Jaartallen onthoud ik echt niet verspilde moeite alleen die van de VOC, WIC, Rampjaar weet ik zo.quote:Op donderdag 28 april 2011 00:28 schreef Ezell het volgende:
[..]
Drie uur is wel erg snel. Leer je dan ook de jaartallen uit je hoofd?
9,2 voor Dynamiek en stagnatie 50% kwam uit oude examens dus makkelijk punten scoren.quote:Op donderdag 28 april 2011 00:24 schreef AchmedJan het volgende:
ow haha drm dacht ik dat wss:p
D&S bijna helemaal nieuw voor mijweinig opgelet daarbij.
maarja 2 weke vol knallen, + dag voor de toets wat leren moet genoeg zijn denk ik
ow je hebt het hier over een SE?quote:Op donderdag 28 april 2011 00:34 schreef Joosterd het volgende:
[..]
9,2 voor Dynamiek en stagnatie 50% kwam uit oude examens dus makkelijk punten scoren.
Gemiddelde van de klas was een 4,6.... maar hadden ook nog een ander hoofdstuk van het handboek erbij die ik niet echt had geleerd. Veel falers op de Vavo.quote:Op donderdag 28 april 2011 00:35 schreef ViaRegnum2 het volgende:
Maar dat zal op het CE niet zo zijn hè, dat 50% uit oude examens komt.Nice trouwens, die 9.2.
samenvatten heb ik nog nooit gedaan, duurt extreem lang voor mij denk ikquote:Op donderdag 28 april 2011 00:30 schreef ViaRegnum2 het volgende:
[..]
Hm oke, uitgebreid! Ik vat gewoon alles zelf samen en dat was het
Het werkt wel duurt alleen te lang.quote:Op donderdag 28 april 2011 00:38 schreef AchmedJan het volgende:
[..]
samenvatten heb ik nog nooit gedaan, duurt extreem lang voor mij denk ik
Ik had een voorgevoel dat deze in het SE kwamen en zo kon ik gelijk checken of ik het een beetje snapte.quote:Op donderdag 28 april 2011 00:37 schreef AchmedJan het volgende:
[..]
ow je hebt het hier over een SE?
ik heb er nooit aan gedacht een examen te oefenen voor een SE, wel slim
Vind dat er veel niveau verschil zit in de toetsen van geschiedenis op het CE. Dus ik weet niet hoe het afloopt:Pquote:Op donderdag 28 april 2011 00:41 schreef ViaRegnum2 het volgende:
Ik ben niet ontevreden met de cijfers voor mijn SE-toetsen (allemaal tussen 8.3 en 9.5), dus ik denk dat ik het gewoon zo ga aanpakken als altijd. Met wat meer nadruk op jaartallen en misschien nog met wat oefenexamens als laatste voorbereiding, dat wel. Dan moet een 8.5 wel lukken hoop ik.
Mwah, mijn laatste SE's bestonden gewoon uit copy-paste-werk uit oude examens... denk dat dat wel goed afloopt hier.quote:Op donderdag 28 april 2011 00:43 schreef Joosterd het volgende:
Vind dat er veel niveau verschil zit in de toetsen van geschiedenis op het CE. Dus ik weet niet hoe het afloopt:P
Nah, officieel misschien wel, maar denk niet dat ze in de praktijk zo'n aspect vragen. Ik heb dat in ieder geval nog nooit geleerd en ben er altijd mee weggekomen. Vaak kom je sowieso al een eind met logisch nadenken en opschrijven wat je wél weet.quote:Op donderdag 28 april 2011 00:43 schreef AchmedJan het volgende:
ff vraagje tussendoor, kenmerkende aspecten (begrippen uit verschillende tijdvakken) die moest ik vroeger altijd leren, dat hoeft nu nie meer toch?
@regnum wat is aanpakken zoals altijd? kan wel wat hulp gebruike staat een klein 6je
Inderdaad goede tip zo werk ik altijd al met de toetsen.quote:Op donderdag 28 april 2011 00:50 schreef ViaRegnum2 het volgende:
Oh ja, nog een tip: let op de structuur van je antwoord. Als ze in de vraag zelf twee of drie dingen vragen, leg die dingen dan 'los van elkaar' uit. Dus bijvoorbeeld:
Vraag:
Leg uit hoe x gebeurde, zodat y z beïnvloedde. (3 pt)
Antwoord:
* x houdt in dat blablabla
* x gebeurde zo, blablabla
* y houdt in dat blablabla, z houdt in dat blablabla
* y beïnvloedde z dus zo en zo, blablabla
Snap je me een beetje?Dat je beetje met losse punten werkt. En ook echt van die stipjes/streepjes/sterretjes tekenen. Zo werkt het antwoordmodel namelijk ook.
Slaap lekker.! Ik kan niet slapen..quote:Op donderdag 28 april 2011 00:57 schreef AchmedJan het volgende:
oke thx jongensgenoeg geleerd voor vandaag
morge weer leren.
trusteee
Geen les ben alleen van plan om te gaan leren.quote:Op donderdag 28 april 2011 01:08 schreef ViaRegnum2 het volgende:
Alvast welterusten. Ik sta morgen om 7 uur op, om mijn herkansing te leren. Daarom ga ik nu ook maar slapen...
Weet je ieder geval wat je moet leren:Pquote:Op donderdag 28 april 2011 11:52 schreef Pino112 het volgende:
Oefenexamen natuurkunde is vrij nutteloos als je sommige onderdelen nog niet geleerd hebt
.
Kan wel handig zijn om te weten wat je al weet van die onderwerpen.quote:Op donderdag 28 april 2011 11:52 schreef Pino112 het volgende:
Oefenexamen natuurkunde is vrij nutteloos als je sommige onderdelen nog niet geleerd hebt
.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |