Idd ik ben erg zuinig op mijn hot hatch en dag overkomt je zoiets ...quote:
Voor afzeiken heb je geen info nodig gebruik je creativiteit.quote:Op zondag 1 mei 2011 10:31 schreef OEM het volgende:
Wat voor auto?
Wat voor beschadigingen?
We hebben wel iets meer info nodig om je af te zeiken
Ik vind het geen gezicht een auto met schade dus laat ik het repareren.quote:Op zondag 1 mei 2011 10:32 schreef Ch.J.E_van_Hulthem het volgende:
dat is altijd kut, maar als die het nog doet hoef je hem toch niet te laten maken?
Ga ik morgen bellen/schrijven maar het is molest en denk niet dat het binnen de voorwaarden valt...quote:
ik las hot hatchquote:Op zondag 1 mei 2011 10:28 schreef N.I.M.B.Y. het volgende:
[..]
Idd ik ben erg zuinig op mijn hot hatch en dag overkomt je zoiets ...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.CJ: I take a number 9.
Ryder: A number 9, just like his.
Sweet: A number 6 with extra dip.
Big Smoke: I'll have two number 9s, a number 9 large, a number 6 with extra dip, a number 7, two number 45s, one with cheese, and a large soda.
Gewoon afzeiken kan iedereen. Om er een beetje niveau in te houden is er toch wat context nodig.quote:Op zondag 1 mei 2011 10:32 schreef N.I.M.B.Y. het volgende:
[..]
Voor afzeiken heb je geen info nodig gebruik je creativiteit.
Net aangifte gedaan digitaal want dat kan natuurlijk niet op het politiebureau je moet eerst een afspraak maken maar dat kan niet omdat de beambte niet in kon loggen op het systeem
Gast, wie zet zijn schaal 1:32 model dan ook in de voortuinquote:Op zondag 1 mei 2011 10:24 schreef N.I.M.B.Y. het volgende:
Zie TT.
En bedankt he! dat kost me minimaal 800 € om te laten repareren![]()
Er zat geen briefje met telefoonnummer onder de ruitenwisser dus ik vermoed kwade opzet.
quote:Op zondag 1 mei 2011 11:03 schreef junkiexp het volgende:
Hier ook, buitenspiegel eraf getrapt en een wieldop er afgehaald en kapot gesmeten.
Tokkievolk
Niet dat ik weet ik ga wel een briefje ophangen in de hal misschien dat iemand reageert.quote:Op zondag 1 mei 2011 11:10 schreef The_Dean het volgende:
Ook geen getuigen? Buren die wat gehoord of gezien hebben?
Death.quote:Op zondag 1 mei 2011 11:00 schreef JostiFrosti het volgende:
Kut voor je TS, ik voel met je mee, altijd een loser die zo iets doet. Het is maar een ding maar het blijft waardeloos zoiets(en dat soort mensen zeker) die verdienen iets wat ik hier maar niet neer schrijf.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |