schaal en bekerquote:
oja, dat ook nogquote:Op zaterdag 30 april 2011 20:11 schreef MarkoAlmelo het volgende:
[..]
Oh ik dacht de staatsloterij
10 euro
Selquote:Op zaterdag 30 april 2011 19:32 schreef Ratelslangetje het volgende:
[..]
Assepoester! Alles goed met je en leuke dag gehad?
quote:Op zaterdag 30 april 2011 21:46 schreef ACT-F het volgende:
Dus ik kon aan de bak voor wat nieuwsfoto's. Komt collega van RTV-Oost langs en maakt ook een foto waar ik stond. Nu sta ik dus prominent op de website
4 uurtjes geslapen, tv aangezet om op de bank te liggen ergeren aan koninklijke uitvreters en oranjegezinde slaafse kontenlikkersvolk.quote:Op zaterdag 30 april 2011 21:56 schreef Assiej het volgende:
[..]
Sel
Ja gaat wel oke hier
en daar?
Mwa, niet echt wat gedaan en jij?
Haha jij dacht wegwezen voordat ze me meesleuren in het grote feestquote:Op zaterdag 30 april 2011 23:32 schreef Ratelslangetje het volgende:
[..]
4 uurtjes geslapen, tv aangezet om op de bank te liggen ergeren aan koninklijke uitvreters en oranjegezinde slaafse kontenlikkersvolk.
Daarna douchen, aankleden etc en boodschappen halen.. naar buiten dus. En een drukte hier aan deze kant van het centrumHad ik niet verwacht.
Ben nog nooit zo snel naar de supermarkt heen gefietst en terug
Ja manquote:
Whehe, jaa ben vandaag wel in de stad geweest. Maar geen geldquote:Op zondag 1 mei 2011 00:10 schreef Ratelslangetje het volgende:
[..]
Ja manEn zuid is normaliter het buitenbeentje van het centrum.
Ik wil niet eens weten hoe druk het op het marktplein en koornmarkt was.
Waar ben jij dan de hele dag geweest?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |