanneer, welk jaar, hoeveel, want dit heeft weinig met algemene kennis te maken en draait vaak uit op ordinair gokken.

Mag ik hulpmiddelen gebruiken :?
Het spreekt voor zich dat er geen gebruik gemaakt wordt van hulpmiddelen als Google, Wikipedia en dergelijke. Zou het wel erg makkelijk maken. We letten hier goed op, dus kijk uit wat je hier doet.
Ook thuis opzoeken in een encyclopedie, op een platenhoes of in een boek, of vragen aan huisgenoten of geflashed worden op MSN beschouwen we als opzoeken. Niet doen dus. Als je je toch schuldig maakt aan dingen opzoeken en we komen daar achter dan krijg je of minpunten of je wordt uitgesloten voor een paar delen.

u5uo8.jpg

Wat als ik een vraag goed heb :?
Dan stel je een nieuwe vraag in bold. Als er na een goed antwoord niet binnen 15 minuten een nieuwe vraag gesteld wordt kan iemand anders een vraag stellen om het spel door te laten gaan. Als degene die een goed antwoord gaf geen nieuwe vraag stelt omdat hij of zij ineens weg moest wordt het reeds toegekende punt weer ingetrokken en gaat een speler die online is verder met de quiz door de vraag, in plaats van degene die hem had moeten stellen, in te voeren.
Geen vraag stellen na een goed antwoord is dus aftrek van het punt! Dit geldt natuurlijk alleen voor lurkers en niet voor welwillende spelers. Als echter blijkt dat ook welwillende spelers hier zich schuldig aan maken dan worden ook zij bestraft. Het kan voorkomen dat je huis in de fik vliegt, de telefoon gaat of je hond acuut naar de dierenarts moet maar probeer altijd een nieuwe vraag te stellen! Door te antwoorden op een vraag ga je de verbintenis aan om, indien het antwoord goed is, zelf een nieuwe vraag te stellen!

Wanneer en hoe reken ik een vraag goed :?
De vraagsteller zegt of het antwoord goed is. Doorgaans is het zo dat het punt gaat naar degene die het antwoord compleet maakt (vooral met meerdere vragen ineen). Maar de vraagsteller neemt de uiteindelijke beslissing. Het spreekt voor zich dat degene die het antwoord als eerst goed heeft het punt krijgt. Als je een punt uitdeelt doe je dit door de naam neer te zetten van degene die het goed had, gevolgd door +1 en dit dikgedrukt. Zo dus: gebruikersnaam +1. Geef ook de tussenstand van de (in dat topic) behaalde punten, op deze manier kan het makkelijker geteld worden. In elk tiende topic worden er 2 punten uitgedeeld. Als je vraagt naar een opsomming en je wilt alle leden van de opsomming in een antwoord zien alvorens je het antwoord goedkeurt, dan dien je dit in je vraag te vermelden. Ook beslist de vraagsteller of een antwoord helemaal perfect gespeld moet zijn of niet. Wees daar alsjeblieft een beetje soepel in, in de snelheid wil je nog wel eens een letter vergeten. Ook bij buitenlandse namen mag er soepeler met spelling omgegaan worden.

Hoe vaak mag ik raden :?
Per vraag raad je een keer, totdat de vraagsteller zegt dat het fout is, dan mag je weer verder raden. Het is dus niet de bedoeling dat je een paar keer achter elkaar een antwoord post, dat is niet eerlijk naar de anderen toe. Zet ook niet meerdere antwoorden in een post als er maar om een ding gevraagd wordt (in het geval van meerdere vragen mag je uiteraard meerdere antwoorden in een post zetten).

Wat te doen als ik een ingeving krijg :?
Dat is de uitzondering op de voorgaande regel: iedereen heeft wel eens een plotselinge ingeving. Je post iets en meteen komt het juiste antwoord in je op. In dat geval mag je nog een keer posten. EDIT JE ANTWOORD NOOIT!, ook al heb je een spelfout. Post dan gewoon een nieuw bericht waarin je je eerdere antwoord aanvult. Anders kunnen mensen denken dat je een bericht ge-edit hebt na het zien van een ander antwoord. Doe dat dus niet!

Wat moet ik doen als het topic stilligt :?
Het kan af en toe gebeuren dat het topic even stilligt omdat iemand het antwoord niet weet of omdat de vraagsteller even verhinderd is. Dit is niet erg. Om toch de vaart erin te houden mag iemand een nieuwe vraag stellen als de vraagsteller 15 minuten niets van zich heeft laten horen. Indien een vraag niet meteen geraden wordt en men toch door wil met het spel dan blijft deze vraag open staan. Zolang het topic nog loopt kan iemand daar antwoord op geven. Als het topic dicht is dan vervalt deze vraag.

Mag ik slowchatten :?
Probeer slowchat tot een minimum houden. Als je echter lekker wilt bespreken hoe je dag was ga dan naar het speciale AKQ SC topic.

Wat moet ik doen als ik het topic volmaak :?
Dan moet je een nieuw topic openen. Deze OP is hier te vinden. Kopieer de code van de Wiki, plak het in een nieuw topic. Zet bovenaan op de underscores nog wel even om welk deel het gaat. Voeg tenslotte de link van het topic toe in de wiki.

OP-discussie
AKQ OP Discussie topic 3

Worden de punten nog bijgehouden :?
De Overall Stand bijgewerkt tot topic 2000, met dank aan Mark_V, ScottTracy en Ofyles2.
Vanaf topic 2001 zijn we opnieuw begonnen met tellen. ScottTracy en Ofyles2 houden de actuele stand bij, deze is hier te vinden!

Ik wil oude delen teruglezen! :9~
PhysicsRules heeft een archief gemaakt van alle oude AKQ-topics.
tomtomaatmaandag 2 mei 2011 @ 21:58
:7
Flitspaalmaandag 2 mei 2011 @ 22:06
Zal ik maar een nieuwe vraag stellen?

Welke club staat laatste in the Premier League?
tomtomaatmaandag 2 mei 2011 @ 22:08
West Ham?
Flitspaalmaandag 2 mei 2011 @ 22:08
quote:
0s.gif Op maandag 2 mei 2011 22:08 schreef tomtomaat het volgende:
West Ham?
Stand deel 2195
1 tomtomaat
tomtomaatmaandag 2 mei 2011 @ 22:11
De toekomst van :X is in de komende weken nog onduidelijk. De spits van ):O heeft onlangs een aantal gesprekken met Heracles Almelo gehad, maar deze ploeg wil zich eerst richten op het afsluiten van de competitie.

Wie?
Flitspaalmaandag 2 mei 2011 @ 22:11
RBC
Flitspaalmaandag 2 mei 2011 @ 22:12
Melvind de Leeuw
tomtomaatmaandag 2 mei 2011 @ 22:13
quote:
2s.gif Op maandag 2 mei 2011 22:12 schreef Flitspaal het volgende:
Melvin de Leeuw
Grappig, voornaam goed, achternaam niet....
Flitspaalmaandag 2 mei 2011 @ 22:16
Dan moet ik passen. Ik dacht echt dat de spits van RBC Melvin de Leeuw heet.
Zal wel steeds niet goed luisteren op de vrijdagavond.
tomtomaatmaandag 2 mei 2011 @ 22:16
):O = Volendam
Flitspaalmaandag 2 mei 2011 @ 22:16
Platje
tomtomaatmaandag 2 mei 2011 @ 22:17
quote:
2s.gif Op maandag 2 mei 2011 22:16 schreef Flitspaal het volgende:
Platje
Stand deel 2195
1 tomtomaat
1 Flitspaal
Flitspaalmaandag 2 mei 2011 @ 22:18
Van welke club kwam Glynor Plet, de spits die Heracles vorig jaar aantrok?
tomtomaatmaandag 2 mei 2011 @ 22:19
Telstar?
Flitspaalmaandag 2 mei 2011 @ 22:19
quote:
0s.gif Op maandag 2 mei 2011 22:19 schreef tomtomaat het volgende:
Telstar?
Stand deel 2195
2 tomtomaat
1 Flitspaal
tomtomaatmaandag 2 mei 2011 @ 22:21
Hoofdstad van Somalie?
Flitspaalmaandag 2 mei 2011 @ 22:21
mogadishu
Quyxz_maandag 2 mei 2011 @ 22:21
Mogadishu
tomtomaatmaandag 2 mei 2011 @ 22:22
quote:
2s.gif Op maandag 2 mei 2011 22:21 schreef Flitspaal het volgende:
mogadishu
Stand deel 2195
2 tomtomaat
2 Flitspaal
Flitspaalmaandag 2 mei 2011 @ 22:30
:+ is een gevangenis in de staat Californië. Het ligt 32 kilometer van Sacramento, de hoofdstad van de staat.

De gevangenis is de op één na oudste gevangenis van de staat. Met de bouw werd begonnen in 1878 en de officiële opening was twee jaar later. Het was de eerste gevangenis in de wereld met elektrische stroom.

Tussen 13 december 1895 en 3 december 1937 werden 93 gevangenen geëxecuteerd door middel van ophanging. Hierna werden executies uitgevoerd in de gaskamer van San Quentin.

De gevangenis is beroemd geworden door het nummer :+ van Johnny Cash. Het nummer is het fictieve verslag van gevangenschap van een crimineel. Johnny Cash heeft opgetreden in de gevangenis waarbij dit zijn openingsnummer was. Hij heeft zelf nooit gevangengezeten in :+ .

Wat is :+ ?
Quyxz_maandag 2 mei 2011 @ 22:31
Ik zat eerst met San Quentin in mijn hoofd, maar dat staat er al...
tomtomaatmaandag 2 mei 2011 @ 22:32
quote:
0s.gif Op maandag 2 mei 2011 22:31 schreef Quyxz_ het volgende:
Ik zat eerst met San Quentin in mijn hoofd, maar dat staat er al...
Here the same
lubje25maandag 2 mei 2011 @ 22:32
Folsom prison
Flitspaalmaandag 2 mei 2011 @ 22:33
quote:
0s.gif Op maandag 2 mei 2011 22:32 schreef lubje25 het volgende:
Folsom prison
Stand deel 2195
2 tomtomaat
2 Flitspaal
1 lubje25
lubje25maandag 2 mei 2011 @ 22:35
Twee zeer goede "gevangenisfilms" zijn gebaseerd op boeken/verhalen van Stephen King. Welke 2 films?
Quyxz_maandag 2 mei 2011 @ 22:36
The Rock en Con Air? :P

Random gok.
Flitspaalmaandag 2 mei 2011 @ 22:36
The Green Mile
The Shawshank Redempton
lubje25maandag 2 mei 2011 @ 22:37
quote:
2s.gif Op maandag 2 mei 2011 22:36 schreef Flitspaal het volgende:
The Green Mile
The Shawshank Redempton
^O^

Stand deel 2195
2 tomtomaat
3 Flitspaal
1 lubje25
Flitspaalmaandag 2 mei 2011 @ 22:41
Mensen met diabetes kunnen twee acute aanvallen krijgen.

Welke twee?
ßmaandag 2 mei 2011 @ 22:45
Hypo- en Hyperglycaemie
Flitspaalmaandag 2 mei 2011 @ 22:45
quote:
0s.gif Op maandag 2 mei 2011 22:45 schreef ß het volgende:
Hypo- en Hyperglycaemie
Stand deel 2195
2 tomtomaat
3 Flitspaal
1 lubje25
1 ß
ßmaandag 2 mei 2011 @ 22:46
Wat is een ander woord voor alvleesklier?

Ik zoek het woord in het Latijn.
Flitspaalmaandag 2 mei 2011 @ 22:48
pancreas
ßmaandag 2 mei 2011 @ 22:49
quote:
2s.gif Op maandag 2 mei 2011 22:48 schreef Flitspaal het volgende:
pancreas
Stand deel 2195
2 tomtomaat
4 Flitspaal
1 lubje25
1 ß
Flitspaalmaandag 2 mei 2011 @ 22:53
:+ is een fictieve Belgische detective. Hij speelde de hoofdrol in een boekenreeks van Agatha Christie. Hij werd vaak bijgestaan door kapitein Hastings en/of de ietwat domme hoofdinspecteur Japp van Scotland Yard (een rol van Philip Jackson in de televisieserie).

Wie is :+ ?
Flitspaalmaandag 2 mei 2011 @ 23:04
Zelfde initialen als Harry Potter.
ScottTracymaandag 2 mei 2011 @ 23:08
Hercule Poirot
Flitspaalmaandag 2 mei 2011 @ 23:08
quote:
0s.gif Op maandag 2 mei 2011 23:08 schreef ScottTracy het volgende:
Hercule Poirot
Stand deel 2195
2 tomtomaat
4 Flitspaal
1 lubje25
1 ß
1 ScottTracy
ScottTracymaandag 2 mei 2011 @ 23:23
Wie won ooit in hetzelfde weekend een Razzie Award voor slechtste actrice én een Oscar voor beste vrouwelijke hoofdrol?
nightcowboymaandag 2 mei 2011 @ 23:23
bullock
Flitspaalmaandag 2 mei 2011 @ 23:25
quote:
0s.gif Op maandag 2 mei 2011 23:23 schreef nightcowboy het volgende:
bullock
Mijn tweede gok is dan Halle Berry
lubje25dinsdag 3 mei 2011 @ 00:01
bullock idd
ScottTracydinsdag 3 mei 2011 @ 00:28
quote:
0s.gif Op maandag 2 mei 2011 23:23 schreef nightcowboy het volgende:
bullock
Idd, in 2009. Sorry voor de vertraging, ik ben het niet meer gewend :')

nightcowboy +1

Stand deel 2195
2 tomtomaat
4 Flitspaal
1 lubje25
1 ß
1 ScottTracy
1 nightcowboy
nightcowboydinsdag 3 mei 2011 @ 10:48
28ulcsj.png

Naam van het witte gedeelte?
Flitspaaldinsdag 3 mei 2011 @ 10:52
Golf van Biskaje?
tong80dinsdag 3 mei 2011 @ 10:54
Goeiemorgen.

Golf van Biskaje ?

:P
nightcowboydinsdag 3 mei 2011 @ 11:02
quote:
2s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 10:52 schreef Flitspaal het volgende:
Golf van Biskaje?
Stand deel 2195
2 tomtomaat
5 Flitspaal
1 lubje25
1 ß
1 ScottTracy
1 nightcowboy
tong80dinsdag 3 mei 2011 @ 11:05
:P

[ Bericht 31% gewijzigd door tong80 op 03-05-2011 11:27:29 ]
Flitspaaldinsdag 3 mei 2011 @ 11:16
:7
Maar ik was aan de beurt, tong.....

[ Bericht 62% gewijzigd door Flitspaal op 03-05-2011 11:28:19 ]
tong80dinsdag 3 mei 2011 @ 11:18
Sorry ik had je over het hoofd gezien.

:P
Flitspaaldinsdag 3 mei 2011 @ 11:22
Kan gebeuren.

We gaan gewoon door met jouw vraag :) .
tong80dinsdag 3 mei 2011 @ 11:24
Nee stel jij maar de vraag :)

:P
Flitspaaldinsdag 3 mei 2011 @ 11:24
Gum je vraag dan even uit.
tong80dinsdag 3 mei 2011 @ 11:28
quote:
2s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 11:24 schreef Flitspaal het volgende:
Gum je vraag dan even uit.
Done

:P
Flitspaaldinsdag 3 mei 2011 @ 11:30
Wat ontdekte Joseph Priestley in 1770?
tong80dinsdag 3 mei 2011 @ 11:31
Geen idee......

:P
Flitspaaldinsdag 3 mei 2011 @ 11:33
Een toepassing van rubber......
enilnomrowdinsdag 3 mei 2011 @ 11:38
De gum?
Flitspaaldinsdag 3 mei 2011 @ 11:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 11:38 schreef enilnomrow het volgende:
De gum?
Stand deel 2195
2 tomtomaat
5 Flitspaal
1 lubje25
1 ß
1 ScottTracy
1 nightcowboy
1 enilnomrow
enilnomrowdinsdag 3 mei 2011 @ 11:44
Wie zien we op deze (vroege) schets?
GQVwf.png
enilnomrowdinsdag 3 mei 2011 @ 12:02
Toch niet zo moeilijk?
Bartdinsdag 3 mei 2011 @ 12:02
Buzz Lightyear
enilnomrowdinsdag 3 mei 2011 @ 12:12
Stand deel 2195
2 tomtomaat
5 Flitspaal
1 lubje25
1 ß
1 ScottTracy
1 nightcowboy
1 enilnomrow
1 Bart

En Woody.
Bartdinsdag 3 mei 2011 @ 12:24
Hoe heet de internetbrowser van Google?
Michelangelo2dinsdag 3 mei 2011 @ 12:26
Google Chrome?
Bartdinsdag 3 mei 2011 @ 12:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 12:26 schreef Michelangelo2 het volgende:
Google Chrome?
Stand deel 2195
2 tomtomaat
5 Flitspaal
1 lubje25
1 ß
1 ScottTracy
1 nightcowboy
1 enilnomrow
1 Bart
1 Michelangelo2
Michelangelo2dinsdag 3 mei 2011 @ 12:30
"Voor haar ontdekking van radium en polonium en voor haar studie naar de aard en samenstelling van deze opmerkelijke elementen."

Over welke vrouw hebben we het hier?
Bartdinsdag 3 mei 2011 @ 12:33
Marie Curie?
Michelangelo2dinsdag 3 mei 2011 @ 12:34
Stand deel 2195
2 tomtomaat
5 Flitspaal
1 lubje25
1 ß
1 ScottTracy
1 nightcowboy
1 enilnomrow
2 Bart
1 Michelangelo2
Bartdinsdag 3 mei 2011 @ 12:50
In welk land bevindt zich de grootste dam ter wereld?
Asapdinsdag 3 mei 2011 @ 12:50
Amerika, Hoover dam?
Asapdinsdag 3 mei 2011 @ 12:51
Of las ik laatst niet iets dat ze dit in China hebben overtroffen?
Mr.Jorn.dinsdag 3 mei 2011 @ 12:51
China.
Asapdinsdag 3 mei 2011 @ 12:51
Streep door de 1e (Amerika) dan maar, dat ligt dan teveel voor de hand
Bartdinsdag 3 mei 2011 @ 12:57
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 12:51 schreef Asap het volgende:
Of las ik laatst niet iets dat ze dit in China hebben overtroffen?
De Drieklovendam. Produceert 1,5x zoveel energie als heel Nederland gebruikt.
Stand deel 2195
2 tomtomaat
5 Flitspaal
1 lubje25
1 ß
1 ScottTracy
1 nightcowboy
1 enilnomrow
2 Bart
1 Michelangelo2
1 Asap
Asapdinsdag 3 mei 2011 @ 13:04
Wat voor hieronder aangegeven met de lijn?

mloztj.gif
Quyxz_dinsdag 3 mei 2011 @ 13:05
quote:
99s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 12:57 schreef Bart het volgende:

[..]

De Drieklovendam. Produceert 1,5x zoveel energie als heel Nederland gebruikt.
Energie of elektriciteit? :D
Bartdinsdag 3 mei 2011 @ 13:05
Chinese muur
Bartdinsdag 3 mei 2011 @ 13:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 13:05 schreef Quyxz_ het volgende:

[..]

Energie of elektriciteit? :D
Elektrische energie :7.
Asapdinsdag 3 mei 2011 @ 13:09
quote:
99s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 13:05 schreef Bart het volgende:
Chinese muur
:Y

Stand deel 2195
2 tomtomaat
5 Flitspaal
1 lubje25
1 ß
1 ScottTracy
1 nightcowboy
1 enilnomrow
3 Bart
1 Michelangelo2
1 Asap
Bartdinsdag 3 mei 2011 @ 13:10
quote:
De opwaartse kracht die een lichaam in een vloeistof of gas ondervindt is even groot als het gewicht van de verplaatste vloeistof of gas.
Dit is?
Quyxz_dinsdag 3 mei 2011 @ 13:14
Wet van Archimedes
Bartdinsdag 3 mei 2011 @ 13:22
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 13:14 schreef Quyxz_ het volgende:
Wet van Archimedes
Stand deel 2195
2 tomtomaat
5 Flitspaal
1 lubje25
1 ß
1 ScottTracy
1 nightcowboy
1 enilnomrow
3 Bart
1 Michelangelo2
1 Asap
1 Quyxz_
Quyxz_dinsdag 3 mei 2011 @ 13:25
Welke rivier ontspringt in het Reuzengebergte en mondt uit in de Noordzee bij Cuxhaven?
Quyxz_dinsdag 3 mei 2011 @ 13:29
De rivier is met een lengte van 1164 kilometer en een stroomgebied van 144.000 km² een van de belangrijkste rivieren van Midden-Europa.
tong80dinsdag 3 mei 2011 @ 13:30
Donau ?

:P
Quyxz_dinsdag 3 mei 2011 @ 13:31
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 13:30 schreef tong80 het volgende:
Donau ?

:P
Nop, Cuxhaven ligt in Duitsland.
enilnomrowdinsdag 3 mei 2011 @ 13:32
Spree?
Quyxz_dinsdag 3 mei 2011 @ 13:35
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 13:32 schreef enilnomrow het volgende:
Spree?
Nee, de rivier loopt niet door Berlijn.

De volgende Duitse steden liggen aan deze rivier:
Bad Schandau, Königstein, Pirna, Heidenau, Dresden, Radebeul, Meißen, Riesa, Strehla, Torgau, Lutherstadt Wittenberg, Dessau, Magdeburg, Tangermünde, Wittenberge, Dömitz, Hitzacker, Boizenburg, Lauenburg, Geesthacht, Hamburg, Wedel, Glückstadt, Brunsbüttel, Otterndorf, Cuxhaven
ßdinsdag 3 mei 2011 @ 13:37
Elbe?
Quyxz_dinsdag 3 mei 2011 @ 13:38
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 13:37 schreef ß het volgende:
Elbe?
Stand deel 2195
2 tomtomaat
5 Flitspaal
1 lubje25
2 ß
1 ScottTracy
1 nightcowboy
1 enilnomrow
3 Bart
1 Michelangelo2
1 Asap
1 Quyxz_
ßdinsdag 3 mei 2011 @ 13:42
Wie was de keizer van Japan tijdens de Tweede Wereldoorlog?
tong80dinsdag 3 mei 2011 @ 13:47
Hiroito ?

:P
ßdinsdag 3 mei 2011 @ 13:48
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 13:47 schreef tong80 het volgende:
Hiroito ?

:P
Stand deel 2195
2 tomtomaat
5 Flitspaal
1 lubje25
2 ß
1 ScottTracy
1 nightcowboy
1 enilnomrow
3 Bart
1 Michelangelo2
1 Asap
1 Quyxz_
1 tong80
tong80dinsdag 3 mei 2011 @ 13:52
Wat is de overeenkomst tussen Piet Römer, Michiel Kerbosch en Erik van Muiswinkel ?

:P
ßdinsdag 3 mei 2011 @ 13:53
Zwarte pieten?
tong80dinsdag 3 mei 2011 @ 13:59
Stand deel 2195
2 tomtomaat
5 Flitspaal
1 lubje25
3 ß :)
1 ScottTracy
1 nightcowboy
1 enilnomrow
3 Bart
1 Michelangelo2
1 Asap
1 Quyxz_
1 tong80

:P
ßdinsdag 3 mei 2011 @ 14:04
Welke drie gehoorbeentjes zitten er in je oor?
ßdinsdag 3 mei 2011 @ 14:20
Hamer is er een van. Ik zoek er nog 2.
Asapdinsdag 3 mei 2011 @ 14:22
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 14:20 schreef ß het volgende:
Hamer is er een van. Ik zoek er nog 2.
Aambeeld, 3e geen idee
ßdinsdag 3 mei 2011 @ 14:24
Die gebruik je met paardrijden.
Flitspaaldinsdag 3 mei 2011 @ 14:24
zadel?
ßdinsdag 3 mei 2011 @ 14:25
Nee, het zit aan het zadel vast.
Asapdinsdag 3 mei 2011 @ 14:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 14:25 schreef ß het volgende:
Nee, het zit aan het zadel vast.
Beugel?
ßdinsdag 3 mei 2011 @ 14:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 14:27 schreef Asap het volgende:

[..]

Beugel?
Stijgbeugel ja.

Stand deel 2195
2 tomtomaat
5 Flitspaal
1 lubje25
3 ß
1 ScottTracy
1 nightcowboy
1 enilnomrow
3 Bart
1 Michelangelo2
2 Asap
1 Quyxz_
1 tong80
Asapdinsdag 3 mei 2011 @ 14:34
Om Utrecht heen liggen 3 knooppunten, welke?
Flitspaaldinsdag 3 mei 2011 @ 14:34
oudenrijn
lunetten
rijnsweerd
Asapdinsdag 3 mei 2011 @ 14:35
Stand deel 2195
2 tomtomaat
6 Flitspaal
1 lubje25
3 ß
1 ScottTracy
1 nightcowboy
1 enilnomrow
3 Bart
1 Michelangelo2
2 Asap
1 Quyxz_
1 tong80
Flitspaaldinsdag 3 mei 2011 @ 14:41
Van wie staat er sinds 1887 een standbeeld in Hoorn?
Flitspaaldinsdag 3 mei 2011 @ 14:48
:+ was een Nederlands koopman, boekhouder-generaal en de vierde gouverneur-generaal van Nederlands-Indië in dienst van de VOC.
tong80dinsdag 3 mei 2011 @ 14:56
Van Heutz ?

:P
Flitspaaldinsdag 3 mei 2011 @ 14:56
Niet van Heutz.

Hij was voor een belangrijk deel verantwoordelijk voor de harde politiek van de Hollanders in destijds Oost-Indië, nu Indonesië. Samen met Pieter Both, de eerste gouverneur-generaal van Nederlands-Indië, stond :+ een beleid voor om op agressieve wijze een monopolie te verwerven in de handel in Indië.
tong80dinsdag 3 mei 2011 @ 14:59
Tromp ?

:P
Flitspaaldinsdag 3 mei 2011 @ 15:03
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 14:59 schreef tong80 het volgende:
Tromp ?

:P
Nee

Er zijn vele monumenten in Nederland die aan :+ herinneren. Het indrukwekkendste is het negentiende-eeuwse standbeeld in Hoorn, met daarop de eerste twee woorden van zijn lijfspreuk Dispereert niet, ontziet uw vijanden niet, want God is met ons. Het beeld is in 1887 vervaardigd door Ferdinand Leenhoff, en staat sinds 1893 op de Roode Steen. De woorden "Dispereert niet" (wanhoop niet) staan ook op zijn standbeeld bij de Amsterdamse Beurs van Berlage.
Flitspaaldinsdag 3 mei 2011 @ 15:14
JPC
slaveloosdinsdag 3 mei 2011 @ 15:21
Coen
Flitspaaldinsdag 3 mei 2011 @ 15:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 15:21 schreef slaveloos het volgende:
Coen
Stand deel 2195
2 tomtomaat
6 Flitspaal
1 lubje25
3 ß
1 ScottTracy
1 nightcowboy
1 enilnomrow
3 Bart
1 Michelangelo2
2 Asap
1 Quyxz_
1 tong80
1 slaveloos
slaveloosdinsdag 3 mei 2011 @ 15:33
hoe heet de beroemde begraafplaats van Parijs, waar ondere vele andere Jim Morrison begraven ligt?
tong80dinsdag 3 mei 2011 @ 15:43
Paris Chaise ?

:P
slaveloosdinsdag 3 mei 2011 @ 16:04
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 15:43 schreef tong80 het volgende:
Paris Chaise ?

:P
niet helemaal, t lijkt er wel een beetje op
slaveloosdinsdag 3 mei 2011 @ 16:22
pere ....
tong80dinsdag 3 mei 2011 @ 16:23
Per le chaise ?

:P
slaveloosdinsdag 3 mei 2011 @ 16:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 16:23 schreef tong80 het volgende:
Per le chaise ?

:P
pere lachaise heet het, kniesoor die daarop let

Stand deel 2195
2 tomtomaat
6 Flitspaal
1 lubje25
3 ß
1 ScottTracy
1 nightcowboy
1 enilnomrow
3 Bart
1 Michelangelo2
2 Asap
1 Quyxz_
2 tong80
1 slaveloos
tong80dinsdag 3 mei 2011 @ 16:28
Frans is niet bepaald mijn favoriete taal.

:P
tong80dinsdag 3 mei 2011 @ 16:29
Wat betekent Multatuli ?

:P
slaveloosdinsdag 3 mei 2011 @ 16:34
hij die heeft geleden
tong80dinsdag 3 mei 2011 @ 16:42
Stand deel 2195
2 tomtomaat
6 Flitspaal
1 lubje25
3 ß
1 ScottTracy
1 nightcowboy
1 enilnomrow
3 Bart
1 Michelangelo2
2 Asap
1 Quyxz_
2 tong80
2 slaveloos :)

:P
slaveloosdinsdag 3 mei 2011 @ 16:45
Welke band wilde Deep Purple bekijken toen ze rook op het water van het meer van Montreux zagen?
tong80dinsdag 3 mei 2011 @ 16:47
Stones ?

:P
slaveloosdinsdag 3 mei 2011 @ 16:49
nope, ze zingen erover in "smoke on the water"
tong80dinsdag 3 mei 2011 @ 16:52
Heb geen idee.

:P
nightcowboydinsdag 3 mei 2011 @ 16:52
Led Zeppelin?
slaveloosdinsdag 3 mei 2011 @ 16:55
quote:
We all came out to Montreux
On the Lake Geneva shoreline
To make records with a mobile
We didn't have much time
:) and the :)
Were at the best place around
But some stupid with a flare gun
Burned the place to the ground
Smoke on the water, a fire in the sky, smoke on the water
nightcowboydinsdag 3 mei 2011 @ 17:00
Frank Zappa, Mothers Of Invention?
tong80dinsdag 3 mei 2011 @ 17:00
Heb het opgezocht. Leuk weetje :)

:P
slaveloosdinsdag 3 mei 2011 @ 17:02
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 17:00 schreef nightcowboy het volgende:
Frank Zappa, Mothers Of Invention?
klopt!

Stand deel 2195
2 tomtomaat
6 Flitspaal
1 lubje25
3 ß
1 ScottTracy
2 nightcowboy
1 enilnomrow
3 Bart
1 Michelangelo2
2 Asap
1 Quyxz_
2 tong80
2 slaveloos
nightcowboydinsdag 3 mei 2011 @ 17:10
Waar staat de afkorting PowNed voor?
ßdinsdag 3 mei 2011 @ 17:12
Publieke Omroep Weldenkend Nederland En Dergelijke
nightcowboydinsdag 3 mei 2011 @ 17:14
quote:
14s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 17:12 schreef ß het volgende:
Publieke Omroep Weldenkend Nederland En Dergelijke
Stand deel 2195
2 tomtomaat
6 Flitspaal
1 lubje25
4 ß
1 ScottTracy
2 nightcowboy
1 enilnomrow
3 Bart
1 Michelangelo2
2 Asap
1 Quyxz_
2 tong80
2 slaveloos
ßdinsdag 3 mei 2011 @ 17:21
1304419163-670.jpg
Hoe heet deze lekkernij?
lubje25dinsdag 3 mei 2011 @ 17:23
mergpijp
ßdinsdag 3 mei 2011 @ 17:24
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 17:23 schreef lubje25 het volgende:
mergpijp
Stand deel 2195
2 tomtomaat
6 Flitspaal
2 lubje25
4 ß
1 ScottTracy
2 nightcowboy
1 enilnomrow
3 Bart
1 Michelangelo2
2 Asap
1 Quyxz_
2 tong80
2 slaveloos
lubje25dinsdag 3 mei 2011 @ 17:28
Deze lijkt er wel iets op, hoe heet zo'n ding dan?

1-257.jpg
ßdinsdag 3 mei 2011 @ 17:28
Bokkenpootje
lubje25dinsdag 3 mei 2011 @ 17:29
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 17:28 schreef ß het volgende:
Bokkenpootje
Stand deel 2195
2 tomtomaat
6 Flitspaal
2 lubje25
5 ß
1 ScottTracy
2 nightcowboy
1 enilnomrow
3 Bart
1 Michelangelo2
2 Asap
1 Quyxz_
2 tong80
2 slaveloos
ßdinsdag 3 mei 2011 @ 17:31
Wat is het enige land met een nationale vlag met meer dan 4 hoeken?
enilnomrowdinsdag 3 mei 2011 @ 17:32
Nepal?
ßdinsdag 3 mei 2011 @ 17:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 17:32 schreef enilnomrow het volgende:
Nepal?
Stand deel 2195
2 tomtomaat
6 Flitspaal
2 lubje25
5 ß
1 ScottTracy
2 nightcowboy
2 enilnomrow
3 Bart
1 Michelangelo2
2 Asap
1 Quyxz_
2 tong80
2 slaveloos
banaantjeEEdinsdag 3 mei 2011 @ 17:37
:W
banaantjeEEdinsdag 3 mei 2011 @ 17:46
Telkens ik hier kom, valt alles stil, jezus -O-

:O
#ANONIEMdinsdag 3 mei 2011 @ 17:50
Welk lied coverde de Belgische groep Dumas in 2004 voor het Kapitein Winokio-project op de cd "Kapitein Winokio zag een beer"?
tong80dinsdag 3 mei 2011 @ 17:53
:?

:P
#ANONIEMdinsdag 3 mei 2011 @ 17:55
Het is een Nederlands kinderlied.
lubje25dinsdag 3 mei 2011 @ 17:56
werkelijk geen idee, Ken Dumas alleen als een schrijver :7
#ANONIEMdinsdag 3 mei 2011 @ 18:00
quote:
Het lied heeft een refrein dat iedere keer dat het gezongen wordt, een regeltje langer wordt, door te tellen van één tot zeven. Hierdoor worden kinderen getraind op hun concentratie, omdat ze niet alleen maar de woorden van de tekst hoeven te zingen, maar ook moeten tellen hoeveel coupletten ze al hebben gezongen.
Definitie van het lied.
banaantjeEEdinsdag 3 mei 2011 @ 18:06
Zevensprong :)
#ANONIEMdinsdag 3 mei 2011 @ 18:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 18:06 schreef banaantjeEE het volgende:
Zevensprong :)
14.gif

Stand deel 2195
2 tomtomaat
6 Flitspaal
2 lubje25
5 ß
1 ScottTracy
2 nightcowboy
2 enilnomrow
3 Bart
1 Michelangelo2
2 Asap
1 Quyxz_
2 tong80
2 slaveloos
1 banaantjeEE :)
banaantjeEEdinsdag 3 mei 2011 @ 18:10
Welke Belgische scheidsrechter gaat vanavond de CL wedstrijd tussen Real en Barca fluiten?
#ANONIEMdinsdag 3 mei 2011 @ 18:14
Frank Bleeckere?
banaantjeEEdinsdag 3 mei 2011 @ 18:23
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 18:14 schreef GeileHond het volgende:
Frank Bleeckere?
Stand deel 2195
2 tomtomaat
6 Flitspaal
2 lubje25
5 ß
1 ScottTracy
2 nightcowboy
1 enilnomrow
3 Bart
1 Michelangelo2
2 Asap
1 Quyxz_
2 tong80
2 slaveloos
1 banaantjeEE
1 GeileHond
#ANONIEMdinsdag 3 mei 2011 @ 18:24
Waar en wanneer werd de eerste dodenherdenking gehouden?
Michelangelo2dinsdag 3 mei 2011 @ 18:25
Waalsdorpervlakte '47?
Bartdinsdag 3 mei 2011 @ 18:26
Egypte, 3259 bc
#ANONIEMdinsdag 3 mei 2011 @ 18:27
Nee.
Het gaat om de Nederlandse dodenherdenking he :{ .
Bartdinsdag 3 mei 2011 @ 18:27
Oh sorry.
Bartdinsdag 3 mei 2011 @ 18:28
4 mei 1946 Dam in Amsterdam dan.
Michelangelo2dinsdag 3 mei 2011 @ 18:28
Amsterdam '47?
Quyxz_dinsdag 3 mei 2011 @ 18:29
Best wel een gokvraag eigenlijk...

Ik zeg Grebbeberg 4 mei '47
#ANONIEMdinsdag 3 mei 2011 @ 18:29
Alle drie niet, Dam Amsterdam is goed. Jaartal en datum niet.

[ Bericht 6% gewijzigd door #ANONIEM op 03-05-2011 18:30:16 ]
Michelangelo2dinsdag 3 mei 2011 @ 18:30
Amsterdam '45
Michelangelo2dinsdag 3 mei 2011 @ 18:30
Datum ook nog...5 mei dan?
Quyxz_dinsdag 3 mei 2011 @ 18:30
Amsterdam, 6 mei 1945?
#ANONIEMdinsdag 3 mei 2011 @ 18:31
:')
Ik had inderdaad beter een andere vraag kunnen stellen.
Datum nog niet geraden.
Bartdinsdag 3 mei 2011 @ 18:32
Dan geef je toch het punt aan degene die als eerste de plaats goed had?
Ireyondinsdag 3 mei 2011 @ 18:32
7 mei?
Flitspaaldinsdag 3 mei 2011 @ 18:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 18:29 schreef GeileHond het volgende:
Alle drie niet, Dam Amsterdam is goed. Jaartal en datum niet.
Welkom bij AKQ, maar lees inderdaad de OP even. Daar staat in dat een jaartal/datum-vraag doorgaans not done is.
Michelangelo2dinsdag 3 mei 2011 @ 18:33
quote:
6s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 18:32 schreef Bart het volgende:
Dan geef je toch het punt aan degene die als eerste de plaats goed had?
Of de eerste die het jaartal goed had :o

3 mei dan :+
Bartdinsdag 3 mei 2011 @ 18:33
8 juli 1950
Flitspaaldinsdag 3 mei 2011 @ 18:33
quote:
6s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 18:32 schreef Bart het volgende:
Dan geef je toch het punt aan degene die als eerste de plaats goed had?
Goed idee ^O^ .
Quyxz_dinsdag 3 mei 2011 @ 18:33
Amsterdam, 4 mei 1948 dan?
Bartdinsdag 3 mei 2011 @ 18:34
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 18:33 schreef Quyxz_ het volgende:
Amsterdam, 4 mei 1948 dan?
4 mei was al niet goed lieve schat
banaantjeEEdinsdag 3 mei 2011 @ 18:34
pompidom
Quyxz_dinsdag 3 mei 2011 @ 18:34
quote:
99s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 18:34 schreef Bart het volgende:

[..]

4 mei was al niet goed lieve schat
Oja, das waar ook.

Misschien al tijdens de oorlog? Vlak na bombardement op Rotterdam ofzo?
Ireyondinsdag 3 mei 2011 @ 18:35
8 mei 1945?
#ANONIEMdinsdag 3 mei 2011 @ 18:35
quote:
99s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 18:28 schreef Bart het volgende:
4 mei 1946 Dam in Amsterdam dan.
9 mei 1945.

Stand deel 2195
2 tomtomaat
6 Flitspaal
2 lubje25
5 ß
1 ScottTracy
2 nightcowboy
1 enilnomrow
4 Bart
1 Michelangelo2
2 Asap
1 Quyxz_
2 tong80
2 slaveloos
1 banaantjeEE
1 GeileHond

quote:
2s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 18:33 schreef Flitspaal het volgende:

[..]

Welkom bij AKQ, maar lees inderdaad de OP even. Daar staat in dat een jaartal/datum-vraag doorgaans not done is.
Ja had ik gelezen, maar ik ging ervan uit dat men dit wel wist :9 .
Bartdinsdag 3 mei 2011 @ 18:35
Waarvan is Ingvar Kamprad bekend?
Ireyondinsdag 3 mei 2011 @ 18:35
Ikea
Bartdinsdag 3 mei 2011 @ 18:36
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 18:35 schreef Ireyon het volgende:
Ikea
Stand deel 2195
2 tomtomaat
6 Flitspaal
2 lubje25
5 ß
1 ScottTracy
2 nightcowboy
1 enilnomrow
4 Bart
1 Michelangelo2
2 Asap
1 Quyxz_
2 tong80
2 slaveloos
1 banaantjeEE
1 GeileHond
1 Ireyon
Ireyondinsdag 3 mei 2011 @ 18:39
Secret elders of the gentle race
This world is seldom seen
They talk of days for which they sit and wait
All will be revealed


Wat van wie?
banaantjeEEdinsdag 3 mei 2011 @ 18:42
Led Zeppelin - Kashmir
Ireyondinsdag 3 mei 2011 @ 18:43
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 18:42 schreef banaantjeEE het volgende:
Led Zeppelin - Kashmir
'k Was al bijna bang dat ik hints moest gaan geven :X ^O^

Stand deel 2195
2 tomtomaat
6 Flitspaal
2 lubje25
5 ß
1 ScottTracy
2 nightcowboy
1 enilnomrow
4 Bart
1 Michelangelo2
2 Asap
1 Quyxz_
2 tong80
2 slaveloos
2 banaantjeEE
1 GeileHond
1 Ireyon
Michelangelo2dinsdag 3 mei 2011 @ 18:45
Wow, hoe kon ik die niet herkennen. :'( :'(
banaantjeEEdinsdag 3 mei 2011 @ 18:45
Wie werd voor de 4e keer wereldkampioen in de snooker?
banaantjeEEdinsdag 3 mei 2011 @ 18:45
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 18:45 schreef Michelangelo2 het volgende:
Wow, hoe kon ik die niet herkennen. :'( :'(
:*
Michelangelo2dinsdag 3 mei 2011 @ 18:46
Ronnie O' Sullivan?
banaantjeEEdinsdag 3 mei 2011 @ 18:46
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 18:46 schreef Michelangelo2 het volgende:
Ronnie O' Sullivan?
:N
Quyxz_dinsdag 3 mei 2011 @ 18:46
Higgins
banaantjeEEdinsdag 3 mei 2011 @ 18:47
quote:
14s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 18:46 schreef Quyxz_ het volgende:
Higgins
Stand deel 2195
2 tomtomaat
6 Flitspaal
2 lubje25
5 ß
1 ScottTracy
2 nightcowboy
1 enilnomrow
4 Bart
1 Michelangelo2
2 Asap
2 Quyxz_
2 tong80
2 slaveloos
2 banaantjeEE
1 GeileHond
1 Ireyon
Quyxz_dinsdag 3 mei 2011 @ 18:49
Bij welke racesport uit de Verenigde Staten wordt geracet met zogenaamde stock-cars op voornamelijk ovale circuits?
Flitspaaldinsdag 3 mei 2011 @ 18:50
Stock-car-racing? :D
Ireyondinsdag 3 mei 2011 @ 18:51
Nascar natuurlijk
Bartdinsdag 3 mei 2011 @ 18:52
Indycar?
banaantjeEEdinsdag 3 mei 2011 @ 18:53
NASCAR?
Quyxz_dinsdag 3 mei 2011 @ 18:54
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 18:51 schreef Ireyon het volgende:
Nascar natuurlijk
Die South Park episode was net op CC. :+

Stand deel 2195
2 tomtomaat
6 Flitspaal
2 lubje25
5 ß
1 ScottTracy
2 nightcowboy
1 enilnomrow
4 Bart
1 Michelangelo2
2 Asap
2 Quyxz_
2 tong80
2 slaveloos
2 banaantjeEE
1 GeileHond
2 Ireyon
Ireyondinsdag 3 mei 2011 @ 19:00
Wat is de overeenkomst tussen de volgende twee dingen?
I4hKP.jpg
j3ssV.jpg
Flitspaaldinsdag 3 mei 2011 @ 19:00
Is zij de vriendin van Vettel?
Bartdinsdag 3 mei 2011 @ 19:01
Alletwee leuk speelgoed.
banaantjeEEdinsdag 3 mei 2011 @ 19:05
hmmm, geen idee
Ireyondinsdag 3 mei 2011 @ 19:05
Mevrouw Minogue is voor zover ik weet niet de vriendin van Vettel en ook dat tweede is niet waar ik naar op zoek ben :P. Het gaat om een bepaalde traditie die Vettel al een paar jaar heeft met de auto's waarin hij rijdt..
ßdinsdag 3 mei 2011 @ 19:08
Het is de auto van Mark Webber. Ze komen beiden uit Australië.
tomtomaatdinsdag 3 mei 2011 @ 19:09
Ze hebben beide mooie spoilers :P
Ireyondinsdag 3 mei 2011 @ 19:13
Dit gaat 'm niet worden.. Vettel heeft z'n auto van dit jaar Kinky Kylie genoemd, vanwege het mooie bodywork en de lekkere kont :P .

Hoe noem je een organisme dat in extreme omstandigheden leeft?
ßdinsdag 3 mei 2011 @ 19:14
Een extremofiel organsime.
Bartdinsdag 3 mei 2011 @ 19:14
Een schaamluis.
Ireyondinsdag 3 mei 2011 @ 19:15
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 19:14 schreef ß het volgende:
Een extremofiel organsime.
Stand deel 2195
2 tomtomaat
6 Flitspaal
2 lubje25
6 ß
1 ScottTracy
2 nightcowboy
1 enilnomrow
4 Bart
1 Michelangelo2
2 Asap
2 Quyxz_
2 tong80
2 slaveloos
2 banaantjeEE
1 GeileHond
2 Ireyon
Ireyondinsdag 3 mei 2011 @ 19:15
quote:
99s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 19:14 schreef Bart het volgende:
Een schaamluis.
:') _O-
ßdinsdag 3 mei 2011 @ 19:17
Hoe heet de mix van kleine chocolaatjes in toffeeverpakking? Het doosje bevat onder andere Mars en Twix.
banaantjeEEdinsdag 3 mei 2011 @ 19:18
quote:
99s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 19:14 schreef Bart het volgende:
Een schaamluis.
:D
banaantjeEEdinsdag 3 mei 2011 @ 19:18
Sensations?
Michelangelo2dinsdag 3 mei 2011 @ 19:19
Celebrations
ßdinsdag 3 mei 2011 @ 19:20
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 19:19 schreef Michelangelo2 het volgende:
Celebrations
Stand deel 2195
2 tomtomaat
6 Flitspaal
2 lubje25
6 ß
1 ScottTracy
2 nightcowboy
1 enilnomrow
4 Bart
2 Michelangelo2
2 Asap
2 Quyxz_
2 tong80
2 slaveloos
2 banaantjeEE
1 GeileHond
2 Ireyon
Bartdinsdag 3 mei 2011 @ 19:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 19:18 schreef banaantjeEE het volgende:
Sensations?
Jij zat nog aan die schaamluis te denken.
Michelangelo2dinsdag 3 mei 2011 @ 19:22
Het o|Oeffect is een verschijnsel dat bekend is in de macro-economie en vooral wordt verbonden met de vraagtheorie van Keynes. Het effect wordt meestal veroorzaakt door een investering van een overheid. Het kan zo zijn dat een extra besteding van de overheid van bijvoorbeeld ¤ 10 miljard een toename van het bbp tot gevolg kan hebben van m x ¤ 10 miljard waarbij m de }) is en groter is dan 1.

Welk effect?
banaantjeEEdinsdag 3 mei 2011 @ 19:22
quote:
1s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 19:21 schreef Bart het volgende:

[..]

Jij zat nog aan die schaamluis te denken.
:') Gelukkig niet
banaantjeEEdinsdag 3 mei 2011 @ 19:23
Multiplier :)
Michelangelo2dinsdag 3 mei 2011 @ 19:24
Stand deel 2195
2 tomtomaat
6 Flitspaal
2 lubje25
6 ß
1 ScottTracy
2 nightcowboy
1 enilnomrow
4 Bart
2 Michelangelo2
2 Asap
2 Quyxz_
2 tong80
2 slaveloos
3 banaantjeEE
1 GeileHond
2 Ireyon
banaantjeEEdinsdag 3 mei 2011 @ 19:26
Terroristenleider Osama bin Laden werd gedood in een operatie met de naam :).

Wat is :)?
Michelangelo2dinsdag 3 mei 2011 @ 19:27
Geronimo
banaantjeEEdinsdag 3 mei 2011 @ 19:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 19:27 schreef Michelangelo2 het volgende:
Geronimo
Stand deel 2195
2 tomtomaat
6 Flitspaal
2 lubje25
6 ß
1 ScottTracy
2 nightcowboy
1 enilnomrow
4 Bart
3 Michelangelo2
2 Asap
2 Quyxz_
2 tong80
2 slaveloos
3 banaantjeEE
1 GeileHond
2 Ireyon
Michelangelo2dinsdag 3 mei 2011 @ 19:30
Welke twee graven werden aan het begin van de Tachtigjarige Oorlog onthoofd door toedoen van Alva?

[ Bericht 7% gewijzigd door Michelangelo2 op 03-05-2011 19:35:36 ]
Michelangelo2dinsdag 3 mei 2011 @ 19:37
Graaf Eg.... en graaf H....
banaantjeEEdinsdag 3 mei 2011 @ 19:37
Helemaal geen idee
Michelangelo2dinsdag 3 mei 2011 @ 19:40
Hmm, altijd die geschiedenisvragen :o

Dan maar:

Wie vermoordde Willem van Oranje :+
banaantjeEEdinsdag 3 mei 2011 @ 19:43
Geschiedenis :r
Michelangelo2dinsdag 3 mei 2011 @ 19:44
Nu ga ik geen nieuwe vraag stellen hoor :o
lubje25dinsdag 3 mei 2011 @ 19:46
Balthesar Gerards
Asapdinsdag 3 mei 2011 @ 19:46
Balthasar Gerards
Michelangelo2dinsdag 3 mei 2011 @ 19:47
Stand deel 2195
2 tomtomaat
6 Flitspaal
3 lubje25
6 ß
1 ScottTracy
2 nightcowboy
1 enilnomrow
4 Bart
3 Michelangelo2
2 Asap
2 Quyxz_
2 tong80
2 slaveloos
3 banaantjeEE
1 GeileHond
2 Ireyon
lubje25dinsdag 3 mei 2011 @ 19:55
wie?

1-1772.jpg
Asapdinsdag 3 mei 2011 @ 19:57
John Malcovich
lubje25dinsdag 3 mei 2011 @ 19:58
Ik moet werken :@

SPOILER
John Malkovich
lubje25dinsdag 3 mei 2011 @ 19:59
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 19:57 schreef Asap het volgende:
John Malcovich
Stand deel 2195
2 tomtomaat
6 Flitspaal
3 lubje25
6 ß
1 ScottTracy
2 nightcowboy
1 enilnomrow
4 Bart
3 Michelangelo2
3 Asap
2 Quyxz_
2 tong80
2 slaveloos
3 banaantjeEE
1 GeileHond
2 Ireyon
Asapdinsdag 3 mei 2011 @ 20:04
:) is a collectible card game created by mathematics professor Richard Garfield and introduced in 1993. :) is the first example of the modern collectible card game genre and still thrives today, with an estimated six million players in over seventy countries

Wat is :) ?
#ANONIEMdinsdag 3 mei 2011 @ 20:09
Poker?
Asapdinsdag 3 mei 2011 @ 20:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 20:09 schreef GeileHond het volgende:
Poker?
:N, spel uitgegeven door Wizards of the Coast
#ANONIEMdinsdag 3 mei 2011 @ 20:12
Ooooooooooo Dungeons and dragons?
Asapdinsdag 3 mei 2011 @ 20:13
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 20:12 schreef GeileHond het volgende:
Ooooooooooo Dungeons and dragons?
:N, het is een kaartspel, Dungeons & Dragons is toch geen kaartspel? Meer met dobbelstenen volgens mij.
#ANONIEMdinsdag 3 mei 2011 @ 20:14
Dan heb ik echt geen idee :9
Asapdinsdag 3 mei 2011 @ 20:15
Duurste Kaart: Black Lotus

1z48fu8.jpg
Quyxz_dinsdag 3 mei 2011 @ 20:20
Magic ?
Asapdinsdag 3 mei 2011 @ 20:22
Stand deel 2195
2 tomtomaat
6 Flitspaal
3 lubje25
6 ß
1 ScottTracy
2 nightcowboy
1 enilnomrow
4 Bart
3 Michelangelo2
3 Asap
3 Quyxz_
2 tong80
2 slaveloos
3 banaantjeEE
1 GeileHond
2 Ireyon
Quyxz_dinsdag 3 mei 2011 @ 20:23
Hoe noem je een ei zonder kalkschaal oftewel enkel de vruchtzak? De eieren zijn hierdoor niet levensvatbaar.
ßdinsdag 3 mei 2011 @ 20:25
windei
Quyxz_dinsdag 3 mei 2011 @ 20:25
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 20:25 schreef ß het volgende:
windei
Stand deel 2195
2 tomtomaat
6 Flitspaal
3 lubje25
7 ß
1 ScottTracy
2 nightcowboy
1 enilnomrow
4 Bart
3 Michelangelo2
3 Asap
3 Quyxz_
2 tong80
2 slaveloos
3 banaantjeEE
1 GeileHond
2 Ireyon
ßdinsdag 3 mei 2011 @ 20:27
Wie is de brouwer van het enige trappistenwitbier ter wereld?
Quyxz_dinsdag 3 mei 2011 @ 20:28
Ah, dat is gokken voor mij: Chimay?
Bartdinsdag 3 mei 2011 @ 20:30
La trappe?
ßdinsdag 3 mei 2011 @ 20:33
quote:
1s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 20:30 schreef Bart het volgende:
La trappe?
Stand deel 2195
2 tomtomaat
6 Flitspaal
3 lubje25
7 ß
1 ScottTracy
2 nightcowboy
1 enilnomrow
5 Bart
3 Michelangelo2
3 Asap
3 Quyxz_
2 tong80
2 slaveloos
3 banaantjeEE
1 GeileHond
2 Ireyon
Bartdinsdag 3 mei 2011 @ 20:36
Waar staat de afkorting VINEX voor?
Bartdinsdag 3 mei 2011 @ 20:41
Het is iets met ruimtelijke ordening.
#ANONIEMdinsdag 3 mei 2011 @ 20:41
Vierde Nota Ruimtelijke Ordening Extra.
Bartdinsdag 3 mei 2011 @ 20:43
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 20:41 schreef GeileHond het volgende:
Vierde Nota Ruimtelijke Ordening Extra.
Goed! Ik zit alleen mobiel dus ik kan de score niet fatsoenlijk kopieren... Kan iemand anders het puntje geven?
ßdinsdag 3 mei 2011 @ 20:44
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 20:41 schreef GeileHond het volgende:
Vierde Nota Ruimtelijke Ordening Extra.
Stand deel 2195
2 tomtomaat
6 Flitspaal
3 lubje25
7 ß
1 ScottTracy
2 nightcowboy
1 enilnomrow
5 Bart
3 Michelangelo2
3 Asap
3 Quyxz_
2 tong80
2 slaveloos
3 banaantjeEE
2 GeileHond
2 Ireyon
#ANONIEMdinsdag 3 mei 2011 @ 20:44
Wie is de architect van de Euromast?
Bartdinsdag 3 mei 2011 @ 20:45
Tnx ß.
#ANONIEMdinsdag 3 mei 2011 @ 20:55
Door architect H.A. :+ en aannemer J.P. van Eesteren.
lubje25dinsdag 3 mei 2011 @ 20:58
geen idee
#ANONIEMdinsdag 3 mei 2011 @ 21:00
New Kids komen er ook vandaan.
lubje25dinsdag 3 mei 2011 @ 21:03
maaskant
#ANONIEMdinsdag 3 mei 2011 @ 21:04
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 21:03 schreef lubje25 het volgende:
maaskant
Stand deel 2195
2 tomtomaat
6 Flitspaal
4 lubje25
7 ß
1 ScottTracy
2 nightcowboy
1 enilnomrow
5 Bart
3 Michelangelo2
3 Asap
3 Quyxz_
2 tong80
2 slaveloos
3 banaantjeEE
2 GeileHond
2 Ireyon
lubje25dinsdag 3 mei 2011 @ 21:07
Wie?
aaaaa1.jpg
lubje25dinsdag 3 mei 2011 @ 21:17
strong persuader
lubje25dinsdag 3 mei 2011 @ 21:27
Don't be afraid of the dark
Flitspaaldinsdag 3 mei 2011 @ 21:41
Robert Cray?
lubje25dinsdag 3 mei 2011 @ 21:47
quote:
2s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 21:41 schreef Flitspaal het volgende:
Robert Cray?
Stand deel 2195
2 tomtomaat
7 Flitspaal
4 lubje25
7 ß
1 ScottTracy
2 nightcowboy
1 enilnomrow
5 Bart
3 Michelangelo2
3 Asap
3 Quyxz_
2 tong80
2 slaveloos
3 banaantjeEE
2 GeileHond
2 Ireyon
Flitspaaldinsdag 3 mei 2011 @ 21:53
5 buurlanden van India?
lubje25dinsdag 3 mei 2011 @ 22:14
Bangladesh
pakistan
china
tibet
nepal

:?
Flitspaaldinsdag 3 mei 2011 @ 22:15
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 22:14 schreef lubje25 het volgende:
Bangladesh
pakistan
china
tibet Onderdeel van China
nepal

:?
lubje25dinsdag 3 mei 2011 @ 22:16
turkmenistan?
Maarten-Pieterdinsdag 3 mei 2011 @ 22:20
Bhutan!
Flitspaaldinsdag 3 mei 2011 @ 22:22
quote:
2s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 22:20 schreef Maarten-Pieter het volgende:
Bhutan!
Die wel.

Stand deel 2195
2 tomtomaat
7 Flitspaal
4 lubje25
7 ß
1 ScottTracy
2 nightcowboy
1 enilnomrow
5 Bart
3 Michelangelo2
3 Asap
3 Quyxz_
2 tong80
2 slaveloos
3 banaantjeEE
2 GeileHond
2 Ireyon
1 Maarten-Pieter
Maarten-Pieterdinsdag 3 mei 2011 @ 22:30
Wie was paus tijdens de Tweede Wereldoorlog?

[ Bericht 7% gewijzigd door Maarten-Pieter op 03-05-2011 22:39:06 ]
Flitspaaldinsdag 3 mei 2011 @ 22:33
Pius ehm..... XI?
Maarten-Pieterdinsdag 3 mei 2011 @ 22:34
quote:
2s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 22:33 schreef Flitspaal het volgende:
Pius ehm..... XI?
Nope.
lubje25dinsdag 3 mei 2011 @ 22:35
quote:
2s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 22:30 schreef Maarten-Pieter het volgende:
Wie was paus tijdens de Tweede Wereldoorlog?
Als je de vraag bold maakt is het voor iedereen duidelijk wat de vraag is. ;)
tong80dinsdag 3 mei 2011 @ 22:35
Pius dacht l ook

:P
Maarten-Pieterdinsdag 3 mei 2011 @ 22:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 22:35 schreef lubje25 het volgende:

[..]

Als je de vraag bold maakt is het voor iedereen duidelijk wat de vraag is. ;)
Goeie tip! ^O^

quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 22:35 schreef tong80 het volgende:
Pius dacht l ook

:P
Wederom niet.
lubje25dinsdag 3 mei 2011 @ 23:00
heb je een tip?
ßdinsdag 3 mei 2011 @ 23:03
Ik geef wel een tip:

Het was een Pius, alleen het nummer klopt niet.
Quyxz_dinsdag 3 mei 2011 @ 23:05
Pius XII dan? :D
ßdinsdag 3 mei 2011 @ 23:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 23:05 schreef Quyxz_ het volgende:
Pius XII dan? :D
Ja, die wel

Stand deel 2195
2 tomtomaat
7 Flitspaal
4 lubje25
7 ß
1 ScottTracy
2 nightcowboy
1 enilnomrow
5 Bart
3 Michelangelo2
3 Asap
4 Quyxz_
2 tong80
2 slaveloos
3 banaantjeEE
2 GeileHond
2 Ireyon
1 Maarten-Pieter
Maarten-Pieterdinsdag 3 mei 2011 @ 23:16
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 23:08 schreef ß het volgende:

[..]

Ja, die wel

Stand deel 2195
2 tomtomaat
7 Flitspaal
4 lubje25
7 ß
1 ScottTracy
2 nightcowboy
1 enilnomrow
5 Bart
3 Michelangelo2
3 Asap
4 Quyxz_
2 tong80
2 slaveloos
3 banaantjeEE
2 GeileHond
2 Ireyon
1 Maarten-Pieter
Je was me al voor zag ik.
Quyxz_dinsdag 3 mei 2011 @ 23:26
O, mijn volledig willkeurige gok was goed. :D

:o (Rotterdam (waarschijnlijk), 27 oktober 1466, 1467 of 1469 (?) - Bazel, 12 juli 1536) was een Nederlands Augustijner kanunnik, theoloog, humanist, schrijver en filosoof.

Wie is :o ?


Ik ga snel wat hints geven.
ßdinsdag 3 mei 2011 @ 23:26
Hoeft niet, want is erasmus.
Quyxz_dinsdag 3 mei 2011 @ 23:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 23:26 schreef ß het volgende:
Hoeft niet, want is erasmus.
Ah, netjes. ^O^

Ik wilde dit nog even censureren:

Erasmus mag dan een van de beroemdste Nederlanders zijn; toch laat zijn nationale bekendheid te wensen over. Onderzoek in 2003 liet zien dat 65% van de Rotterdammers dacht dat Erasmus de ontwerper van de Erasmusbrug was. Om de blijvende invloed van Erasmus in de huidige tijd te belichten is in Rotterdam de stichting Erasmushuis opgericht en zijn nieuwe rituelen gestart om aandacht aan de filosoof te bieden. Zo wordt in Rotterdam jaarlijks zijn geboortedag gevierd (28 oktober), wordt het uitbrengen van Lof der Zotheid elke 1e april herdacht en is er jaarlijks in de zomer de nacht van Erasmus. Op de Kop van Zuid in Rotterdam staat een beeld van Erasmus, in 2001 gemaakt door Willem Verbon.

(wel tegenstrijdig dat hier staat dat zijn verjaardag op de 28ste was, terwijl bovenaan het artikel 27 oktober staat)

Het dikgedrukte stuk is wel een :') waard. :D

Stand deel 2195
2 tomtomaat
7 Flitspaal
4 lubje25
8 ß
1 ScottTracy
2 nightcowboy
1 enilnomrow
5 Bart
3 Michelangelo2
3 Asap
4 Quyxz_
2 tong80
2 slaveloos
3 banaantjeEE
2 GeileHond
2 Ireyon
1 Maarten-Pieter
ßdinsdag 3 mei 2011 @ 23:30
Wie heeft de meeste doelpunten gemaakt in het Nederlands elftal?
Quyxz_dinsdag 3 mei 2011 @ 23:30
Kluivert?
ßdinsdag 3 mei 2011 @ 23:31
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 23:30 schreef Quyxz_ het volgende:
Kluivert?
Stand deel 2195
2 tomtomaat
7 Flitspaal
4 lubje25
8 ß
1 ScottTracy
2 nightcowboy
1 enilnomrow
5 Bart
3 Michelangelo2
3 Asap
5 Quyxz_
2 tong80
2 slaveloos
3 banaantjeEE
2 GeileHond
2 Ireyon
1 Maarten-Pieter
Flitspaaldinsdag 3 mei 2011 @ 23:34
Maak dit topic eens vol....
Quyxz_dinsdag 3 mei 2011 @ 23:36
quote:
2s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 23:34 schreef Flitspaal het volgende:
Maak dit topic eens vol....
Geen zin in. :z