nja och, geld is niet echt een probleem.. vandaar dat ik er iets minder moeite voor wil doenquote:Op maandag 2 mei 2011 16:37 schreef Krabs het volgende:
Ga een willekeurige kroeg in, daar lopen er genoeg. En kost je niks (hooguit een paar biertjes).
Als je zelfs die "sletjes" niet kan krijgen dan moet je er voor betalen ja!quote:Op maandag 2 mei 2011 16:37 schreef kevin87g het volgende:
[..]
nja och, geld is niet echt een probleem.. vandaar dat ik er iets minder moeite voor wil doen![]()
maar idd, zijn er genoeg 'sletjes' daar..
ow och, das niet echt het probleem, vind het niet erg om ervoor te betalen namelijk..quote:Op maandag 2 mei 2011 16:41 schreef Chicka2 het volgende:
[..]
Als je zelfs die "sletjes" niet kan krijgen dan moet je er voor betalen ja!
Geef gewoon eerlijk toe dat je zelf niet eens een lamme slet kan fixen. Is niet erg om dan naar de hoeren te gaan, want dan heb je gewoon een goeie geldige reden.quote:Op maandag 2 mei 2011 16:43 schreef kevin87g het volgende:
[..]
ow och, das niet echt het probleem, vind het niet erg om ervoor te betalen namelijk..+ dat ik er dan geen moeite voor hoef te doen..
je leeft maar 1x, dus een leuk pleziertje hoort erbij
Exact... hahaquote:Op maandag 2 mei 2011 16:48 schreef BrammetjeBraam het volgende:
beter een hoer die haar vak verstaat dan een lamme slet die je misschien onder kotst en erbij ligt als een zoutzak.
ts heeft er over nagedacht hè
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |